Skocz do zawarto艣ci

Marc贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mikaa

Rekomendowane odpowiedzi

heY!

Dziewczyny piszmy co艣 馃檪 Jak si臋 czujecie na tym etapie? Ja mam md艂o艣ci, syfki, wstr臋t do s艂odyczy ( a zawsze by艂am od nich uzale偶niona ! ), no i ci膮gle biegam siusiu.... Zw艂aszcza w nocy 馃檪

Pozdrawiam wszystkie przysz艂e mamusie !

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Amila ja na razie strasznie wymiotuje i od poczatku ciazy schud艂am prawie 2 kilo;/ tylko piersi mam wi臋ksze, z czego akurat m膮偶 jest zadowolony 馃槈 poza tym, tak jak ty nie ci膮gnie mnie do s艂odyczy, ale to akurat dobrze 馃檪 Gorzej, 偶e nie mam apetytu w og贸le na mi臋so, a偶 mnie cofa na sam膮 mysl!!!
Brzuszka mi jeszcze nie widac, a jak w Was?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

witam

Ja r贸wnie偶 mam termin na marzec聽馃檪 P贸ki co czuj臋 si臋 niezbyt dobrze... Ca艂odzienne zm臋czenie i nudno艣ci nie daj膮 spokoju, ale warto przez to przej艣膰 馃檪 馃檪 Kilka dni temu na USG moja dzidzia mia艂a ju偶 bij膮ce serduszko, niesamowite uczucie 馃檪 馃檪

Pozdrawiam wszystkie mamusie !

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Anu聽Koniecznie skontaktuj si臋 z lekarzem prowadz膮cym, by膰 mo偶e to faktycznie zwi膮zane z zagnie偶d偶aniem si臋 zarodka. Trzymam za Ciebie kciuki !

Aga聽wsp贸艂czuje ci z wymiotami, ja na szcz臋艣cie nie wymiotuje,ale md艂o艣ci mam ca艂y dzie艅... Zw艂aszcza jak zobacz臋 mizeri臋 lub koper, nie wiem dlaczego... 馃槢 Mi r贸wnie偶 znacznie uros艂y piersi, ku zadowoleniu mojego m臋偶czyzny, a do tej pory raczej nie mia艂am specjalnie czym si臋 chwali膰 馃檪 Wi臋c do du偶y plus. Co do brzuszka to mam wra偶enie (oczywi艣cie tylko ja to zauwa偶am) 偶e troszeczk臋 mi si臋 powi臋kszy艂, tzn nie mog臋 dopi膮膰 niekt贸rych spodni, ale nie przyty艂am nic.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 10:14, Anu11 napisa艂:

Witajcie 馃檪
Ja te偶 mam termin na marzec a dok艂adniej na 1聽marca聽馃檪 B臋dzie to moje drugie Dzieci膮tko 馃檪 Mam Synka w grudniu sko艅czy 2聽latka 馃槑
Czuje si臋 raczej w miar臋,ale dopadaj膮 mnie jeszcze czasem niespodziewane聽 md艂o艣ci.
Pozdrawiam cieplutko 馃槝

Ja mam dwie c贸ry 12 i 9 lat a tu nagle jeszcze taka niespodzianka. Powodzenia.聽

Edytowane przez [email protected]
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

14 godzin temu, [email protected] napisa艂:

Ja mam dwie c贸ry 12 i 9 lat a tu nagle jeszcze taka niespodzianka. Powodzenia.聽

Cze艣膰 Moniko!

Fajnie, 偶e do nas do艂膮czy艂a艣聽馃槂

2 c贸rcie to ciekawe co teraz, mo偶e uda si臋 i b臋dzie ch艂opiec聽馃槃聽Swoj膮 drog膮 to troch臋 Ci wsp贸艂czuj臋.. 12 lat to chyba trudny okres?聽Dojrzewanie, burza hormon贸w... a teraz podobnie b臋dzie u mamy. Biedny tata...聽:classic_laugh:

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 Moniko!

Anu do kt贸rego lekarza chodzisz(ja te偶 jestem z Wrocka)?
Mam nadzieje,偶e wszystko jest ok.

U mnie z apetytem to r贸znie,albo mam ochote na wszystko,albo na nic 馃ゴ
Co do md艂o艣ci to nie mam wog贸le,ale przy pierwszej ci膮偶y te偶 tak mia艂am,za to zgagi w drugim trymestrze da艂y mi nie偶le popali膰 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka, u mnie masakra!
Wczoraj wymiotowa艂am ca艂y dzie艅 馃槥 do tego wieczorem mia艂am jeszcze biegunke 馃槥 troche sie martwie, bo schud艂am prawie 2 kilo od pocz膮tku cia偶y, mam nadziej臋 偶e nie zaszkodzi to dzidziusiowi 馃槥 dzis mam urlop, wi臋c mog臋 odpoczywa膰, ale na sam膮 my艣l, 偶e jutro znowu musze i艣膰 do pracy, to ..... Brrr
Pozdrawiam wszystkie Brzusie!!!

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...