Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
33 minuty temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja jestem um贸wiona na sesj臋 brzuszkow膮 na 29 lutego. Za pakiet brzuszek + noworodkowa p艂ace 550 z艂 bodaj偶e. Do ka偶dej sesji 10 zdj臋膰 plus jak chce je wywo艂a膰 20 z艂 za wszystkie a noworodkowa tak samo tylko dwa zdj臋cia mam gratis. My艣l臋 偶e 800 z艂 to do艣膰 du偶o w sumie to zale偶y ile zdj臋膰 oferuj膮.

Ci臋偶ko tak rozwa偶a膰 po samej cenie, trzeba by zobaczy膰 jakie zdj臋cia kto艣 wykonuje i ile zdj臋膰 oddaje聽聽

ja bym chcia艂a poczeka膰 na koniec lutego/pocz膮tek marca 偶eby mie膰 wi臋kszy brzuszek ju偶, ale kurcze troch臋 zaczynam si臋 ba膰 bo ju偶 u nas bia艂o a chce strasznie zrobi膰 u nas w g贸rach w 艣niegu, musz臋 w ko艅cu pogada膰 z koleg膮聽馃檪

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

10 godzin temu, Aldonita napisa艂:

Ja w贸zek聽i fotelik juz mam. Mielismy z m臋偶em troche wolnego przed 艣wi臋tami i uda艂o si臋 poje藕dzi膰 po sklepach i wynegocjowa膰 fajn膮 cen臋. Pamietajcie 偶e na takie rzeczy to cena w ka偶dym sklepie kest do negocjacji a warto zawsze zapyta膰 o jak膮艣 zni偶ke. My tak zaoszcz臋dzili艣my prawie tysiaka kupuj膮c w贸zek 2 w 1 i osobno fotelik ale wszystko w tym samym sklepie. Do tego dorzucili nam jeszcze organizer na siedzenie i lusterko wi臋c cena w sklepie nie jest ostateczna.

Oo dzi臋ki za informacje , tez planuje wszystko kupi膰 w jednym sklepie. 聽A mo偶e orientujesz si臋 czy w贸zki s膮 dost臋pne od r臋ki czy raczej trzeba na nie czeka膰 ?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
29 minut temu, Klaudia91d napisa艂:

Oo dzi臋ki za informacje , tez planuje wszystko kupi膰 w jednym sklepie. 聽A mo偶e orientujesz si臋 czy w贸zki s膮 dost臋pne od r臋ki czy raczej trzeba na nie czeka膰 ?聽

To pewnie zale偶y jaki kolor we藕miesz, ale chyba maj膮 kilka sztuk w najbardziej typowych kolorach i reszt臋 艣ci膮gaj膮 na zam贸wienie jak co艣.

Ale dobrze te偶 w贸zek np zzaliczkowac i odebra膰 sobie np na kilka dni przed terminem ustali膰 偶e maz podjedzie bo wtedy nie biegnie Wam gwarancja wcze艣niej tylko sprzeda偶 idzie w dniu odbioru, dop艂acacie reszt臋 pieni臋dzy i gwarancja jest 2 lata odk膮d u偶ywacie a nie ju偶 kilka miesi臋cy jak w贸zek stoi nieu偶ywany. To ma艂偶e艅stwo od kt贸rego kupili艣my tak robilo i dlatego nam si臋 uda艂o tak super kupi膰 w贸zek jeszcze z gwarancj膮 馃檪

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Teraz, Enigma91 napisa艂:

To pewnie zale偶y jaki kolor we藕miesz, ale chyba maj膮 kilka sztuk w najbardziej typowych kolorach i reszt臋 艣ci膮gaj膮 na zam贸wienie jak co艣.

Aaa dzi臋ki bo tu mnie strasz膮 w rodzinie ze dwa miesi膮ce si臋 czeka na w贸zek 馃槀 bo ja chce kupi膰 na pocz膮tku kwietnia jako艣 tak rozk艂adam zakupy na ka偶dy miesi膮c co艣 馃槉 ale powiem Wam, ze jestem w szoku , ze ju偶 jeste艣cie tak ogarni臋te i tak przygotowane na dzidziusia a ja prawie nic. Mama mi na szmateksach ciuszki kupuje tylko 馃槄 fajnie Was poczyta膰 bo przynajmiej b臋d臋 wiedzia艂a co jest przydatne i co polecacie 馃グ a kupujecie kokon ?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Klaudia91d napisa艂:

Oo dzi臋ki za informacje , tez planuje wszystko kupi膰 w jednym sklepie. 聽A mo偶e orientujesz si臋 czy w贸zki s膮 dost臋pne od r臋ki czy raczej trzeba na nie czeka膰 ?聽

