Skocz do zawarto艣ci

Marc贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mikaa

Rekomendowane odpowiedzi

Cze艣膰! Widz臋, 偶e forum w膮tek si臋 rozkr臋ca, kwietni贸wki nas dogoni艂y 馃槃聽ja mam termin na 18 marca
mam pytanko - boli Was spojenie 艂onowe? Zdarza mi si臋 偶e mam problemy ze wstaniem, niefajne uczucie bardzo 馃槙

  • Dziwne... 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

23 godziny temu, Mikaa napisa艂:

Cze艣膰! Widz臋, 偶e forum w膮tek si臋 rozkr臋ca, kwietni贸wki nas dogoni艂y 馃槃聽ja mam termin na 18 marca
mam pytanko - boli Was spojenie 艂onowe? Zdarza mi si臋 偶e mam problemy ze wstaniem, niefajne uczucie bardzo 馃槙

ellooo dziewczynki!

Mikaa, nie ale to chyba jaki艣 zbieg okoliczno艣ci, to raczej nie ten etap. S艂ysza艂am ze to tak pod koniec ciazy ale kto wie...

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witam 馃檪
Ja tez mam termin na marzec 2021聽馃檪 a konkretnie na 6聽marca!
Jestem pe艂na obaw, ale mam nadzieje, 偶e wszystko bedzie ok 馃檪
Pozdrawiam serdecznie! Jak si臋 czujecie?
Bo ja jestem potwornie senna, zw艂aszcza po obiedzie 馃槥

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

witam ja te偶....聽najgorzej jak jestem w pracy istna pora偶ka jak wracam do domu to obowi膮zkowo musz臋 si臋 zdrzemn膮膰 z godzink臋 chocia偶 jest trudno przy domownikach 馃槅 ale cz艂owiek wszystko zniesie i oby by艂o dalej tak dobrze ja id臋 do lekarza za tydzie艅 w poniedzia艂ek i wtedy b臋d臋 podgl膮da艂a fasolink臋 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hejka, widz臋 偶e jest nas coraz wiecej 馃檪 ja dzi艣 czu艂am sie fatalnie 馃槥 normalnie nie mia艂am na nic si艂y, ledwo si臋 docz艂apa艂am z pracy do domu i od razu spanko!
Dopiero niedawno poczu艂am sie lepiej 馃檪
Zaczynam miec wstr臋t do mi臋sa;/ tez tak macie?? jak widze kurczaka, to juz mnie mdli!
Pozdrawiam wszystkie przysz艂e mamu艣ki!

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witajcie 馃檪
Ja te偶 mam termin na marzec a dok艂adniej na 1聽marca聽馃檪 B臋dzie to moje drugie Dzieci膮tko 馃檪 Mam Synka w grudniu sko艅czy 2聽latka 馃槑
Czuje si臋 raczej w miar臋,ale dopadaj膮 mnie jeszcze czasem niespodziewane聽 md艂o艣ci.
Pozdrawiam cieplutko 馃槝

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej jak widz臋 nie tylko mnie m臋cz膮 nudno艣ci i wymioty 馃檪pocieszam si臋 偶e to nied艂ugo przejdzie chocia偶 w poprzedniej ci膮偶y min臋艂o dopiero po 20 tygodniu. W pracy spogl膮daj膮 na mnie dziwnie bo organizm odrzuci艂 kaw臋 i ja na艂ogowiec przez ca艂y dzie艅 zio艂owe herbatki lub soczek. Trzeba b臋dzie ich powiadomi膰:dry 馃榿obrze teraz udaj臋 si臋 na drzemk臋

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

witam
ja tez mama termin na marzec po dlugich staraniach wreszcie jestem w ciazy bardzo sie cieszymy u ginba bylam 4t5d i widac bylo tylko pecherzyk 3,5mm ale teraz jak juz pojde bedzie serduszko 馃檪 nie moge sie doczekac tej wizyty . puki co to jest mi non stop mdlo i senno no i cycorki troszki bola 馃槅 ale ja sie ciesze z kazdego objawu hihihi pozdrowionka

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

witam

Ja r贸wnie偶 mam termin na marzec聽馃檪 P贸ki co czuj臋 si臋 niezbyt dobrze... Ca艂odzienne zm臋czenie i nudno艣ci nie daj膮 spokoju, ale warto przez to przej艣膰 馃檪 馃檪聽 Nie zapomn臋 ostatniej wizyty jak na USG widzia艂am bij膮ce serduszko! Niesamowite uczucie!

Pozdrawiam wszystkie mamusie !

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Te偶 by艂am na pierwszym USG w 4t4d i r贸wnie偶 by艂 tylko p臋cherzyk ok 3mm, nawet nie by艂o wida膰 zarodka. Przez dwa tygodnie stresowa艂am si臋 ogromnie... Dwa tygodnie p贸藕niej zarodek mia艂 ju偶 7 mm i pukaj膮ce serduszko 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

chyba ja 馃檪 jeszcze nie znam terminu, chocia偶 dzisiaj mia艂am usg, bo jestem skomplikowanym przypadkiem ;] i kijanka ma 4mm i bij膮ce serduszko...niesamowite. nied艂ugo pewnie um贸wi膮 mnie z po艂o偶n膮 to si臋 dowiem dok艂adnie, na razie tyle, co sama wyliczy艂am...prze艂om marca i kwietnia 2021.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...