Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie

Byłam wczoraj w lidlu kupiłam jeden stanik ( nie było więcej 😞  i tak tego d'Or wałami bez matki i kartonika i zapłaciłam 19zl , ale rozm D, także jeszcze muszę upolować rozmiar E, bo ten jest na styk teraz)   , leeginsy wzięłam rozm 40/42 super wygodne- polecam i jeansy bo moje 38 już w nogach za opietę, ale muszę wymienić bo wzięłam 38 a powinna 40 🙈 ale jak zmierzyłam w domku to też wygodne są. 

 

@Klaudia91d co do wanienki polecam nie duże . Przy pierwszym synu miałam standardową ale szybko przeszłam na miskę prostokątną ( nie było wtedy takiego wyboru) i była o niebo wygodniejsza, przy drugim kupiłam z ikei fajna zgrabna krótka -polecam 100% . Teraz kupiłam rózową ze stelażem  i wkładem( na olx) gabarytowo jak ta z ikei, ale wkładu pewnie nie będę używać bo niezbyt to wygodne dla mnie. Stelaż będzie super sprawą jak ktoś nie ma wysokich mebli ( ław) bo nie jest lekko się schylać w szczególności po cc. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
11 godzin temu, Anka 32 napisał:

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/4727794_-room-bed-fox-bunny-roba.html

 

Wlasnie patrze sobie na lozeczka. I mysle o takim z przystawka. Nie mam za bardzo doswiadczenia, ale bym chciala z przystawka i na dluzej.  

Ooo takiego rozwiązania u nas nie widziałam, wydaje się bardzo rozsądne taka hybryda łóżeczka szczebelkowego i turystycznego trochę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy macie możliwość podczas pandemii ale mi udało się zapisać i chodzić na szkole rodzenia na której dostałam listę rzeczy potrzebnych do szpitala (przynajmniej naszego klinicznego w Białymstoku); jeśli któraś by chciała to mogę ją to wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
9 godzin temu, Paulutka napisał:

Cześć dziewczyny, piszecie ze już prawie wszystko macie dla maluszków, wiec proszę was o radę - jaka wanienkę warto kupić? Myślałam ze będzie to łatwy zakup a tutaj się okazuje ze albo klasyczna, albo silikonowa składana i do tego są jeszcze takie nakładki na których bobas może sobie leżeć - nie mam pojęcia co wybrać? Te nakładki wyglądają ciekawie ale czy to się w  praktyce stosuje? I czy warto kupić stojak czy nie? Mam w domu wannę i bez stojaka to chyba myje się malucha w stałym zgarbieniu ale z drugiej strony ten stojak nie wyglada dobrze, niezbyt stabilnie nawet. Macie jakieś rady? 

Z wanienka to my mamy zwykła z Ikei bo nam wchodzi na komodę w pokoju małego, ale na szkołę rodzenia nasza położna mówi że przeszka wszystkie jakieś składane itp że swoim dzieckiem i leciała po paru kąpielach do marketu po tą zwykła najtańsza. Mówi że szerszą i wygodniej bo ręką wchodzi razem z łokciem do wanienki, ale jak nie ma miejsca mówi że ta z Ikei też super. Co do podkładek mówiła że jak się nie czujemy pewnie do mycia na ręku albo chce ją mieć trochę wygodniej jak będę kąpać sama to poleca ale broń Boże nie gąbkowe bo to siedlisko bakterii. Są takie metalowe stelaże z cienka siatka na tym, mówi że jak chcemy to to najlepsze. My nie kupujemy jak będzie nam źle szło na ręce to dokupimy.

Stojaki ponoć super jak nie masz gdzie postawić, bo nie schylasz się cały czas i nie obciążasz kręgosłupa. My możemy postawić akurat na umywalce w łazience albo na komodzie u synka, więc nie kupujemy

szkole kąpaliśmy lalki w tych w Ikei i całkiem spoko jak dla mnie, zobaczymy jak wyjdzie na żywym organizmie 🙂


🙂

Edytowane przez Enigma91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Klaudia91d napisał:

To ja tez się chętnie dowiem z ta wanienka czy ten stojak jest okej🙂kurcze ja mam dopiero zrobiona listę co mam kupić kilka ciuszków i nic więcej.  każda rada mi się przyda. A jak z ciuszkami kupujecie dużo ba 56 czy raczej na 62 ? A i do szpitala zabieracie kocyk do owinięcia dzidzi czy kupujecie ten rożek ? 