Nam wozek przeslali poczta ale tylko dlatego ze sklep stacjinarny centrum w贸zk贸w聽mieli w Krakowie聽a my kupowalismy w centrum fotelikow w Katowicach wiec musieli go wys艂a膰 ale ogolnie maj膮 wszyskie sklepy od r臋ki na magazynach no chyba 偶e akurat im braknie jakiego艣 modelu.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
39 minut temu, Klaudia91d napisa艂:

Aaa dzi臋ki bo tu mnie strasz膮 w rodzinie ze dwa miesi膮ce si臋 czeka na w贸zek 馃槀 bo ja chce kupi膰 na pocz膮tku kwietnia jako艣 tak rozk艂adam zakupy na ka偶dy miesi膮c co艣 馃槉 ale powiem Wam, ze jestem w szoku , ze ju偶 jeste艣cie tak ogarni臋te i tak przygotowane na dzidziusia a ja prawie nic. Mama mi na szmateksach ciuszki kupuje tylko 馃槄 fajnie Was poczyta膰 bo przynajmiej b臋d臋 wiedzia艂a co jest przydatne i co polecacie 馃グ a kupujecie kokon ?聽

Ja mam termin na 4.04 wi臋c ju偶 si臋 musz臋 ogarn膮膰 w marcu do ko艅ca 馃槈 zaraz 30tc wi臋c walizk臋 ju偶 trzeba b臋dzie pakowa膰 itp bo nie chce by膰 p贸藕niej zaskoczona 偶e trzeba i艣膰 do szpitala na jak膮艣 kontrol臋 a ja nie mam rzeczy ogarni臋tych. M贸j m膮偶 na razie nawet zabardzo nie wie co ju偶 mamy a co nie 馃槈 tylko noside艂ko i w贸zek z nim wybiera艂am bo to b臋dzie u偶ywa艂 馃檪 no i po fotelik jedziemy razem聽

Kokon kupi艂am u偶ywany, nie wiem czy b臋dziemy w og贸le u偶ywa膰 wi臋c nie chcia艂am wyda膰 100zl 馃槈 kupi艂am na Vinted komplet z kocykiem i tym takim motylkiem kt贸rego pewnie nigdy nie u偶yje 馃槈

Plan jest 偶eby by艂 na kanap臋 jak b臋d臋 co艣 ogl膮da膰 i ma艂y b臋dzie ko艂o mnie, ale czy si臋 przyda to zobaczymy 馃槈 moja przyjaci贸艂ka pierwsze tygodnie k艂ad艂a ma艂a na kanapie po prostu w z艂o偶onej gondolce i te偶 da艂o rad臋, teraz przerzucili ja do kojca bo ju偶 si臋 denerwowa艂a聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Aldonita napisa艂:

Nam wozek przeslali poczta ale tylko dlatego ze sklep stacjinarny centrum w贸zk贸w聽mieli w Krakowie聽a my kupowalismy w centrum fotelikow w Katowicach wiec musieli go wys艂a膰 ale ogolnie maj膮 wszyskie sklepy od r臋ki na magazynach no chyba 偶e akurat im braknie jakiego艣 modelu.

My艣l臋 偶e zale偶y te偶 od wielko艣ci sklepu, ale nie s膮dz臋 偶eby a偶 2 miesi膮ce trzeba by艂o czeka膰 obstawia艂a bym do tygodnia mo偶e

@Klaudia pytaj jak b臋dziecie kupowa膰 czy Wam sklep w razie potrzeby zapewni w贸zek zast臋pczy聽馃檪聽wiem 偶e ta para od kt贸rej kupowali艣my mia艂a tak膮 opcj臋 co za tym idzie my te偶 mamy jakby nam si臋 chcia艂o do sklepu pojecha膰 po niego w razie czego 馃榿 ale mamy rodowy w贸zek po m臋偶u od te艣ciowej wi臋c w razie czego na kilka dni co艣 jest a do sklepu gdzie oni kupowali musieli by艣my jecha膰 z Bielska do B臋dzina wi臋c raczej nie skorzystamy. Ale du偶o sklep贸w daje tak膮 mo偶liwo艣膰 w razie konieczno艣ci serwisowania w贸zka wi臋c pytajcie, jak nie maj膮 to zobaczcie w innych sklepach

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
8 godzin temu, Enigma91 napisa艂:

Ci臋偶ko tak rozwa偶a膰 po samej cenie, trzeba by zobaczy膰 jakie zdj臋cia kto艣 wykonuje i ile zdj臋膰 oddaje聽聽

ja bym chcia艂a poczeka膰 na koniec lutego/pocz膮tek marca 偶eby mie膰 wi臋kszy brzuszek ju偶, ale kurcze troch臋 zaczynam si臋 ba膰 bo ju偶 u nas bia艂o a chce strasznie zrobi膰 u nas w g贸rach w 艣niegu, musz臋 w ko艅cu pogada膰 z koleg膮聽馃檪

