Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Godzin臋 temu, ewon napisa艂:

No szczerze pierwsze s艂ysz臋, 偶e po 艣niadaniu. Przy poprzednich by艂am na czczo i teraz te偶 kazali. No ale wida膰 chyba ka偶de laboratorium inaczej.聽

A bra艂a艣 zwyk艂膮 czy smakow膮? To dobrze ze wyniki dobre masz 馃檪 ja dopiero na wizycie b臋d臋 wiedzie膰 tydzie艅 po krzywej.聽

Dali mi zwyk艂a ale z wypiciem nie mia艂am problemu nawet dobre to by艂o takie s艂odkie. Ale tak na mnie wyp艂yn臋艂o panie po艂o偶ne m贸wi艂y 偶e moja by膰 takie skutki uboczne 偶e kobiety nawet mdlej膮 itd聽

2 godziny temu, Anka 32 napisa艂:

Czesc dziewczyny, jestem po wizycie u lekarza. Z dzidziusiem wszystko super. Mialam tez badane czy skurczy nie ma i badanie wyszlo dobrze. Usg tez dobrze, z szyjka macicy takze wszystko dobrze 馃檪 Badanie cukru bede miec za 3 tygodnie i mam przyjsc po sniadaniu. Bardzo sie zdziwilam. Pani doktor mowila, ze oni tak robia.聽 Daja glukoze do picia i po godzinie krew badaja. Jak cukier za wysokie to kieruja na badania do diabetyka.聽 聽Dziwi mnie tylko, ze mam przyjsc po sniadaniu...

Super 偶e z dzidzia wszystko dobrze. No dziwne to badanie cukru ale widocznie wiedz膮 co robi膮 mi na czczo by艂o ci臋偶ko wi臋c my艣l臋 偶e po 艣niadaniu lepiej bym to przyswoi艂a

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Enigma91 napisa艂:

Super 偶e nie masz 馃檪 ciesze si臋 bardzo, korzystaj 馃槈

馃檪to naprawd臋 mega dziwne, tym bardziej 偶e zawsze przed glukoza w艂a艣nie mi臋dzy si臋 cukier czy nie jest za wysoki bo glukoza jak podniesie za bardzo to mo偶e by膰 zagro偶enie 偶ycia 馃槻 moja przyjaci贸艂ka w Holandii mia艂a tak samo wykonywane jak u nas i z tego co mi si臋 wydaje to s膮 wytyczne europejskie co do zasad przeprowadzania badania. Czyta艂am chyba u mamyginekolog 偶e chyba Anglia robi po jedzeniu test, ale to chyba ju偶 bez glukozy tylko sprawdzaj膮 w艂a艣nie po obfitym 艣niadaniu ale to 艣rednio miarodajne bo ka偶dy je co innego

Tak dla mnie tez to dziwne, ale zrobie tak jak mi聽 聽mowia. Innego wyjscia nie mam. U mnie wszystkie badania robi sie w gabinecie mojej ginekolog wiec nie moge sobie szukac innego laboratorium, w ktorym robia krzywa cukrowa w ciazy. Zobacze co wyjdzie za 3 tygodnie....聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
42 minuty temu, Anka 32 napisa艂:

Tak dla mnie tez to dziwne, ale zrobie tak jak mi聽 聽mowia. Innego wyjscia nie mam. U mnie wszystkie badania robi sie w gabinecie mojej ginekolog wiec nie moge sobie szukac innego laboratorium, w ktorym robia krzywa cukrowa w ciazy. Zobacze co wyjdzie za 3 tygodnie....聽

Pewnie no trzeba zrobi膰 jak ka偶膮 馃槈

Ja w艂a艣nie pu艣ci艂am zam贸wienia ostatnie na pieluchy, przewijak, butelki i inne drobne pierdo艂y na Allegro 馃檪 zostaje 艂贸偶eczko ale to po nowym roku jak wyniose moje biurko po home office 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

@Enigma91聽dobrze, ze pisze o tej promocji. Te偶 czyta艂am, ze dziewczyny polecaj膮 t膮 butelk臋.聽

