Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

Emka99 napisa艂(a):

Cytat
Aha 馃槈 a to nie masz zadnych dolegliwosci? W sumie ja, gdyby nie brak okresu, test i jakies dziwne samopoczucie to tez bym nie wiedziala ze jetem w ciazy. Nie mam ani mdlosci ani innych objawow, glowa i brzuch czasem mnie bola i to tyle.


tzn czuje sie taka oslabiona , spiaca ale ja i wczesniej tak mialam, a z miesiaczka zawsze mialam problemy bo zawsze nie mialam tak jak powinnam miec dlatego bym sie nie domyslila ze jestem w ciazy..

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

reNatkaa napisa艂(a):

Cytat
A czemu pojechalas na pogotowie?聽
Ja to mam objawy ciazy,no i po nich mam przeczucie,ze to cora bedzie,ale sie okaze 馃檪 a dlatego,bo diwe ciaze laczy tylko sennosc


pojechalam na pogotowie bo od rana bardzo sie zle czulam i straszny bol glowy no i potem dostalam goraczke i lepiej bylo jechac wieczorkiem niz pozniej w nocy... No i potem juz sie wszystko okazalo 馃檪 teraz latwie sobie lekarza itd itp bo nie jest tak prostu tutaj we Wloszech

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Renatka, no to widz臋 偶e nie do艣膰 偶e dzieciaczki mamy z tego samego miesi膮ca to i podobne problemy mia艂y艣my.

Ja te偶聽 mam d艂ugie cykle i wiem 偶e w ci膮偶臋 zasz艂am 19.07. wi臋c dzidziu艣 jest na pewno "m艂odszy" ni偶 wynika z kalkulatora, co potwierdza USG 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

O to chodzi ze nie pamietam ale z 2 miesiace nie mialam juz okresu napewno...jak 12.08 wykazalo ze 6tydzien....ogolnie to ja nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy.. Bylam w polsce na 3 tygodnie i tez bylam u jednego ginekologa co mi powiedzial ze nie wypisze mi tabletek na wywolanie okresu bo mi sie pojawi ok pozniej pojechalam do rodzinki woj kujawsko pomorskie i tam przed wyjazdem znowu poszlam a lekarz na koniec do mnie mowi chce miec pani dzieci: a ja na to a czemu nie a on do mnie no to jak pani bedzie chciala zajsc w ciaze to zapraszam na leczenie nieplodnosci SZOK 10.08 dotarlam do Wloszech a w niedziele obudzilam sie z bolem glowym pozniej mialam goraczke wiec pojechalam na pogotowie bo bardzo sie zle czulam tam mi podali kroplowke , pobrali krew i mocz za pare minut odlaczyli kroplowke odebrali wyniki i mowia do mnie Gratulacje jest pani w ciazy mowie wam jaki szok dla wszystkich...A nie dawno plakalam ze musze sie leczyc

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Ja podpala艂am jak jaka艣 imprezka by艂a,po kryjomu przed moim,bo on d艂u偶ej pali艂,a nie podpala..w sumie to dlatego,ze jakby zapalil to juz by zaczal na nowo,a ja moge zapalic raz a pozniej wgl..takze nie mam problemu,zeby rzucic. W pierwszej ciazy palilam jeszcze przez miesiac jak sie dowiedzialam,ze w ciazy jestem,ale mniej nizz wczesniej.w sierpnniu przestalam palic,a moj A.w listopadzie

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Powiedzal ze 9聽tydz ciazy, termin na 21/24 kwetnia 馃槈聽Kilogram przytylam od ostatniej wagi a wazylam sie.chyba na poczatku sierpnia 馃槈 a badania ja sama juz chcialam bo mam jeszcze tydz wolnego聽to akurat na spokojnie sobie zrobie, poki do pracy nie wroce. On powiedzial ze moge juz badania robic ale niekoniecznie. Dal mi na toksmoplazmoze, mocz, morfologie, na antygeny, kile, z hiv sie tylko wstrzymal na razie.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Co za przepi臋kny dzie艅! U Was te偶 tak s艂onko 艣wieci?

19 godzin temu, brzuchatka90 napisa艂:

Hej, wed艂ug terminu ostatniej miesi膮czki termin porodu to 6 maja. Ale na 100% b臋d臋 mia艂a cesark臋 wi臋c pewnie za艂api臋 si臋 na koniec kwietnia.

Mog臋 tu zosta膰 czy mam ucieka膰?

Cze艣膰 Brzuchatko! No co Ty? Oczywi艣cie, 偶e mo偶esz zosta膰!

Ka偶da nowa osoba jest tu mile widziana - im nas wi臋cej tym lepiej!聽馃榿聽Jak u Ciebie przebiega ci膮偶a? Jakie艣 dolegliwo艣ci? A w og贸le to pierwsza ci膮偶a czy kolejna?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...