Skocz do zawarto艣ci

Marc贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mikaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cze艣膰 dziewczyny.聽

Jak do tej pory moja ma艂a nie by艂a sk艂onna do brykania, jednak od 2 dni ruchu s膮 naprawd臋 intensywne i trwaj膮 dosy膰 d艂ugo, jednak dzisiaj to ju偶 przesz艂a sam膮 siebie.聽 Te偶 tak macie, 偶e Wasze maluszki rozpychaj膮 si臋 czasami nawet oko艂o godziny, p贸藕niej sobie chwil臋 po艣pi膮 i znowu brykaj膮? My艣licie, 偶e powinnam zacz膮膰 si臋 martwi膰, 偶e ma艂a tak nagle zacz臋艂a si臋 tak intensywnie rusza膰?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

18 godzin temu, NOWA napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny.聽

Jak do tej pory moja ma艂a nie by艂a sk艂onna do brykania, jednak od 2 dni ruchu s膮 naprawd臋 intensywne i trwaj膮 dosy膰 d艂ugo, jednak dzisiaj to ju偶 przesz艂a sam膮 siebie.聽 Te偶 tak macie, 偶e Wasze maluszki rozpychaj膮 si臋 czasami nawet oko艂o godziny, p贸藕niej sobie chwil臋 po艣pi膮 i znowu brykaj膮? My艣licie, 偶e powinnam zacz膮膰 si臋 martwi膰, 偶e ma艂a tak nagle zacz臋艂a si臋 tak intensywnie rusza膰?聽

Porozmawiaj o tym z lekarzem ze tak nagle. Kazda ciaza inna. Najwazniejsze ze sie rusza to juz dobrze 馃憤 i teraz z kazdym tygodniem ma coraz mniej miejsca wiec ruchy tez sa bardziej wyraziste. Moj synek ciagle kopie i ma bardzo krotkie chwile kiedy go nie czuje. W nocy uaktywnia sie 3 razy i mnie budzi 馃槈

  • Dzi臋ki! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 3 tygodnie p贸藕niej...

Cze艣膰 dziewczyny.聽

Odebra艂am wyniki z moczu i w tabelce z bakteriami jest napisane - POJ. BAKT. WP.聽

Czy kt贸ra艣 z Was orientuje si臋 co to oznacza?聽

Niestety moja ginekolog ma 3-dniowy urlop i nie odpowiada.聽

Pozdrawiam聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 4 tygodnie p贸藕niej...

Hej Przysz艂e Mamy!

Sama doskonale wiem ile wysi艂ku wk艂adamy w przygotowanie i zaplanowanie wyprawek dla naszych maluch贸w. Udzielam si臋 w wielu r贸偶nych grupach rodzicielskich i czas mija, a kobiety nadal maj膮 te same dylematy - bez wzgl臋du na to czy to pierwsze dziecko czy kolejne. Wci膮偶 padaj膮 te same pytania o r贸偶ne akcesoria, wci膮偶 przekopujemy Internet. A gdyby zebra膰 to wszystko w jednym miejscu? Zw艂aszcza teraz, w dobie pandemii, gdy wi臋kszo艣膰 kupujemy w sieci, w oparciu o Internetowe opinie, przyda艂oby si臋 takie narz臋dzie. Ja sama sp臋dza艂am dos艂ownie ca艂e dnie na googlowaniu najr贸偶niejszych rzeczy, opinii i opis贸w. Dlatego za艂o偶y艂am grup臋 na FB, w kt贸rej powstanie wielka wyprawkowa lista wraz z dyskusjami na temat konkretnych akcesori贸w - a czy to potrzebne, czy lepsze dro偶sze czy mo偶na zaoszcz臋dzi膰, czy firma taka, a mo偶e inna, a mo偶e gdzie艣 jaka艣 promocja? To wszystko w grupie, gdzie administracja zak艂ada og贸lne posty do dyskusji, ale mo偶liwe jest tez dodawanie post贸w przez u偶ytkownik贸w. Te najciekawsze i wnosz膮ce najwi臋cej opinii zostan膮 podlinkowane w katalogu, dzi臋ki czemu kolejne mamy 艂atwo do nich dotr膮 nawet po d艂ugim czasie - bez u偶ycia lupki, z poziomu tworzenia swojej w艂asnej listy z wyprawk膮. Jedyne takie miejsce, gdzie krok po kroku b臋dzie mo偶na odznacza膰 kolejne punkty na swojej checkli艣cie ;) Wszystko to b臋dzie mo偶liwe tylko dzi臋ki udzia艂owi jak najwi臋kszej grupy mam. Pisz臋 u Was, poniewa偶 dla Was to teraz temat bie偶膮cy, wi臋c by膰 mo偶e b臋dziecie ch臋tne utworzy膰 tak膮 spo艂eczno艣膰?

Serdecznie Was zapraszam do grupy WYPRAWKOWO - Najlepsza grupa o kompletowaniu wyprawki!

Do zobaczenia ;)

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...