Ja mam 2 komplety na 56 i resztę już na 62, i to dostałam te małe od koleżanki bo ona 56 już nie miała szansy korzystać (dzidzia była większa). Myśle ze coś 56 można mieć ale ja nastawiam się na większe bo bobas i tak szybciutko rośnie (chyba ze okaże się np 2800 a nie 4 kg, ale to można wysłać męża czy mamę i poprosić by kupili coś od ręki). Co do wypisu ze szpitala to w liście rzeczy które ma przynieść tata na odbiór mamy i dziecka jest kocyk lub rożek + w chłodniejsze dni dodatkowy kocyk - położna powiedziała ze kwiecień jest chłodny wiec lepiej mieć coś więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja kupię zwykła z Ikea i będę ją stawiać na komodzie albo blacie w kuchni bo mam wyspę roboczą. Myślę że stelaż fajna sprawa ale kolejna rzecz która zajmuje miejsce.

Ubranka kupuje 56 i 62 wiecie 62.

Paulutka my też chodzimy prawie tu wszyscy na szkołę rodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Agnieszka5g napisał:

Ja kupię zwykła z Ikea i będę ją stawiać na komodzie albo blacie w kuchni bo mam wyspę roboczą. Myślę że stelaż fajna sprawa ale kolejna rzecz która zajmuje miejsce.

Ubranka kupuje 56 i 62 wiecie 62.

Paulutka my też chodzimy prawie tu wszyscy na szkołę rodzenia.

Ok rozumiem. Zapytałam bo ja miałam problem ze znalezieniem bo większość szkół jest nieczynna do marca no i znam sporo osób które jednak nie chodziły z różnych powodów. W razie czego służę zdjęciem. Tez ostatecznie po rozmowach z różnymi mamami bede kupować tą zwykłą klasyczną wanienkę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja sie nie dostalam do szkoly rodzenia. Wszystkie zamkniete u nas 😔. Mozna online, Ale juz Terminy zarezerwowane sa. Mam za to polozna i mi pomoze i doradzi w razie pytan. Juz raz bylam u nas w domu.  Tez sie zastanawiam nad ubrankami i wszystkimi sprzetami dla dziecka. Planuje kupic 56 i ,62. Cos Tam lekarz przewidywal po usg prenatalnym ze jesli urodze w czasie to synek moze miec 3,5 kg. 

Dziewczyny, a Ile sztuk sie kupuje tych ubranek, aby wystarczylo i nie bylo za duzo? 

Czy lozeczko kupujecie z przystawka? 

Czy wozek 4 w 1 ? Czy fotelik do samochodu lepiej oddzielny ? Kupujecie taki alarm oddechu do lozeczka ? Nie wiem dokladnie jak on sie nazywa, ale zapobiega smierci lozeczkowej w pierwszym roku zycia..  Bo ja sie zastanawiam nad tym alarmem. Moze ktoras z was juz miala takie cos? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja jeszcze zupelnie nic nie mam dla dziecka. U mnie 25 tc dzisiaj. Polozna doradzala wszystko w 30 lub 32 tc kupic. Troche ubranek dostane od siostry meza bo urodzila we wrzesniu. Czekam, az otworza sklepy. Chce wszystko osobiscie wybrac, zobaczyc 😀, ale  w internecie juz przegladam wszystko i wszystkie linki wysylam mezowi w razie jezeli bym musiala np do szpitala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 minut temu, Anka 32 napisał:

Ja sie nie dostalam do szkoly rodzenia. Wszystkie zamkniete u nas 😔. Mozna online, Ale juz Terminy zarezerwowane sa. Mam za to polozna i mi pomoze i doradzi w razie pytan. Juz raz bylam u nas w domu.  Tez sie zastanawiam nad ubrankami i wszystkimi sprzetami dla dziecka. Planuje kupic 56 i ,62. Cos Tam lekarz przewidywal po usg prenatalnym ze jesli urodze w czasie to synek moze miec 3,5 kg. 

Dziewczyny, a Ile sztuk sie kupuje tych ubranek, aby wystarczylo i nie bylo za duzo? 

Czy lozeczko kupujecie z przystawka? 

Czy wozek 4 w 1 ? Czy fotelik do samochodu lepiej oddzielny ? Kupujecie taki alarm oddechu do lozeczka ? Nie wiem dokladnie jak on sie nazywa, ale zapobiega smierci lozeczkowej w pierwszym roku zycia..  Bo ja sie zastanawiam nad tym alarmem. Moze ktoras z was juz miala takie cos? 

Ja skupiam się na 62-68 bo oboje z mężem byliśmy duzi, ale 56 w razie czego coś używane mamy 😉

A ubranek ciężko do końca stwierdzić, bo może być egzemplarz, który cały czas ulewa. Koleżanka teraz swoją dziewczynę przebiera 4-5 razy dziennie nawet bo cały czas ulewa im.

Ja muszę jeszcze dokupić na krótki rękaw trochę na 62, ale na długi mam jakiś z 10-12szt, pajacy chyba 7szt plus jakieś spodenki, skarpetusie. Mamy suszarkę bębnowa więc w razie czego 2-3h i będzie wszystko czyste 😉 później będzie ciepło więc na tarasie też szybko wyschnie 🙂

Wozek kupiliśmy 2w1 używany na gwarancji, a fotelik będziemy kupować nowy z bazą bo dużo jeździmy i zależy mi żeby było 100% bezpiecznie, a nie zwykły antymandat. Do moich rodziców mamy ponad 300km, we wrześniu chcemy też jechać z synkiem nad morze odwiedzić nasze stare śmieci więc trochę będzie jeździł.

Łóżeczko kupujemy zwykle szczebelkowe do pokoju dziecka i myślę jeszcze nad turystyczna dostawką na pierwszy tydzień dwa, chociaz mamy też kanapę rozkładana w pokoju synka więc możemy też się tam przenieść na jakiś czas. Jeszcze się trochę bije z myślami z tą dostawką, ale chyba weźmiemy.

Sensor kupiliśmy uzywany bo akurat się trafił angel care za 50zl na olx, tak nie myśleliśmy nawet o tym bo ja mam płytki sen, jak coś się dzieje pieskom i ciężko oddychają to cała noc i tak nie śpię, jak się któreś zapoeietrzy czasem to też od razu się budze. Ale wzięliśmy na próbę bo chcemy szybko Aleksa dać do jego pokoiku więc będę spokojniejsza może. Ale też nie wiem czy będziemy długi używać bo w nocy na karmienie trzeba to pamiętać żeby wyłączyć zanim weźmiesz dziecko. Ja znając życie parę razy zapomnę i jak kilka razy zbudze pół domu to pewnie schowamy 😅 dlatego nie chciałam wydać 300zl bo może być że nie będziemy używać 🙂

Znajomi mają i koleżanka sobie życia bez tego nie wyobraża, ale znów przyjaciółki brat po 3 nocach wyłączył bo właśnie zapominali wyłączyć to jak wyjmowali córeczkę z łóżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
22 minuty temu, Anka 32 napisał:

Ja sie nie dostalam do szkoly rodzenia. Wszystkie zamkniete u nas 😔. Mozna online, Ale juz Terminy zarezerwowane sa. Mam za to polozna i mi pomoze i doradzi w razie pytan. Juz raz bylam u nas w domu.  Tez sie zastanawiam nad ubrankami i wszystkimi sprzetami dla dziecka. Planuje kupic 56 i ,62. Cos Tam lekarz przewidywal po usg prenatalnym ze jesli urodze w czasie to synek moze miec 3,5 kg. 

Dziewczyny, a Ile sztuk sie kupuje tych ubranek, aby wystarczylo i nie bylo za duzo? 

Czy lozeczko kupujecie z przystawka? 

Czy wozek 4 w 1 ? Czy fotelik do samochodu lepiej oddzielny ? Kupujecie taki alarm oddechu do lozeczka ? Nie wiem dokladnie jak on sie nazywa, ale zapobiega smierci lozeczkowej w pierwszym roku zycia..  Bo ja sie zastanawiam nad tym alarmem. Moze ktoras z was juz miala takie cos?