Zerkn臋艂am jeszcze raz o widz臋, 偶e cena ju偶 z nowym rokiem podskoczy艂a. Teraz 1000 zl za 10 obrobionych zdj臋膰 w formie elektornicznej i wywo艂ane z sesji ci膮偶owej i z sesji noworodkowej tez 10 zdj臋膰. No bardzo mi si臋 podobaj膮 ale to du偶o kasy. Jak kto艣 z okolic Katowic to mo偶e sobie zerkn膮膰 na fb jej profil to pstryk聽monika.to za 20 zdj臋膰 to聽chyba du偶o jednak?

Edytowane przez Aldonita
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
9 minut temu, Enigma91 napisa艂:

My艣l臋 偶e zale偶y te偶 od wielko艣ci sklepu, ale nie s膮dz臋 偶eby a偶 2 miesi膮ce trzeba by艂o czeka膰 obstawia艂a bym do tygodnia mo偶e

@Klaudia pytaj jak b臋dziecie kupowa膰 czy Wam sklep w razie potrzeby zapewni w贸zek zast臋pczy聽馃檪聽wiem 偶e ta para od kt贸rej kupowali艣my mia艂a tak膮 opcj臋 co za tym idzie my te偶 mamy jakby nam si臋 chcia艂o do sklepu pojecha膰 po niego w razie czego 馃榿 ale mamy rodowy w贸zek po m臋偶u od te艣ciowej wi臋c w razie czego na kilka dni co艣 jest a do sklepu gdzie oni kupowali musieli by艣my jecha膰 z Bielska do B臋dzina wi臋c raczej nie skorzystamy. Ale du偶o sklep贸w daje tak膮 mo偶liwo艣膰 w razie konieczno艣ci serwisowania w贸zka wi臋c pytajcie, jak nie maj膮 to zobaczcie w innych sklepach

A to kupujecie w B臋dzinie w w贸zki 艣l膮sk? W takim sklepie? Oni tam drogo maj膮 my tez tam byli艣my ale nie dai nam takiej zni偶ki jak w tym centrum fotelik贸w- zerknij na cen臋 zawsze w Katowicach mozecie ugra膰 lepsz膮 cen臋 na w贸zek mimo to 偶e ich nie maja na sklepie bo sklep centrum w贸zk贸w jest w Krakowie ale naprawd臋 polecam zerkn膮膰 na stronie ich i zdecydowa膰 bo cho艂opaki nam fajnego deala dali, polecam

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Aldonita napisa艂:

A to kupujecie w B臋dzinie w w贸zki 艣l膮sk? W takim sklepie? Oni tam drogo maj膮 my tez tam byli艣my ale nie dai nam takiej zni偶ki jak w tym centrum fotelik贸w- zerknij na cen臋 zawsze w Katowicach mozecie ugra膰 lepsz膮 cen臋 na w贸zek mimo to 偶e ich nie maja na sklepie bo sklep centrum w贸zk贸w jest w Krakowie ale naprawd臋 polecam zerkn膮膰 na stronie ich i zdecydowa膰 bo cho艂opaki nam fajnego deala dali, polecam

My kupili艣my uzywany z olx od pary z Gliwic z gwarancj膮 do marca 2022 馃槈 ja nie chcia艂am nowego szkoda mi kasy na nowy.

Ale tak kupowali w B臋dzinie w w贸zkach 艢l膮sk bo w Gliwicach nic nie mogli znale藕膰.

Fotelik b臋dziemy kupowa膰 u nas w Bielsku w Xlandzie, bo oni maj膮 du偶膮 sie膰 i sklep internetowy maj膮 chyba najlepsze ceny na Maxi Cosi 馃檪 i tez wiem 偶e jak si臋 kupuje od nich w贸zek i fotelik to daj膮 jakie艣 zni偶ki.

