Skocz do zawartości
NnniieTaak

Zabawki edukacyjne - czy warto? | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

jak najbardziej, można w końcu skutecznie połączyć przyjemne z pożytecznym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat ? dzieci chętnie bawią się tego typu zabawkami ? Bo też nie chcę , żeby wystąpiła taka sytuacja , że coś kupię , a następnie to będzie używane tylko przez jedynie kilka dni itp . Co to dokładnie oznacza , że można połączyć przyjemne z pożytecznym ? Czy dziecko , które korzysta z takich zabawek nabywa jakieś umiejętności edukacyjne ? Bo bardzo ciekawi mnie ten temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mogę Ci powiedzieć, jak to wygląda w przypadku klocków edukacyjnych, ponieważ u nas w domu takich nie brakuje. Moje dzieci - które mają odpowiednio 5 i 6 lat - bardzo chętnie bawią się takimi elementami, ale to oczywiście zależy od indywidualnego przypadku - nie mogę zagwarantować, że u Ciebie będzie tak samo, chociaż tak właśnie przypuszczam. No oznacza to mniej więcej tyle, że dziecko nie tylko bawi się tymi klockami edukacyjnymi, układa je i ma przy tym dużo zabawy, ale też poprawia się jego koncentracja, pamieć, zdolność logicznego myślenia czy zdolności manualne itp. Jest tego sporo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi