Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2016 | Forum dla mam


lajsoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wczoraj byłam na wizycie mała waży 3052 g i jak narazie mała nigdzie sie nie wybiera dobrze jej w mumusi brzuszku :P mi jakos energia uciekła i jakas taka zdołowana jestem bez sił i wszystko na siłe robie . Moze dlatego ze strasznie i nogi spuchły i łytki bola , ta pogoda mnie dobija za tydzien Ktg zobaczymy co pokaże .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki! Jak samopoczucie? Ja dzisiaj umylam już 4 okna i wybrałam firanki. Zrobiłam porządek w szafce z lekarstwami. Zaraz idę wieszać resztę firanek. Kiedyś umylam okno balkonowe i dzisiaj się wkurzylam, bo śladu po mojej robocie nie ma. Ale chociaż nie będę miała wyrzutów sumienia, że nie umylam. Jeszcze tylko dwa na dole i 4 na górze, bo dachowe sobie odpuszczę. Jeszcze tylko 3dni i lipiec. Ciekawe czy żadna się nie wylamie i nie urodzi w czerwcu :-P ?ja bym mogła, bo już mam dość :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też sie zastanawiam czy któras sie nie wyłamie 😁 jeszcze pare dni i bd lipiec :P ja dziś zaczęłam robic przetwory na zimę a jutro planuje cała mase pierogów by pomrozić na te pierwsze dni jak wrócę ze szpitala 🙂 U mnie jest chłodniej mam nadzieje ze u was też lepiej bo ta pogoda była okropna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z kolei robiłam dziś porzadek w aucie. Zdjęlam pokrowce na siedzenia i właśnie się piorą 🙂 narzeczonego wysłałam żeby umył auto i odkurzył od środka 🙂 u mnie dziś troszkę chłodniej, odstatnie 4 dni dały w kość.. w nocy spać się nie dało..
Mi wszyscy obstawiali że na bank urodze w czerwcu, a tu się nie zanosi hehe termin na 7go a brzuch mam nadal wysoko pod biustem jeszcze. W środę wizyta u lekarza, ciekawe co powie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
te upały nas wykończą ale juz niedługo 🙂 byliśmy na wizycie, malutka się nie przekręciła ma ułożenie miednicowe więc na 100% tniemy, 9.07 mam wyznaczone KTG i po niedzieli tniemy;
trzymam za nas wszystkie kciuki dajcie znać jak będzie po wszystkim, pozdrawiam i do boju 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja prawdopodobnie jutro idę do szpitala. Wczoraj na wizycie córka miała już 4 kg, sam lekarz był zaskoczony, że tak dużo przybrała. Ja mam dodatkowo wysoki poziom cukru w moczu, wysokie BMI i zaczynam puchnąć. Jutro jeszcze odbieram ostatnie wyniki badań. Lekarz zalecił cesarskie cięcie, więc mam nadzieję, że szpital się do tego przychyli i już niedługo będę po 🙂 ale stresik jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć lipcówki 🙂 wszystkie nadal 2w1? U mnie niby coś ale jednak też się nadal trzymamy wbrew temu co mówił lekarz sugerując ze poród zapowiada się szybciej rozwarcie dość spore mam już od dłuższego czasu i skurcze przepowiadające ale na tym koniec. Próbujemy z mężem ponaglić trochę tą naszą małą księżniczkę ale widocznie akurat " przytulanki" czy inne na nas nie działają a szkoda bo juz mam dość brzuch ogromny przeszkadza we wszystkim puchnę niesamowicie i juz powoli łapie mnie przygnębienie 😞 w tygodniu idę na ktg zobaczymy co pokaże bo miewam bóle takie jak na okres dość często więc nie wiem. Dawajcie znać jak coś ciekawe która pierwsza poleci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza :-) od 17.45 synuś jest ze mną. Troszkę się pospieszyl, ale najważniejsze, że zdrowy. 3200G i 52 cm długi. Skurcze od północy co pięć minut, ale bardzo łagodne i nieregularne. Pojechałam do znajomej położnej i mnie badała o 13. Stwierdziła że to chyba tylko przepowiadajace, ale kazała przyjechać jeszcze za dwie godz. O 15 już było rozwarcie i przyjechaliśmy na oddział. Na porodowce byłam o 17, a po 45 min synuś był ze mną. Miałam trzy skurcze parte. Jeden jeszcze przy łóżku porodowym. Drugi już na łóżku, ale spróbowałam i chciałam uciekać, a przy pierwszym wsparciu urodziłam :-) aż byłam w szoku :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od 3 czułam bóle jak na okres potem zaczęło mnie czyścić biegunka co chwila do WC plus doszły rewolucję z żołądkiem bo odruch wymiotny myślałem ze to przez to ze pusty żołądek zjadłam i zwymiotowalam i znów biegunka zadzwoniłam do lekarza kazał.na 12 na ktg przyjść wiec się zbieramy chociaż te skurcze nadal takie jak na okres trochę silniejsze ale.znow nie jakieś takie że wstać.nie mogę czy coś. No nic zaraz się zbieramy i zobaczymy co ktg pokaże chociaż sądzę że to raczej przepowiadające tylko promieniują mi tak rozchodzac się po brzuchu i kregosłupie lędźwiowym. Niby juz rodziłam ale z synkiem to raz dwa i od razy skurcze co 5 minut i nie było wątpliwość ze są to te skurcze bo.mocne jak diabli były a teraz niby boli ale jednak myślę że to.dopiero się rozkręca i może kilka.dni rozkręcać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
serduszkomoje napisał(a):
5.07 moja córcia przyszła na swiat :0 Dzis juz w domu szczesliwe i umeczone 🙂

GRATULACJE!!! Ale to jest ekscytujące jak te dzieci siedzą w brzucha a później nagle się rodzą 🤪 u mnie nie wiem chyba z ze strachu skurcze ustały tzn jakieś tam były ale to jeszcze nie to 😞 dosłownie za nim wyszliśmy do auta czułam ze jakoś opuściło wszystko.
A na mojej porodówce istny szał bo od rana dwa porody a jak byłam o 12 to trzeci i to bliźnięta ganiali tam jak poparzeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak zajechałam na porodówke byłam pierwsza ale zaraz sie okazało ze sa trzy cesarki i jeszcze potem dwie panie na wywołanie przyjechały 🙂 Istny szał 😉 o 6 byłam na porodówce a o 12 05 moja Wioletka była juz na świecie 😁 kochaniutki skarb mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Dziewczyny!!! Duzo zdrowka dla Maluszkow i sil dla Mam. My nadal czekamy ;-) wczoraj na wizycie P.doktor stwierdzil, ze przez najblizszy tydzien raczej nic nie powinno sie dziac. Czuje, ze bede ostatnia :-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...