A z tym fotografem to faktycznie sporo 1000zl za 20 fotek. My p艂acili艣my za 艣lubnego 4tys nie do艣膰 偶e du偶o wi臋cej zdj臋膰, album pi臋kny to w tym wesele, dwie sesje mieli艣my i jeszcze do nas doje偶d偶a艂a na w艂asny koszt spod Warszawy 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

59 minut temu, Enigma91 napisa艂:

Ja mam termin na 4.04 wi臋c ju偶 si臋 musz臋 ogarn膮膰 w marcu do ko艅ca 馃槈 zaraz 30tc wi臋c walizk臋 ju偶 trzeba b臋dzie pakowa膰 itp bo nie chce by膰 p贸藕niej zaskoczona 偶e trzeba i艣膰 do szpitala na jak膮艣 kontrol臋 a ja nie mam rzeczy ogarni臋tych. M贸j m膮偶 na razie nawet zabardzo nie wie co ju偶 mamy a co nie 馃槈 tylko noside艂ko i w贸zek z nim wybiera艂am bo to b臋dzie u偶ywa艂 馃檪 no i po fotelik jedziemy razem聽

Kokon kupi艂am u偶ywany, nie wiem czy b臋dziemy w og贸le u偶ywa膰 wi臋c nie chcia艂am wyda膰 100zl 馃槈 kupi艂am na Vinted komplet z kocykiem i tym takim motylkiem kt贸rego pewnie nigdy nie u偶yje 馃槈

Plan jest 偶eby by艂 na kanap臋 jak b臋d臋 co艣 ogl膮da膰 i ma艂y b臋dzie ko艂o mnie, ale czy si臋 przyda to zobaczymy 馃槈 moja przyjaci贸艂ka pierwsze tygodnie k艂ad艂a ma艂a na kanapie po prostu w z艂o偶onej gondolce i te偶 da艂o rad臋, teraz przerzucili ja do kojca bo ju偶 si臋 denerwowa艂a聽

Nasz termin na moje urodzinki 鉂わ笍 No to mamy 3 tyg r贸偶nicy jako艣 w terminach ale my艣le tez ze jutro mam wizyt臋 i po zaczn臋 wszystko kompletowa膰 馃槈聽nie ma co na ostatnia chwile , bo mo偶e u Ciebie ju偶 w marcu wyj艣膰 maluszek 馃ぉ No w艂a艣nie ten kokon to taka rzecz do zastanowienia.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Godzin臋 temu, Enigma91 napisa艂:

Ja mam termin na 4.04 wi臋c ju偶 si臋 musz臋 ogarn膮膰 w marcu do ko艅ca 馃槈 zaraz 30tc wi臋c walizk臋 ju偶 trzeba b臋dzie pakowa膰 itp bo nie chce by膰 p贸藕niej zaskoczona 偶e trzeba i艣膰 do szpitala na jak膮艣 kontrol臋 a ja nie mam rzeczy ogarni臋tych. M贸j m膮偶 na razie nawet zabardzo nie wie co ju偶 mamy a co nie 馃槈 tylko noside艂ko i w贸zek z nim wybiera艂am bo to b臋dzie u偶ywa艂 馃檪 no i po fotelik jedziemy razem聽

Kokon kupi艂am u偶ywany, nie wiem czy b臋dziemy w og贸le u偶ywa膰 wi臋c nie chcia艂am wyda膰 100zl 馃槈 kupi艂am na Vinted komplet z kocykiem i tym takim motylkiem kt贸rego pewnie nigdy nie u偶yje 馃槈

Plan jest 偶eby by艂 na kanap臋 jak b臋d臋 co艣 ogl膮da膰 i ma艂y b臋dzie ko艂o mnie, ale czy si臋 przyda to zobaczymy 馃槈 moja przyjaci贸艂ka pierwsze tygodnie k艂ad艂a ma艂a na kanapie po prostu w z艂o偶onej gondolce i te偶 da艂o rad臋, teraz przerzucili ja do kojca bo ju偶 si臋 denerwowa艂a聽

A w jakie torby pakujesz si臋 do szpitala? Masz ju偶 jaki艣 plan czy bierzesz dwie oddzielne dla Ciebie i dzidziusia ? Czy w jedna du偶a ?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Czesc dziewczyny, ja tez mam juz ochote wszystko kupic i przygotowac. Nawet juz bym teraz chciala urodzic tylko, ze troche zimno, a w kwietniu bedzie juz fajnie 馃尶馃崁馃尰. Mysle, ze marzec, kwiecien, maj to super miesiace.聽聽

Tu w Niemczech juz jakos ponad miesiac wszystkie sklepy zamkniete. Tylko supermarkety i drogerie otwarte wiec z zakupami musze poczekac. Te zakupy daja mi wiecej radosci jak moge na zywo zobaczyc聽 聽te wszystkie piekne ciuszki, mebelki, wozki. Jakos sie nie zapowiada, aby mieli sklepy otworzyc. 馃槦 Wprowadzaja coraz wiecej ograniczen.聽

