Skocz do zawarto艣ci

Marc贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mikaa

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2020 o 09:50, PatrycjaM napisa艂:

Hej dziewczyny, wszystkie piszecie o b贸lu z przodu, a czy kt贸ra艣 mama ma b贸l z ty艂u, w krzy偶u a nawet ni偶ej? Ja po dw贸ch godzinach pracy odczuwam ju偶 taki b贸l a po 8 godzinach ledwo chodz臋. M贸j lekarz stwierdzi艂 偶e to nic i kaza艂 smarowa膰 voltarenem. Nie wiem jak sobie radzi膰 w pracy 馃槥

Ja mam po po艂owie dnia czasami lekki b贸l krzy偶a a czasami jest nie do zniesienia, zale偶y od tego co w ci膮gu dnia robi艂am, ale to normalne ci臋偶ar ci臋偶ko艣ci cia艂a si臋 zmienia wi臋c bez stresu. Kt贸ry masz ttdzien?馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 13.10.2020 o 21:56, NOWA napisa艂:

Dziewczyny, czujecie ju偶 mo偶e te delikatne ruchy dziecka? Aktualnie jestem w 18 tygodniu i zastanawiam si臋, kiedy przyjdzie ten moment...聽

Jestem w 20tc zacz臋艂am odczuwa膰 od jakiego艣 tygodnia i z ka偶dym dniem si臋 nasilaj膮 馃榾 cierpliwie czekaj 馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Dosta艂am wynik badania AFP przed USG po艂贸wkowym i troch臋 si臋 za艂ama艂am... Wynik 55,1 U/ml a norma to 0-5,8. Co prawda na skierowaniu lekarka zapomnia艂a zaznaczy膰, 偶e ci膮偶a, ale czy ma to jakie艣 znaczenie? Przegrzeba艂am internet i nie wiem co o tym my艣le膰. USG mam we wtorek i do tego czasu na pewno nie b臋d臋 spokojna.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

聽Cze艣膰 dziewczyny. Co prawda ju偶 tutaj pisa艂am o odczuwaniu ruch贸w dziecka ale tak si臋 zastanawiam, bo jestem w 20 tygodniu aktualnie, czy te ruchy ju偶 powinny regularne i mocno wyczuwalne? Odczuwam je ju偶 od takiegos tygodnia, jednak s膮 one sporadyczne i delikatne? Jak to u Was wygl膮da?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 15.10.2020 o 20:15, paauli333 napisa艂:

Ja mam po po艂owie dnia czasami lekki b贸l krzy偶a a czasami jest nie do zniesienia, zale偶y od tego co w ci膮gu dnia robi艂am, ale to normalne ci臋偶ar ci臋偶ko艣ci cia艂a si臋 zmienia wi臋c bez stresu. Kt贸ry masz ttdzien?馃槉

Teraz to jutro zaczynam 19 tydzie艅, b贸l prawdopodobnie wychodzi przez rozrastaj膮c膮 si臋 macic臋 bo od tygodnia jestem na zwolnieniu a b贸l dalej jest. Mam nadziej臋 偶e wraz z porodem wszystko odejdzie 馃榿

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

3 godziny temu, Miley032021 napisa艂:

Drogie, w jakich pozycjach le偶ycie? Ja jako艣 nie mog臋 ci膮gle na lewym boku.聽

Ja mam r贸偶nie raz mi dobrze na prawym raz na lewym a czasami lezac na plecach. Zasypiam glownie lezac na lewym boku i codziennie spie z walkiem 馃槈.聽 Super sie z nim spi. 馃槉Kregoslup mi nie dokucza jak na razie a jestem w 20 tygodniu i zaczynam czuc delikatne ruchy. Jutro mam kolejna wizyte u lekarza i mam nadziej臋 ze wszystko bedzie dobrze 馃憤

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 23.10.2020 o 15:26, NOWA napisa艂:

聽Cze艣膰 dziewczyny. Co prawda ju偶 tutaj pisa艂am o odczuwaniu ruch贸w dziecka ale tak si臋 zastanawiam, bo jestem w 20 tygodniu aktualnie, czy te ruchy ju偶 powinny regularne i mocno wyczuwalne? Odczuwam je ju偶 od takiegos tygodnia, jednak s膮 one sporadyczne i delikatne? Jak to u Was wygl膮da?聽

Ja jestem tez w 20 tygodniu i mam delikatne ruchy i sporadyczne mysle ze z kazdym tygodniem beda bardziej wyczuwalne. To glownie zalezy on budowy kobiety i jak dzidzius jest u艂o偶ony.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej. Mam termin na 2 marca 馃檪

jestem w 22+1 dzie艅 tygodniu... Tym razem to synek , mam c贸reczk臋 4letnia ju偶 馃檪

ma艂y na ostatnim USG z 20 tygodnia by艂 wi臋kszy Wnet na 21 tydzie艅..聽

A od kilku dni tak wariuje w brzuchu.... Rusza si臋 tak intensywnie 偶e nie wiem jak mam zasn膮膰... W dzie艅 tak nie ale rani lub tak jak teraz... I co chwile latam siku jak tylko zacznie wariowa膰.. 馃槄聽wy te偶 tak macie???聽

Edytowane przez [email protected]
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny,聽

Wy te偶 czasami odczuwacie lekkie skurcze macicy, ale co艣 w rodzaju dyskomfortu w okolicy podbrzusza.?聽

Moja ginekolog powiedzia艂a, 偶e czasami tak si臋 zdarza i mam wtedy bra膰 nospe, a jak b臋dzie gorzej to do szpitala.聽

Jednka nurtuje mnie pytanie czy tylko ja tak mam?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 07:04, Miley032021 napisa艂:

Moje Drogie,聽

Czy s膮 na forum p. z Warszawy? Chcia艂abym odbi膰 my艣l o szpitalach. Pozdrawiam

Hej, ja jestem z Warszawy. Znalaz艂am fajn膮 grup臋 na fb : hallo gdzie rodzi膰 - warszawa? Znajdziesz tam mas臋 aktualnych informacji o szpitalach i warunkach w dzisiejszych czasach 馃槈

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W dniu 29.10.2020 o 18:26, Ania09 napisa艂:

Troch臋 mnie uspokoi艂a艣 馃檪聽Wizyt臋 mam dopiero za dwa tygodnie. Mam nadziej臋 偶e do tej pory sytuacja si臋 zmieni.聽Z moj膮 wag膮 wydaje si臋 by膰 ok 63kg przy wzro艣cie 162

Hej, ja jestem w 20t 5d i od jaki艣 3 tygodni czuje ruchy 馃檪 na pocz膮tku trudno mi by艂o odr贸偶ni膰 czy to ruchy moich jelit, czy dziecka 馃槀 ale p贸藕niej by艂y coraz bardziej wyra藕ne, czasami jak ma艂y mnie kopnie, to a偶 zaboli, a ostatnio mia艂 nawet czkawk臋 馃榾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...