Skocz do zawarto艣ci

Marc贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mikaa

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, NOWA napisa艂:

Dziewczyny, Wy te偶 odczuwacie czasami ci膮gni臋cie brzucha? B膮d藕 rozpieranie? Kole偶anka m贸wi, 偶e to normalne, jednak interesuj膮 mnie r贸wnie偶 Wasze doznania 馃槃

Mnie czasem k艂uje i dr. mowi艂a ze to normalne bo macica sie rozrasta i mozna brac nospe

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

2 godziny temu, Miley032021 napisa艂:

Drogie, ja jutro ko艅cz臋 17 tydzie艅 i nie mog臋 si臋 doczeka膰 USG. Czy Wy czekacie do 20 tygodnia, czy robicie cz臋艣ciej? P. s te偶 schud艂am 0,8 kg.聽

Ja mialam dzisiaj usg 16 tydzien ale dzieciatko jeszcze nie chce sie ujawnic 馃槈 i czekamy teraz na 7 usg w 20 tygodniu

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

22 minuty temu, NOWA napisa艂:

Dziewczyny, Wy te偶 odczuwacie czasami ci膮gni臋cie brzucha? B膮d藕 rozpieranie? Kole偶anka m贸wi, 偶e to normalne, jednak interesuj膮 mnie r贸wnie偶 Wasze doznania 馃槃

Tak. Potwierdzam. Plus sw臋dzenie brzucha (ale zacz臋艂am stosowa膰 balsam na rozst臋py i brzuch ju偶 nie sw臋dzi). Czasami mam te偶 takie raczej niebolesne k艂ucie.聽

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 17:59, Mikaa napisa艂:

Cze艣膰! Widz臋, 偶e forum w膮tek si臋 rozkr臋ca, kwietni贸wki nas dogoni艂y 馃槃聽ja mam termin na 18 marca
mam pytanko - boli Was spojenie 艂onowe? Zdarza mi si臋 偶e mam problemy ze wstaniem, niefajne uczucie bardzo 馃槙

Tak! I mam identyczny termin. Bola艂o mnie jeden dzie艅. Potem nie i dzisiaj znowu troch臋.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 17:59, Mikaa napisa艂:

Cze艣膰! Widz臋, 偶e forum w膮tek si臋 rozkr臋ca, kwietni贸wki nas dogoni艂y 馃槃聽ja mam termin na 18 marca
mam pytanko - boli Was spojenie 艂onowe? Zdarza mi si臋 偶e mam problemy ze wstaniem, niefajne uczucie bardzo 馃槙

Hello. M贸j termin 14 marca. I mam ten sam problem.Og贸lnie boli mnie d贸艂 brzuszka z takim dziwnym promieniowaniem a偶 do pochwy. Lekarz wypatrzy艂 na usg聽dziwne zgrubienie.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witam聽馃槂聽termin mamy na 24.03. Pierwsza ci膮偶a. Wspania艂e do艣wiadczenie. Nie mog臋 si臋 doczeka膰 a偶 si臋 dowiemy, ale mam przeczucie 偶e to ch艂opczyk 馃挒 jak u Was z md艂o艣ciami? Przesz艂y z nadej艣ciem 2 trymestru czy tak jak u mnie, jeszcze si臋 zd膮偶aj膮?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

31 minut temu, MomToBe25 napisa艂:

Witam聽馃槂聽termin mamy na 24.03. Pierwsza ci膮偶a. Wspania艂e do艣wiadczenie. Nie mog臋 si臋 doczeka膰 a偶 si臋 dowiemy, ale mam przeczucie 偶e to ch艂opczyk 馃挒 jak u Was z md艂o艣ciami? Przesz艂y z nadej艣ciem 2 trymestru czy tak jak u mnie, jeszcze si臋 zd膮偶aj膮?聽

Moje md艂o艣ci zako艅czy艂y si臋 z ko艅cem 12 tygodnia - dos艂ownie jak r臋ka odj膮艂 馃榿 czasami tylko z rana zgaga, ale da si臋 prze偶y膰 馃槃

