Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
2 godziny temu, Agnieszka5g napisał(a):

Kiedy macie wyniki ? Napewno będzie dobrze ❤️

 

Podaje czasem wodę trochę wypija ale czy pomogą raczej nie płacze po niej wtedy.

Ja przewijam przed każdym posiłkiem czyli co 3 h bo mały nie lubi mokro a jak jest kupa to już wogole ryk. W nocy czasem przeciągane do 6h ale zdarza się że się cały wtedy przesika.

Zauważyłam że na spacerze dużo lepiej śpi mi niż w domu w sensie że wogle śpi.

Dzisiaj dzwonilam do pediatry w związku z tym brzuszkiem zalecił zmianę mleka na comfort mniej laktozy, Debridat mam podawać a Espumisan doraźnie . Jak nie pomoże mam przyjść na kontrolę za tydzień.

 

U nas skóra trochę się łuszczy na twarzy smaruje kremem ale nie wiem czy to coś daje myślcie że to minie? Żadnego uczulenia nie ma.

 

Skórka zejdzie i minie u nas tez z główki dłużej schodzi.

1 godzinę temu, Agnieszka5g napisał(a):

Czy nam na dzieci przysługuje bon turystyczny?

Tak 🙂

my dzisiaj byliśmy na USG bioderek. Młody przespal całe badanie. Byłam pewna że będzie panika jak na spiaco mu zimny żel przyłoży a on tylko pierdy mu puścił 🤣

Z biodrami wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Enigma91 napisał(a):

Skórka zejdzie i minie u nas tez z główki dłużej schodzi.

Tak 🙂

my dzisiaj byliśmy na USG bioderek. Młody przespal całe badanie. Byłam pewna że będzie panika jak na spiaco mu zimny żel przyłoży a on tylko pierdy mu puścił 🤣

Z biodrami wszystko ok. 

To super że wszytko dobrze.

My dzisiaj mieliśmy apogeum kolek palakalam razem z nim jestem wykończona a nie wiadomo jaka noc nas czeka eh.

2 godziny temu, Enigma91 napisał(a):

Skórka zejdzie i minie u nas tez z główki dłużej schodzi.

Tak 🙂

my dzisiaj byliśmy na USG bioderek. Młody przespal całe badanie. Byłam pewna że będzie panika jak na spiaco mu zimny żel przyłoży a on tylko pierdy mu puścił 🤣

Z biodrami wszystko ok. 

A aktywowałas go? Bo u mnie na ZUS pue nie widnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Mamy wyniki krwi,cała kartka w odchyleniach... wole nie czytać w internecie bo tylko bede panikować. W pon rano kontakt z lekarzem, zobaczymy co powie. Wiki tez nie spi, w ciągu dnia spi dopiero ok 16 przez 3h tyle a w nocy 2 lub 3 pobudki na jedzenie. Spi najchętniej w aucie lub na spacerze. 
Poradzcie bo nie wiem czy to normalne:

1. Raz dziennie dokarmiam mm 60ml i od tego czasu robi jedna kupę i to z trudem. Ma mleko typu Comfort wiec niby łagodniejsze dlabrzuszka. Kupka żółta wiec ok

2. od dobrego tyg jest mi strasznie niedobrze, boli mnie głowa, mam ataki gorąca i jestem wiecznie zmeczona a cycki ciagle kłują jakby były aż za bardzo wyssane mimo ze mam mało mleka bo Wiki sie denerwuje. Jestem dzisiaj 5tyg oo porodzie, wkładka dalej brudna ale na żółto a czytała ze tak ma byc. Macie mize podobne objawy ? Dodam ze najgorzej mi kiedy karmie piersią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Agnieszka5g napisał(a):

To super że wszytko dobrze.

My dzisiaj mieliśmy apogeum kolek palakalam razem z nim jestem wykończona a nie wiadomo jaka noc nas czeka eh.

A aktywowałas go? Bo u mnie na ZUS pue nie widnieje

Też nie mam na pue, pewnie dlatego że przez bank robiłam 500+. Muszę do nich tam napisać tylko ciężko czas znaleźć 🙈

Na razie muszę żłobek ogarnąć bo już się rekrutacja zaczęla do miejskiego.

