Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
55 minut temu, Agnieszka5g napisał:

 

Czemu na takim etapie lekarz nie robi USG? Ja nie wyobrażam sobie żeby po miesiącu nie mieć np usg żeby sprawdzić wagę dziecka.

Mi dzisiaj tez sie źle spało nie było mi gorąco ale strasznie sucho chyba muszę kupić sobie nawilżacz powietrza jakiś polecacie?

Ale fakt faktem ze każdej pozycji mi nie wygodnie🙃

Ja dzisiaj się czuję jakoś tak słabo ładna pogoda byłam chwilę z psem w ogrodzie ale ciężko mi dzisiaj i wolę leżeć na kanapie. Chociaż pogoda bardzo zachęca na spacery ale nie mam sił 😩

Jutro mam rano badania do zrobienia w labo a wizytę w czwartek.

Chodzę na nfz to może dlatego  🤷‍♀️ u mnie ostatnie USG było na początku lutego. Ale i tak miałam więcej niż " przepisowo"( bo na nfz są 3usg w czasie ciąży)  .  Chociaż moim zdaniem raz w miesiącu powinno być 😆 bo już mnie nosi z ciekawości ile młoda waży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31 minut temu, ewon napisał:

Chodzę na nfz to może dlatego  🤷‍♀️ u mnie ostatnie USG było na początku lutego. Ale i tak miałam więcej niż " przepisowo"( bo na nfz są 3usg w czasie ciąży)  .  Chociaż moim zdaniem raz w miesiącu powinno być 😆 bo już mnie nosi z ciekawości ile młoda waży. 

 

Ale ja też chodzę na NFZ i mam za każdym razem usg czyli co 3-4 tyg więc to chyba dobra wola lekarza. Ja chodzę na NFZ do Invicty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

 

Czemu na takim etapie lekarz nie robi USG? Ja nie wyobrażam sobie żeby po miesiącu nie mieć np usg żeby sprawdzić wagę dziecka.

Mi dzisiaj tez sie źle spało nie było mi gorąco ale strasznie sucho chyba muszę kupić sobie nawilżacz powietrza jakiś polecacie?

Ale fakt faktem ze każdej pozycji mi nie wygodnie🙃

Ja dzisiaj się czuję jakoś tak słabo ładna pogoda byłam chwilę z psem w ogrodzie ale ciężko mi dzisiaj i wolę leżeć na kanapie. Chociaż pogoda bardzo zachęca na spacery ale nie mam sił 😩

Jutro mam rano badania do zrobienia w labo a wizytę w czwartek.

Ja dzisiaj byłam u koleżanki na kawie z moim psem i też sobie na spacerek poszłyśmy 🙂

nawilżacz też ostatnio kupowałam i wzięliśmy z Xiaomi Antibacterial Humidifer. Ja jestem mega zadowolona, nie zostawia mokrych plam, u nas stoi nawet zaraz przy telewizorze i nic się nie dzieje 🙂 ladladniw nawilżenie powietrza rośnie jak jest włączony no i mnie przekonało że ma lampę UV w środku więc filtry dezynfekują się na bieżąco, co dla mnie było ważna jak zaraz dziecko się pojawi bo ja o takich rzeczach jak filtry zawsze zapominam 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
13 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Czy bóle jak na okres są normalne? To są skurcze? Dawno tego bólu nie czułam 🙃

Raczej skurcze. Ja raz tylko mialam taki ból jakoś koło 25tc i lekarka mówiła że to jeszcze za wcześnie na skurcze takie i dała wtedy magnez, ale chyba teraz już mogą się zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Jestem po wizycie i z córcią wszystko dobrze, przepływy i serduszko dobrze.  Na ten moment mamy 33+5, maleńka waży 2260g, odwrócona nadal główkowo. Wód nie ma dużo ale w normie. 
I wszystko do tego momentu badania było super... do czasu..

po badaniu łożyska lekarz stwierdził że pracuje bardzo dobrze ale pojawiły się lekkie złogi więc pytam co to znaczy a on ,,łożysko jest dojrzałe (na 3 stopniu) i zaczęło sie starzeć, dzidziuś też już dojrzały i gotowy. W ciągu dwóch tygodni zobaczymy się na porodówce, proszę czekać aż się zacznie”..