Wczoraj obejrzalam sobie strony z niemieckiego lidla z ubraniami ciazowymi i byly mega super promocje. Kupilam sobie 3 sukienki. Jedna za 5- 6 Euro. W tym die sukienki z kieszonkami do karmienia 馃槂 Mam nadzieje, ze rozmiary beda dobre. Zamowilam tez 2 staniki do karmienia 2 byly za ok 12 Euro wiec tez super i 2 bluzeczki na wiosne tez z kieszonkami do karmienia 2 bluzeczki byly za 6 Euro 馃槂. Mam nadzieje, ze z rozmarami trafilam. Jak nie to oddam 馃榾 Juz troche bylo poprzebierane. Kilka kolorow juz niedostepnech, ale jeszcze cos sie dla mnie znalazlo 馃槏

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Klaudia91d napisa艂:

A w jakie torby pakujesz si臋 do szpitala? Masz ju偶 jaki艣 plan czy bierzesz dwie oddzielne dla Ciebie i dzidziusia ? Czy w jedna du偶a ?聽

Ja tez sie nad torbami zastanawiam. Moze wezme mala walizke i mala torbe. Tak aby pod lozko sie zmiescilo. Nie wiadomo czy w kwietniu mezowie beda mogli z nami rodzic. Jesli nie to lepiej walizke bo nie tak ciezka. Mam nadzieje, ze juz w kwietniu beda mogli mezowie wejsc na sale.聽聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

10 minut temu, Anka 32 napisa艂:

Czesc dziewczyny, ja tez mam juz ochote wszystko kupic i przygotowac. Nawet juz bym teraz chciala urodzic tylko, ze troche zimno, a w kwietniu bedzie juz fajnie 馃尶馃崁馃尰. Mysle, ze marzec, kwiecien, maj to super miesiace.聽聽

Tu w Niemczech juz jakos ponad miesiac wszystkie sklepy zamkniete. Tylko supermarkety i drogerie otwarte wiec z zakupami musze poczekac. Te zakupy daja mi wiecej radosci jak moge na zywo zobaczyc聽 聽te wszystkie piekne ciuszki, mebelki, wozki. Jakos sie nie zapowiada, aby mieli sklepy otworzyc. 馃槦 Wprowadzaja coraz wiecej ograniczen.聽

Wczoraj obejrzalam sobie strony z niemieckiego lidla z ubraniami ciazowymi i byly mega super promocje. Kupilam sobie 3 sukienki. Jedna za 5- 6 Euro. W tym die sukienki z kieszonkami do karmienia 馃槂 Mam nadzieje, ze rozmiary beda dobre. Zamowilam tez 2 staniki do karmienia 2 byly za ok 12 Euro wiec tez super i 2 bluzeczki na wiosne tez z kieszonkami do karmienia 2 bluzeczki byly za 6 Euro 馃槂. Mam nadzieje, ze z rozmarami trafilam. Jak nie to oddam 馃榾 Juz troche bylo poprzebierane. Kilka kolorow juz niedostepnech, ale jeszcze cos sie dla mnie znalazlo 馃槏

Ja mam to samo, jutro mam wizyt臋 i zam贸wi臋 pierwsze kocyki i rzeczniczki i pieluszki. 馃グ聽Wlanie ogl膮dam na smyku i s膮 promki. No ciekawa jestem kiedy u Was w Niemczech sklepy otworz膮 , w艂a艣nie mam siostr臋 w Niemczech i s艂ysza艂am ze do ko艅ca miesi膮ca macie zamkni臋te 馃ゲ u nas cz臋艣ci sklep贸w, kt贸re nie s膮 w galerii tylko mo偶na wej艣膰 z podw贸rka sa聽otwarte. Wiec akurat mam takie dwa sklepy dla mam i dzieci i z w贸zkami聽otwarte. Wczoraj rozmawia艂am z m臋偶em i uznali艣my ze powoli b臋dziemy kupowa膰 , bo jednak to si臋 tylko tak wydaje ze du偶o czasu a przychodzi聽co do czego i b臋dziemy na ostatnia chwile wszystko ogarnia膰 馃槀 a ja w ci膮偶y聽nie jestem jaka艣 wyj膮tkowo energiczna wiec ostatni miesi膮c zostawiam na le偶enie i wyczekiwanie 鉂わ笍 No to powiem Ci ze uda艂y Ci si臋 ceny super. W lidlu z tymi rozmiarami w艂a艣nie r贸偶nie ale ja tez zamawiam i oddaje. S艂ysza艂am ze ciuszki dzieci臋ce w lidlu maja zawy偶ona rozmiar贸wk臋.聽

Edytowane przez Klaudia91d
B艂臋dy
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Hejka dziewczyny 馃檪

