Skocz do zawartości

Zabawki edukacyjne - czy warto? | Forum dla mam


NnniieTaak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat ? dzieci chętnie bawią się tego typu zabawkami ? Bo też nie chcę , żeby wystąpiła taka sytuacja , że coś kupię , a następnie to będzie używane tylko przez jedynie kilka dni itp . Co to dokładnie oznacza , że można połączyć przyjemne z pożytecznym ? Czy dziecko , które korzysta z takich zabawek nabywa jakieś umiejętności edukacyjne ? Bo bardzo ciekawi mnie ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mogę Ci powiedzieć, jak to wygląda w przypadku klocków edukacyjnych, ponieważ u nas w domu takich nie brakuje. Moje dzieci - które mają odpowiednio 5 i 6 lat - bardzo chętnie bawią się takimi elementami, ale to oczywiście zależy od indywidualnego przypadku - nie mogę zagwarantować, że u Ciebie będzie tak samo, chociaż tak właśnie przypuszczam. No oznacza to mniej więcej tyle, że dziecko nie tylko bawi się tymi klockami edukacyjnymi, układa je i ma przy tym dużo zabawy, ale też poprawia się jego koncentracja, pamieć, zdolność logicznego myślenia czy zdolności manualne itp. Jest tego sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...