Skocz do zawartości

Styczniowe mamusie :D | Forum dla mam


szysza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

Ja dziś jestem nie do życia. Już e nocy obudziłam się z bólem głowy. Rano musiałam poratowac.się tabletka. Która zresztą nie wiele pomogła. Po południu wzięłam drugą. W zasadzie dzień przelezalam. Na szczęście dobrusia potrafi już sama się sobą zająć. Od czasu do czasu miała do mnie jakaś sprawę 😉.

Co do kompletowania rzeczy ja już nieśmiało zerkalam na te mini ciuszki.. skupilam ię jednak ostatecznie na zakupach dla dobrusi bo w końcu od września będzie przedszkolakiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to powoli wracam do rzeczywistości 😜 Wakacje super udane, mimo pogody w kratkę nie nudziliśmy się, Dzieci przeszczęśliwe, my naładowaliśmy akumulatorki także same plusy 🙂 Nawet brzuszek już mi tak nie dokucza 🙂

Aglo witamy 🙂

Co do wyprawki ja jeszcze nic nie kupiłam, po 1 czekam na 100% na płeć, po 2 muszę poprzebierać co nadaje się po Chłopakach a po 3 podobnie jak Projusta, teraz myślę o wrześniowej wyprawce 🙂

A z zozstawaniem to u nas raczej problemu nie ma, chociaż Jasiu raczej ciągle ze mną, Nikuś przynajmniej ma przedszkole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pami my już też zaliczyliśmy plombowanie i też bez problemów 🙂 Brawo dla Córeczki 🙂 A jak ma na imię?

Projusta współczuję bólu głowy, ja mam migreny więc męczę się niemiłosiernie a paracetamol pomaga tylko czasami i to jak wezmę na samym początku bólu.

Pochwalę się że nasz młodszy Jaś kończy dziś 3 latka 🙂 Ale zleciało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia zdrowka i samych radosci dla solenizanta 🙂.

Ja miałam ambitne plany zeby dobrusi kupić torcik jak byliśmy nad morzem. Wzięłam z domu świeczki... później stwierdziłam ze cały tort to bezsensu bo i tak byśmy to nie zjedli... wymyśliłam więc gofry... wiadomo ze gofry nad morzem są wypasione..... mówię do dobrusi ze idziemy teraz na urodzinowe gofry (które generalnie uwielbia)... A ona co? Eeeee wolałabym loda.... No i tak skończyła się część oficjalna urodzinek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.. A ja dziś przegląd c iuszkow po dobrusi zrobiłam. I niestety wrocilo do mnie dużo mniej niż pozyczylam
Do tego stopnia ze nie mam c iuszkow dla noworodka tylko dopiero od 3 m-ca. Planuję więc po badaniu polowkowym poczynić jakieś zakupy. 🙂.

I tak powoli zaczynam się martwić bo dziś weszłam w 19sty tydzień i póki co nie czuję jeszcze ruchów. Ale nie chce się nakręcić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja za remont pokoju małego cos zabrać się nie mogę a już aż piszczy bo zabawki są dosłownie wszędzie a tak to będzie miał swój kat.
Kinia piękne foty z wakacji i brzusio jaki juz fajny. Az zazdroszczę ( wakacji bo brzuch mam większy 🙂)
Sto lat dla solenizantow dużych i małych :*
Ja dziś kupiłam dwie czapeczki i body rozmiar 56. Byłam w hm i oszalalam. Już tam nie idę do końca września bo nakupuje cuda jakieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
My z mężem i córcią jestesmy właśnie na urlopie na Mazurach na campingu. Ogólnie pogoda troche słaba wiec dzis odwiedzilismy teściów troche się ogrzać i nareszcie mam dostep do internetu. Wciąż próbuję nadrobić wasze posty od początku ale jeszcze troche mi zostało bo sporo napisałyście :P Ja wczoraj chyba czułam pierwsze ruchy ale nie jestem pewna. Wiem że mam łozysko na przedniej ścianie a wtedy ruchy słabiej sie odczuwa wiec nie panikuję. W poniedziałek mam wizyte u ginekologa i mam nadzieje, że w końcu poznamy płeć na 100 % bo w 12 tygodniu juz było widać jakąś antenke ale jako że było tak wcześnie lekarz powiedział że to tylko może być chłopczyk. Ja z ubrankami czekam na potwierdzenie płci bo dla dziewczynki mam wszytko po córci a chłopca będzie trzeba obkupić od zera.
Takie noworodki z reguły sa maleńkie wiec rozmiar 56 pewnie będzie pasował na większośc tylko strasznie szybko dzieciaczki z niego wyrastają. Do tego każdy sklep ma inna rozmiarówkę i np. HM ma strasznie duze ubranka. MOja córcię czapeczkę w rozmiarez 56 nosiła dopiero jak miała pół roku i do dzis nosi ubranka na 74 a ma 1,5 roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ejjjj A jak to? Ja też chce kini zdjęcia zobaczyc:/ gdzie mogę zerknąć?