*w艂a艣nie wroci艂am od ginekologa.聽

pogadanke mia艂am z po艂o偶n膮 bo za du偶o przyty艂am od ostatniej wizyty +5kg 馃檲馃檲

*wyniki聽 z krzywej bardzo dobre 79mg/138mg/87mg聽

* za to morfologia do kitu ( standard z ch艂opaka mi te偶 mia艂am anemie)聽

* z usg ma艂a drobna i o tydzie艅 m艂odsza 811g 27cm聽 ale po za tym wszystko dobrze 馃檪 rozwija si臋 bardzo dobrze, no i wierci pi臋ta 馃槄

nast臋pna wizyta 1luty i聽 ju偶 b臋dzie po艂o偶n膮 pod ktg mnie pod艂a艅cza膰.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Klaudia91d napisa艂:

Ja mam to samo, jutro mam wizyt臋 i zam贸wi臋 pierwsze kocyki i rzeczniczki i pieluszki. 馃グ聽Wlanie ogl膮dam na smyku i s膮 promki. No ciekawa jestem kiedy u Was w Niemczech sklepy otworz膮 , w艂a艣nie mam siostr臋 w Niemczech i s艂ysza艂am ze do ko艅ca miesi膮ca macie zamkni臋te 馃ゲ u nas cz臋艣ci sklep贸w, kt贸re nie s膮 w galerii tylko mo偶na wej艣膰 z podw贸rka sa聽otwarte. Wiec akurat mam takie dwa sklepy dla mam i dzieci i woskowe otwarte. Wczoraj rozmawia艂am z m臋偶em i uznali艣my ze powoli b臋dziemy kupowa膰 , bo jednak to si臋 tylko tak wydaje ze du偶o czasu a przychodzi聽co do czego i b臋dziemy na ostatnia chwile wszystko ogarnia膰 馃槀 a ja ta ci膮偶e nie jestem jaka艣 wyj膮tkowo energiczna wiec ostatni miesi膮c zostawiam na le偶enie i wyczekiwanie 鉂わ笍 No to powiem Ci ze uda艂y Ci si臋 ceny super. W lidlu z tymi rozmiarami w艂a艣nie r贸偶nie ale ja tez zamawiam i oddaje. S艂ysza艂am ze ciuszki dzieci臋ce w lidlu maja zawy偶ona rozmiar贸wk臋.聽

No wlasnie moze w lutym otworza, ale to nie jest pewnie. Jak na teraz to same ograniczenia. Moja Mama pracuje w Niemczech jako opiekunka i jak z Polski do pracy jechala to az 2 testy zrobic musiala馃槸 . Jej kolezanka nawet 5 dni kwarantanny dostala. Masakra jakas, ale na szczescie wszystkie przychodnie specjalistyczne i lekarze rodzinni sa dostepni i normalnie mozna na wizyte. Ostatnio poszlam po skierowanie do endokrynologa to pani pielegniarka zniosla mi je bo wiedziala, ze w ciazy jestem, a bala sie, ze korone zlapie w gabinecie.聽 聽 聽 聽 聽聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Teraz, Anka 32 napisa艂:

No wlasnie moze w lutym otworza, ale to nie jest pewnie. Jak na teraz to same ograniczenia. Moja Mama pracuje w Niemczech jako opiekunka i jak z Polski do pracy jechala to az 2 testy zrobic musiala馃槸 . Jej kolezanka nawet 5 dni kwarantanny dostala. Masakra jakas, ale na szczescie wszystkie przychodnie specjalistyczne i lekarze rodzinni sa dostepni i normalnie mozna na wizyte. Ostatnio poszlam po skierowanie do endokrynologa to pani pielegniarka zniosla mi je bo wiedziala, ze w ciazy jestem, a bala sie, ze korone zlapie w gabinecie.聽 聽 聽 聽 聽聽

No to o tyle dobrze , ze do lekarza macie dost臋p. Ja mam opiek臋 medyczna prywatna z pracy i dzi臋ki temu mam dost臋p do lekarzy bo tak to ci臋偶ko... u nas maja otworzy膰 18.01 mam nadzieje ze otworz膮. A w Niemczech macie taka sama zime jak w Polsce ? Planujesz kupowa膰 jaka艣 kurtk臋 ciazowa ? Noo ale to prawda , ze chyba na聽dzie艅 dzisiejszy macie gorsze restrykcje w Niemczech ni偶 u nas w Pl. Mam nadzieje ze do wiosny si臋 troch臋 uspokoi. W Niemczech macie porody rodzinne ?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
4 minuty temu, ewon napisa艂:

