Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie

U mnie wszystko ok, wyniki Aleksa te偶 ju偶 przysz艂y, wszytko w normie, crp te偶 wi臋c nie ma infekcji 馃檪

Czekamy a偶 pediatra wr贸ci z cesarki i nas wypisze 馃檪

generalnie powiedzieli 偶e nic nie powinno z tym covidem by膰 bo ju偶 5 dob i nic nie wida膰 po mnie 偶eby co艣 si臋 dzia艂o, ale dla pewno艣ci powiedzieli 偶eby si臋 z tydzie艅 jeszcze zabardzo nie tuli膰 z rodzin膮, tak偶e u te艣ciowej dzisiaj 艣niadanie na dw贸ch ko艅cach sto艂u, bo m贸wi 偶e mia艂a robi膰 nam osobno, ale skoro lekarze te偶 m贸wi膮 偶e raczej wszytko ok, to po prostu si臋 rozsiadziemy bo nie wytrzyma 偶e Aleks ju偶 w domu a nie zje z ni膮 艣niadania 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
59 minut temu, Enigma91 napisa艂:

U mnie wszystko ok, wyniki Aleksa te偶 ju偶 przysz艂y, wszytko w normie, crp te偶 wi臋c nie ma infekcji 馃檪

Czekamy a偶 pediatra wr贸ci z cesarki i nas wypisze 馃檪

generalnie powiedzieli 偶e nic nie powinno z tym covidem by膰 bo ju偶 5 dob i nic nie wida膰 po mnie 偶eby co艣 si臋 dzia艂o, ale dla pewno艣ci powiedzieli 偶eby si臋 z tydzie艅 jeszcze zabardzo nie tuli膰 z rodzin膮, tak偶e u te艣ciowej dzisiaj 艣niadanie na dw贸ch ko艅cach sto艂u, bo m贸wi 偶e mia艂a robi膰 nam osobno, ale skoro lekarze te偶 m贸wi膮 偶e raczej wszytko ok, to po prostu si臋 rozsiadziemy bo nie wytrzyma 偶e Aleks ju偶 w domu a nie zje z ni膮 艣niadania 馃槄

Ale super. To macie piekne swieta 馃悾馃尀. Super, ze juz wychodzicie do domu 鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

4 godziny temu, Enigma91 napisa艂:

U mnie wszystko ok, wyniki Aleksa te偶 ju偶 przysz艂y, wszytko w normie, crp te偶 wi臋c nie ma infekcji 馃檪

Czekamy a偶 pediatra wr贸ci z cesarki i nas wypisze 馃檪

generalnie powiedzieli 偶e nic nie powinno z tym covidem by膰 bo ju偶 5 dob i nic nie wida膰 po mnie 偶eby co艣 si臋 dzia艂o, ale dla pewno艣ci powiedzieli 偶eby si臋 z tydzie艅 jeszcze zabardzo nie tuli膰 z rodzin膮, tak偶e u te艣ciowej dzisiaj 艣niadanie na dw贸ch ko艅cach sto艂u, bo m贸wi 偶e mia艂a robi膰 nam osobno, ale skoro lekarze te偶 m贸wi膮 偶e raczej wszytko ok, to po prostu si臋 rozsiadziemy bo nie wytrzyma 偶e Aleks ju偶 w domu a nie zje z ni膮 艣niadania 馃槄

Teraz macie pi臋kny czas 馃グ Tw贸j m膮偶 pewnie nie b臋dzie m贸g艂 si臋 nacieszy膰 ma艂ym 鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

@Enigma91聽super, 偶e ju偶 jeste艣cie w domku 馃槉馃槉

@Agnieszka5g聽 to za dobrze mu jest w brzusiu 馃榿聽聽

@Anka 32聽 dawaj zna膰聽 nam 馃槉

Kurcze gdzie艣 po艂o偶y艂am okulary i nie wiem gdzie 馃檲馃檴聽 nie ma to jak skleroza聽 , przeszuka艂am chate nawet dzia艂k臋 i dupa znik艂y, a bez nich nie dam rady auta prowadzi膰 馃槥

Dzisiaj po 艣niadaniu wybrali艣my si臋 na spacer, a po siedzimy i seriale ogl膮damy. Troch臋 bol膮 mnie plecy 馃槥

Ale jeszcze 3dni 馃榿馃榿馃榿

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
5 godzin temu, Klaudia91d napisa艂:

Jak si臋 czujesz masz jakie艣 skurcze czy cisza? 馃槉 masz jeszcze wizyt臋 u swojego lekarza czy ju偶 masz czeka膰 a偶 si臋 zacznie? 聽

W艂a艣nie wr贸ci艂am od te艣ciowej ci臋偶ko ju偶 si臋 siedzi. Skurcze bol膮ca jakie to nie ale brzuch mi trwadnieje wi臋c jakie艣 bezbolesne raczej i krzy偶 mnie troch臋 boli.

Mam wizyt臋 8.04 w czwartek zobaczymy co powie

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej dziewczyny u mnie OK. Mam skurcze, ale jeszcze nie tak silne, tylko za kazdym razem jak te skurcze dostaje to musze do toalety 馃き馃槼 Moze zaczyna sie moj organizm powoli przygotowywac do porodu, Ale czytalam, ze to moze jeszcze potrwac.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cz臋sto mia艂am skurcze, ale przy 艣niadaniu wielkanocnym dosta艂am bole艣ci jak przy miesi膮czce i l臋d藕wie. I jak m贸wi艂am do brzuszka, 偶e ju偶 mog艂aby wyj艣膰 to dzisiaj b艂aga艂am 偶eby sobie jeszcze posiedzia艂a 馃槀te偶 tak macie, 偶e chcecie ju偶 koniec ci膮偶y, a jak przychodzi co do czego to panika i jeszcze jeszcze plis?馃檹馃徏 Ja mia艂am drugi raz skurcze z b贸lem i mod艂y聽馃ぃ

ps dzi臋kuj臋 za komplementy odno艣nie pokoiku, bardzo nam mi艂o鉂わ笍

tak, jest 5:20 a ja wyspana 馃檲

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Dejzi napisa艂:

Cz臋sto mia艂am skurcze, ale przy 艣niadaniu wielkanocnym dosta艂am bole艣ci jak przy miesi膮czce i l臋d藕wie. I jak m贸wi艂am do brzuszka, 偶e ju偶 mog艂aby wyj艣膰 to dzisiaj b艂aga艂am 偶eby sobie jeszcze posiedzia艂a 馃槀te偶 tak macie, 偶e chcecie ju偶 koniec ci膮偶y, a jak przychodzi co do czego to panika i jeszcze jeszcze plis?馃檹馃徏 Ja mia艂am drugi raz skurcze z b贸lem i mod艂y聽馃ぃ

ps dzi臋kuj臋 za komplementy odno艣nie pokoiku, bardzo nam mi艂o鉂わ笍

tak, jest 5:20 a ja wyspana 馃檲

Wlasnie taki bol聽 mialam wczoraj, Ale sie uspokoilo 馃槂. Jutro ide na ktg i zobacze co powie pani doktor. Tez mam tak ze wstaje wczesnie. Bardzo mi niewygodnie spie przewaznie na lewym boku, ktory mi cierpnie i jestem szczesliwa jak dospie tak do 6.30 -7.00.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

29 minut temu, Anka 32 napisa艂:

Wlasnie taki bol聽 mialam wczoraj, Ale sie uspokoilo 馃槂. Jutro ide na ktg i zobacze co powie pani doktor. Tez mam tak ze wstaje wczesnie. Bardzo mi niewygodnie spie przewaznie na lewym boku, ktory mi cierpnie i jestem szczesliwa jak dospie tak do 6.30 -7.00.聽

Haha ja tez cierpn臋! I 艣mieje si臋, 偶e mam odwa偶nik jak niekt贸re zabawki, bo 艣pi膮c zawsze si臋 zmienia pozycje a teraz jak zasn臋 to nie drgn臋 tylko budzi mnie jak zdr臋twiej臋 馃槄 i powolutku na drugi bok i zn贸w pobudka jak cierpn臋. To moja pierwsza ci膮偶a i wszystko jest dla mnie takie dziwne, nowe i nie przypuszcza艂am, ze tak to wszystko wyglada. U mnie tez spokoj 馃榾

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
23 minuty temu, Dejzi napisa艂:

Haha ja tez cierpn臋! I 艣mieje si臋, 偶e mam odwa偶nik jak niekt贸re zabawki, bo 艣pi膮c zawsze si臋 zmienia pozycje a teraz jak zasn臋 to nie drgn臋 tylko budzi mnie jak zdr臋twiej臋 馃槄 i powolutku na drugi bok i zn贸w pobudka jak cierpn臋. To moja pierwsza ci膮偶a i wszystko jest dla mnie takie dziwne, nowe i nie przypuszcza艂am, ze tak to wszystko wyglada. U mnie tez spokoj 馃榾

Te偶 tak mam 偶e budz臋 si臋 na siku i ca艂a zdretwia艂a i spocona mimo 偶e le偶臋 odkryta niech to ju偶 si臋 sko艅czy bo ju偶 ci臋偶ko jest. Ju偶 dzie艅 po a u nas nadal cisza馃槖

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Te偶 tak mam 偶e budz臋 si臋 na siku i ca艂a zdretwia艂a i spocona mimo 偶e le偶臋 odkryta niech to ju偶 si臋 sko艅czy bo ju偶 ci臋偶ko jest. Ju偶 dzie艅 po a u nas nadal cisza馃槖

Agnieszka moze po spacerze sie u ciebie cos ruszy ? 馃槂

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

My wczoraj po powrocie do te艣ciowej na kaw臋 i ciasto 鉂わ笍 w ko艅cu bezkarnie sobie zjad艂am dwa wielkie kawa艂ki 馃榿

M艂ody pi臋knie spokojny ca艂y czas, wszyscy mnie mog膮 si臋 nadziwi膰, m贸wi臋 偶e zapesza mi i si臋 zmieni.

Dzisiaj m膮偶 awaryjnie jednak biedny musia艂 jecha膰 do apteki po mleko, bo m艂ody jeszcze czasem dojad膮 z 5-10ml po cyckach bo ca艂y czas rozkr臋camy cyca. Dostali艣my 2 butelki 偶e szpitala i by艂am pewna 偶e do wtorku nawet nam stuknie, ale wczoraj 偶e skok rozwojowy to co chwil臋 si臋 karmili艣my i posz艂o o 6 rano ostatnie ml xD to pobudka m臋偶a i dawaj do apteki. Przy okazji kupi艂 mi nak艂adki na sutki bo ju偶 powoli b贸lowo nie daje rady na przyssaniu mimo 偶e mocno mi nie poranil sutk贸w i nic nie krwawi, a偶 nie chce widzie膰 co czuj膮 mamusie z ranami do krwi. Zaraz budz臋 b膮bla i b臋dzie pierwsz膮 pr贸ba nak艂adek. Niestety apteka mia艂a tylko Chicco, a one jakie艣 wielkie mi si臋 wydaj膮, zobaczymy czy moja chudzinka to w og贸le chwyci.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzi臋kuj臋 dziewczyny 馃檪

jesli moja morfologia bedzie na wieczor ok to jutro o 13 wychodzimy. Mam za ma艂o leukocyt贸w.

po cesarce duzo lepiej, najgorzej zej艣膰 z 艂贸偶ka i nie da sie za przeproszeniem zrobic kupy bo mi臋艣nie brzucha s膮 uci臋te i jest takie zdr臋twia艂e ze su臋 nie da, trzeba bra膰 czopka na rozlu藕nienie i wtedy idzie ale to wroci do normy.

rodzi艂am w Be艂chatowie, tu gdzie mieszkam, szpital wojew贸dzki. Jestem bardzo zadowolona z opieki, po艂o偶ne po nocy przychodz膮 jak tylko maluszki zap艂acz膮 zeby sprawdzi膰 czy ok, pomagaj膮 przy wszystkim i odpowiadaj膮 na miliony pyta艅.聽
Od karmienia o 5 rano ma艂a tylko je piers, 2h przerwy, sprawdzenie pampersa i znowu jedzenie itd. Teraz juz spi聽3h i a偶 sie niepokoje 馃槢

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Kamilabe napisa艂:

Dzi臋kuj臋 dziewczyny 馃檪

jesli moja morfologia bedzie na wieczor ok to jutro o 13 wychodzimy. Mam za ma艂o leukocyt贸w.

po cesarce duzo lepiej, najgorzej zej艣膰 z 艂贸偶ka i nie da sie za przeproszeniem zrobic kupy bo mi臋艣nie brzucha s膮 uci臋te i jest takie zdr臋twia艂e ze su臋 nie da, trzeba bra膰 czopka na rozlu藕nienie i wtedy idzie ale to wroci do normy.

rodzi艂am w Be艂chatowie, tu gdzie mieszkam, szpital wojew贸dzki. Jestem bardzo zadowolona z opieki, po艂o偶ne po nocy przychodz膮 jak tylko maluszki zap艂acz膮 zeby sprawdzi膰 czy ok, pomagaj膮 przy wszystkim i odpowiadaj膮 na miliony pyta艅.聽
Od karmienia o 5 rano ma艂a tylko je piers, 2h przerwy, sprawdzenie pampersa i znowu jedzenie itd. Teraz juz spi聽3h i a偶 sie niepokoje 馃槢

O to zycze Wam聽 jutrzejszego szybkiego powrotu do domu. Mnie raczej tez czeka cesarka. Czy juz聽 pierwszego dnia wstaje sie po cesarce? Jak to jest z przebieraniem dziecka? Czy z ta rana po聽 cesarce jest to mozliwe? Dostalas pokarm od razu po cesarce? Bardzo duzo o tym wszystkim mysle.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Kamilabe napisa艂:

Dzi臋kuj臋 dziewczyny 馃檪

jesli moja morfologia bedzie na wieczor ok to jutro o 13 wychodzimy. Mam za ma艂o leukocyt贸w.

po cesarce duzo lepiej, najgorzej zej艣膰 z 艂贸偶ka i nie da sie za przeproszeniem zrobic kupy bo mi臋艣nie brzucha s膮 uci臋te i jest takie zdr臋twia艂e ze su臋 nie da, trzeba bra膰 czopka na rozlu藕nienie i wtedy idzie ale to wroci do normy.

rodzi艂am w Be艂chatowie, tu gdzie mieszkam, szpital wojew贸dzki. Jestem bardzo zadowolona z opieki, po艂o偶ne po nocy przychodz膮 jak tylko maluszki zap艂acz膮 zeby sprawdzi膰 czy ok, pomagaj膮 przy wszystkim i odpowiadaj膮 na miliony pyta艅.聽
Od karmienia o 5 rano ma艂a tylko je piers, 2h przerwy, sprawdzenie pampersa i znowu jedzenie itd. Teraz juz spi聽3h i a偶 sie niepokoje 馃槢

Spoko po naturalnym tez z dw贸jk膮 jest problem. Te偶 czopek musia艂am sobie zaaplikowa膰, a przy oddawaniu oczywi艣cie myslisz 偶e wszystkie szwy tam puszcza 馃檲 i ledwo wychodzi bo wszystko opuchni臋te. Za to wr贸ci艂am.do domu wczoraj podchodzi艂am po schodach troch臋 i jak jelita ruszy艂y to dzisiaj rano ledwo do 艂azienki dosz艂am, a jeszcze musia艂am lecie膰 z ma艂ym na r臋ku robi膰 wygibasy, bo m膮偶 akurat by艂 w aptece, a w sypialni psy wi臋c w dostawce nie chcia艂am m艂odego zostawi膰 z nimi 馃槄

U nas dzisiaj co艣 gazy id膮 u Aleksa po jedzeniu i marudzi bidulek. Zast贸j w piersi uda艂o si臋 ma艂emu wyssac na szcz臋艣cie, teraz czekamy a偶 laktacja b臋dzie si臋 dalej rozkr臋ca膰. Na sutki dzisiaj ca艂y dzie艅 kompresy z multi mam i daje jako艣 rad臋 z b贸lem, bo nak艂adki niestety jak dla mnie o du**臋 rozbi膰, nie wiadomo czy dziecko ci膮gnie czy nie, ju偶 wol臋 zacisn膮膰 z臋by.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Enigma91 napisa艂:

Spoko po naturalnym tez z dw贸jk膮 jest problem. Te偶 czopek musia艂am sobie zaaplikowa膰, a przy oddawaniu oczywi艣cie myslisz 偶e wszystkie szwy tam puszcza 馃檲 i ledwo wychodzi bo wszystko opuchni臋te. Za to wr贸ci艂am.do domu wczoraj podchodzi艂am po schodach troch臋 i jak jelita ruszy艂y to dzisiaj rano ledwo do 艂azienki dosz艂am, a jeszcze musia艂am lecie膰 z ma艂ym na r臋ku robi膰 wygibasy, bo m膮偶 akurat by艂 w aptece, a w sypialni psy wi臋c w dostawce nie chcia艂am m艂odego zostawi膰 z nimi 馃槄

U nas dzisiaj co艣 gazy id膮 u Aleksa po jedzeniu i marudzi bidulek. Zast贸j w piersi uda艂o si臋 ma艂emu wyssac na szcz臋艣cie, teraz czekamy a偶 laktacja b臋dzie si臋 dalej rozkr臋ca膰. Na sutki dzisiaj ca艂y dzie艅 kompresy z multi mam i daje jako艣 rad臋 z b贸lem, bo nak艂adki niestety jak dla mnie o du**臋 rozbi膰, nie wiadomo czy dziecko ci膮gnie czy nie, ju偶 wol臋 zacisn膮膰 z臋by.

U nas te偶聽2 dni temu wjecha艂y Multi Mam, m艂oda si臋 rozszala艂a i troch臋 mnie porani艂a, ca艂e szcz臋艣cie bez krwi i strupk贸w. Mam聽nak艂adki z Medeli ale totalnie do mnie nie przemawiaj膮,聽 wole wietrzy膰 piersi i聽mi臋dzy karmieniami dodatkowo smarowa膰 brodawki swoim mlekiem albo lanolin膮. W ko艅cu musz膮 si臋 zagoi膰 馃榿 moja kuzynka znowu ca艂y czas karmi na nak艂adkach dla mnie s膮 niewygodne.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja dosta艂am te nak艂adki od kole偶anki kt贸ra nie u偶ywa艂a z Medeli wi臋c wrazie w jak b臋d臋 potrzebne to mo偶e skorzystam ale specjalnie bym nie kupowa艂a. U nas bez zmian czasem mam taki skurcz brzucha kt贸ry lekko boli ale w zasadzie nic si臋 nie dzieje. Jutro ktg zobaczymy co poka偶e.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej brzuchatki i mamusie 馃槃馃槃

U mnie weekend spokojny i leniwy 馃榿 wczoraj po 艣niadaniu spacer, a p贸藕niej serial, dzisiaj spa艂am do 9.30馃檲聽 i ca艂y dzie艅 ogl膮dali艣my kolejny serial 馃榿聽 przerwa by艂a tylko na jedzonko 馃榿

Tak偶e jutro ostatni dzie艅 w domku, musz臋 troch臋 posprz膮ta膰 i sprawdzi膰 czy wszytsko mam spakowane so szpitala.聽

A w 艣rod臋 jedziemy 馃榿

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...