Mąż dziś sciagnal ostatnie pudło z ciuszkami. Posortowalam i jutro mam w planie wyprać je i zobaczę czy w ogóle jest sens je trzymać czy jednak całą garderobę Bede musiała wymienić.

Czy na was reż pełnia wpływa negatywnie? Ja wczoraj nie mogłam usnąć do 2. Wszystkie miejsca na łóżku zwiedzilam... A dziś jestem nie do życia bo Dobrusia już o 7 wyspana:/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja po wizycie, wszystko ok 🙂 Spadła mi tylko hemoglobina więc dostałam Tardyferon, oprócz tego tabletki dopochwowe bo chyba nad tym morzem złapałam jakąś infekcję :/ No i za około 3 tygodnie USG połówkowe 🙂 🙂 Ale leci!!

Projusta ja spałam jak zabita, ale to dlatego że ciągle jestem jeszcze nad morzem 😁 Co do zdjęć to są na fb 🙂

No właśnie Dziewczyny może "odnalazłybyśmy się" na fb? Zawsze to fajnie widzieć z kim się pisze, no i będziemy mogły oglądnąć swoje pociechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz zerkne na fb bo widziałam właśnie zaproszenia 🙂. My też właśnie wróciliśmy z rodzinnego spacerku. Najpierw xaszlismy na działkę cioci która opiekowała się Dobrusia prawie 4 lata... pozegnaniom nie było końca.... A potem wydluzylismy sobie do domu drogę. Niestety noga mi szybko dretwieje więc tempo było...żółwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój fb Aldona Hablutzel.
My dziś też u teściów, mała właśnie poszła spać a ja korzystam z czasu przy kompie. Dzis czuje sie fatalnie, boli mnie brzuch i ciagnie cały dzień i promieniuje aż do kolan. Sama nie wiem czy to od brzucha czy może reumatycznie trochę. Wziełam nospę ale jakos mi nie pomogło. Od tej pogody jeszcze głowa mnie boli i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aldona odpoczywaj i oby szybko przeszło 😘

A wiecie co mi ostatnio lekarz na USG powiedział o nospie... żebym brała w ostateczności bo podobno są jakieś przesłanki że działa niekorzystnie na szyjke. Zdziwiłam się ale lekarz dość sensowny i konkretny, do tego nie na NFZ 😜 Nie wiem czy miał rację ale w gorszy dzień wolę wziąć nawet 4 razy magnez niż nospę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idealnie byłoby nie brać żadnych leków w trakcie ciąży.... Ale czasem.po prostu się nie da. Ja już kilka razy zmuszona byłam wziąć paracetamol bo ból głowy nie dopuszczał.

Dziewczyny jak te suwaczki się ustawia? Próbowałam przed chwilą Ale chyba jestem jakaś ograniczona:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...