Skocz do zawartości

Styczniowe mamusie :D | Forum dla mam


szysza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do pomysłów na prezenty, myślę, że warto podpytać rodziców, żeby nie kupić jakiegoś niewypału.
My rok rocznie umawiamy się do jakiej kwoty kupujemy prezenty i mniej więcej dajemy sygnał co dziecko chciałoby dostać, czym się aktualnie interesuje.

W tym roku ustaliliśmy, że na Mikołajki tylko jakieś słodyczki i to też bez przesady, ale pod choinkę ciut droższe prezenty. I tego się będę trzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Jak tam mija sobotniw przedpołudnie?

U nas remont rozpoczęty, Mąż od rana pełną parą na górze 🙂 Chłopcy bardzo podekscytowani że już niedługo będą mieli swoje pokoiki 🙂 🙂 A ja tym bardziej się cieszę że w razie bzikowania pozamykam każdego osobno i spokój 😉 😉 😁 Żart oczywiście 😁

W planach mam zrobić pierwsze pranie Lilki ale co z tego wyjdzie... 😜
Na 14 jadę z Nikusiem na kolejne urodziny, Babcia przychodzi do Jasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Kinia nie zazdroszczę tego remontu hehehe ja juz dzięki Bogu po chociaż już wygląda jak przed hahaha nie no pokój Kevina jest a tak to było pomieszczenie na bałagan.
Ja co do prezentów kupuje Kevinowi kolejkę Tomek i przyjaciele bo ma ostatnio z tym szał. Moja mama ma kupić mu ciastoline a chrzestna tablicę chyba na pisaki.
Dla siostrzenic mojej i m po 13lat jedna chce dres druga tablet. Później w wieku 10 i 11 to nie wiem co im kupić i siostrzeniec m 7lat to chyba lego jakieś i tyle.
Masakra. A ta mata super. Też pomysle o takiej
Kupiłam torbę do szpitala i teraz wszytko weszło wiec juz na 90% jestem spakowana. Dom ogarnę to mogę iść juz rodzic. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No udało się, wszystko posegregowane i gotowe do prania. Póki co mam 3 pralki ubranek, pralka kombinezony, kocyki itp, pralka pościele. Nie jest źle 🙂 Po urodzinach nastawiam pierwsze ubranka 🙂

Dora no też mnie przeraża ten remont ale w sumie nie ma tragedii bo my tu sobie na dole "normalnie żyjemy" a u góry M robi sajgon 😁 😁 Gorzej będzie na koniec posprzątać tam wszystko ale nie chcę o tyn myśleć teraz.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Jak tam minął weekend?

U nas niestety chorobow... Nikuś tylko smarka i trochę kaszle ale za to Jasiu gorączkuje od soboty 38,6-38,8, niby kaszle ale raczej w nocy, wymiotował raz wczoraj nad ranem i raz w nocy, a do tego miał oczy zaropiałe i lekko czerwone.. Dziwne te objawy. Na 13.20 idziemy do lekarza.

Przyszły mi dzisiaj paczki z materacem, wkładem do gondoli, stanikami i pościelą. Reszta ma przyjść w jednej paczce ale póki co sprzedawca się nie odzywa. Wczoraj uprasowałam pierwszą turę ubranek, druga tura dosycha 🙂 Jak dobrze pójdzie to mój plan "na koniec listopada wszystko gotowe" się uda 🙂 Nie licząc remontu 😜 No ale to jakoś ogarnę, najważniejsze że rzeczy dla Lilki będą gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas weekend dość rodzinne, pojechałam odwiedzić wujka w jego nowym domu, Przyjechala też moja siostra ze swoja rodziną także było bardzo miło.
Ja wyczekuje do 2 grudnia i wtedy pakuję torbę do szpitala. Juz bym to zrobiła ale chyba jeszcze wcześnie, a 2 bedzie równo poczatek 9 miesiąca. U mnie w tym tygodniu urodziły dwie moje koleżanki córeczki, jednej mała przez cc 2800 bo mało przybierała i musieli zrobic wczesniej cięcie, Druga urodziłą naturalnie 2 tygodnie przed terminem 3010. Straszne malenstwa. Przez to że ostatnio wszyscy w moim otoczeniu rodzą takie kruszynki i to przed czasem to podejrzewam że u mnie tez tak bedzie. Maż zakazał mi rodzic w czasie jego delagacji 🙂 jakbym miała na to jakis wpływ:P Pogadałam z siostrą i ma do mnie wpaśc jak męża nie bedzie na kilka dni żebym nie była sama. Jednak dobrze jak mozna liczyć na najbliższych. Będę dużo spokojniejsza a i dobre towarzystwo nigdy nie jest złe 🙂 Jutro zaczynam mój kurs szycia dla poczatkujących, ciekawe czy cos uszyję i czy będę miała do tego dryg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas też trochę chorobowo, ja mam jakiś mikro katar, Dobrusia cały czas nosek zawalony, dziś od rana jakiś kaszelek. POszła do przedszkola, ale po mają z mężem jechać do pediatry żeby sprawdzić czy gardziołko czyste.