Hejka dziewczyny 馃檪

*w艂a艣nie wroci艂am od ginekologa.聽

pogadanke mia艂am z po艂o偶n膮 bo za du偶o przyty艂am od ostatniej wizyty +5kg 馃檲馃檲

*wyniki聽 z krzywej bardzo dobre 79mg/138mg/87mg聽

* za to morfologia do kitu ( standard z ch艂opaka mi te偶 mia艂am anemie)聽

* z usg ma艂a drobna i o tydzie艅 m艂odsza 811g 27cm聽 ale po za tym wszystko dobrze 馃檪 rozwija si臋 bardzo dobrze, no i wierci pi臋ta 馃槄

nast臋pna wizyta 1luty i聽 ju偶 b臋dzie po艂o偶n膮 pod ktg mnie pod艂a艅cza膰.聽

Czesc 馃榾 Ja ostatnio tez pogadanke mialam bo troszke za duzo przytylam i pozniej w swieta sie troche pilnowalam. Ja bede miec morfologie 18.01 badana. Dostalas聽 zelazo? Ja mialam juz przed ciaza problemy z zelazem. Za niski poziom i bralam tabletki. Teraz tez biore. Ferrytyna byla za nisko.聽 Najwazniejsze, ze z maluszkiem wszystko super 馃槏 Ja ostatnio tez bylam do ktg podlaczona, ale tylko sprawdzali czy nie mam skurczy.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

12 minut temu, ewon napisa艂:

Hejka dziewczyny 馃檪

*w艂a艣nie wroci艂am od ginekologa.聽

pogadanke mia艂am z po艂o偶n膮 bo za du偶o przyty艂am od ostatniej wizyty +5kg 馃檲馃檲

*wyniki聽 z krzywej bardzo dobre 79mg/138mg/87mg聽

* za to morfologia do kitu ( standard z ch艂opaka mi te偶 mia艂am anemie)聽

* z usg ma艂a drobna i o tydzie艅 m艂odsza 811g 27cm聽 ale po za tym wszystko dobrze 馃檪 rozwija si臋 bardzo dobrze, no i wierci pi臋ta 馃槄

nast臋pna wizyta 1luty i聽 ju偶 b臋dzie po艂o偶n膮 pod ktg mnie pod艂a艅cza膰.聽

Super wiadomo艣膰 ze z malutka wszystko dobrze 鉂わ笍 Ja mam 24 tydz 5聽dzie艅 i przyty艂am 1,5 kilo. Kiedy zacz臋艂a艣 tak mocniej ty膰 ? Super , ze krzywa wysz艂a dobrze , bo jednak cukrzyca to samo z艂o s ci膮偶y. Ja jutro mam wizyt臋 u ju偶 stresik馃槀 zawsze si臋 stresuje bardzo.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Klaudia91d napisa艂:

No to o tyle dobrze , ze do lekarza macie dost臋p. Ja mam opiek臋 medyczna prywatna z pracy i dzi臋ki temu mam dost臋p do lekarzy bo tak to ci臋偶ko... u nas maja otworzy膰 18.01 mam nadzieje ze otworz膮. A w Niemczech macie taka sama zime jak w Polsce ? Planujesz kupowa膰 jaka艣 kurtk臋 ciazowa ? Noo ale to prawda , ze chyba na聽dzie艅 dzisiejszy macie gorsze restrykcje w Niemczech ni偶 u nas w Pl. Mam nadzieje ze do wiosny si臋 troch臋 uspokoi. W Niemczech macie porody rodzinne ?

Tak w Niemczech normalnie mamy porody rodzinne. Mozna tez rodzinny pokoik w szpitalu za oplata聽 wynajac i wtedy maz dostaje tez lozko. To planowalam, Ale z powodu korony nie mozna wynajac pokoju rodzinnego. Mam tylko nadzieje, ze bedzie mozna z mezem rodzic w kwietniu. To zalezy od tych restrykcji. Latem mezowie mogli byc przy porodzie. Wiosna 2020 nie mogli. Teraz jest ciezko bo przypadkow korony tez wiecej. Teraz w NRW sa takie ograniczenia, ze tylko jedna osobe z nieswojego gospodarstwa domowego mozna spotkac.聽

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Klaudia91d napisa艂:

Super wiadomo艣膰 ze z malutka wszystko dobrze 鉂わ笍 Ja mam 24 tydz 5聽dzie艅 i przyty艂am 1,5 kilo. Kiedy zacz臋艂a艣 tak mocniej ty膰 ? Super , ze krzywa wysz艂a dobrze , bo jednak cukrzyca to samo z艂o s ci膮偶y. Ja jutro mam wizyt臋 u ju偶 stresik馃槀 zawsze si臋 stresuje bardzo.聽