i tu padłam.. co?! Za 2 tyg ! Jestem przerażona ! Dobrze że wczoraj wstawiłam pierwsze pranie. Nie stresuję się ale psychicznie spodziewałam soę córki za miesiąc  (termin 15.04). 
zbadal tez szyjkę bo powiedziałam ze miałam przepowiadające i kłujący ból na wzgórku. Efekt: szyjka 3cm, kanalizuje się, widac szczelinę. 
kolejna wizyta za tydzien, kolejne usg za dwa jesli nie urodzę.. jestem podłamana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 godzin temu, Agnieszka5g napisał:

Czy bóle jak na okres są normalne? To są skurcze? Dawno tego bólu nie czułam 🙃

Ból jak na okres też czułam ale to raczej wpychanie się dzidziusia. A skurcz w moim przypadku to taki typowy skurcz. Od pępka czułam jak powiększa się średnica pomału niczym fala odrętwienia aż na cały brzusio. Zupełnie bezbolesne ale dziwne uczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Kamilabe napisał:

Jestem po wizycie i z córcią wszystko dobrze, przepływy i serduszko dobrze.  Na ten moment mamy 33+5, maleńka waży 2260g, odwrócona nadal główkowo. Wód nie ma dużo ale w normie. 
I wszystko do tego momentu badania było super... do czasu..

po badaniu łożyska lekarz stwierdził że pracuje bardzo dobrze ale pojawiły się lekkie złogi więc pytam co to znaczy a on ,,łożysko jest dojrzałe (na 3 stopniu) i zaczęło sie starzeć, dzidziuś też już dojrzały i gotowy. W ciągu dwóch tygodni zobaczymy się na porodówce, proszę czekać aż się zacznie”..

i tu padłam.. co?! Za 2 tyg ! Jestem przerażona ! Dobrze że wczoraj wstawiłam pierwsze pranie. Nie stresuję się ale psychicznie spodziewałam soę córki za miesiąc  (termin 15.04). 
zbadal tez szyjkę bo powiedziałam ze miałam przepowiadające i kłujący ból na wzgórku. Efekt: szyjka 3cm, kanalizuje się, widac szczelinę. 
kolejna wizyta za tydzien, kolejne usg za dwa jesli nie urodzę.. jestem podłamana 

Już za 2 tyg.  No to szybciutko. Kurczę to was czekają szybkie przygotowania.  Ale nie denerwuj się, spakuj torbę i przygotuj na początek ciuszki na do 56 , łóżeczko,fotelik . A jak już będziesz w domku to resztę ogarniesz. Najważniejsze mieć na pierwsze dni, a później już się ogarniecie z resztą 🤗🤗🤗   będzie dobrze 🙂 i czekamy na wieści od Was 

🙂

 

szkoda , że mi nie zrobił usg, taka ciekawa jestem ile moja waży. Ech no cóż trzeba czekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Kamilabe napisał:

Jestem po wizycie i z córcią wszystko dobrze, przepływy i serduszko dobrze.  Na ten moment mamy 33+5, maleńka waży 2260g, odwrócona nadal główkowo. Wód nie ma dużo ale w normie. 
I wszystko do tego momentu badania było super... do czasu..

po badaniu łożyska lekarz stwierdził że pracuje bardzo dobrze ale pojawiły się lekkie złogi więc pytam co to znaczy a on ,,łożysko jest dojrzałe (na 3 stopniu) i zaczęło sie starzeć, dzidziuś też już dojrzały i gotowy. W ciągu dwóch tygodni zobaczymy się na porodówce, proszę czekać aż się zacznie”..

i tu padłam.. co?! Za 2 tyg ! Jestem przerażona ! Dobrze że wczoraj wstawiłam pierwsze pranie. Nie stresuję się ale psychicznie spodziewałam soę córki za miesiąc  (termin 15.04). 
zbadal tez szyjkę bo powiedziałam ze miałam przepowiadające i kłujący ból na wzgórku. Efekt: szyjka 3cm, kanalizuje się, widac szczelinę. 
kolejna wizyta za tydzien, kolejne usg za dwa jesli nie urodzę.. jestem podłamana 