Co do szkoły rodzenia jak dobrze pamiętam bebiprogram ma darmowe filmiki ze szkoły na swojej stronie 🙂 i jest super kanał na YT położnej która też nagrywala teraz u siebie zajęcia jak ze szkoły rodzenia Joanna Mróz, czasem sobie ogaldam jej filmiki i np dowiedziałam się że źle wstaje z łóżka i kanapy 😉 staram się już teraz pamiętać i wstawać przez bok i nawet jak mnie gdzieś krzyż boli to już męża nie proszę żeby mi pomógł tylko wolniej sobie wstaje sama 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
19 minut temu, Anka 32 napisał:

Ja jeszcze zupelnie nic nie mam dla dziecka. U mnie 25 tc dzisiaj. Polozna doradzala wszystko w 30 lub 32 tc kupic. Troche ubranek dostane od siostry meza bo urodzila we wrzesniu. Czekam, az otworza sklepy. Chce wszystko osobiscie wybrac, zobaczyc 😀, ale  w internecie juz przegladam wszystko i wszystkie linki wysylam mezowi w razie jezeli bym musiala np do szpitala. 

A to jeszcze masz chwilę 🙂 ja też jakoś od 25tc zaczęłam coś kupować. My już większość mamy ale za tydzień już 30 u nas, a mam przeczucie że 38-39tc będą chcieli wywoływać więc już chce zaraz pakować walizkę i wszystko sobie układać już żeby mieć tak jak chce bo na razie wszystko w kupię na komodzie, i kartonach. Myślę że zanim wszystko wypiore, pukladam, skręcimy łóżeczko itp to zejdzie z 4tyg nam znając nasze tempo 😅 a jeszcze fronty szafek muszę u mlodego pomalować żeby wywietrzyć, jedna ściana do poprawki bo przebija więc będę czekać jeszcze z tydzień po malowaniu żeby wszystko wyprać, umyć i ułożyć żeby nie złapało zapachu farby 🙂 także koniec końców zacznę pewnie układanie koło 32-33tc 

Materacyk też już chcemy rozwinąć żeby odzyskał kształt ale na razie będzie w łóżeczku jeszcze jakiś czas w folii, właśnie na czas malowania itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14 minut temu, Enigma91 napisał:

Co do szkoły rodzenia jak dobrze pamiętam bebiprogram ma darmowe filmiki ze szkoły na swojej stronie 🙂 i jest super kanał na YT położnej która też nagrywala teraz u siebie zajęcia jak ze szkoły rodzenia Joanna Mróz, czasem sobie ogaldam jej filmiki i np dowiedziałam się że źle wstaje z łóżka i kanapy 😉 staram się już teraz pamiętać i wstawać przez bok i nawet jak mnie gdzieś krzyż boli to już męża nie proszę żeby mi pomógł tylko wolniej sobie wstaje sama 🙂

Super zobacze sobie te filmiki 😀super, ze takie sa 😍 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Anka 32 napisał:

Ja jeszcze zupelnie nic nie mam dla dziecka. U mnie 25 tc dzisiaj. Polozna doradzala wszystko w 30 lub 32 tc kupic. Troche ubranek dostane od siostry meza bo urodzila we wrzesniu. Czekam, az otworza sklepy. Chce wszystko osobiscie wybrac, zobaczyc 😀, ale  w internecie juz przegladam wszystko i wszystkie linki wysylam mezowi w razie jezeli bym musiala np do szpitala. 

Ja mam kilka ciuszków , misia szumisia i termometr i nic więcej 🤷‍♂️ Zacznę powoli zamawiać od początku lutego a teraz mąż zaczyna malować mieszkanko. Ja ogarniam w szafach i robię miejsce dla małej. Porządki porządki 😊 ja ten monitor oddechu kupuje na pewno bo będę się czuła bezpieczniej. Wózek 2 w 1 i fotelik jakoś porządny oddzielnie bo dużo jeździmy. Łóżeczko stawiam zwykle szczebelkowe u nas w sypialni. W sumie to tez dużo oglądam w necie na razie🙂 ja chciałabym do 35 tygodnia mieć spakowana kołdrę i wszystko w domu gotowe bo myśle ze ten ostatni miesiąc będzie ciężki i nie chce na męża wszystkiego zwalać 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
19 minut temu, Enigma91 napisał:

Ja skupiam się na 62-68 bo oboje z mężem byliśmy duzi, ale 56 w razie czego coś używane mamy 😉

A ubranek ciężko do końca stwierdzić, bo może być egzemplarz, który cały czas ulewa. Koleżanka teraz swoją dziewczynę przebiera 4-5 razy dziennie nawet bo cały czas ulewa im.