O Ale fajnie tylko 1,5 kg. Ja jestem teraz 25+ 1 i przytylam 7kg i mam straszny apetyt 馃槼 O 10.00 jadlam sniadanie i teraz juz powoli mam ochote na 2 sniadanie 馃き. Z Natury jestem raczej szczupla i wysoka i nigdy nie tylam. Waga zawsze w miejscu stala. Tylko teraz jestem w domu i nie mam az tyle ruchu.聽 I w ciazy to chyba wszystko inaczej jest.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

7 minut temu, Anka 32 napisa艂:

O Ale fajnie tylko 1,5 kg. Ja jestem teraz 25+ 1 i przytylam 7kg i mam straszny apetyt 馃槼 O 10.00 jadlam sniadanie i teraz juz powoli mam ochote na 2 sniadanie 馃き. Z Natury jestem raczej szczupla i wysoka i nigdy nie tylam. Waga zawsze w miejscu stala. Tylko teraz jestem w domu i nie mam az tyle ruchu.聽 I w ciazy to chyba wszystko inaczej jest.聽

To ja mam tak , ze jem du偶o mniej i zmuszam si臋 bardzo do jedzenia mi臋sa. W sumie same owoce i warzywa mi wchodz膮 i dro偶d偶贸wki 馃榾聽A lubi艂am sobie poje艣膰 przed ci膮偶a 馃槀 w ci膮偶y chyba tak jest z tym聽tyciem.聽Ja w艂a艣nie czekam kiedy mi ta waga wystrzeli do przodu. Ale za to cycki mam ju偶 tak wielkie , ze stanik dwa rozmiary wi臋kszy plus rozst臋py mimo, ze smaruje 馃槍 tez tak macie ?聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Klaudia91d napisa艂:

To ja mam tak , ze jem du偶o mniej i zmuszam si臋 bardzo do jedzenia mi臋sa. W sumie same owoce i warzywa mi wchodz膮 i dro偶d偶贸wki 馃榾聽A lubi艂am sobie poje艣膰 przed ci膮偶a 馃槀 w ci膮偶y chyba tak jest z tym聽tyciem.聽Ja w艂a艣nie czekam kiedy mi ta waga wystrzeli do przodu. Ale za to cycki mam ju偶 tak wielkie , ze stanik dwa rozmiary wi臋kszy plus rozst臋py mimo, ze smaruje 馃槍 tez tak macie ?聽

U mnie stanik na razie rozmiar wi臋kszy, ale ju偶 rozgl膮dam si臋 nad kolejnym.聽 37 tc i ok 11 kg na plusie. W ci膮偶y zrobi艂am si臋 strasznie ospa艂a, na pocz膮tku wymiotowa艂am wi臋c nie mia艂am si艂y na nic a wcze艣niej i je藕dzi艂am na rowerze, du偶o spacerowa艂am, chodzi艂am po g贸rach i jad艂am tez mniej. Teraz wszystko si臋 skumulowa艂o. U mnie sprawdzi艂 poci膮g do s艂odyczy przy dziewczynce 馃槄 a przy mojej sk艂onno艣ci do podwy偶szonego cukru musz臋 si臋 pilnowa膰. Jak szalona jem pomara艅cze i mandarynki 馃グ

W 艣rod臋 mam wizyt臋 kontroln膮 u mojego lekarza, wi臋c b臋dziemy wiedzie膰 ile ma艂a ju偶 mierzy i wa偶y 馃グ 2 lutego mam ostatnie badania prenatalne.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
6 minut temu, Klaudia91d napisa艂:

To ja mam tak , ze jem du偶o mniej i zmuszam si臋 bardzo do jedzenia mi臋sa. W sumie same owoce i warzywa mi wchodz膮 i dro偶d偶贸wki 馃榾聽A lubi艂am sobie poje艣膰 przed ci膮偶a 馃槀 w ci膮偶y chyba tak jest z tym聽tyciem.聽Ja w艂a艣nie czekam kiedy mi ta waga wystrzeli do przodu. Ale za to cycki mam ju偶 tak wielkie , ze stanik dwa rozmiary wi臋kszy plus rozst臋py mimo, ze smaruje 馃槍 tez tak macie ?聽

Ja mam wielkie problemy z rozstepami. Smaruje brzuszek po prysznicu i piersi tez, ale rozstepy i tak sie pojawiaja i nic z tym nie zrobie.聽

Jakos od ostatnich 2 tygodni mam takie napady glodu. I zaczelam bardzo jesc wlasnie obiady, miesa, ziemniaczki, warzywa. Mam ochote wszystko mieszac. Po takim obiedzie mam ochote strasznie na slodkie 馃槸 Sama sie dziwie, a maz sie cieszy ze jem i mowi, ze potrzebuje.聽 Mam takie napady, ze jeden miesiac do kanapek musi byc Avocado, nastepne 2 tygodnie pomidor pozniej papryka 馃き

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...