Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie

Ja wczoraj dostałam zdjęcia z połówkowego niestety nagrania teraz nie dają bo niby covid i chodzi o czas. Nagrałam dla męża telefonem tyle ile mogłam.

Dzisiaj bylam oglądać ten wózek Espiro co pisałam i już wiem że chce ten. Targuje się na Black Fraiday z dwoma sklepami zobaczymy ile mi zejdą.On ma bardzo dobre wyposażenie jak na tą cenę i prowadzi się go super. Nie trzeba nic dokupywać jest rewelacyjny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
15 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Ja wczoraj dostałam zdjęcia z połówkowego niestety nagrania teraz nie dają bo niby covid i chodzi o czas. Nagrałam dla męża telefonem tyle ile mogłam.

Dzisiaj bylam oglądać ten wózek Espiro co pisałam i już wiem że chce ten. Targuje się na Black Fraiday z dwoma sklepami zobaczymy ile mi zejdą.On ma bardzo dobre wyposażenie jak na tą cenę i prowadzi się go super. Nie trzeba nic dokupywać jest rewelacyjny!

No teraz coś można przyoszczedzic jak się chce nowy 🙂 ja myślałam żeby fotelik może teraz ogarnąć bo na maxi cosi jest -20% ale w tych co mają promocje nie ma akurat tego modelu na stanie, a w takim wielkim centrum które mamy koło domu niektóre kolory i tak są za 300zl z hakiem więc już tanio. Także chyba będziemy fotelik oganiać w styczniu jak pojedziemy robić casting na wózki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
42 minuty temu, Agnieszka5g napisał:

Jeśli chodzi o fotelik to my kupimy używany są naprawdę w idealnym stanie na olx. Na dodatek chcemy z bazą obrotowa i fotelik rozkładany cybexa najnowsza wersja. Nowy taki zestaw ponad 2 tys a używane już za 1400 są więc warto pomyśleć.

My stawiamy na wózek używany, fotelika od obcej osoby jednak się boje, nigdy nie wiadomo czy fotelik nie miał jakiegoś uderzenia czy coś, a my jednak trochę jeździmy bo do dziadków będziemy mieli ponad 300km chociażby więc bezpieczeństwo w samochodzie najważniejsze 🙂

też myślałam nad fotelikiem 360, ale jednak weźmiemy zwykła bazę isofix. Przy maluszku nie ma to różnicy bo do nosidełka można włożyć dziecko wcześniej i wpiąć na bazę tylko, a później sama wiem jak szybko mój chrześniak sam zaczął wskakiwać na fotelik i nie było już takiego problemu z zapinaniem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 13.11.2020 o 14:07, Aldonita napisał:

Hej dziewczyny! Tez dopiero do Was trafiłam, rowniez za 2 tygodnie mam drugie prenatalne ale poki co jeszcze nie wiemy czy to chłopczyk czy dziewczynka. Pierwsze 3 miesiace były straszne, chodziłam jak struta ale teraz juz jest super i wkońcu moge całkowicie cieszyć sie brzusiem. Ma ktos termina na 15 kwietnia?

Ja mam na 15 kwietnia 🙂 dzisiaj byłam na usg połówkowym i wszystko jest super. Na 100% mam maleńką lokatorkę ❤️👨‍👩‍👧

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
29 minut temu, Kamilabe napisał:

Ja mam na 15 kwietnia 🙂 dzisiaj byłam na usg połówkowym i wszystko jest super. Na 100% mam maleńką lokatorkę ❤️👨‍👩‍👧

Ale super !!! Ja sie pewnie dowiem w piatek czy to boy or girl😉. U mnie narazie tez na 15tegi bez zmian☺️

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Hej 🙂

ja dzisiaj idę, dopiero na 11.30 co ja do tej pory pocznę 😅😅

już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że się pokaże 🙂

 

co do fotelikow to jak się dużo jeździ to też myślę że lepiej kupić nowy. 

wózek kupimy raczej używany, ale jeszcze muszę popatrzeć  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, ewon napisał:

Hej 🙂

ja dzisiaj idę, dopiero na 11.30 co ja do tej pory pocznę 😅😅

już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że się pokaże 🙂

 

co do fotelikow to jak się dużo jeździ to też myślę że lepiej kupić nowy. 

wózek kupimy raczej używany, ale jeszcze muszę popatrzeć  .

 

 

Czekamy na info 🙂

ja właśnie znalazłam nosidełko na Black week i to będzie chyba nasz tegoroczny zakup na wyprzedażach 😉

nie chcemy na razie wladowac w nosidełko za dużo pieniędzy, bo może się okazać że młody nie będzie chciał w tym w ogóle siedzieć, więc planujmy na razie zakup z kinderkrafta 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

🥰🥰🥰🥰🥰  mamy 100%  dziewczynka 🥰🥰🥰🥰 330g 😄 jestem taka szczęśliwa. 