Ja muszę jeszcze dokupić na krótki rękaw trochę na 62, ale na długi mam jakiś z 10-12szt, pajacy chyba 7szt plus jakieś spodenki, skarpetusie. Mamy suszarkę bębnowa więc w razie czego 2-3h i będzie wszystko czyste 😉 później będzie ciepło więc na tarasie też szybko wyschnie 🙂

Wozek kupiliśmy 2w1 używany na gwarancji, a fotelik będziemy kupować nowy z bazą bo dużo jeździmy i zależy mi żeby było 100% bezpiecznie, a nie zwykły antymandat. Do moich rodziców mamy ponad 300km, we wrześniu chcemy też jechać z synkiem nad morze odwiedzić nasze stare śmieci więc trochę będzie jeździł.

Łóżeczko kupujemy zwykle szczebelkowe do pokoju dziecka i myślę jeszcze nad turystyczna dostawką na pierwszy tydzień dwa, chociaz mamy też kanapę rozkładana w pokoju synka więc możemy też się tam przenieść na jakiś czas. Jeszcze się trochę bije z myślami z tą dostawką, ale chyba weźmiemy.

Sensor kupiliśmy uzywany bo akurat się trafił angel care za 50zl na olx, tak nie myśleliśmy nawet o tym bo ja mam płytki sen, jak coś się dzieje pieskom i ciężko oddychają to cała noc i tak nie śpię, jak się któreś zapoeietrzy czasem to też od razu się budze. Ale wzięliśmy na próbę bo chcemy szybko Aleksa dać do jego pokoiku więc będę spokojniejsza może. Ale też nie wiem czy będziemy długi używać bo w nocy na karmienie trzeba to pamiętać żeby wyłączyć zanim weźmiesz dziecko. Ja znając życie parę razy zapomnę i jak kilka razy zbudze pół domu to pewnie schowamy 😅 dlatego nie chciałam wydać 300zl bo może być że nie będziemy używać 🙂

Znajomi mają i koleżanka sobie życia bez tego nie wyobraża, ale znów przyjaciółki brat po 3 nocach wyłączył bo właśnie zapominali wyłączyć to jak wyjmowali córeczkę z łóżka

Ja tez mysle, ze fotelik musi byc bardzo dobry. My mamy tescia daleko 400 km od nas a reszta w Pl 1200 km wiec fotelik musi byc dobry. Ten Sensor tez zobacze uzywany. Kupie go, ale na Bank zapomne przy karmieniu i caly blok nie bedzie spac 😅 A na poczatku karmi sie co 2 godziny ? 

Czekaja mnie wielkie zakupy ..   Super mam nadzieje, ze o niczym nie zapomne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Klaudia91d napisał:

Ja mam kilka ciuszków , misia szumisia i termometr i nic więcej 🤷‍♂️ Zacznę powoli zamawiać od początku lutego a teraz mąż zaczyna malować mieszkanko. Ja ogarniam w szafach i robię miejsce dla małej. Porządki porządki 😊 ja ten monitor oddechu kupuje na pewno bo będę się czuła bezpieczniej. Wózek 2 w 1 i fotelik jakoś porządny oddzielnie bo dużo jeździmy. Łóżeczko stawiam zwykle szczebelkowe u nas w sypialni. W sumie to tez dużo oglądam w necie na razie🙂 ja chciałabym do 35 tygodnia mieć spakowana kołdrę i wszystko w domu gotowe bo myśle ze ten ostatni miesiąc będzie ciężki i nie chce na męża wszystkiego zwalać 😊

Tez musze porzadki zrobic. U nas jest ten problem, ze chcemy kupic mieszkanie i maz intensywnie szuka. Mysle tylko, ze z takim malym dzieckiem to ciezkie sa takie wyprowadzki. I nie wiem czy kupna mieszkanie lepiej nie przelozyc na pozniej. Tez nie chce zostawic wszystkiego mojemu mezowi na glowie i przegladam juz wszystkie sprzety i mebelki, wozki itp. Aby latwiej bylo wybrac. 