 

Kochana wszystko będzie dobrze, jeśli lekarz nie zwrócił dotąd uwagi na jakieś patologie w rozwoju to myślę, że możesz być spokojna. Dzieciątko widocznie śpieszy się do mamusi. Jesteśmy na takim etapie, że nasze pociechy są już bezpieczne. Jeśli możesz, poproś o pomoc przy dopinaniu tych ostatnich rzeczy, dbaj o siebie i nie przemęczaj się 🥰  wgl ostatnio gdzieś przeczytałam, że dla noworodka wystarczy bliskość mamy i jej cyc 😜 także chyba masz już wszystko 🥰

 

Ja się zbieram właśnie do lekarza, jestem bardzo ciekawa co tam u mojej dziewczyny bo rozpycha się ile sił ma w nogach 😜 wczoraj czułam dość mocne kłucie w kroczu ale miałam trochę sprzątania i ogarniania więc pewnie przeceniłam swoje moce przerobowe 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
35 minut temu, zakapturzona napisał:

 

Kochana wszystko będzie dobrze, jeśli lekarz nie zwrócił dotąd uwagi na jakieś patologie w rozwoju to myślę, że możesz być spokojna. Dzieciątko widocznie śpieszy się do mamusi. Jesteśmy na takim etapie, że nasze pociechy są już bezpieczne. Jeśli możesz, poproś o pomoc przy dopinaniu tych ostatnich rzeczy, dbaj o siebie i nie przemęczaj się 🥰  wgl ostatnio gdzieś przeczytałam, że dla noworodka wystarczy bliskość mamy i jej cyc 😜 także chyba masz już wszystko 🥰

 

Ja się zbieram właśnie do lekarza, jestem bardzo ciekawa co tam u mojej dziewczyny bo rozpycha się ile sił ma w nogach 😜 wczoraj czułam dość mocne kłucie w kroczu ale miałam trochę sprzątania i ogarniania więc pewnie przeceniłam swoje moce przerobowe 🙈

Hehe no tak 🙂 oby siedziała jak najdłużej. Mąż przykazał odpoczywać, zadeklarował tez że poprasuje ubranka które wczoraj uprałam. Jak bedzie gotowe to się spakuję i bedziemy w gotowości 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Kamilabe napisał:

Jestem po wizycie i z córcią wszystko dobrze, przepływy i serduszko dobrze.  Na ten moment mamy 33+5, maleńka waży 2260g, odwrócona nadal główkowo. Wód nie ma dużo ale w normie. 
I wszystko do tego momentu badania było super... do czasu..

po badaniu łożyska lekarz stwierdził że pracuje bardzo dobrze ale pojawiły się lekkie złogi więc pytam co to znaczy a on ,,łożysko jest dojrzałe (na 3 stopniu) i zaczęło sie starzeć, dzidziuś też już dojrzały i gotowy. W ciągu dwóch tygodni zobaczymy się na porodówce, proszę czekać aż się zacznie”..

i tu padłam.. co?! Za 2 tyg ! Jestem przerażona ! Dobrze że wczoraj wstawiłam pierwsze pranie. Nie stresuję się ale psychicznie spodziewałam soę córki za miesiąc  (termin 15.04). 
zbadal tez szyjkę bo powiedziałam ze miałam przepowiadające i kłujący ból na wzgórku. Efekt: szyjka 3cm, kanalizuje się, widac szczelinę. 
kolejna wizyta za tydzien, kolejne usg za dwa jesli nie urodzę.. jestem podłamana 

Ja takze mysle, ze raczej troszke szybciej urodze. Moj maly ma juz 2150 g. I Pani Dr powiedziala ze juz spore dziecko i jesli wczesniej urodze nic sie nie stanie. U mnie obecnie 32+2. Na obecna chwile szyjka macicy dosyc dluga i zamknieta, ale skurcze mam czesciej do tego cukrzyca ciazowa. Ostatnio lozysko bylo OK. Za 2,5 tygodnia mam nastepne usg z dopplerem  i bede wiecej wiedziec. 

Z pomoca meza dasz rade wszystko przygotowac ❤️ 

My czekamy na dostawke lozeczka i wozka. 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, zakapturzona napisał:

 

Kochana wszystko będzie dobrze, jeśli lekarz nie zwrócił dotąd uwagi na jakieś patologie w rozwoju to myślę, że możesz być spokojna. Dzieciątko widocznie śpieszy się do mamusi. Jesteśmy na takim etapie, że nasze pociechy są już bezpieczne. Jeśli możesz, poproś o pomoc przy dopinaniu tych ostatnich rzeczy, dbaj o siebie i nie przemęczaj się 🥰  wgl ostatnio gdzieś przeczytałam, że dla noworodka wystarczy bliskość mamy i jej cyc 😜 także chyba masz już wszystko 🥰

 

Ja się zbieram właśnie do lekarza, jestem bardzo ciekawa co tam u mojej dziewczyny bo rozpycha się ile sił ma w nogach 😜 wczoraj czułam dość mocne kłucie w kroczu ale miałam trochę sprzątania i ogarniania więc pewnie przeceniłam swoje moce przerobowe 🙈

To tez daj znac co tam u małej lokatorki 🙂 ja wlasnie czułam takie kłucie w sobotę po piątkowym intensywnym sprzątaniu wiec możliwe ze to przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, Kamilabe napisał:

Jestem po wizycie i z córcią wszystko dobrze, przepływy i serduszko dobrze.  Na ten moment mamy 33+5, maleńka waży 2260g, odwrócona nadal główkowo. Wód nie ma dużo ale w normie. 
I wszystko do tego momentu badania było super... do czasu..

po badaniu łożyska lekarz stwierdził że pracuje bardzo dobrze ale pojawiły się lekkie złogi więc pytam co to znaczy a on ,,łożysko jest dojrzałe (na 3 stopniu) i zaczęło sie starzeć, dzidziuś też już dojrzały i gotowy. W ciągu dwóch tygodni zobaczymy się na porodówce, proszę czekać aż się zacznie”..

i tu padłam.. co?! Za 2 tyg ! Jestem przerażona ! Dobrze że wczoraj wstawiłam pierwsze pranie. Nie stresuję się ale psychicznie spodziewałam soę córki za miesiąc  (termin 15.04). 
zbadal tez szyjkę bo powiedziałam ze miałam przepowiadające i kłujący ból na wzgórku. Efekt: szyjka 3cm, kanalizuje się, widac szczelinę. 
kolejna wizyta za tydzien, kolejne usg za dwa jesli nie urodzę.. jestem podłamana 

 

Może to i lepiej szybciej urodzić a w takim wypadku będziecie dużej w szpitalu?

Ja mam wizytę w czwartek ciekawe jak tam u mnie czy coś się dzieje.

Dzisiaj umieram od wczoraj ból głowy dzisiaj też migrenowo.

Wysłałam dzisiaj zdjęcia które wybraliśmy i czekamy na realizację. W wy dziewczyny ile zdjęć macie w cenie.? My mamy 10 zdjęć 300 zł plus 20 zł odbitki na papierze fotograficznym 15x23.

Na sesji noworodkowej będzie 12 zdjęć i dopłacamy 250 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@Kamilabei po wizycie. U mnie dzisiaj 33 tc. + 5 d. dziewczyna ma ok 2650 😁  także powoli po ok 150 g. przybiera na tydzień ( w porównaniu to do mnie +18 kg. 🤣 idę na rekord) Zaglądnął do środka, powiedział, że idealnie 🤣 nic się nie skraca. Dał mi też próbkę do badania GBS, powiedział, że tego nie da się źle pobrać i mam sobie sama to ogarnąć między 35 a 37 tc. Także kulamy się dalej. Pan lekarz kazał dbać o siebie i się oszczędzać, drętwienie ręki ma mi ustąpić po porodzie tak samo jak kłucie w kroczu. Jeśli to nie promieniujący ból po całym brzuchu, aż do kręgosłupa to mówi, że to normalne. Ulżyło mi trochę po tej wizycie bo miałam turbo stresa, jeszcze jak wychodziłam z samochodu na wizytę, coś mnie tak pociągnęło w pachwinie, że do gabinetu wchodziłam jak 80+

 

@Agnieszka5g my w pakiecie za 340 zl. mieliśmy ok 1,5h. sesji, 20 zdjęć obrobionych i do wywołania. Każde następne +15 zł. W sumie przy wybranych 33 zdjęciach wyszło nam 535 zł.  Czekamy już na realizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, zakapturzona napisał:

@Kamilabei po wizycie. U mnie dzisiaj 33 tc. + 5 d. dziewczyna ma ok 2650 😁  także powoli po ok 150 g. przybiera na tydzień ( w porównaniu to do mnie +18 kg. 🤣 idę na rekord) Zaglądnął do środka, powiedział, że idealnie 🤣 nic się nie skraca. Dał mi też próbkę do badania GBS, powiedział, że tego nie da się źle pobrać i mam sobie sama to ogarnąć między 35 a 37 tc. Także kulamy się dalej. Pan lekarz kazał dbać o siebie i się oszczędzać, drętwienie ręki ma mi ustąpić po porodzie tak samo jak kłucie w kroczu. Jeśli to nie promieniujący ból po całym brzuchu, aż do kręgosłupa to mówi, że to normalne. Ulżyło mi trochę po tej wizycie bo miałam turbo stresa, jeszcze jak wychodziłam z samochodu na wizytę, coś mnie tak pociągnęło w pachwinie, że do gabinetu wchodziłam jak 80+

 

@Agnieszka5g my w pakiecie za 340 zl. mieliśmy ok 1,5h. sesji, 20 zdjęć obrobionych i do wywołania. Każde następne +15 zł. W sumie przy wybranych 33 zdjęciach wyszło nam 535 zł.  Czekamy już na realizację.

 

To już kawał bobasa 🥰 ciekawe wtedy ile mój waży jak ja mam 35+2 , okaże się w czwartek.

Ale dobrze ze szyjka zamknięta i te bóle no cóż musimy się pomęczyć.

Dobra cena za zdjęcia dużo ich wybraliście 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@Agnieszka5g  ale daje ci czadu 😁

 

Fajnie wagowo dzieciaczki Wam rosną. 

 

Ja dzisiaj znowu w bólach 😞 nie dość że żebra, to jak chodzę to tak mnie ciągnie do dołu ( ale teraz nie blizna tylko macica ) , że ledwo chodzę 😞  jak wracałam do domu z synem to podtrzymywałam podbrzusze. W domu to samo jak za długo posiedzę to żebra i zaraz ciągnie dół.  Nie wiem jak ja wytrzymam do kwietnia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

A my z mezem dzisiaj w parku na spacerku bylismy. Bylo tak slonecznie i slicznie. Kwiatki juz zakwitly. Wypilam sobie kawke z mlekiem na lawce i bylo tak super 🌞🌷🌿. Uwielbiam taka pogode i nawet czuje sie lepiej 😀.  Dzisiaj przyszla do nas przesylka fotelik do auta. Pewnie jutro przyjdzie juz wozek i jakos na dniach lozeczko takze sie bardzo ciesze😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
12 godzin temu, Kamilabe napisał:

Jestem po wizycie i z córcią wszystko dobrze, przepływy i serduszko dobrze.  Na ten moment mamy 33+5, maleńka waży 2260g, odwrócona nadal główkowo. Wód nie ma dużo ale w normie. 
I wszystko do tego momentu badania było super... do czasu..

po badaniu łożyska lekarz stwierdził że pracuje bardzo dobrze ale pojawiły się lekkie złogi więc pytam co to znaczy a on ,,łożysko jest dojrzałe (na 3 stopniu) i zaczęło sie starzeć, dzidziuś też już dojrzały i gotowy. W ciągu dwóch tygodni zobaczymy się na porodówce, proszę czekać aż się zacznie”..

i tu padłam.. co?! Za 2 tyg ! Jestem przerażona ! Dobrze że wczoraj wstawiłam pierwsze pranie. Nie stresuję się ale psychicznie spodziewałam soę córki za miesiąc  (termin 15.04). 
zbadal tez szyjkę bo powiedziałam ze miałam przepowiadające i kłujący ból na wzgórku. Efekt: szyjka 3cm, kanalizuje się, widac szczelinę. 
kolejna wizyta za tydzien, kolejne usg za dwa jesli nie urodzę.. jestem podłamana 

Będzie dobrze 🙂 jak szyjka jeszcze 3cm to jeszcze może potrwać, oszczędzaj się może się uda dokulac do 37tc żeby nie trzymali jej na wczesniaczym 🙂

niech mąż ogarnie ciuszki, spakuj tylko walizkę a resztę sobie na spokojnie później ogarniesz 🙂

maz na pewno z łóżeczkiem sobie da radę sam a więcej nie będzie potrzeba tylko ciuszki i pieluszki na początku

oszczędzaj się i dużo leż, będzie dobrze

 

4 godziny temu, zakapturzona napisał:

@Kamilabei po wizycie. U mnie dzisiaj 33 tc. + 5 d. dziewczyna ma ok 2650 😁  także powoli po ok 150 g. przybiera na tydzień ( w porównaniu to do mnie +18 kg. 🤣 idę na rekord) Zaglądnął do środka, powiedział, że idealnie 🤣 nic się nie skraca. Dał mi też próbkę do badania GBS, powiedział, że tego nie da się źle pobrać i mam sobie sama to ogarnąć między 35 a 37 tc. Także kulamy się dalej. Pan lekarz kazał dbać o siebie i się oszczędzać, drętwienie ręki ma mi ustąpić po porodzie tak samo jak kłucie w kroczu. Jeśli to nie promieniujący ból po całym brzuchu, aż do kręgosłupa to mówi, że to normalne. Ulżyło mi trochę po tej wizycie bo miałam turbo stresa, jeszcze jak wychodziłam z samochodu na wizytę, coś mnie tak pociągnęło w pachwinie, że do gabinetu wchodziłam jak 80+

 

@Agnieszka5g my w pakiecie za 340 zl. mieliśmy ok 1,5h. sesji, 20 zdjęć obrobionych i do wywołania. Każde następne +15 zł. W sumie przy wybranych 33 zdjęciach wyszło nam 535 zł.  Czekamy już na realizację.

Kurde chyba bym się nie dostala tam żeby sobie sama pobrać 😅 a tłumaczyć mężowi co ma zrobić 🙈

Ja w cenach sesji nie pomogę bo to koleżeńska przysługa u nas 😉

18 minut temu, Anka 32 napisał:

A my z mezem dzisiaj w parku na spacerku bylismy. Bylo tak slonecznie i slicznie. Kwiatki juz zakwitly. Wypilam sobie kawke z mlekiem na lawce i bylo tak super 🌞🌷🌿. Uwielbiam taka pogode i nawet czuje sie lepiej 😀.  Dzisiaj przyszla do nas przesylka fotelik do auta. Pewnie jutro przyjdzie juz wozek i jakos na dniach lozeczko takze sie bardzo ciesze😍

Ja jutro idę z moimi dziewczynkami ciężarówkami na spacer bo ma być ostatni ładny dzień w tygodniu u nas. Później znów zimno, a zaraz jedziemy z mężem na basen 🙂

Myślę że tak z tydzień się jeszcze pooszczedzam a później wracam do spacerów jak się ociepli i do większych obrotów, bo jak będę tak siedzieć to do 42tc nie urodzę 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@zakapturzona  mój gin sam mi już pobrał i wyniki mam. Kurde sama bym nie dała rady pobrać, jak ja ledwo sięgam żeby się ogolić😂🙈a co dopiero jakieś próbki pobrać 🙉🙉

 

Ja właśnie zjadłam śniadanko i przymierzam się aby trochę się rozruszać 🙈   rano jak byłam z psem to nadal ciągnie mnie macica. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
12 minut temu, ewon napisał:

@zakapturzona  mój gin sam mi już pobrał i wyniki mam. Kurde sama bym nie dała rady pobrać, jak ja ledwo sięgam żeby się ogolić😂🙈a co dopiero jakieś próbki pobrać 🙉🙉

 

Ja właśnie zjadłam śniadanko i przymierzam się aby trochę się rozruszać 🙈   rano jak byłam z psem to nadal ciągnie mnie macica. 

 

 

Moja też pobrała od razu, ja bym pewnie zaraz trafiła do odbytu np na ślepo a nie w okolice 😅 

My o 12 robimy akcje ciężarówki na spacer 🤣 na razie siedzę po śniadaniu i kłuje mnie spojenie, chyba młody się wciska dalej. 

Ciekawe jak na spacerze będzie, czy mi w pęcherz nie przywali. Ostatnio w chatce po drodze był kibelek nieczynny bo im woda zamarzła 🙈 ciekawe czy już naprawili i dzisiaj będzie czynna jakby co 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, ewon napisał:

@zakapturzona  mój gin sam mi już pobrał i wyniki mam. Kurde sama bym nie dała rady pobrać, jak ja ledwo sięgam żeby się ogolić😂🙈a co dopiero jakieś próbki pobrać 🙉🙉

 

Ja właśnie zjadłam śniadanko i przymierzam się aby trochę się rozruszać 🙈   rano jak byłam z psem to nadal ciągnie mnie macica. 

 

 

Jak Pan lekarz tłumaczył jak mam pobrać sb tę próbkę to myślałam, że posikam się ze śmiechu 🤣 podejrzewam, że nie jedna kobieta bez poczucia humoru mogłaby się mocno obrazić  🤦‍♀️ będzie pewnie jak z goleniem, lusterko i jazda 🙈🙈 

 

Ja dzisaj wybrałam się w odwiedziny do szwagierki ok. 70 km. ode mnie i myślę  że to koniec moich samotnych i długich podróży... tam parcie na pęcherz to nic w porównaniu do refleksu i motoryki jazdy 🤣 dzięki Ci świecie za automat 😆

 

@ewonbądź dla siebie wyrozumiała i się oszczędzaj, nawet jakbyś miała tego dnia nawet z łóżka nie wstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, zakapturzona napisał:

Jak Pan lekarz tłumaczył jak mam pobrać sb tę próbkę to myślałam, że posikam się ze śmiechu 🤣 podejrzewam, że nie jedna kobieta bez poczucia humoru mogłaby się mocno obrazić  🤦‍♀️ będzie pewnie jak z goleniem, lusterko i jazda 🙈🙈 

 

Ja dzisaj wybrałam się w odwiedziny do szwagierki ok. 70 km. ode mnie i myślę  że to koniec moich samotnych i długich podróży... tam parcie na pęcherz to nic w porównaniu do refleksu i motoryki jazdy 🤣 dzięki Ci świecie za automat 😆

 

@ewonbądź dla siebie wyrozumiała i się oszczędzaj, nawet jakbyś miała tego dnia nawet z łóżka nie wstać.

 

Ja jeszcze prowadzę auto ponieważ mam chorobę lokomocyjna i wtedy nie jest mi niedobrze ale zdarza się że siedzę obok.

Jednak też zauważyłam że koordynacja moja jest nieco obniżona czasem mąż się śmieje he a ja sobie tłumacze czemu np tak mi ciężko idzie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja po wizycie. Nasz Oliwier waży 2700kg wszystko pięknie ma długie udo to może będzie długi jak się urodzi 😋

Szyjka długa co prawda miękka ale nie badała rozwarcia bo mówiła że i tak muszą być skurcze żeby coś się działo. A jak bym teraz urodziła to nie mam się czego bać i mam być spokojna bo mały jest na tyle duży że nic mu nie będzie dzisiaj 35+4.

Dr pobrała mi GBS kolejna wizyta za 2 tyg i zrobimy wirusówke.

No i zaskoczenie dla nas miłe ma podobno dużo włosów nawet zdjęcie mam chociaż ja tam nie potrafię rozróżnić ale mówiła dr że ma bujane czuprynę że dużo ich , cieszę się bardzo ja się urodziłam z czarnymi włoskami mąż tez miał włosy więc fajnie że mały będzie miał 😜👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...