Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowych i spokojnych Świąt dla Was kochane 💝 Przyszłe Święta będą magiczne zwłaszcza dla dziewczyn będących pierwszy raz w ciąży. Nie mogę się doczekać.... 🎄

Teraz czas największych przygotowań - pamiętajcie, musimy się oszczędzać 💝

 

 

PS Fiszka, jesteśmy z Tobą😘

1E11D1A7-106D-4779-9866-C1F49C9AFDDF.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
9 godzin temu, Dejzi napisał:

Zdrowych i spokojnych Świąt dla Was kochane 💝 Przyszłe Święta będą magiczne zwłaszcza dla dziewczyn będących pierwszy raz w ciąży. Nie mogę się doczekać.... 🎄

Teraz czas największych przygotowań - pamiętajcie, musimy się oszczędzać 💝

 

 

PS Fiszka, jesteśmy z Tobą😘

1E11D1A7-106D-4779-9866-C1F49C9AFDDF.jpeg

Dziekuje 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, Agnieszka5g napisał:

Dziękuję bardzo również wszystkiego dobrego na święta cieszę się że mamy dzieciaczki w brzuszkach i  nawet terez będą z nami w święta w jakiś sposób. Dużo zdrówka na ten czas i spokoju . Wesołych Świąt 😘😘

Zdrowych dziewczynki przede wszystkim @fiszka trzymaj się tam mocno ;* 

Następne święta na pewno będą lepsze bo już w większym gronie z maluszkami ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
23 godziny temu, ewon napisał:

Brzuchatki moje, życzę Wam zdrowych, spokojnych oraz wesołych świąt 😘😘

 

Już za rok będziemy święta spędzać z naszymi dzidziusiami 😁😁😁

Cześć mamuśki 🙂 jak wam wasze brzuszki na święta? Parę tygodni do przodu? 🤣

My jutro wracamy do domku od moich rodziców żeby jeden dzień odpocząć od jedzenia 😅 po drodze stajemy oglądać wózek, bo akurat znalezlismy bebetto bresso o którym myślimy niedaleko nas i mamy po drodze, więc staniemy zobaczyć czy nam faktycznie leży 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Enigma91 napisał:

Cześć mamuśki 🙂 jak wam wasze brzuszki na święta? Parę tygodni do przodu? 🤣

My jutro wracamy do domku od moich rodziców żeby jeden dzień odpocząć od jedzenia 😅 po drodze stajemy oglądać wózek, bo akurat znalezlismy bebetto bresso o którym myślimy niedaleko nas i mamy po drodze, więc staniemy zobaczyć czy nam faktycznie leży 🙂

Ja mam chyba brzuszek do porodu 😅🥟 

Sklep otwarty w Święta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Dejzi napisał:

Ja mam chyba brzuszek do porodu 😅🥟 

Sklep otwarty w Święta?

Haha mój mąż tez mówi że mnie dzisiaj wywaliło.

Na szczęście o dziwo ani razu cukru mi nie wyrzuciło, mimo ciasta, ale zrobiłam sobie na słodziku i bez mąki pszennej 🙂

Nie, ktoś odsprzedaje w Gliwicach używany, my nie chcemy nowego bo szkoda kasy. A wózek kupili w marcu tego roku więc jest na gwarancji do lutego 2022. Także akurat jeszcze cały czas jak będziemy używać to będzie na gwarancji 🙂 a polowa ceny

Edytowane przez Enigma91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Anka 32 napisał:

Czesc dziewczyny, czy moge dolaczyc do waszej grupy? Jestem obecnie w 22t +5 Termin mam na 25.04.2020 😀 Pozdrawiam 

No pewnie witamy serdecznie 🙂

Napisz nam coś jeszcze o Was 🙂 bedzie dziewczynka czy chłopczyk? Imię już macie?

jak przygotowania? Jak samopoczucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Aldonita napisał:

Wesołych Świąt!

No mnie w tym tygodniu brzucholek wywaliło też. Bardzo źle mi się na bokach leży o żebra mnie bolą no i wogóle cieżko sie oddycha. Wy też tak macie? To minie jak sie troche wszystko porozciąga?