Godzinę temu, Kamilabe napisał(a):

Mamy wyniki krwi,cała kartka w odchyleniach... wole nie czytać w internecie bo tylko bede panikować. W pon rano kontakt z lekarzem, zobaczymy co powie. Wiki tez nie spi, w ciągu dnia spi dopiero ok 16 przez 3h tyle a w nocy 2 lub 3 pobudki na jedzenie. Spi najchętniej w aucie lub na spacerze. 
Poradzcie bo nie wiem czy to normalne:

1. Raz dziennie dokarmiam mm 60ml i od tego czasu robi jedna kupę i to z trudem. Ma mleko typu Comfort wiec niby łagodniejsze dlabrzuszka. Kupka żółta wiec ok

2. od dobrego tyg jest mi strasznie niedobrze, boli mnie głowa, mam ataki gorąca i jestem wiecznie zmeczona a cycki ciagle kłują jakby były aż za bardzo wyssane mimo ze mam mało mleka bo Wiki sie denerwuje. Jestem dzisiaj 5tyg oo porodzie, wkładka dalej brudna ale na żółto a czytała ze tak ma byc. Macie mize podobne objawy ? Dodam ze najgorzej mi kiedy karmie piersią 

Może się denerwuje na cycu bo chce odbić, a nie dlatego że masz mało pokarmu? Mój młody tak ma np. a mrowia i kłują mnie cycki jak się robi mleko nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 7.05.2021 o 21:08, Kamilabe napisał(a):

Mamy wyniki krwi,cała kartka w odchyleniach... wole nie czytać w internecie bo tylko bede panikować. W pon rano kontakt z lekarzem, zobaczymy co powie. Wiki tez nie spi, w ciągu dnia spi dopiero ok 16 przez 3h tyle a w nocy 2 lub 3 pobudki na jedzenie. Spi najchętniej w aucie lub na spacerze. 
Poradzcie bo nie wiem czy to normalne:

1. Raz dziennie dokarmiam mm 60ml i od tego czasu robi jedna kupę i to z trudem. Ma mleko typu Comfort wiec niby łagodniejsze dlabrzuszka. Kupka żółta wiec ok

2. od dobrego tyg jest mi strasznie niedobrze, boli mnie głowa, mam ataki gorąca i jestem wiecznie zmeczona a cycki ciagle kłują jakby były aż za bardzo wyssane mimo ze mam mało mleka bo Wiki sie denerwuje. Jestem dzisiaj 5tyg oo porodzie, wkładka dalej brudna ale na żółto a czytała ze tak ma byc. Macie mize podobne objawy ? Dodam ze najgorzej mi kiedy karmie piersią 

Może jednak masz zapalenie piersi?

U nas na mm kupki s wraz dziennie albo co drugi dzień. Ale jak byłam na mieszanym były częściej.

A Wiki jak nie śpi to co wtedy robi? W sensie płacze sama leży czy musisz zabawić?

Nie czytaj na necie o wynikach bo to jeszcze gorzej będzie a głupoty można przeczytać i nie potrzebnie stres. Może te wyniki takie bo mała będzie musiała być na mleku mm bo j ciebie może z tym kp coś jest nie tak z mlekiem nie wiadomo w końcu sama źle się czujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
12 godzin temu, Agnieszka5g napisał(a):

Może jednak masz zapalenie piersi?

U nas na mm kupki s wraz dziennie albo co drugi dzień. Ale jak byłam na mieszanym były częściej.

A Wiki jak nie śpi to co wtedy robi? W sensie płacze sama leży czy musisz zabawić?

Nie czytaj na necie o wynikach bo to jeszcze gorzej będzie a głupoty można przeczytać i nie potrzebnie stres. Może te wyniki takie bo mała będzie musiała być na mleku mm bo j ciebie może z tym kp coś jest nie tak z mlekiem nie wiadomo w końcu sama źle się czujesz. 

Tez myslalam o zapaleniu piersi ale juz przeszło w piersiach a samopoczucie zostało. Jak nie spi to lezy spokojnie z 15 min sama potem jęczy zeby przyjść wziąć ba ręce czy przytulić ale nie płacze, ogolnie jest spokojna. Ja mm daje raz dziennie i z kupką problem. Teraz juz 2doba bez mm i dalej na robiłem z brzuszkiem, jak kupkę zrobi to widac plastelinki. W nocy jako spi przez to ze próbuje zrobic kupkę. W godz 24- 8 soi moze 2h a tak to stęka, jęczy. A za dnia odeśpią jedną drzemkę 4h lub turbodrzemki po 15 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
11 minut temu, Kamilabe napisał(a):

Tez myslalam o zapaleniu piersi ale juz przeszło w piersiach a samopoczucie zostało. Jak nie spi to lezy spokojnie z 15 min sama potem jęczy zeby przyjść wziąć ba ręce czy przytulić ale nie płacze, ogolnie jest spokojna. Ja mm daje raz dziennie i z kupką problem. Teraz juz 2doba bez mm i dalej na robiłem z brzuszkiem, jak kupkę zrobi to widac plastelinki. W nocy jako spi przez to ze próbuje zrobic kupkę. W godz 24- 8 soi moze 2h a tak to stęka, jęczy. A za dnia odeśpią jedną drzemkę 4h lub turbodrzemki po 15 min

Może pediatra powinien coś przepisać małej na te kupki bo chyba porostu ma zaparcia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Agnieszka5g napisał(a):

Może pediatra powinien coś przepisać małej na te kupki bo chyba porostu ma zaparcia? 

Tak, ewidentne to zaparcia. A podajecie dzieciom probiotyk ? Czytałam ze wczesniakom i tym z cc sie podaje bo głównie oni mają problemy z florą bakteryjna w jelitkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

U nas dziś mega noc mały przespał od 21 30 do 4 sama go wzięłam o 4 bo jakoś się przestraszyłam że nie budzi się na jedzenie aż dziwne i wcale dużo nie zjadł, rano już trochę gorzej ze spaniem ale usnął i dziadka na rękach i śpi już ponad 3h. Może leki zaczynają działać i brzuszek go nie męczy 😊 nie cieszę się żeby nie zapeszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Kamilabe napisał(a):

Tak, ewidentne to zaparcia. A podajecie dzieciom probiotyk ? Czytałam ze wczesniakom i tym z cc sie podaje bo głównie oni mają problemy z florą bakteryjna w jelitkach. 

Tak bierzemy BioGaila 5 kropli na dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
10 godzin temu, Agnieszka5g napisał(a):

Tak bierzemy BioGaila 5 kropli na dzień

Ale z zalecenia lekarza ? Czy sama zdecydowałaś sie podac ? Tez mamy to w domu, dostalismy na szkole rodzenia ale nie chce dawac nic bez zalecenia. Jutro teleporada to zapytam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Agnieszka5g napisał(a):

U nas dziś mega noc mały przespał od 21 30 do 4 sama go wzięłam o 4 bo jakoś się przestraszyłam że nie budzi się na jedzenie aż dziwne i wcale dużo nie zjadł, rano już trochę gorzej ze spaniem ale usnął i dziadka na rękach i śpi już ponad 3h. Może leki zaczynają działać i brzuszek go nie męczy 😊 nie cieszę się żeby nie zapeszac

Ooo ale Ci zazdroszczę 😊 u nas rekord 4 h ciągiem spania.  Podajesz małemu espumisan albo coś tego typu plus jeszcze dodatkowo na żołądek probiotyk? Czy tylko sam probiotyk ? Ja właśnie dostałam zalecenie żeby podawać i to i to i zacznę od jutra ale nie dopytalam lekarza w jakich odstępach te probiotyk i espumisan podawać... czy Wasze maluszki tez się tak prężą ? U mnie mała czasem tak pręży nogi, cała się prostuje i zastanawiam się czy to normalne 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamilabe napisał(a):

Ale z zalecenia lekarza ? Czy sama zdecydowałaś sie podac ? Tez mamy to w domu, dostalismy na szkole rodzenia ale nie chce dawac nic bez zalecenia. Jutro teleporada to zapytam 

Ja dostałam zalecenie od pediatry żeby dawać espumisan plus dicoflor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
23 minuty temu, Klaudia91d napisał(a):

Ooo ale Ci zazdroszczę 😊 u nas rekord 4 h ciągiem spania.  Podajesz małemu espumisan albo coś tego typu plus jeszcze dodatkowo na żołądek probiotyk? Czy tylko sam probiotyk ? Ja właśnie dostałam zalecenie żeby podawać i to i to i zacznę od jutra ale nie dopytalam lekarza w jakich odstępach te probiotyk i espumisan podawać... czy Wasze maluszki tez się tak prężą ? U mnie mała czasem tak pręży nogi, cała się prostuje i zastanawiam się czy to normalne 🤷‍♂️

U nas rekord 6h spania niestety w dzień. W nocy dalej rytm 3,6 wybudzenie. 

Najlepiej śpi na dworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
25 minut temu, Kamilabe napisał(a):

Ale z zalecenia lekarza ? Czy sama zdecydowałaś sie podac ? Tez mamy to w domu, dostalismy na szkole rodzenia ale nie chce dawac nic bez zalecenia. Jutro teleporada to zapytam 

Lekarz zlecił tak podawać.

25 minut temu, Klaudia91d napisał(a):

Ooo ale Ci zazdroszczę 😊 u nas rekord 4 h ciągiem spania.  Podajesz małemu espumisan albo coś tego typu plus jeszcze dodatkowo na żołądek probiotyk? Czy tylko sam probiotyk ? Ja właśnie dostałam zalecenie żeby podawać i to i to i zacznę od jutra ale nie dopytalam lekarza w jakich odstępach te probiotyk i espumisan podawać... czy Wasze maluszki tez się tak prężą ? U mnie mała czasem tak pręży nogi, cała się prostuje i zastanawiam się czy to normalne 🤷‍♂️

Podaje obecnie probiotyk i Debridat , Espumisan podawalam wvsensiej ale nie pomagał za bardzo i mamy teraz tylko doraźnie a zaczęliśmy ten Debridat dawać.

Tak pręży się i ma tyle siły przy kolkach że muszę uważać żeby mi nie spadł. Ale w ciągu dnia też się pręży.

3 minuty temu, Enigma91 napisał(a):

U nas rekord 6h spania niestety w dzień. W nocy dalej rytm 3,6 wybudzenie. 

Najlepiej śpi na dworze.

 

Dzisiaj na spacerze tez nam super spał nawet w czasie kolek nie płakał o dziwno dopiero jak wróciliśmy do domu i dostał mleko po 17 to się zaczęło płacz eh 😭 to straszne jest powiem wam serce pęka 😩

Do 20 potem kąpiel karmienie i zasnął o 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
18 godzin temu, Kamilabe napisał(a):

Tak, ewidentne to zaparcia. A podajecie dzieciom probiotyk ? Czytałam ze wczesniakom i tym z cc sie podaje bo głównie oni mają problemy z florą bakteryjna w jelitkach. 

Ja podawałam biogaia 5krpli 1dziennie bo mała ciężko odbijała, z kupami nie było problemu 🙈  teraz espumisan produkcji niemieckiej bo miała lekkie kolki i jest dużo lepiej.   Ale ma jej się odbić prezy się , a kupę robi różnie  albo po nocy i później w dzień z 2-3 razy. Albo w nocy 2razu i w dzień ok3 razy.  

8 godzin temu, Enigma91 napisał(a):

U nas rekord 6h spania niestety w dzień. W nocy dalej rytm 3,6 wybudzenie. 

Najlepiej śpi na dworze.

Brawo 🙂 u nas najdłużej było 5godz a tak młoda się budzi najczęściej co 4 godz  , a jak w nocy zrobi kupę to potrafi godzinę nie spać 🙈 

W dzień na spacerze śpi 2.5godz a w domu jeszcze dosypia z godz. A przed i po drzemki 5min i to u mnie przy cycu, a tak na rękach tylko spokojna 🙈  i to u mnie , wczirjs poszłam się wykąpać to taka histeria, że szybko nie wytarłam się do końca tylko koszulke zarzuciłam wyszłam wzięłam ja i zaraz spokój 🙉🙈 i tak za każdym razem , nawet jak śpi a wyjdę na strych i ta odrazu się budzi i płacz 🙉

Wczoraj byliśmy na działce cały dzień przespała 🙉 od 11  ( 15 cyc) i dalej spała do 18 , później w domu zasnęła o 22 i się obudzą chwilę przed 1 na cyca i dopiero po 2 zasneła 🙈  teraz cyc 5.40 i kupa. Jeszcze pospi do 8-9  i później dopiero jak wyjdziemy ok 12 na spacer pójdzie spać. 

