Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2022 o 08:24, ewon napisa艂(a):

Moja te偶 tobie sporo kup 馃檲

Co do w贸zk贸w to polecaj膮 valco ale na pompowanych ( piankowe brak amortyzacji - kole偶anka testowa艂a dwa i m贸wi 偶e tylko na pompowanych bra膰) , mast4, petite&mars, cybex eazy聽

L偶ejsze : to macie tu fajne por贸wnanie聽

Ja im wi臋cej czytam tym bardziej nie wiem co wybra膰.聽

Mieszkam na 4pietrze bez windy tak偶e musi dawa膰 rad臋.聽

Fotelik ja mam babysafe rhodesian obrotowy i polecam ( ale dla mniejszej liczby domownik贸w w aucie - u mnie si臋 nie sprawdzaj膮 z izo bo w piatke troch臋 ciasno ale c贸偶 trzeba jako艣 wytrzyma膰 , chocia偶 my艣l臋 o wymianie) . Kole偶anki maja be safe, cybex, reszta z grupy mojej je藕dzi jeszcze w 艂upinach.聽

Wiesz co ja akurat nie b臋d臋 go raczej wnosi艂a na pi臋tro ale ten valco snap 4 sport ma ten plus ze pomo偶esz go z艂o偶y膰 i przewiesic przez ramie jak torb臋 i jest na prawd臋 leciutki 馃槍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 1.03.2022 o 10:46, Klaudia91d napisa艂(a):

Jak si臋 czujesz Agnieszka5g ? 馃グ

Dobrze si臋 czuje tylko spa膰 mi si臋 chce i migrena mnie dopad艂a ale migreny do mniewam cz臋sto. Ze spaniem ci臋偶ko bo synek te偶 s艂abo 艣pi wi臋c niewyspanie i ci膮偶a to mama widmo hehe.

Na usg w poniedzia艂ek by艂 p臋cherzyk z cia艂kiem w poniedzia艂ek kolejna wizyta powinien by膰 zarodek i 鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

@Agnieszka5g聽 聽konieckoniecznie daj zna膰 po wizycie.聽

Co do mleka ja narazie zostaje przy bebilon profutura , p贸ki chce niech pije.聽

Co do w贸zka ogl膮da艂am je藕dzi艂am i valco nie skrad艂 mojego serca - za to w贸zek kt贸rego nie bra艂am w og贸le pod uwag臋 baby desing wave wiem ze wa偶y 9kg ale jego amortyzacja skrad艂a moje serducho.聽

W sklepie testowalam valco i聽 amortyzacja nie powala - w szczeg贸lno艣ci 偶e mam teraz w贸zek kt贸ry nie ma amortyzacji i szczerze kln臋 ju偶 go codziennie.聽

Mast m4 bardzo podobnie je藕dzi si臋 jak valco. Ale jednak wave to jest rewelacja.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Dziewczynki dzisiaj na usg zarodek i 鉂わ笍

Z jednej strony wielk膮 rado艣c a z drugiej jak sobie pomy艣l臋 ten wielki brzuchol znowu i jak si臋 ci臋偶ko si臋 spa艂o i opkopane zebra to a偶 mi si臋 nie chce tego znowu przechodzi膰.聽 11 miesi臋cy to do艣膰 kr贸tki okres Mam jednak nadziej臋 偶e uda mi si臋 karmi膰 tym razem z piersi. I nie b臋dzie kolek i pocz膮tki b臋d膮 艂atwiejsze

Edytowane przez Agnieszka5g
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 5 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusie
W dniu 7.03.2022 o 22:20, Agnieszka5g napisa艂(a):

Dziewczynki dzisiaj na usg zarodek i 鉂わ笍

Z jednej strony wielk膮 rado艣c a z drugiej jak sobie pomy艣l臋 ten wielki brzuchol znowu i jak si臋 ci臋偶ko si臋 spa艂o i opkopane zebra to a偶 mi si臋 nie chce tego znowu przechodzi膰.聽 11 miesi臋cy to do艣膰 kr贸tki okres Mam jednak nadziej臋 偶e uda mi si臋 karmi膰 tym razem z piersi. I nie b臋dzie kolek i pocz膮tki b臋d膮 艂atwiejsze

Super gratuluj臋 kochana 馃槝馃槝馃槝

Dziewczyny jak tam Wasze roczniaki?聽 Jak imprezy?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 6.04.2022 o 18:35, ewon napisa艂(a):

Super gratuluj臋 kochana 馃槝馃槝馃槝

Dziewczyny jak tam Wasze roczniaki?聽 Jak imprezy?聽

My w niedziel臋 roczek sko艅czyli艣my impreza si臋 uda艂a robili艣my w restauracji , ma艂y wybra艂 r贸偶aniec 馃お馃檲馃檳馃檴 a u ciebie?

A ja wczoraj ju偶 na prenatalnych by艂am pierwszych wszystko u nas ok.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Agnieszka5g napisa艂(a):

My w niedziel臋 roczek sko艅czyli艣my impreza si臋 uda艂a robili艣my w restauracji , ma艂y wybra艂 r贸偶aniec 馃お馃檲馃檳馃檴 a u ciebie?

A ja wczoraj ju偶 na prenatalnych by艂am pierwszych wszystko u nas ok.

To super 馃檪 a p艂e膰 ju偶 wiadomo?聽

U nas imprezka w domu. Marta wybra艂a jedn膮 r臋k膮 kieliszek drug膮 z艂apa艂a kas臋 馃槀

no i wysz艂y jej kolejne z臋by ( u g贸ry ma dwie 1 i dwie 2 , na dole dwie 1 ) .聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...