Ja dzisiaj jad臋 do wet to od razu podjad臋 do dziewczyny po przewijak ( r贸偶owe z dwoma flemingami - cho膰 jeszcze widzia艂am u innej r贸偶owe w gwiazdki ale spod spodu nie maj膮 tych n贸偶ek to ba艂abym ze mo偶e si臋 zsun膮膰) .聽

No ja musz臋 materia艂 ju偶 zam贸wi膰 偶eby zacz膮膰 szy膰. Chocia偶 ju偶 sama nie wiem bo znalaz艂am promke 艂贸偶eczko +materac + po艣ciel za 375 z艂 i tak my艣l臋. Bo te偶 jest po艣ciel w pandy ale ca艂a bia艂a馃聽 a chcia艂am bia艂o r贸偶ow膮 uczy膰. Ale przy najmniej nie b臋d臋 si臋 stresowa膰 ze co艣 nie wyjdzie hmm.

IMG_20201229_085912.jpg

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzie艅 dobry Mamusie 馃槉

W ko艅cu nagada艂am swojego swojego ma艂偶a na malowanie pokoju dla ma艂ego b膮belka, tak偶e od dzisiaj malowanie i pewnie zam贸wi臋 niebawem jakie艣 mebelki. W czwartek jedziemy ogl膮da膰 w贸zek 馃憪馃憪

U mnie 25 tc i 9 kg. na plusie 馃ぃ 艣wi臋ta da艂y si臋 we znaki.

20201229_095905.jpg

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ewon a op艂aca si臋 szy膰 terez tych wyprawek i wzor贸w jest multum wsz臋dzie i nie kosztuj膮 du偶o.

Zakapturzona co za figura 馃榾 ja jestem 8kg na plusie boje si臋 偶e to troch臋 du偶o jak na 27tc.

W艂a艣nie czekam na wizyt臋 do mojej Pani Dr jak zwykle op贸藕nienie 馃様

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, ewon napisa艂:

@Enigma91聽dobrze, ze pisze o tej promocji. Te偶 czyta艂am, ze dziewczyny polecaj膮 t膮 butelk臋.聽

Ja dzisiaj jad臋 do wet to od razu podjad臋 do dziewczyny po przewijak ( r贸偶owe z dwoma flemingami - cho膰 jeszcze widzia艂am u innej r贸偶owe w gwiazdki ale spod spodu nie maj膮 tych n贸偶ek to ba艂abym ze mo偶e si臋 zsun膮膰) .聽

No ja musz臋 materia艂 ju偶 zam贸wi膰 偶eby zacz膮膰 szy膰. Chocia偶 ju偶 sama nie wiem bo znalaz艂am promke 艂贸偶eczko +materac + po艣ciel za 375 z艂 i tak my艣l臋. Bo te偶 jest po艣ciel w pandy ale ca艂a bia艂a馃聽 a chcia艂am bia艂o r贸偶ow膮 uczy膰. Ale przy najmniej nie b臋d臋 si臋 stresowa膰 ze co艣 nie wyjdzie hmm.

Powiem Ci 偶e faktycznie si臋 czasem nie op艂aca szy膰. Moja mama strasznie chcia艂a Aleksowi uszy膰 ro偶ki, ale jak podliczy艂a to samo minki wysz艂o wi臋cej ni偶 ca艂e ro偶ki ostatnio na wyprzeda偶y w Lidlu. Uszy艂a wi臋c tylko takie szerokie gumy z minki 偶eby nasun膮膰 na ro偶ek jak ju偶 si臋 zapnie na rzep, bo jej bratowa podpowiedzia艂a, 偶e cz臋sto rzepy puszcza艂y i wi膮za膰 musiala 馃檪

@zakapturzona u nas tez jeszcze raz musimy jedn膮 艣cian臋 pomalowa膰 bo troch臋 przebija nam jeszcze, tylko musz臋 dokupi膰 farby bo jak na z艂o艣膰 si臋 sko艅czy艂a 馃槄 ale pierw zabior臋 si臋 po nowym roku za malowanie front贸w szaf 馃檪 kotkot troch臋 je babci podrapal, wi臋c przemaluje na szaro pod kolor 艂贸偶eczka przy okazji 馃槈

