Skocz do zawartości

Marcóweczki 2016 | Forum dla mam


Kahira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 792
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeśli chodzi o mnie..to ja już sie konkretnie mówiąc TOCZE..ciężko mi sie zgiąć..sapie..dysze..i Hania mnie ciągle terroryzuje.Najbardziej boli jak leże na lewym boczku a ona sie wyciąga...ból promieniuje na lewą część pleców 😮 Jeszcze Emila czasami jak sie czepi to cały dzień mamaaaaa too mama tamtooo..nawet jak mąż w domu to do mnie leci..wtedy odsyłam ją do niego i spokój ☺️ 😜 Emila strasznie dużo gada,buzia jej sie nie zamyka,masakra jakaś 🤪 Jeszcze troszke i puszczę ją do przedszkola. Najlepsze jest to,że sie wybiera ze mną do szpitala..dzisiaj dopakowywałam sie do torby szpitalnej i kazałą swój szlafrok włożyć,bo przecież ona też musi być przy mnie i siostrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, ja poraz pierwszy na forum. Termin mam na 11.03.2016 i będzie chłopczyk 🙂
Czytałam kilka Waszych postów i szczerze mówiąc poczułam lekka ulgę bo już myślałam ze tylko mnie wszystko tak strasznie boli. Hehe 🙂
Nie mogę się już doczekać rozwiązania, a do tego muszę cały czas leżeć bo szyjka się skraca.. Ale nic damy radę 🙂

Wytrwałości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to mój pierwsza dzidzia 😁
ciąża... ogólnie psychicznie okej a fizycznie tutaj jest dużo do życzenia 😁 przytylam tylko 10kg. Ale czuję sie jak mały pączek skarpetek nie mogę ubrać o butach nie mówię...obcinanie paznokci wyższa szkoła :P golenie? Tutaj już nawet nie mówię haha ból pleców... bezsenność często mocz! To by było Na tyle 😁

Co do szyjki mi się skrocila ok. 26 tyg. Do 2.8cm ale teraz już smigam normalnie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, no to mam podobnie... A golenie teraz to jakaś totalna abstrakcja hehe 🙂
Ja mam leżeć do momentu kiedy zacznie się 36 tydzień wiec jeszcze pare dni, wcześniej miałam podawane zastrzyki na rozwój płucek wiec mam na dzieje, ze dzidzia sobie poradzi w razie wcześniejszej akcji porodowej.

MłodaMama a zauważyłaś jakaś zmianę w ruchach maleństwa? Ja od pare dni czuje takie przeciąganie i ruchy stały się naprawdę bolesne..ale jest iich mniej w ciagu dnia. A jak wypina pupcie to mój brzuch wyglada jak bałwan hehe. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak... właśnie jutro jadę do lekarza bo od 3dni /4 (pewnie za bardzo histeryzuje) ale zauważyłam że coraz mniej się rusza rano czasami czuję muskanie delikatne nie raz cały dzień nic a na wieczór parę razy się przeciagnie albo się wypnie i tyle 🙂 ale ja to byłam zawsze przewrazliwiona i wolę sprawdzić po za tym jak miałam ,gęsty ' śluz tak stał się teraz bardziej wodnisty i boję się ze wody mogą mi się saczyc :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki piszecie,że ruchy stają się spokojniejsze..u mnie w sumie nic się nie zmieniło.Hania strasznie się rozbija.Jak chodzę jest ok,tylko usiądę czy się położę to juz bunt..nawet w nocy niby spokojna a wstane tylko siku,ona poczuje że wstalam kładę się i....bunt 🤪 Moze dlatego że ma u mnie sporo miejsca,bo ja z tych większych.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę ze coraz nas więcej. I mamy druga mamusie czekając na synka. A już myślałam że Leon zostanie rodzynkiem w babskim gronie. Dziewczynki jeśli macie ochotę to mogę was dopisać do listy marcówczek która jest w drugim wątku. Podajcie tam tylko swoje dane.
Co do ruchów to u mnie też się zdecydowanie spokojniejsze zrobiły. No i wreszcie Wiktoria przeszła na tryb dzienny, bo juz sie martwiłam ze u niej już tak zostanie przewaga nocnej aktywności.
Wczoraj byłam na ostatniej wizycie u lekarza prowadzącego. Uspokoił mnie bardzo. Główka bardzo wysoko, wszystko pozamykane i blizna po cesarkach wygląda dóbrze. Stwierdził że spokojnie powinnam doczekać do terminu cesarki. Za dwa tygodnie jadę jeszcze na ktg i cóż pozostaje mi tylko czekać w spokoju do 2 marca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahiro, mam nadzieję, że poniższy apel nie jest podyktowany chęcią zwerbowania użytkowniczek tego forum na inną stronę.
Między innymi przez takie działania straciliśmy sporo użytkowniczek i forum prawie wymarło. Naprawiliśmy sporo błędów, do których bijąc się w pierś przyznajemy się - błędów głównie związanych z działaniem Serwisu i staramy się właśnie odbudować Wasze zaufanie. Ostatnio reklamujemy się na FB aby przyciągnąć z powrotem do portalu użytkowników.

