Skocz do zawartości

Marcóweczki 2016 | Forum dla mam


Kahira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 792
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ok to ja zakładam nowy wątek z listą. Na początek wpisuję siebie i Cesii. Jeśli któraś z mamuś ma ochotę się dopisać to proszę wpiszcie dane w tym nowym wątku, to uzupełnię listę. Jakby ktoś miał jakieś pomysły, uwagi np. dotyczące jeszcze jakiś danych które można by było umieścić na takiej liście, to też piszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście ze to zeby bylo zdrowe to nie podlega dyskusji ale każdy ma tam jakies male skryte pragnienie , czasami ktos chce "do pary" przeciwna plec niz juz ma w domku, niektorzy wrecz przeciwnie wola taka sama 😉ale jakies tam pagnienia sa. ja nie ukrywam baardzo byśmy chcieli corke ale to żeby bylo zdrowiutkie liczy sie bez porownania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira napisał(a):
Tabelka uzupełniona. Puki co dziewczyny rządzą. Przydał by się w końcu jakiś chłopak. Ewelina jak dobrze pamiętam, to ty chyba chciałaś chłopca. Zaciskam zatem kciuki co byśmy w babskim gronie nie zostały 😁 😁 😁

Tak ja,tzn u nas w domu wszyscy chcieli by chłopaka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
latka Jak przeprowadzka idzie? Tylko się nie przemęczaj.
Małgorzata i jak po usg? Mam nadzieję że znów ci nie przesuneli.
Ja dzisiaj mam strasznego lenia. Chyba mnie ta świąteczna atmosfera zmęczyła. Poza tym stało się nieuniknione - baza wirusów została zaktualizowana. Ja z młodszym zakończyliśmy święta z glutem i bolącym gardłem a starszy z biegunką 😠 Tylko mąż wyszedł cało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...