@Agnieszka5g u mnie te偶 zawsze po艣lizg, a wczoraj same ci臋偶arne na kontrol臋 i jak mia艂am 9:30 wizyt臋 tak wesz艂am do gabinetu przed 11. To by艂 chyba rekord xD ale przenosz臋 si臋 zn贸w na prywatne, bo u m臋偶a zmienili ubezpieczyciela i mam teraz ju偶 wszystko, wszystko za darmo wi臋c nie b臋d臋 blokowa膰 na NFZ termin贸w dziewczynom

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja jestem w totalnym szoku, bo nie do艣膰 偶e te艣ciowa niczego si臋 nie przyczepi艂a jak by艂a ogl膮da膰 w贸zek i przy okazji widzia艂a co艣 ju偶 mamy w pokoiku, to wczoraj jej si臋 za艂膮czylo i zacz臋艂a mi przesy艂a膰 strony z ciuszkami i ju偶 jaki艣 dresik napisa艂a mi 偶e zam贸wi艂a. Ciekawa jestem jaki rozmiar, oby nie 55 bo mo偶e nie za艂o偶y膰 jak b臋dzie dalej tak rosn膮膰 馃槈 p贸藕niej wys艂a艂am jej 艂贸偶eczko turystyczne bo chcia艂a kupi膰, to by艂am pewna 偶e b臋dzie chcia艂a br膮zowe kupi膰 bo u niej w mieszkaniu wszystko bezowo-brazowe, ale uzna艂a tak jak ja 偶e szary bardziej uniwersalny. P贸藕niej m臋czy艂a mnie o fotelik bo m贸wi 偶e si臋 te偶 co艣 dorzuci i juz my艣la艂am na pocz膮tku 偶e b臋dzie draka, ale jak us艂ysza艂am 偶e to nasza decyzja i mamy wzi膮膰 taki kt贸ry uwa偶amy 偶e jest dobry to by艂am w szoku. Ale musia艂a oczywi艣cie mi podkre艣li膰 偶ebym pami臋ta艂a 偶e szybko b臋dziemy musieli zacz膮膰 z m艂odym je藕dzi膰 na wystawy z psami wi臋c 偶eby si臋 wszystko 艂atwo zapinalo do ka偶dego auta聽馃槄

Co艣 jej si臋 pozmienia艂o 馃檪

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja wczoraj w ko艅cu zam贸wi艂am inny przewijak ni偶 mia艂am ca艂y czas w koszyku, bo nie chcia艂am p艂aci膰 za przesy艂k臋 wi臋c szuka艂am kt贸re s膮 z Allegro Smart 馃檪 i wpadl mi ca艂kiem nowy wz贸r kt贸rego nie by艂o jak wcze艣niej szuka艂am 馃檪 mega mi si臋 podoba bo taki spokojny i dalej m贸j motyw le艣ny 馃槈

Screenshot_2020-12-28-20-35-41-326_pl.allegro.jpg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

@Agnieszka5g聽艂adny brzusio 馃檪

@zakapturzona jako艣 nie wida膰 u Ciebie tych kg 馃馃

@enigma fauny przewijak. Dobrze, 偶e te艣ciowa taka chojna 馃槈

Synek si臋 upar艂 ze w pandy ma by膰 a widzia艂am ze na stronie koszt ponad 280zl gotowego zestawu .聽

a te lozeczeko z dodatkami co widzia艂am ma te偶 kolderke i poduszk臋 osobno i po艣ciel.聽

https://amc.sklep.pl/pl/p/10el-Zestaw-z-lozeczkiem-dzieciecym-materacem-posciela-/97聽 聽 聽 ( ostatni wz贸r po艣cieli bia艂a panda)聽

, ale kolderke i poduszk臋 kole偶ank膮 mi wysy艂a

no chyba 偶e jedne zabior臋 na dzia艂k臋 i nie trza wtedy wozic 馃榿 i b臋dzie jako dodatkowa 馃馃