Czy wiecie jak wyglądała lista marcóweczek np. w 2012 roku? Proszę, można to sprawdzić tutaj - LISTA MARCÓWECZEK 2012
Dziewczyny spędzały tu na prawdę sporo czasu i forum cieszyło się ogromną popularnością. Chcemy tę popularność przywrócić.

Kilka chwil temu zaproponowałem, byście zgłaszały swoje pomysły jeśli czegoś Wam brakuje tutaj.
Nie próbuj proszę ściągnać użytkowniczek, które z wielkim trudem udało nam się pozyskać. Takie działanie jest nie fair.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogi adminie nie to było moim zamiarem. Sama byłam styczniówką 2012 wiec wiem jak dużo było użytkowniczek w 2012 roku. Ze sporą ilością styczniówką 2012 po dziś dzień utrzymujemy kontakt. Za to jestem bardzo wdzięczna temu forum i z tego powodu po 4 latach znów tu jestem. A moje zaproszenie wynika wyłącznie z chęci podtrzymania kontaktu z dziewczynami. Z powodu awarii forum jaka miała miejsce w ostatnim czasie cześć dziewczyn zniknęła z forum i myślę że kontakt urwał się bezpowrotnie. Stąd moja sugestia żeby w razie nieprzewidzianych sytuacji zapewnić alternatywną formę kontaktu. Ja ze swojej strony nie zamierzam znikać z forum ani nikogo innego do tego nie namawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach miejcie kontakt ze mną - admin @ brzuszek.net lub można pisać też na Brzuszkowym profilu FB. Mam listę kontaktową i mogę Was wtedy zintegrować. Mieliśmy taką bardzo przykrą sytuację, że serwer, na którym była strona najzwyczajniej padł i ciężko było odzyskać najświeższe dane. W końcu udało się i wszystko przenieśliśmy do przyzwoitej firmy hostingowej, z której póki co jesteśmy bardzo zadowoleni - z resztą nie tylko my, bo również od lat inni klienci tej firmy. Jest więc mało prawdopodobne, by do podobnej sytuacji doszło ponownie.

Tak czy inaczej, dostaliśmy nauczkę. Uczymy się na błędach, więc to nam bardziej uświadomiło jak bardzo trzeba dbać o użytkowników. Obecnie staramy się naprawić te błędy i ściągnąć do Serwisu jak najwięcej użytkowniczek.

Tym bardziej właśnie zależy nam, byście nas dobrze zrozumiały - nie możemy dopuścić do tego, by nakłady jakie poczyniliśmy na reklamę oraz cały wysiłek jaki włożyliśmy w rozbudowę strony przełożyły się na pozyskanie naszych użytkowników i odesłanie ich na inne forum.

Bez względu na intencje i bez względu na to jakie motywy Wami kierują, nie dopuścimy do tego i będziemy bronić się przed tym wszelkimi możliwymi sposobami, by nikt za pośrednictwem Brzuszek.Net nie namawiał nikogo do przejścia, czy rejestracji w innych serwisach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj byłam na Ktg i strasznie się wystraszyłam, bo tętno dziecka dochodziło do 180.. Pózniej doszło jeszcze moje zdenerwowanie co przeniosło się automatycznie na Marcela. Lekarz powiedział ze wszystko ok ponieważ tętno wzrastało przy ruchach dziecka. Niby poczułam ulgę, ale i tak myśle o tym caly czas. Jutro kolejne Ktg, wiec zobaczymy.