Mnie boki przy żebrach też czasem trochę ciągną, ale to chyba po prostu skóra się musi naciągnąć 😉

Dzisiaj sie bije z myślami cały czas czy granatowy wózek to dobry pomysł na poród w kwietniu. Mega mi się podoba, ale zaczęłam się zastanawiać czy nie powinien być jakiś jaśniejszy jednak 😞 w koncu młody będzie jeździł w nim całe lato 😞 ale i tak ten granatowy jutro zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Wesołych Świąt Kochane ❤  ja mam wrażenie że z każdym dniem budzę się większa, piję ok 2 l wody a i tak widzę że sporo zostaje w organizmie.  Leżę już z dobrą godzinę w łóżku i nie mogę sobie miejsca znaleźć, ciągnie mnie coś w pachwinie od samego rana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
48 minut temu, Enigma91 napisał:

Mnie boki przy żebrach też czasem trochę ciągną, ale to chyba po prostu skóra się musi naciągnąć 😉

Dzisiaj sie bije z myślami cały czas czy granatowy wózek to dobry pomysł na poród w kwietniu. Mega mi się podoba, ale zaczęłam się zastanawiać czy nie powinien być jakiś jaśniejszy jednak 😞 w koncu młody będzie jeździł w nim całe lato 😞 ale i tak ten granatowy jutro zobaczymy

Dziewczyny może któraś z Was ma doświadczenie z ciemnym wózkiem latem? Bo już mam mętlik w głowie, niby Bebetto ma teraz materiały z filtrem UV ale jednak satez testy w internecie że różnica nagrzania wózka czarnego i białego potrafi być 5-8 stopni.

Nam się mega podoba ten granatowy elegancki, ale ten jasny też jest spoko. Oba w naszej okolicy. Sama już nie wiem, a Wy co myślicie?

Wózki to ten sam model, jasny 2019, ciemny 2020.

Systemy wentylacji itp takie same tylko kolor inny.

IMG_20201225_232228.jpg

Edytowane przez Enigma91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
12 godzin temu, Enigma91 napisał:

Mnie boki przy żebrach też czasem trochę ciągną, ale to chyba po prostu skóra się musi naciągnąć 😉

Dzisiaj sie bije z myślami cały czas czy granatowy wózek to dobry pomysł na poród w kwietniu. Mega mi się podoba, ale zaczęłam się zastanawiać czy nie powinien być jakiś jaśniejszy jednak 😞 w koncu młody będzie jeździł w nim całe lato 😞 ale i tak ten granatowy jutro zobaczymy

 

12 godzin temu, Enigma91 napisał:

Mnie boki przy żebrach też czasem trochę ciągną, ale to chyba po prostu skóra się musi naciągnąć 😉

Dzisiaj sie bije z myślami cały czas czy granatowy wózek to dobry pomysł na poród w kwietniu. Mega mi się podoba, ale zaczęłam się zastanawiać czy nie powinien być jakiś jaśniejszy jednak 😞 w koncu młody będzie jeździł w nim całe lato 😞 ale i tak ten granatowy jutro zobaczymy

A to dobrze ze nie jestem jedyna. A wózek to popatrz czy ma filtry i mozna odsuwac oslonki boczne zeby byla ta siateczka to wtedy jest duzo wentylacji a wtedy kolor nie ma znaczenia. My juz kupilismy mamy muuvo quick 2.0 bo jest jeden z najlzejszych i najlatwiej skladajacy sie. Mozesz sobie zobaczyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

No mi też przez tez przez te święta coś dokucza jak się najmem po lewej str pod żebrami czuje taki jakby ciężar ból mięśni ciężko to określić. Trochę już brzuszek ciąży mam wrażenie jak długo siedzę.

Chyba jednak te wózki Enigma ciemne mają też powłokę UV od słońca że je odbijają sprawdź czy ten co będziecie oglądać to ma taką wtedy gondola nie będzie się nagrzewać. No i okienka z siateczką też ważna sprawa na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
36 minut temu, Aldonita napisał:

 

A to dobrze ze nie jestem jedyna. A wózek to popatrz czy ma filtry i mozna odsuwac oslonki boczne zeby byla ta siateczka to wtedy jest duzo wentylacji a wtedy kolor nie ma znaczenia. My juz kupilismy mamy muuvo quick 2.0 bo jest jeden z najlzejszych i najlatwiej skladajacy sie. Mozesz sobie zobaczyc. 

Nam potrzebna dobra amortyzacja a lekki nie musi być bo mamy naokoło sam las i mieszamy w domku, więc nosić go nie będę ale muszę patrzeć żeby młodego nie telepalo na spacerze i koło mi nie strzeliło 😉

Także inne wymogi 🙂 a wentylację oczywiście ma i materiał z filtrem UV 50 to musi być 🙂

bedziemy oglądać zobaczymy, budkę i tak się składa i daje parasolkę jak mogę gorąco żeby był przewiew i nie wychodzi w dzień w upały z maluchem więc jak będzie nam leżał to bierzemy granatowy, będzie też lepiej na jesień że spacerówka później, bo biała zaraz będzie cała brudna 😉

mi do góry brzuszek przez święta poszedł i boki ciągną coraz bardziej, ciężej się oddycha powoli czuć że poszła macica w stronę przepony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
46 minut temu, Aldonita napisał:

 

A to dobrze ze nie jestem jedyna. A wózek to popatrz czy ma filtry i mozna odsuwac oslonki boczne zeby byla ta siateczka to wtedy jest duzo wentylacji a wtedy kolor nie ma znaczenia. My juz kupilismy mamy muuvo quick 2.0 bo jest jeden z najlzejszych i najlatwiej skladajacy sie. Mozesz sobie zobaczyc. 