Ja wczoraj też już torby dopakowałam. Ostatecznie mam dwie.
Kinia, a jaki materac kupiłaś? ja też muszę zamówić, ale jeszcze nie wiem jaki;/. w ogóle rok temu kupiłam materac na nasze łóżko sypialniane, ale taki badziewny że brak słów. porobiły się na nim jakieś górki i pagórki 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Jasiu ma zapalenie ucha, cały tydzień z antybiotykiem w domu 😞 Na szczęście Nikuś tylko lekko przeziębiony, osłuchowo czyściutko 🙂 Jutro jeszcze Go zostawię ale w środę siooo do przedszkola! 😉

Aldona fajnie że siostra do Ciebie przyjedzie.. Właśnie dlatego żałuję że nie mam rodzeństwa i nadrabiam w swoich Dzieciach 😁
No i ja też muszę nogi zaciskać bo Teściowa wyjeżdża do pracy do Niemiec i prosiła żebym wytrzymała do jej powrotu 😁 Wraca 6dni przed moim terminem więc nie wiadomo czy się uda 😜

Projusta śliczny, zgrabny brzusio! 😘
A materac zamawiałam kokos-pianka-gryka, z przesyłką 85zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny widze że chorubska nie odpuszczają. Moja w piątek miała jednodniowo lekka temperaturę, a na drugi dzień wszytko ok. Pewnie na zęby chociąż wcale nie widzę żeby szły jej jakieś nowe.
My dzis byłysmy na spacerku, pogoda taka prawie zimowa, tylko sniegu brak.
Dora a co u ciebie? melduj się na bierząco żebyśmy wiedziały czy rodzisz czy nie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,

ja to chyba jakaś niedokończona jestem;/. Obudziłam się dziś z obolałym gardłem i lekkim katarem i ogólnie jestem rozbita taka 😞 do tego ten ząb dał mi wczoraj popalić więc dziś wybrałam się do dentysty.. który stwierdził, że to ząb do usunięcia i że powinnam iść do innego dentysty... pojechałam więc do innej i pytam jaki będzie koszt usunięcia a ona do mnie na to (oburzona):"to nie torebka cukru żebym wiedziała ile to będzie kosztowało (...)", no k...mać, baba już dobrze po 60stce, pewnie z conajmniej 30 lat praktyki i ona nie wie ile bierze za wyrwanie zęba.... jak stwierdziła, musi zobaczyć jaki rodzaj wyrwania itd.... a mi chodziło tylko żeby powiedziała jakie są ramy, żeby jutro mi nie powiedziała, że bierze 300zł a ja będę miała 100... głupie babsko! tak mnie wk... że się tam prawie popłakałam 😞 na szczęście odpukać ząb dziś nie doskwiera więc jutro poszukam innej stomatolog.

Jutro też mam ginekologa. Ciekawa jestem co tam u dzidzi słychać. Od kilku dni czuje jakby mi się kości łonowe rozchodziły przy chodzeniu, także ciekawa jestem co lekarz powie.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...