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

46 minut temu, MomToBe25 napisa艂:

Witam聽馃槂聽termin mamy na 24.03. Pierwsza ci膮偶a. Wspania艂e do艣wiadczenie. Nie mog臋 si臋 doczeka膰 a偶 si臋 dowiemy, ale mam przeczucie 偶e to ch艂opczyk 馃挒 jak u Was z md艂o艣ciami? Przesz艂y z nadej艣ciem 2 trymestru czy tak jak u mnie, jeszcze si臋 zd膮偶aj膮?聽

U mnie r贸wnie偶 przesz艂y ok. 14 tygodnia. Czasami jeszcze pojawia si臋 zgaga.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

cze艣膰 dziewczyny. Do艂膮czam do was. Termin mam na 1 marca z usg. Czuje si臋 r贸偶nie. Tez pobolewa mnie podbrzusze i w og贸le mam taki brzuch jakby nabrzmia艂y bolesny jak si臋 dotykam. Tak to jest ok. Wymiotow nie mia艂am 偶adnych.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

17 godzin temu, Go艣膰 Martyna Gzik napisa艂:

cze艣膰 dziewczyny. Do艂膮czam do was. Termin mam na 1 marca z usg. Czuje si臋 r贸偶nie. Tez pobolewa mnie podbrzusze i w og贸le mam taki brzuch jakby nabrzmia艂y bolesny jak si臋 dotykam. Tak to jest ok. Wymiotow nie mia艂am 偶adnych.聽

Znam to uczucie, jak pobolewa brzuch oraz jak jest聽 dziwnie bolesny, b膮d藕 ci膮gnie (mocniej lub l偶ej). Niestety ka偶da kobieta ma inn膮 fizjologi臋, i ka偶da z nas b臋dzie wszystko odczuwa膰 na 100 r贸偶nych sposob贸w. Najwa偶niejsze, aby dzidziu艣 by艂 zdrowy 馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny, wszystkie piszecie o b贸lu z przodu, a czy kt贸ra艣 mama ma b贸l z ty艂u, w krzy偶u a nawet ni偶ej? Ja po dw贸ch godzinach pracy odczuwam ju偶 taki b贸l a po 8 godzinach ledwo chodz臋. M贸j lekarz stwierdzi艂 偶e to nic i kaza艂 smarowa膰 voltarenem. Nie wiem jak sobie radzi膰 w pracy 馃槥

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 09:50, PatrycjaM napisa艂:

Hej dziewczyny, wszystkie piszecie o b贸lu z przodu, a czy kt贸ra艣 mama ma b贸l z ty艂u, w krzy偶u a nawet ni偶ej? Ja po dw贸ch godzinach pracy odczuwam ju偶 taki b贸l a po 8 godzinach ledwo chodz臋. M贸j lekarz stwierdzi艂 偶e to nic i kaza艂 smarowa膰 voltarenem. Nie wiem jak sobie radzi膰 w pracy 馃槥

Kole偶anka mia艂a podobnie. Lekarz powiedzia艂, 偶e to normalne i przepisa艂 aspargin i nospe, gdyby bola艂o mocniej. Jednak lepiej to skonsultowa膰 z lekarzem prowadz膮cym 馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witajcie mamusie聽馃榾聽tak zupe艂nie przez przypadek trafi艂am na to forum a poniewa偶 termin mam na 11 marca wiec ch臋tnie do艂膮cz臋 do was . Moja ci膮偶a od pocz膮tku bez objaw贸w , brak md艂o艣ci zachcianek wymiot贸w . W 16 tyg dopad艂a mnie kolka nerkowa , mam ju偶 3 dzieci wiec wiem co m贸wi臋 , b贸l przy kolce gorszy niz przy porodzie . Mam nadziej臋 偶e ju偶 nie b臋dzie nawrot贸w . Pozdrawiam Was wszystkie .

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...