Ja znalazlam takie lozeczko z przystawka. Mozna je tez pozniej zlozyc i jest jak zwykle lozeczko. Mozna je do 2 roku zycia uzywac.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, Klaudia91d napisał:

A i kupiłam sobie szlafrok taki bawełniany do szpitala u dwie koszule takie rozpinane z przodu do karmienia i robię wyprawkę w sumie teraz taka bardziej dla mnie do szpitala. Jeszcze nie mam kapci 🤷‍♂️

Ja tez juz kupilam 2 koszule do karmienia, szlafrok musze zamowic,  laczki maz mi kupil. 

Wozek chcialam ze wszystkim juz kupic jakos OK 30 tc.  Jeszcze takie fajne T-Shirt y widzialam z takim kieszonkami do karmienia i je tez kupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anka 32 napisał:

Tez musze porzadki zrobic. U nas jest ten problem, ze chcemy kupic mieszkanie i maz intensywnie szuka. Mysle tylko, ze z takim malym dzieckiem to ciezkie sa takie wyprowadzki. I nie wiem czy kupna mieszkanie lepiej nie przelozyc na pozniej. Tez nie chce zostawic wszystkiego mojemu mezowi na glowie i przegladam juz wszystkie sprzety i mebelki, wozki itp. Aby latwiej bylo wybrac. 

Ja znalazlam takie lozeczko z przystawka. Mozna je tez pozniej zlozyc i jest jak zwykle lozeczko. Mozna je do 2 roku zycia uzywac.  

A wyślesz linka do tego łóżeczka ? Chętnie zobaczę. Przeprowadzka to duże zamieszanie ale w sumie wszystko się da ogarnąć 😉 ja mam wybrany tez wózek ale chce pojechać do sklepu zobaczyć na żywo może coś mi wpadnie w oko. Jak kupiliśmy mieszkanie to wstawiłam komodę do pokoiku dziecka ale ze tak długo się staraliśmy to przejęłam ja na swoje rzeczy i teraz muszę to ogarnąć 😂 ale powoli powoli robię miejsce 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anka 32 napisał:

Ja tez juz kupilam 2 koszule do karmienia, szlafrok musze zamowic,  laczki maz mi kupil. 

Wozek chcialam ze wszystkim juz kupic jakos OK 30 tc.  Jeszcze takie fajne T-Shirt y widzialam z takim kieszonkami do karmienia i je tez kupie. 

A już masz jakiś wózek na oku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
16 minut temu, Klaudia91d napisał:

A i kupiłam sobie szlafrok taki bawełniany do szpitala u dwie koszule takie rozpinane z przodu do karmienia i robię wyprawkę w sumie teraz taka bardziej dla mnie do szpitala. Jeszcze nie mam kapci 🤷‍♂️

Koszule też jeszcze jedna muszę domówić, dwie kupiłam używane. Teraz jeszcze taka z całym przodem rozpinanym nam w koszyku żeby była wygodna do kangurowania po porodzie.

Kapci nie bierz, lepiej klapki da kapieli, szkoda miejsca na klapki i kapcie 😉

U nas wózek już od 2 dnia świąt stoi w pokoiku bo się trafiła okazja więc nie czekaliśmy 🙂

@Anka32 tak dziecko trzeba wybudzać jakoś co 2-3h na karmienie, dlatego wiem że może sensor u nas szybko trafić do kartona znów, bo będzie mnie to pewnie na dłuższą metę wkurzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 minuty temu, Klaudia91d napisał:

A wyślesz linka do tego łóżeczka ? Chętnie zobaczę. Przeprowadzka to duże zamieszanie ale w sumie wszystko się da ogarnąć 😉 ja mam wybrany tez wózek ale chce pojechać do sklepu zobaczyć na żywo może coś mi wpadnie w oko. Jak kupiliśmy mieszkanie to wstawiłam komodę do pokoiku dziecka ale ze tak długo się staraliśmy to przejęłam ja na swoje rzeczy i teraz muszę to ogarnąć 😂 ale powoli powoli robię miejsce 😉 

Wyslalam 1 Strone wczesniej jest ten Link. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...