 

7 godzin temu, Agnieszka5g napisał(a):

Lekarz zlecił tak podawać.

Podaje obecnie probiotyk i Debridat , Espumisan podawalam wvsensiej ale nie pomagał za bardzo i mamy teraz tylko doraźnie a zaczęliśmy ten Debridat dawać.

Tak pręży się i ma tyle siły przy kolkach że muszę uważać żeby mi nie spadł. Ale w ciągu dnia też się pręży.

 

Dzisiaj na spacerze tez nam super spał nawet w czasie kolek nie płakał o dziwno dopiero jak wróciliśmy do domu i dostał mleko po 17 to się zaczęło płacz eh 😭 to straszne jest powiem wam serce pęka 😩

Do 20 potem kąpiel karmienie i zasnął o 21.

Wiem Aguś serce boli bo już człowiek nie wie jak pomóc temu maluszkowi. 

Czytałam na innej grupie że też na kolki pomaga chustowanie , próbowałam nosić małą ale już przy pierwszym razie chustowania ryk 🙈 a mogłabym chociaż coś zrobić w domu albo wyjść z nią na szybkie zakupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Agnieszka5g napisał(a):

Jakie zabawki macie dla swoich pociech? Takie odpowiednie dla wieku? Do chwytania gryzienia itd? 

Mam książeczki kontrastowe i grzechotkę co do chwytania itd?

U nas zabardzo jeszcze nic w użyciu. Mamy do chwytania OBall i piłeczki sensoryczne, ale jeszcze młody nie bawi się nimi. Raz tylko OBall złapał na razie. Tak to karty kontrastowe i książeczki mu pokazujemy, karuzele od 3 dni lubi obserwować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Moja ma karuzele i pałąki z wiszącymi zabawkami ale jak narazie jeszcze się niczym nie interesuje.  Ma bujaczek ale też nie zbyt w nim chce leżeć. Jest dzieckiem które wycisza się tylko na rękach 🙈🙉  i matka się uczy wszystko robić jedną reką. Ale za to noce ładne 🙂 jak wczoraj zasnęła o 21 ( standardowa już jej godzina)  to cyc 2.20 później 7 rano. Także pobiła swój rekord 😁😁   zjadła, oczywiście musiałam z nią na ręku zrobić śniadanie i zjeść . I przysneła, zobaczymy jak długo bo odlozylam ją do gondolki 😁  ( dostaliśmy do pokoju takie 3w1 ( gondola później wkłada się lezaczek a na koniec drewniane siedzonko dla starszaka) fajna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
32 minuty temu, ewon napisał(a):

Moja ma karuzele i pałąki z wiszącymi zabawkami ale jak narazie jeszcze się niczym nie interesuje.  Ma bujaczek ale też nie zbyt w nim chce leżeć. Jest dzieckiem które wycisza się tylko na rękach 🙈🙉  i matka się uczy wszystko robić jedną reką. Ale za to noce ładne 🙂 jak wczoraj zasnęła o 21 ( standardowa już jej godzina)  to cyc 2.20 później 7 rano. Także pobiła swój rekord 😁😁   zjadła, oczywiście musiałam z nią na ręku zrobić śniadanie i zjeść . I przysneła, zobaczymy jak długo bo odlozylam ją do gondolki 😁  ( dostaliśmy do pokoju takie 3w1 ( gondola później wkłada się lezaczek a na koniec drewniane siedzonko dla starszaka) fajna sprawa. 

U nas dzisiaj pobudka w sumie tylko o 4:30 w nocy na jedzenie 😁 koło 7:30 ja tylko wstałam bo zaczął coś marudzić i się okazało że znów przelal pampersa i pół pajaca mokre, więc na śpiocha go przebrałam, ciumknal na spiaco parę razy jednego cycka bo już twarde były to mu wcisnęłam chociaż jeden i śpi ze mną pod kołdrą na golaska bo już nie ubierałam go żeby się nie wybudził.

U nas dzisiaj pierwsze Kinder party 😁 robimy grilla i wpadają znajomi ze swoją starszą córeczka i nasi przyjaciele ze swoim synkiem którego pierwszy raz zobaczymy bo w majówkę wyszli ze szpitala ❤️

Ja czekam aż bąbelek wstanie i idziemy porobić na ogródku jeszcze 🙂 wczorsaj teściowa kupiła nowa kosiarkę to będę zaraz sobie nowym wozem kosić xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Wczoraj popołudnie marudna, ale jak zasnęła o 21 to cyc 2.20 i później 6 rano. Także noce fajne. 

 

Dziewczyny mi dzisiaj przyszło na emaila że edytowali mój bon turystyczny, wchodzę na pue i mam przyznany na Martę ☺☺   fajnie będzie na urlop 😁😁 

 

Dzisiaj u nas cieplusio 28stopni . Z chłopakami jak poszliśmy na spacer to przeszliśmy w sumie ok 10kilometrow 😆😆 

 

Oby było codziennie tak fajnie 😁😁😁  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, ewon napisał(a):

Wczoraj popołudnie marudna, ale jak zasnęła o 21 to cyc 2.20 i później 6 rano. Także noce fajne. 

 

Dziewczyny mi dzisiaj przyszło na emaila że edytowali mój bon turystyczny, wchodzę na pue i mam przyznany na Martę ☺☺   fajnie będzie na urlop 😁😁 

 

Dzisiaj u nas cieplusio 28stopni . Z chłopakami jak poszliśmy na spacer to przeszliśmy w sumie ok 10kilometrow 😆😆 

 

Oby było codziennie tak fajnie 😁😁😁  

 

A zgłosiłas ten bon? Bo u mnie nie widnieje na pue ZUS. I muszę do nich napisac a ty miałaś w zakładce na pue ZUS żeby wniosek napisać o niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 godzin temu, Agnieszka5g napisał(a):

 

A zgłosiłas ten bon? Bo u mnie nie widnieje na pue ZUS. I muszę do nich napisac a ty miałaś w zakładce na pue ZUS żeby wniosek napisać o niego?

Na ogólnej zakładce w menu z lewej strony powinnaś mieć i wtedy go tylko aktywujesz - wniosku nie trzeba żadnego od powinnien sam ci wskoczyć.  I tak miałam z dzieciakami starszymi ( ich już wykorzystałam jak byliśmy w Zakopanem na początku ciązy) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, ewon napisał(a):

Na ogólnej zakładce w menu z lewej strony powinnaś mieć i wtedy go tylko aktywujesz - wniosku nie trzeba żadnego od powinnien sam ci wskoczyć.  I tak miałam z dzieciakami starszymi ( ich już wykorzystałam jak byliśmy w Zakopanem na początku ciązy) . 

U mnie tez już widnieje bo to nie było.

Jutro idę z małym do lekarza jest coraz gorzej już nawet w dzień płacze 😢

Nic nie działa . Myślę że będę szła do gastrologa z nim i na USG brzuszka. 

Bo się wykończomy my i on. 

Nawet do ogrodu nie mogę wyjść z nim bo na dworzu się nie uspakaja. 

A o spacerach mogę zapomiec 😩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Agnieszka5g napisał(a):

U mnie tez już widnieje bo to nie było.

Jutro idę z małym do lekarza jest coraz gorzej już nawet w dzień płacze 😢

Nic nie działa . Myślę że będę szła do gastrologa z nim i na USG brzuszka. 

Bo się wykończomy my i on. 

Nawet do ogrodu nie mogę wyjść z nim bo na dworzu się nie uspakaja. 

A o spacerach mogę zapomiec 😩

Ojjj Aga to rzeczywiście masz ciężki przypadek. Oby to były tylko kolki, może rzeczywiście przyda się usg brzuszka my mieliśmy usg brzucha i mała ma lekko zapchany woreczek żółciowy. Wiec może być tak, ze dlatego się meczy moja mała. Jak Twój maluszek się nie uspokaja to musi go bolec bardzo. A dobrze przybiera na wadze ? Może dostaniesz jakiś mocniejszy środek na kolki. A robisz mu ciepłe okłady na brzuszek ? Próbowałaś tych pałeczek do tylka nie pamietam jak to się nazywa. A ciepłe kąpiele trochę pomagają czy nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...