Skocz do zawarto┼Ťci
Redakcja

Styczni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkie styczniowe mamusie na ten w─ůtek┬á­čśÇ

• Lubi─Ö to! 1

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Drogie mamy znacie ju┼╝ p┼ée─ç swojego dziecka ? Bo u mnie nadal wielka niewiadoma ­čśü

Edytowane przez Sandra94
  • Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

tak znamy...dziewczynka:) i cos mi sie wydaje ze Zuza choc jeszcez do porodu pewnie zmieni sie ze sto razy ....siostra zarzyczyla sobie ze chce miec chrzesnice Zuze i zrobimy jej chyba ta przyjemnosc i niech bedzie juz ta Zuza bo u mniej same chlopy i az trzech ich jest a tak bardzo pragnela dziewczynki:) a ja sie bardzo ciesze z coreczki bo to bylo moje ogromne marzenie choc jakby syn byl to tez bym sie cieszyla ale corka to zawsze corka choc wydaje mi sie ze bedzie taka coreczka tatusia bo on pewnie ja bedzie rozpieszczal i to bardzo...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Niestety jeszcze te┼╝ nie znamy chocia┼╝ m├│j partner chodzi i m├│wi, ┼╝e b─Ödzie syn. Mnie si─Ö wydaje na odwr├│t, ale czas poka┼╝e ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam. Jestem tutaj ┼Ťwie┼╝aczkiem, ale ch─Ötnie podyskytuje na r├│┼╝ne tematy┬á­čśŐ┬áAktualnie zaczynam 22 tc i spodziewamy si─Ö c├│reczki┬á ­čą░┬á Pozdrawiam serdecznie. Monika

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cze┼Ť─ç! Mam 26 lat i jest to moja pierwsza ci─ů┼╝a. Spodziewamy si─Ö ch┼éopca ­čĺÖ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Moniq1310 napisał:

Witam. Jestem tutaj ┼Ťwie┼╝aczkiem, ale ch─Ötnie podyskytuje na r├│┼╝ne tematy┬á­čśŐ┬áAktualnie zaczynam 22 tc i spodziewamy si─Ö c├│reczki┬á ­čą░┬á Pozdrawiam serdecznie. Monika

Ja ju┼╝ 24 tydzie┼ä i jeszcze nie wiemy ­čÖł

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 24.08.2020 o 21:22, Sandra94 napisał:

Drogie mamy znacie ju┼╝ p┼ée─ç swojego dziecka ? Bo u mnie nadal wielka niewiadoma ­čśü

U mnie druga dziewczynka ­čą░, od samego pocz─ůtku czu┼éam ┼╝e to b─Ödzie c├│reczka, mimo, ┼╝e ka┼╝dy m├│wi┼é, ┼╝e b─Ödzie syn ­čśë

Na 100% juz zosta┼éo potwierdzone na II badaniach prenatalnych, wcze┼Ťniej to by┼éo takie 50/50

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

hej­čśë to moja druga ci─ů┼╝a i pomimo ┼╝e by┼éam pe┼éna nadziei na drug─ů c├│rci─Ö, to jednak b─Ödzie syn - potwierdzone na 100%

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej ­čśŐ u mnie b─Ödzie dziewczynka. Termin mam na 26.01

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 24.08.2020 o 21:22, Sandra94 napisał:

Tak , b─Ödzie dziewczynka ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...