J膮 taki przewijak znalaz艂am. Ale jeszcze sie zastanawiam czy nie lepiej jaki艣 jednolity delikatny bra膰, z臋by z pandami si臋 nie gryz艂 馃馃

Screenshot_2020-12-29-11-00-33-038_pl.tablica.jpg

Edytowane przez ewon
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Enigma91 napisa艂:

Ja jestem w totalnym szoku, bo nie do艣膰 偶e te艣ciowa niczego si臋 nie przyczepi艂a jak by艂a ogl膮da膰 w贸zek i przy okazji widzia艂a co艣 ju偶 mamy w pokoiku, to wczoraj jej si臋 za艂膮czylo i zacz臋艂a mi przesy艂a膰 strony z ciuszkami i ju偶 jaki艣 dresik napisa艂a mi 偶e zam贸wi艂a. Ciekawa jestem jaki rozmiar, oby nie 55 bo mo偶e nie za艂o偶y膰 jak b臋dzie dalej tak rosn膮膰 馃槈 p贸藕niej wys艂a艂am jej 艂贸偶eczko turystyczne bo chcia艂a kupi膰, to by艂am pewna 偶e b臋dzie chcia艂a br膮zowe kupi膰 bo u niej w mieszkaniu wszystko bezowo-brazowe, ale uzna艂a tak jak ja 偶e szary bardziej uniwersalny. P贸藕niej m臋czy艂a mnie o fotelik bo m贸wi 偶e si臋 te偶 co艣 dorzuci i juz my艣la艂am na pocz膮tku 偶e b臋dzie draka, ale jak us艂ysza艂am 偶e to nasza decyzja i mamy wzi膮膰 taki kt贸ry uwa偶amy 偶e jest dobry to by艂am w szoku. Ale musia艂a oczywi艣cie mi podkre艣li膰 偶ebym pami臋ta艂a 偶e szybko b臋dziemy musieli zacz膮膰 z m艂odym je藕dzi膰 na wystawy z psami wi臋c 偶eby si臋 wszystko 艂atwo zapinalo do ka偶dego auta聽馃槄

Co艣 jej si臋 pozmienia艂o 馃檪

Przyznaj si臋, 偶e wymiana zda艅 wcze艣niej musia艂a by膰 ostra, zanim te艣ciowa zmieni艂a podej艣cie 馃槄 a tak na powa偶nie, dobrze 偶e si臋聽 nie聽wtr膮ca bo szkoda Twojej energii na g艂upie dogadywanie si臋 z mamusi膮 馃ぃ聽 聽albo to cisza przed burz膮.聽

@ewon聽 dla mnie jednak dobre 艂贸偶eczko dla dziecka to biedne 艂贸偶eczko tzn. bez ochraniaczy i ko艂derek itd. Na Minky warto zwr贸ci膰 uwag臋, 偶eby nie by艂o z syntetycznego materia艂u a w miar臋 naturalnego bo maluch si臋 zaparzy w tym.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ewon a op艂aca si臋 szy膰 terez tych wyprawek i wzor贸w jest multum wsz臋dzie i nie kosztuj膮 du偶o.

Zakapturzona co za figura 馃榾 ja jestem 8kg na plusie boje si臋 偶e to troch臋 du偶o jak na 27tc.

W艂a艣nie czekam na wizyt臋 do mojej Pani Dr jak zwykle op贸藕nienie 馃様

Przed ci膮偶膮 ok 2 lata stara艂am utrzymywa膰 diet臋 na poziomie ok 1600 kcal. + aktywno艣膰 i praca zawodowa. Jak dowiedzia艂am si臋 o ci膮偶y troch臋 zwolni艂am i od ok 7 tc strasznie wymiotowa艂am, co wykluczy艂o wszelk膮 aktywno艣膰 bo nie mia艂am na to si艂y, przesta艂am tez juz wtedy pracowa膰.聽 Dieta uleg艂a zmianie wi臋c mimowolnie waga leci mi teraz w g贸r臋, a i tak zwracam uwag臋 na to co jem bo mam tendencj臋 do podniesionego cukru.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

