Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

A to bedzie moje pierwsze dziecko dlatego mam taki dylemat. Boje sie ze malenswto nie bedzie najedzone i caly dzien na cycu spedzimy. Tak sobie wlasnie pomyslalam ze jak nie dam rady na piersi to przejdziemy na butelke. Zastanawia mnie tylko czy rzeczywiscie karmienie piersia jest duzo bardziej dobre dla dziecka niz butelka i pod jakim.wzgledem.jest lepsze. Dzieki za odp 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Emka na takie decyzje jeszcze masz kup臋 czasu,naprawd臋..ja przesta艂am karmi膰 synka,bo on nie chcial w ogole chwycic mi butelki..mimo,ze jad艂 deserki jux to do popicia musia艂 dawac cyxa..przeglodzilam go w jeden dzien i z rykiem zasnal i wtedy butelke chwycil. Sciagalam mu pokarm i dawalam butelka przez jakies 2tyg.a pozniej mm 馃檪

Ciekawa jestem jakiej plci bedzie ten bobas...ja to bym chcia艂a c贸r臋,zawsze chcia艂am park臋 i zreszt膮 m贸j m膮偶 te偶,ale jak sie tylko mlody urodzil to stwierdzil,ze on chce drugiego syna:-)

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Wiem ze mam duzo czasu ale ja tak mam ze martwie sie juz za wczasu 馃槈 a piszac butelka to.myslalam o robionych mlekach nie swoim 馃槈 to miejmy nadzieje ze bedzie parka choc mysle ze najwaznejsze aby bylo zdrowe 馃槈 ja tez jestem swojego bardzo ciekawa 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Wiem,偶e chodzi艂o Ci o mm ... tylko ja napisa艂am,偶e jeszcze 2tyg.po odstawieniu od piersi karmi艂am swoim mlekiem 馃槈 musia艂am upuszcza膰,偶eby mi si臋 zaqpalenie nie zrobi艂o p贸ki pokarm nie zaniknie,wi臋c nie wylewa艂am tylko M艂odemu dawa艂am 馃檪

oj ja to bym chcia艂a strasznie park臋 馃榿 i to tak idealnie,bo brat starszy 馃榿 Zobaczymy co to b臋dzie ... a;e tak jak piszesz najwa偶niejsze aby by艂o zdrowe 馃榿 Czekam na wizyt臋 u ginekjologa jak nigdy,a to dopiero za tydzie艅 w pt .. mo偶e ju偶 serducho us艂ysz臋 ...

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

witam Was 馃檪 ja r贸wniez obliczylam date i wyszedl kwiecien 2021聽馃檪 ciekawe jak mi dokladnie wyliczy lekarka. Mam wizyte w poniedzialek. Pani obiecala ze teraz wysle mnie na USG 馃檪 nie moge sie doczekac. Super byc w ci膮偶y ale wci膮偶 ta niepewnosc jak to bedzie. Moj brzuszek juz sie zaokraglil. Naszedl pewnie woda ale wiadac po mnie i musze nosic luzne bluzeczki 馃檪 a po Was cos widac?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

mnie tez pobolewaly piersi i troche nabrzmialy. Czasem mam nudnosci, szczegolnie jak robie cos do jedzenia z mocnym zapachem. Ostra duza cebula zle na mnie zadzialala i zupa ktora miala byc brokulowa zupa krem ale dodalam szpinaku i strasznie mnie to zemdlilo fuj. Moj maz zjadl i powiedzial , ze smaczna a ja ju偶 wi臋cej na ni膮 nie spojrza艂am 馃槑

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

mnie mo偶e zemdli艂o z 2 razy..a tak to spok贸j 馃檪 - raz samochodzie,a za drugim to nie pami臋tam dlaczego. piersi mnie r贸wnie偶 pobolewaj膮.. powiem wam,ze w tej ci膮偶y jest zupe艂nie inaczej ni偶 w tamtej..jedyne co je 艂膮czy to,to 偶e jestem senna i w dzie艅 jak m贸j m膮呕 mia艂 urlop na godz. k艂ad艂am si臋 spa膰 馃檪
z synem wymiotowa艂am tak,偶e czasem ju偶 nie by艂o czym... 馃槷 czy to rano,wiecz贸r czy po艂udnie...nie mia艂o to znaCZenia wi臋kszego...

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny. Pisze do was ze szpitala. Jestem tu od soboty bo zacz臋艂am plami膰 i nie mogli si臋 dopatrzy膰 zarodka w p臋cherzyku. Nie 偶ycz臋 nikomu takiego stresu. Na szcz臋艣cie dzisiaj widzia艂am moje jednocentymetrowe male艅stwo i jego bij膮ce serduszko. Jestem prze szcz臋艣liwa !!!!!! Od razu mi l偶ej na duszy 馃檪 馃檭 馃榿 馃お

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

reNatkaa napisa艂(a):

Cytat
mnie mo偶e zemdli艂o z 2 razy..a tak to spok贸j 馃檪 - raz samochodzie,a za drugim to nie pami臋tam dlaczego. piersi mnie r贸wnie偶 pobolewaj膮.. powiem wam,ze w tej ci膮偶y jest zupe艂nie inaczej ni偶 w tamtej..jedyne co je 艂膮czy to,to 偶e jestem senna i w dzie艅 jak m贸j m膮呕 mia艂 urlop na godz. k艂ad艂am si臋 spa膰 馃檪
z synem wymiotowa艂am tak,偶e czasem ju偶 nie by艂o czym... 馃槷 czy to rano,wiecz贸r czy po艂udnie...nie mia艂o to znaCZenia wi臋kszego...


A u mnie znowu jest odwrotnie. Z c贸rka nie mia艂am 偶adnych md艂o艣ci, nie straszne mi by艂o nurkowanie w Egipcie, rejsy statkiem itp ( a by艂 to wtedy 10 tydzie艅!!!) Za to teraz ca艂ymi dniami mam md艂o艣ci nieludzkie. Nie wymiotuj臋 ale md艂o艣ci s膮 okropne.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Lena najlepiej najed藕 sobie na sw贸j avatar tutaj na forum i zobacz co Ci wyliczy艂o albo wpisz sobie w google kalkulator ciazy tam wpiszesz.kiedy byl.ostatni.okres ewentualnie dlugosc cyklu i Ci.wyliczy ktory tydzien masz ale tak by to wychodzilo 馃槈 ja tez jestem pierwszy raz w ciazy 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

O to chodzi ze nie pamietam ale z 2 miesiace nie mialam juz okresu napewno...jak 12.08 wykazalo ze 6tydzien....ogolnie to ja nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy.. Bylam w polsce na 3 tygodnie i tez bylam u jednego ginekologa co mi powiedzial ze nie wypisze mi tabletek na wywolanie okresu bo mi sie pojawi ok pozniej pojechalam do rodzinki woj kujawsko pomorskie i tam przed wyjazdem znowu poszlam a lekarz na koniec do mnie mowi chce miec pani dzieci: a ja na to a czemu nie a on do mnie no to jak pani bedzie chciala zajsc w ciaze to zapraszam na leczenie nieplodnosci SZOK 10.08 dotarlam do Wloszech a w niedziele obudzilam sie z bolem glowym pozniej mialam goraczke wiec pojechalam na pogotowie bo bardzo sie zle czulam tam mi podali kroplowke , pobrali krew i mocz za pare minut odlaczyli kroplowke odebrali wyniki i mowia do mnie Gratulacje jest pani w ciazy mowie wam jaki szok dla wszystkich...A nie dawno plakalam ze musze sie leczyc

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...