Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie czekamy...na skurcze na ktg. Bo mam tylko bole z krzyza i podbrzusza. Wody poki co przestaly sie saczyc. Ale leze to moze dlatego. rozwarcie nie postepuje. Mała tydzirn temu byla niziutko a dzis lekarz stwierdzil ze jest wysoko.
Zobaczymy. Zaraz ktg. moze cos sie wyjasni. Martwi mnie to ze Helenka malutko sie rusza. Ale moze to dlatego ze wkrotce sie zacznie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jadę dziś do szpitala za dwie Godziny bo położna badała ni ciśnienie i mam za wysokie. Najprawdopodobniej zostawia mnie tam już na noc. Skurcze mam co 7 czasem 8 a czasem 6 minut. Także.dziewczyny 3 majcie za nas kciuki. Denerwuje się strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaga powodzenia zeby szybko i sprawnie poszlo 🙂
Zawiesil mi sie brzuszek.net,myslalam ze juz watek padl...ale jestescie 🙂
Wy tez takie bez energii jestescie?ja nie mam na nic sily.ciezko jest mi stac,jeszcze chodzic dam rade.
U mnie jeszcze nic sie nie zapowiada na rozwiazanie,chociaz wczorajsze skurcze i bol krzyza,dosc mocno mnie wystraszyl.Bylo to bardziej z nerwow niz poczatek akcji.napisalam o tym na fb.
Dobrej nocki dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Wróciłam niedawno do domu, ciśnienie ok. Zbadali mi szyjkę macicy powiedziała ze jest w połowie drogi ale nie mam jeszcze rozwarcia. Powiedziała żebym wzięła paracetamol i kąpiel. I właśnie wzięłam paracetamol a na kąpiel poczekam z jeszcze godzinke. Postaram.się zdrzemnac jak paracetamol zacznie chociaż trochę działać bonów drugiej w nocy nie śpię a skurcze mam nadal co 6-7 minut. Powiedziała mi położna ze mam do nich zadzwonoc jak wody odejdą albo będę miała 4 skurcze w ciągu 10 minut. Także czekam. Mam takie pytanie ile razy same skurcze z rozwarciem mogą być mocniejsze niż te które ja mam. Tz regularne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela serdecznie gratuluje synusia 🙂
Widzę ze oczekiwanie w pełni 🙂 to tak jak i u mnie. Tydzień temu na wizycie w dokładnie 36 tc nasza pani doktor powiedziała ze możemy już rodzic... ze mała zdrowa i donoszona, łożysko dojrzale, ale nie stare jeszcze, a maleństwo ważyło ok 2700g... i też już oczekiwanie... A jeśli nie urodzę to za tydzień wizyta i zobaczymy co dalej... niby jeszcze do terminu 20 dni...
Mało się odzywałam, bo nie miałam na nic czasu 😞 we wrześniu ogarnianie ubranek, mama była u mnie, potem w październiku byłam ja u mamy praktycznie cały miesiąc, teraz w domu siedzę, ale przecież nawet jeszcze łóżeczko dla małej mam nie przygotowane... Dopiero dziś zaczęłam prasować... całuje Kochane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj czarna mama po dluzszej przewie 🙂
Anka dalej cie mecza i biora za symulantke czy dali ci w koncu oksytocyne?
Dzis odebralam wynik na paciorkowca i mam dodatni 😞 troche sie zdlowalam.teraz bede sie denerwowac czy zdazal mni podac przed porodem antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki :-) ja też mam synka juz przy sobie. Urodził się wczoraj o 10;16 naturalnie i bez żadnych leków przeciwbólowych. Musieli ni naciąc Krocze ale czyje się nienajgorzej. Mały na 3150 i ok 53 cm. Jest kochany i grzeczniutki jak aniołek no i śliczny oczywiście. Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujęmy :-* jak wy się czujecie? Ja od niedziele rana Przespalam 3 godziny ale jakoś nie jestem teraz.śpiąca. Adrenalina mi się.podnosi bo mam problem z karmieniem małego. Łapie.sutka.ale nie.chce.ssać.za bardzo. Może jutro Wyjdziemy do domu już. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaga wchodze dzus na forum a tu taka niespodzianka. GRATULUJE.
To urodziłas tuz przede mna. Bo Helenka ur. sie 03.11 o 12.58.
Super lada chwila reszta urodzi :-)
U mnie tez porod bez srodkow przeciwbolowych ale i bez b
naciecia.
Kochana duzo zdrowka dla Ciebie i synka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy :-) u nas już lepiej z karmieniem :-) uratowały mnie nakładki.na skutki. Mały Uroczy jest. Może dzisiaj w końcu pośpie. Czekam na położna dzisiaj ma mnie odwiedzić. A jak u was jak wasze maluszki? I jak czują się przyszłe mamusie? Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Baaaaardzo dawno mnie nie było, ale dużo się działo. W październiku w 37 tygodniu ciąży miałam mini udar. Karetka mnie z domu zabrała. Na szczęście wszystko się cofnęło i z maleństwem było w porządku. Tydzień w szpitalu. Do tego doszła duża niedokrwistość. Od miesiąca biorę zastrzyki w brzuch z heparyny na rozrzedzenie krwi. Z lekarzem umówiłam się na 7 listopada na wywołanie porodu, ale jak to bywa 1 listopada trafiłam na porodówkę. O 10.30 na izbie przyjęć skurcze co 8 minut i rozwarcie 2 cm. o 12.35 urodziła się moja dziewczynka 🙂 Bardzo szybko akcja porodowa się rozkręciła. Za szybko na znieczulenie niestety. Jedno parcie i siup po sprawie 🙂 Gabi ważyła 3200 i miała 53 cm. Pozdrawiam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...