@zakapturzona聽no ja mia艂am przy dw贸jce nie raz uchroni艂o przed guzem czy nogami wystaj膮cymi za 艂贸偶ka 馃槈 ale teraz b臋d臋 mia艂a bez baldachimu, chocia偶 jest dobry je偶eli dziecko 艣pi a chce si臋 zapali膰 艣wiat艂o ( w szczeg贸lno艣ci jak si臋 ma 艂贸偶eczko w pokoju gdzie t臋tni 偶yciem, niby 艂apacz kurzu ale si臋 przydaje.聽聽

Zaraz jad臋 z psem do weterynarza, niby z nim lepiej ale niech ten oceni bo od razu na zabieg go um贸wi臋.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Dr zwi臋kszy艂a mi dawk臋 heperyny m贸wi艂a 偶e te wyniki nie s膮 jako艣 tragiczne. Mam powotrzyc je na kolejn膮 wizyt臋.

Okaza艂o si臋 jeszcze z USG 偶e ma艂y ma mniejszy brzuszek o tydzie艅 a 偶e ja mam ni偶szy przep艂yw p臋powinowy to si臋 troch臋 zmartwi艂am . Ale waga jest 900g. Pani dr m贸wi艂a 偶e tak mo偶e by膰 偶e niby zale偶y kto jak zmierzy 偶e s膮 granice b艂臋du. I 偶e dziecko mo偶e by膰 d艂ugie mie膰 chudszy brzuszek a mo偶e by膰 kr贸tsze i mie膰 wi臋kszy.Ze zobaczmy co mi wyjdzie 15 stycznia na gentycznych mo偶e nadrobi. Jestem obstawiona heperyna i acardem. Dodam 偶e ostatnio mia艂 wi臋kszy brzuszek jak na dany tydzie艅.

Jak my艣licie chyba nie mam si臋 czym niepokoi膰 bo jako艣 tak mi to w g艂owie siedzi.

Edytowane przez Agnieszka5g
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

4 godziny temu, zakapturzona napisa艂:

Przyznaj si臋, 偶e wymiana zda艅 wcze艣niej musia艂a by膰 ostra, zanim te艣ciowa zmieni艂a podej艣cie 馃槄 a tak na powa偶nie, dobrze 偶e si臋聽 nie聽wtr膮ca bo szkoda Twojej energii na g艂upie dogadywanie si臋 z mamusi膮 馃ぃ聽 聽albo to cisza przed burz膮.聽

@ewon聽 dla mnie jednak dobre 艂贸偶eczko dla dziecka to biedne 艂贸偶eczko tzn. bez ochraniaczy i ko艂derek itd. Na Minky warto zwr贸ci膰 uwag臋, 偶eby nie by艂o z syntetycznego materia艂u a w miar臋 naturalnego bo maluch si臋 zaparzy w tym.

Na szcz臋艣cie nigdy si臋 nam jako艣 nie wtr膮ca, najwy偶ej powie swoje zdanie. Ale ona zawsze wszystko drogie i nowe musi mie膰 dlatego si臋 zdziwi艂am 偶e jej si臋 podoba 偶e mamy cz臋艣膰 ciuszkow u偶ywane np 馃槈

Ja z 艂贸偶eczkiem mam to samo, prze艣cierad艂o na materac i koniec. W razie czego mamy 2 kocyki tkane bumbusowy i bawe艂niany 偶eby mo偶na by艂o nakry膰, ale w razie czego 偶eby m艂ody si臋 nie udusil. 呕adnych ochraniaczy bro艅 bo偶e poduszek itp. nie mog艂a bym spokojnie spa膰 z takimi rzeczami w 艂贸偶eczku malucha, co chwil臋 bym sprawdza艂a czy si臋 nie dusi czym艣.

Ja w艂a艣nie wr贸ci艂am po spacerku ze znajomymi w g贸ry, 7,5km w ty艂ku, a tu zaraz trzeba si臋 zbiera膰 na szko艂臋 rodzenia. Nie wiem jak si臋 podnios臋 jak ju偶 si臋 siad艂am po 3h spaceru 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Dr zwi臋kszy艂a mi dawk臋 heperyny m贸wi艂a 偶e te wyniki nie s膮 jako艣 tragiczne. Mam powotrzyc je na kolejn膮 wizyt臋.

