Skocz do zawarto┼Ťci

Lut├│weczki 2021­čĄ░ | Forum dla mam

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, AnnaBichta napisał:

Ju┼╝ zaplanowana cesarka? Dlaczego tak? Co┼Ť si─Ö dzieje? Pytam z ciekawo┼Ťci ­čÖé

Anna zapewne dlatego ┼╝e ju┼╝ kt├│ra┼Ť z rz─Ödu, je┼Ťli pierwsza by┼éa Cc ze wzgl─Öd├│w medycznych to pozniej zostaje nam tylko CC niestety.

Ja mam termin na 26.02.2021 ­čśő i te┼╝ b─Ödzie ch┼éopak, z tego co widz─Ö sporo ich si─Ö zapowiada na ten czas ­čśő

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
  • 1 miesi─ůc p├│┼║niej...
  • 1 miesi─ůc p├│┼║niej...

Witam wszystkie przysz┼ée mamusie , to moja druga ci─ů┼╝a po 9 latach ­čśü mam synka ÔŁĄ´ŞĆ teraz b─Ödzie c├│reczka ÔŁĄ´ŞĆ Czy kt├│ra┼Ť z Was b─Ödzie mia┼éa cc na tzw ┼╝yczenie ? Je┼Ťli tak to gdzie w prywatnej klinice czy szpitalu publicznym ?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie p├│┼║niej...
W dniu 1.10.2020 o 20:52, Luizaa napisał:

Hej. Mam termin na 8 lutego i b─Ödzie synu┼Ť┬á

Hejo ­čśŐ Ja te┼╝ mam termin 8 luty i b─Ödzie Filipek ­čśŐ­čśŐ­čśŐ Ju┼╝ nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç kiedy przytul─Ö to male┼ästwo a z drugiej strony troch─Ö si─Ö boj─Ö ­čÖł

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam wszystkie mamusie ­čśŐ

Du┼╝o was tu z 14 - go lutego fajnie tak na walentynki ­čśŐ Ja mam termin 8 luty...

Napiszcie jak wasze samopoczucie? Jak przechodzicie te "ostatki". Mi ju┼╝ zaczyna si─Ö d┼éu┼╝y─ç i og├│lnie strasznie mi ci─Ö┼╝ko ­čą┤­čÖł

Edytowane przez Fasolka123
Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Witam wszystkie lutowe Mamy :)mam termin na 9 luty. D┼éu┼╝y mi si─Ö teraz strasznie. I zrobi┼éo si─Ö ci─Ö┼╝ko. Do tego s┼éabo ┼Ťpi─Ö, ale pocieszam si─Ö, ┼╝e ju┼╝ nied┼éugo. Zdr├│wka dla Was.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...