Skocz do zawartości

Lutówki ;) | Forum o ciąży


ola1208

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja 11 tc . Termin porodu mam na 01.02.2016 ale będe miała cc więc 2 tygodnie wcześniej .
Mdłości mnie męczyły straszne , ale od 3 dni na szczęście brak 🙂 \\
Tylko te wstawanie siusiu jest bardzo uporczywe .


mam już jednego syneczka - za 4 dni kończy 2 latka 🙂
A powiedz coś o sobie ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie termin na polowe lutego. Juz tak wczesnie wiesz, ze bedzie cc?
Ja mam corke, 30 konczy 5 lat.
Ja mieszkam w Niemczech, tutaj tez rodzialm corke, niedawno sie przeprowadzilismy wiec i lekarza mam nowego i bede rodzic w innym szpitalu wiec troche stresu pewnie bedzie. Poprzednio tez mialam cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem po dwoch poronieniach i jednym cc dlatego taka decyzja mojego lekarza. (Z kuba 16 h probowalam rodzic SN ale nie udalo sie )
Moj synus 8lipca konczy 2 latka ale juz dzis swietowalismy dlatego nie odpisywalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sto lat!
Kurcze, ja w tym roku tez 2 razy poronilam, dlatego jeszcze jakos nie umiem sie zaczac cieszyc bo sie boje. Ale mam nadzieje, ze po kolejnym usg to sie zmieni 🙂
Ja nie wiem jak bede rodzic, troche tez licze na cc bo wiem juz jak to wyglada. W poprzedniej ciazy rozchodzilo mi sie spojenie lonowe i po naturalnym moglabym lezec pol roku w lozku, zobaczymy jak bedzie teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jakie dokladnie badania? Jeszcze nie wiem, 2tyg temu bylam tylko potwierdzic ciaze, nastepna wizyte mam we srode i dopiero pewnie lekarka powie cos wiecej. Niedawno mialam robiony test na tromboze zeby sprawdzic czy czasem nie przez to poronienia. Ja poronilam dosyc wczesnie bo raz w 5 tyg a za drugim w6tyg. Lekarka powiedziala ze najprawdopodobniej poprostu pech.
W ciazy z corka robilismy test PAPP-a wszystko bylo ok a mala i tak sie urodzila z wada sluchu wiec w tej ciazy chyba nie bede robic bo nie da sie przewidziec wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz mieszkam w okolicy Augsburga w Niemczech, pochodze z Olsztyna.Mam 25 lat. Glownie teraz jestem kura domowa, pracuje tylko kilka godz w tygodniu, jak sie uda to od przyszlego roku chce robic na swoj rachunek ze stylizacja paznokci zeby pracowac kiedy mi odpowiada. Moja corka niedlugo konczy 5 lat, chodzi do specjalnego przedszkola dla dzieci z problemami ze sluchem, za rok do szkoly a ja juz sie zastanawiam czy poslac ja do normalnej cy zostawic tu gdzie jest... Chyba tyle o mnie. A Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 22 lata . Mój synek własnie dziś kończy 2 latka .
Także do tej pory jestem "kurą domową " i zaocznie kończe rachunkowość.

Nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć.
Od 2 lat jestem mężatką , mieszkam w Lubaniu . :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam 22 lata . Mój synek własnie dziś kończy 2 latka .
Także do tej pory jestem "kurą domową " i zaocznie kończe rachunkowość.

Nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć.
Od 2 lat jestem mężatką , mieszkam w Lubaniu . :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze, ze tez wczesnie wyszlas za maz 😉 ja jak mialam 19 lat 🙂
Jak sie czujesz? Ja mialam brazowe uplawy i sie okazalo, ze mam krwiaka, siedze w domu od wtorku. Kontrolna wizyta we wtorek.
Zrobilas juz jakies zakupu bejbisiowe? Ja jedynie kupilam nosidlo, rozgladam sie za chusta. Ubranek nie bede kupowac jeszcze dlugo, duzo rzeczy mam po corce i jak bede w pl to odbiore je od siostry meza bo pozyczalam. Jedyne co to wozka nie mamy bo poprzedni oddalismy bo mala miala alergie na wozek i byl prawie nieuzywany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj byłam na wizycie 🙂 Dzidziuś rośnie jak na drożdzach . Wszystko ma na swoim miejscu 🙂 Ja wyszłam za mąż w wieku 20 lat więc równie szybko 🙂


Za 9 dni jade na prenatalne . i jeśli one wyjdą dobrze będe już spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie, mamy prawie taki sam termin 😉 Ja mialam mdlosci i ogolnie slabo sie czulam ale juz przeszlo, mam nadzieje, ze nie wroci przez najblizsze miesiace 😉
Kurcze, ze Wy juz tak wczesnie wiecie, ze cesarka. Ja szczerze mowiac tez bym wolala miec cesarke bo juz raz przez to przechodzilam i wiem co mnie czeka, mniej nerwow by bylo.
olaszka pracujesz? i masz juz starsza corke czy syna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dwa poronienia za soba w tym roku. Moja corka tez byla duza 4230g ale mi sie spojenie lonowe rozchodzilo i z tego wzgledu mialam cesarke, zobaczymy jak bedzie tym razem, mniej stresu bo wiesz kiedy sie rozpakujesz 😉
Ja jeszcze pracuje, w prawdzie dwa dni w tygodniu ale jednak, nie wiem kiedy przestane, jak bedzie wszystko ok to mysle, ze za 2-3 miesiace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...