Okaza艂o si臋 jeszcze z USG 偶e ma艂y ma mniejszy brzuszek o tydzie艅 a 偶e ja mam ni偶szy przep艂yw p臋powinowy to si臋 troch臋 zmartwi艂am . Ale waga jest 900g. Pani dr m贸wi艂a 偶e tak mo偶e by膰 偶e niby zale偶y kto jak zmierzy 偶e s膮 granice b艂臋du. I 偶e dziecko mo偶e by膰 d艂ugie mie膰 chudszy brzuszek a mo偶e by膰 kr贸tsze i mie膰 wi臋kszy.Ze zobaczmy co mi wyjdzie 15 stycznia na gentycznych mo偶e nadrobi. Jestem obstawiona heperyna i acardem. Dodam 偶e ostatnio mia艂 wi臋kszy brzuszek jak na dany tydzie艅.

Jak my艣licie chyba nie mam si臋 czym niepokoi膰 bo jako艣 tak mi to w g艂owie siedzi.

Nie ma si臋 czym martwi膰, spokojnie ka偶da cz臋艣膰 cia艂a ma prawo rosn膮膰 inaczej tydzie艅 r贸偶nicy jest jak najbardziej ok 馃檪 nigdy nie zmierzy si臋 idealnie te偶 na USG 馃檪

900g to ju偶 te偶 艂adny wynik 馃檪

Robisz jeszcze trzecie prenatalne 15.01?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
28 minut temu, Enigma91 napisa艂:

Nie ma si臋 czym martwi膰, spokojnie ka偶da cz臋艣膰 cia艂a ma prawo rosn膮膰 inaczej tydzie艅 r贸偶nicy jest jak najbardziej ok 馃檪 nigdy nie zmierzy si臋 idealnie te偶 na USG 馃檪

900g to ju偶 te偶 艂adny wynik 馃檪

Robisz jeszcze trzecie prenatalne 15.01?

Tak to 3 prenatalne b臋dzie

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
55 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Dr zwi臋kszy艂a mi dawk臋 heperyny m贸wi艂a 偶e te wyniki nie s膮 jako艣 tragiczne. Mam powotrzyc je na kolejn膮 wizyt臋.

Okaza艂o si臋 jeszcze z USG 偶e ma艂y ma mniejszy brzuszek o tydzie艅 a 偶e ja mam ni偶szy przep艂yw p臋powinowy to si臋 troch臋 zmartwi艂am . Ale waga jest 900g. Pani dr m贸wi艂a 偶e tak mo偶e by膰 偶e niby zale偶y kto jak zmierzy 偶e s膮 granice b艂臋du. I 偶e dziecko mo偶e by膰 d艂ugie mie膰 chudszy brzuszek a mo偶e by膰 kr贸tsze i mie膰 wi臋kszy.Ze zobaczmy co mi wyjdzie 15 stycznia na gentycznych mo偶e nadrobi. Jestem obstawiona heperyna i acardem. Dodam 偶e ostatnio mia艂 wi臋kszy brzuszek jak na dany tydzie艅.

Jak my艣licie chyba nie mam si臋 czym niepokoi膰 bo jako艣 tak mi to w g艂owie siedzi.

To normalna sprawa 偶e si臋 stresujesz, ka偶d膮 z nas chce, 偶eby nasze dziecie zdrowo si臋 rozwija艂o. My艣l臋, 偶e je艣li by艂by to realny problem, P. Dr. wyra藕nie powinna聽to zakomunikowa膰 a tak poinformowa艂a 偶e istnieje granica b艂臋du wi臋c my艣l臋, 偶e nie dopatrzy艂a si臋 jaki艣 wi臋kszych odchyle艅. Poza tym, prenatalne b臋dziesz mia艂a za 2 tygodnie, pewnie na jakim艣 innym,聽lepszym sprz臋cie i b臋dziesz mog艂a dopyta膰 jak sprawa ma si臋 dzie艅 badania.聽

Mamusie, tak wgl to w Rossmanie jest promka na chusteczki nawil偶ane wod膮 BabyDream 160 szt. za 8,99 zl.聽 Jakby kt贸ra艣 by艂a na nie ch臋tna.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
31 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Dzi臋ki dzieczyny za mi艂e s艂owa. Zobaczmy co to b臋dzie 15tego.