Ja dopiero we wtorek mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego i będzie ustalał termin cesarki.. Mam nadzieje ze już niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki w takim razie skoro faktycznie admin zapewnia nas, że nie ma obawy przed utratą kontaktu to faktycznie nie ma potrzeby tworzenia takowej grupy. Pomysł zarzucam.
Konewcia widzę, że nie tylko ja szykuję się na planową cesarkę. Ja jestem już po dwóch i 2 marca mam mieć trzecią:P Pisz jak po dzisiejszym ktg.
Cesii pisałaś coś do mnie na piv, ale niestety znowu coś z pocztą się podziało i nie widzę niestety twojej wiadomości,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko 😉
Ja wczoraj odwiedziłam dentyste...póki co nic szczególnego mi nie zrobil.Jedynie założył opatrunek,ale przynajmniej już mnie ząb nie boli 🙂 Kurczę u nas pogoda do niczego..ani wyjść na dwór ani nic 😠 W sumie nawet trochę się boję z Emilką sama wychodzić,bo po spacerach brzuch mi się napina i mam twardy...a pochodziłabym sobie z brzuszkiem i sie nim jeszcze pochwaliła póki jeszcze go mam 🤪 A jestem miastową atrakcją hehe...niektórzy patrzą jakby kobiety w ciąży nie widzieli ☺️
Dzisiaj tłusty czwartek 🤪 Wsiorbałam pączka i eklerkę ☺️ A tyłek rośnie ☺️ Planuje zaraz po porodzie jak już w miarę dojde do siebie zrzucić zbędne kilogramy..a mam ich trochę 😠 Ambitny plan,ale czy sie uda??
Wyrodna matka ze mnie 🤪 Siedzę sobie wygodnie a Emilka....sobie sprząta 🤪 Niby kurze ściera 😜

Aaaaa właśnie Mamuśki Wy tez planujecie (oczywiście te które już mają dzieciaczki 😉 ) kupić prezenty od nowego członka rodziny?? My co prawda mamy juz prezent i planujemy tez rozwieszenie plakatów i balonów w dzień powrotu ze szpitala, oczywiście wszystkim zajmie się Emilcia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wczoraj nasmażyliśmy pączków, wiec Anulcia nie przejmuj się ją już wczoraj wieczorem zaczęłam obzarstwo. A dzień spędzam podobnie do ciebie, bo młody zaczął kaszleć wiec go do przedszkola nie puściłam. Siedzę w domu jem paczki i bawię się autami. Poza tym też czuje się jak atrakcją turystyczną jak gdzieś wyjdę. Wszyscy się gapia a panie w sklepie się dopytywal czy to juz lada dzień.
Dobrze ze mi o tych prezentach przypomniała. Musze coś pomyśleć. Po ostatnim porodziezakupiłam 3 prezenty, każdego dnia jak mąż wracał do domu ode mnie ze szpitala przywoził synowi jakiś drobiazg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira już mi lepiej 😁 😎

Kurcze od wczoraj wydzwaniam do "naszej" prywatnej przychodni,gdzie zawsze jeździmy (byliśmy na usg bioderek,usg główki.ja chodziłam tam do endokrynologa-wszystko oczywiście prywatnie),młoda ma uczulenie i nie wiemy od czego..początkowo myśleliśmy,że może winne są słodycze i jogurty..ale teraz jak już je od dłuższego czasu wyeliminowaliśmy to uczulenie dalej sie utrzymuje 😞
Mamy założony dzienniczek posiłków..wszelkie natłuszczacze nic nie dają (byliśmy u dermatologa).Emila strasznie sie drapie,bo ją to swędzi 🥴 Więc myśle trzeba iść do alergologa..dzwonie tam już drugi dzień żeby sie dowiedzieć,że....już nie ma u nich alergologa dziecięcego 😠 🥴 🤔

No nic...szukam dalej... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...