Śmiesznie bo firma widzę że Śląska, ale na naszym terenie jest jeden wózek na rynku wtórnym tylko hehe. Chyba mało popularne jeszcze. Ja nie chcę wózka z całą materiałowa gondolą, bo będzie mi się źle czyścić przy naszych pieskach 😉 ale fajne są faktycznie ładnie się składają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
40 minut temu, Agnieszka5g napisał:

 Z tym oddechem to faktycznie też mi się ciężej oddycha a jak dłużej leżę na plecach to dopiero ciężko. 

No my ten Espiro wózek też mamy z dobrymi armortyzatorami bo  mieszkamy na wsi.

Oj tak mi też już zaczyna gorzej na plecach się leżeć.

Tak nad espiro też myślimy, ale zobaczymy też Bebetto.

Chcemy używany bo szkoda mi dwa razy tyle na nowy wydać, a jednak gwarancją jeszcze ponad rok więc to dużo już 🙂 akurat na cały okres używania będziemy jeszcze mieli w razie czego 🙂

u nas nie dość że jak na wsi to jeszcze górki haha, a nie będę brać wózka do auta i dziecka do fotelika żeby zjechać na dół do miasta na spacerek, jak może oddychać powietrzem z lasu 🙂

Edytowane przez Enigma91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
17 godzin temu, Anka 32 napisał:

Czesc dziewczyny, czy moge dolaczyc do waszej grupy? Jestem obecnie w 22t +5 Termin mam na 25.04.2020 😀 Pozdrawiam 

Witamy Aniu 🙂🙂 napisz znaczenie już płeć??  Imię wybrane?? 

 

My w wigilię mieliśmy gości,wieczorem miałam nogi opuchnięte jak bańki ( po całym dniu stania przy górach 😞  ) . Wczoraj cały dzień leżałam i jadłam 😆😆 brzuch był spory i za karę wieczorem miałam lekkie napinanie się go, musiałam łyknąć magnez . 

A dzisiaj 3,5 godz .u weterynarza spędziłam z psem 😞 czeka go w styczniu operacja zębów plus kastracja ( trochę kasy pójdzie 😞 ) od Wigilii cierpiał i w nocy nie spaliśmy prawie wcale 😞

a mieliśmy dzisiaj pojechać na wieś do cioci i niestety musieliśmy przełożyć. 

 

co do oddychania to też mam problemy jak leże na plecach albo na półboku jakby ktoś mi ściskał , i jakos też żebra ciężko. 

Już po świętach muszę wybrać się po nowe staniki ( ale chyba kupie już do karmienia i będę w nich chodzić bo  moje już przy małe i cisną pod biustem 😞 chociaż już mam przedłuzki 😂😂

 

 

Edytowane przez ewon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, ewon napisał:

Witamy Aniu 🙂🙂 napisz znaczenie już płeć??  Imię wybrane?? 

 

My w wigilię mieliśmy gości,wieczorem miałam nogi opuchnięte jak bańki ( po całym dniu stania przy górach 😞  ) . Wczoraj cały dzień leżałam i jadłam 😆😆 brzuch był spory i za karę wieczorem miałam lekkie napinanie się go, musiałam łyknąć magnez . 

A dzisiaj 3,5 godz .u weterynarza spędziłam z psem 😞 czeka go w styczniu operacja zębów plus kastracja ( trochę kasy pójdzie 😞 ) od Wigilii cierpiał i w nocy nie spaliśmy prawie wcale 😞

a mieliśmy dzisiaj pojechać na wieś do cioci i niestety musieliśmy przełożyć. 

 

co do oddychania to też mam problemy jak leże na plecach albo na półboku jakby ktoś mi ściskał , i jakos też żebra ciężko. 

Już po świętach muszę wybrać się po nowe staniki ( ale chyba kupie już do karmienia i będę w nich chodzić bo  moje już przy małe i cisną pod biustem 😞 chociaż już mam przedłuzki 😂😂

 

 

U mnie stanik jeszcze stary nawet jakoś miseczka jeszcze nie urosła aż na tyle żeby był mały, ale brzusio mi się już podoba piłeczka 😉 zaraz tydzień 27 zaczynamy ❤️

Taki brzusio już by mógł zostać 😅

Wózek też jednak kupiony 😉 także zostaje zamówienie łóżeczka zaraz i przejechanie się po nowym roku po fotelik 🙂

IMG_20201226_191302.jpg

IMG_20201226_184231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...