Tak z innej beczki znacie jakie艣 fajne strony z kinkietami i lampkami nocnymi? Zale偶y mi 偶eby mia艂y wz贸r zaj膮czka. R贸wnie偶 dywaniki mile widziane.

Niestety nie znam 偶adnej fajnej strony z lampami zawsze mam ten problem jak jakie艣 potrzebuje do domu. Ja my艣l臋 nad takim kr贸likiem z Allegro na noc do przewijania czy karmienia 偶eby m艂odego nie wybudzi膰, ale patrz臋 te偶 na jakie艣 wieszane na 艂贸偶eczko bo nie wiem czy z komody nie b臋dziemy korzysta膰 na wanienk臋 jeszcze, wi臋c wtedy lampk臋 trzeba by by艂o 艣ci膮ga膰.

Screenshot_2020-12-29-17-24-59-261_pl.allegro.jpg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Agnieszka5g napisa艂:

Dzi臋ki dzieczyny za mi艂e s艂owa. Zobaczmy co to b臋dzie 15tego.

Tak z innej beczki znacie jakie艣 fajne strony z kinkietami i lampkami nocnymi? Zale偶y mi 偶eby mia艂y wz贸r zaj膮czka. R贸wnie偶 dywaniki mile widziane.

Pewnie nie ma co si臋 stresowa膰.聽 Na USG mog膮 by膰 na plus albo minus r贸znice. Przecie偶 ka偶de w innym tempie ro艣nie. Gdyby by艂o co艣 nie tak to by ci od razu m贸wi艂a.聽

Oj za lampkami jeszcze si臋 nie rozgl膮da艂am, nie pomog臋.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Fajny ten zaj膮czek lampka.

Ja mam skosy w pokoju wi臋c chcia艂abym o艣wietlenie ale nie wiem jakie uda mi si臋 zamontowa膰.

Dzisiaj jestem po pierwszym wibnerze ze szko艂y rodzenia w poniedzia艂ek mam pierwsze zaj臋cia stacjonarne b臋dzie nas 3. Ze wzgl臋du na obostrzenia mo偶e i lepiej wi臋cej czasu dla ka偶dego indywidualnie.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
11 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Fajny ten zaj膮czek lampka.

Ja mam skosy w pokoju wi臋c chcia艂abym o艣wietlenie ale nie wiem jakie uda mi si臋 zamontowa膰.

Dzisiaj jestem po pierwszym wibnerze ze szko艂y rodzenia w poniedzia艂ek mam pierwsze zaj臋cia stacjonarne b臋dzie nas 3. Ze wzgl臋du na obostrzenia mo偶e i lepiej wi臋cej czasu dla ka偶dego indywidualnie.

U nas tez s膮 dwie pary tylko zamiast 4 i jest super, od razu si臋 zgrali艣my na pierwszych zaj臋ciach i nikt si臋 niczym nie kr臋puje przy takiej ma艂ej grupie 馃檪

ojj znam problem ze skosami, na szcz臋艣cie teraz po zamianie mieszkania ju偶 nie mamy tego problemu 馃檪

My dzisiaj mieli艣my mie膰 piel臋gnacj臋 noworodka prze艂o偶ona z wczoraj ale nasza para wyl膮dowa艂a po konsultacji u gina w szpitalu, a m贸j m膮偶 s艂abo si臋 dzisiaj czu艂.聽

Wi臋c przenie艣li艣my ostatnie 2 zaj臋cia po nowym roku, mo偶e nasza kole偶anka wypuszcz膮 ju偶 ze szpitala i b臋dziemy w komplecie, jak nie to b臋dziemy mie膰 zaj臋cia indywidualne

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...