Skocz do zawartości

Marcóweczki 2016 | Forum dla mam


Kahira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia ale ci zazdroszczę tej pizzy. Jedzcie dziewczyny puki możecie tylkami się nie przejmuj cie. Ja 14 kilo przytylam i dziś 2 tyg po porodzie tylko 5kg mi na plusie zostało 🙂 A dobrej pizzy tez bym sobie pojadła. Puki co jeszcze ostrożnie się żywię. Zaszalalam tylko i się na paczka skusilam bo mąż swojej roboty zrobił. Szczęśliwie Wiktorii nic się nie działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 792
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulcia jak mogłabym was teraz zostawić? Po tych wspólnych miesiącach wy dla mnie prawie jak rodzina jesteście. Codziennie zaglądam i czytam was choć nie zawsze mam chwile by coś napisać.
Dziś wyjątkowo cicho. Zadna się nie Melduje, czyzbyscie się umówiły i wszystkie na porodówkę pojechały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira cos Tyy ja się póki co nigdzie nie wybieram ☺️tzn.Hania nie chce się wybierać 🤪 Dzisiaj trochę więcej czasu poświęciłam Emilce rysowałyśmy razem,oglądałyśmy bajki,razem obiad zrobiłyśmy,bajki czytałyśmy itd..Ogólnie zaglądam tu regularnie i czekam aż któraś się odezwie,żeby nie wyszło na to,że monologi tu prowadze ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po dłuższej chwili nie obecności spowodowanej chodzeniem po schodach i spacerach po szpitalnych korytarzach uprzejmie informuje że dnia 15 marca o 21:34 przyszła na świat moja córeczką Julcia wazy 3430 i ma 55 cm 🙂 urodziłam naturalnie jak pendolino 🙂 o 19:20 weszła na porodówke z 3 cm a o 21:34 urodziłam 🙂 czujemy się dobrze 🙂 mała dopiero teraz dopuściła cyca 😉 i śpi grzecznie 😉 ją obolala ale byłam już w łazience więc jest ok 😉 następne info już z domu 🙂 pozdrawiam Cesii i Anulcia trzymam za was kciuki żeby Wam poszło gładko i szybko 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzata no nareszcie!!! Odezwałaś się!!!Zobaczyłam post i odrazu rogal na twarzy 😜 Ty rodziłaś??toż to ekspres 🤪 🤪 🤪 😜

Super Kochana!!Ogromne gratulacje!!MAMY KOLEJNEGO MARCOWEGO BOBASA 🤪 🤪 I to jaka Julcia jest idealnie dokładna!!termin na wtorek i co.. I wtorek był 🤪 Cieszcie się sobą Kochane!!Super wieści 🤪 Czyli jednak miałam racje ☺️ idziemy idealnie po terminach...czyli,że co?że niby ja w sobotę?? ☺️ Boszzzz...Cesii co Ty na to? Idziemy w sobotę? Ja rodze,a Ty minute po mnie zeby kolejność byla zachowana 🤪 Hehe...
Małgorzata czekamy na fotę 🙂
A ja oczywiście bezsenna noc..tym razem obudziła mnie zgaga 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzata tyle czekałyśmy na info od Ciebie czy tulisz Julcie,wiec poczekamy jeszcze troche 🤪

Dzisiaj mnie coś uwiera,czy to brzuch czy w pachwinach ciągnie sama nie wiem..jutro ostatnią wizytę mam..ciekawe czy coś się zmieniło ☺️ Pogoda u mnie dzisiaj śliczniutka idealna na spacerek..tylko ja za ciężka i zbyt obolała żeby iść i pospacerować ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
małgorzata gratulacje. No i witam w klubie rozpakowanych marcówczek. Ucaluj Julcię od ciotek z brzuszka i niech zdrowo rośnie. Punktualna z niej dziewczyna a ty to chyba zostałas stworzona do rodzenia. Nie dość że punkt w dzień to 2 godziny i po wszystkim.
No dobra to obstawiam która następna. Ja coś czuje ze Hania nas niebawem zaskoczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane moje 🙂 jaka dziś u mnie piękna pogoda...o 6.40 obudziło mnie piękne słoneczko i już mam cały dom posprzątany, pranie zrobione, obiad prawei gotowy i córka w przedszkolu. Siedze na balkonie i piję kawkę w słoneczku 🙂 ah i oh aż chce się żyć. Ja to chyba miałam depresję jakąś zimową bo teraz tryskam energią i mogłabym góry przenosić 🙂 Rano razem z sąsiadką zabrałyśmy córki na rowerkach do przedszkola, ale były zadowolone że mogą nareszcie popedałować 🙂 Od wczoraj tak mnie boli krok, że łoł i dziś jak szłam to tak samo....ból ale jakżę przyjemny jak się na takie bóle czeka 😁
a jak u was....mamusie i Anulcia?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia coś się cały dzień nie odzywa. Podejrzana sprawa.
U mnie też pogoda śliczna. Szkoda tylko że Wika złapała katar bo chętnie bym się z nią na spacer przeszła a tak to siedzialysmy cały dzień w domu.
cesii moi chłopcy to tak rowery uwielbiają ze w zimę jak śniegu nie było to tez jezdzilismy. Raz nawet Borys rower wyprowadził jak śnieg był o kostki i się dziwił ze ciężko mu jechać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Ja dzisiaj miałam wizytę.Termin za dwa dni a ja dalej z rozwarciem na opuszek.. 😠 Miałam ktg robione zapisał się skurcz dosyć mocny,ale doktor powiedziała że tak może być. Do szpitala mam się zgłosić dopiero we wtorek po świętach jak nic się nie bedzie działo.Chyba ze wody odejdą..albo zaczną się bóle.Mam się nastawić że mała bedzie duża..i tez niby dała mi do zrozumienia że cesarki tez nie wyklucza..Mam jednak nadzieje,że urodzę wcześniej.W poniedziałek umowie się z nią na wizytę przed świętami jeszcze no i chyba też na usg.Bede spokojniejsza o wody i ogólnie.Troszkę jestem podłamana,nawet śliczna pogoda mi chyba nie pomoże 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...