Mówię mu , że szkoda ze zdjęcia telefonem nie zrobiłam bo chłopaki nie uwierzą, to zrobił mi i dał 3 zdjęcia 3d 😁😁😁😁

IMG_20201126_130843.jpg

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, ewon napisał:

🥰🥰🥰🥰🥰  mamy 100%  dziewczynka 🥰🥰🥰🥰 330g 😄 jestem taka szczęśliwa. 

Mówię mu , że szkoda ze zdjęcia telefonem nie zrobiłam bo chłopaki nie uwierzą, to zrobił mi i dał 3 zdjęcia 3d 😁😁😁😁

IMG_20201126_130843.jpg

Super gratulacje 🙂 widze już w drodze powrotnej pierwszy różowy gadzecik się trafił 😉

Moja mama jak ostatnio byliśmy u nich i mówiliśmy że chłopak to też następnego dnia z pracy coś długo nie wracała się okazało że poszła po niebieskiego pajaca, bo "wreszcie mogła wybrać coś konkretnego" 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, ewon napisał:

🥰🥰🥰🥰🥰  mamy 100%  dziewczynka 🥰🥰🥰🥰 330g 😄 jestem taka szczęśliwa. 

Mówię mu , że szkoda ze zdjęcia telefonem nie zrobiłam bo chłopaki nie uwierzą, to zrobił mi i dał 3 zdjęcia 3d 😁😁😁😁

IMG_20201126_130843.jpg

I jaka kruszynka 🙂 ktory to tydzień? Mój klocek na prenatalnym ważył już 470g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
16 minut temu, Enigma91 napisał:

Super gratulacje 🙂 widze już w drodze powrotnej pierwszy różowy gadzecik się trafił 😉

Moja mama jak ostatnio byliśmy u nich i mówiliśmy że chłopak to też następnego dnia z pracy coś długo nie wracała się okazało że poszła po niebieskiego pajaca, bo "wreszcie mogła wybrać coś konkretnego" 😅

 Byliśmy po skarpetki i pajace różowe aby chłopakom przekazać w ten sposób co będzie 😁

A mąż wszedł do apteki po tabletki dla siebie i do auta wrócił ze smoczkiem 😆😆

 

( choć w szafie trochę ciuszkow jest używanych od szwagierki bo nie miała już gdzie trzymać i miałam posegregować na bardziej uniwersalne i typowo dziewczęce, 😆😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, ewon napisał:

🥰🥰🥰🥰🥰  mamy 100%  dziewczynka 🥰🥰🥰🥰 330g 😄 jestem taka szczęśliwa. 

Mówię mu , że szkoda ze zdjęcia telefonem nie zrobiłam bo chłopaki nie uwierzą, to zrobił mi i dał 3 zdjęcia 3d 😁😁😁😁

IMG_20201126_130843.jpg

 

Sama słodycz mała księżniczka rośnie 💕

 

A na wlasnie kupiłam dzisiaj mebelki do pokoju małego czas oczekiwania 8 tyg więc w sam raz na styczeń 😊

Edytowane przez Agnieszka5g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
16 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Sama słodycz mała księżniczka rośnie 💕

 

A na wlasnie kupiłam dzisiaj mebelki do pokoju małego czas oczekiwania 8 tyg więc w sam raz na styczeń 😊

To jak masz zdjęcie z neta pochwal się 🙂

a jak ściany malujecie??? 

 

kurde chyba muszę turkus przemalować 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżę, czytam Wasze wpisy, zdjęcia i ryczę! Tak się cieszę, że u Was i u mnie wszystko dobrze. Mega się wzruszyłam (ah te hormony!). Nie znamy się przecież, a przeżywam jakbyśmy były paczką. Pomyślałam jak to będzie w kwietniu jak będziemy chwalić się naszymi istotkami, aaaa znów ryczę!!!!! 
 

PS udało się z fotką 🙂 

63565811-BD3B-484D-BF5F-44DC17B82FFA.jpeg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Dejzi napisał:

Leżę, czytam Wasze wpisy, zdjęcia i ryczę! Tak się cieszę, że u Was i u mnie wszystko dobrze. Mega się wzruszyłam (ah te hormony!). Nie znamy się przecież, a przeżywam jakbyśmy były paczką. Pomyślałam jak to będzie w kwietniu jak będziemy chwalić się naszymi istotkami, aaaa znów ryczę!!!!! 
 

PS udało się z fotką 🙂 

63565811-BD3B-484D-BF5F-44DC17B82FFA.jpeg

Cieszę się, że zaczynamy razem przeżywać nasze ciążowy sprawy 😁  jestem na grupie fb ale jakoś tu mi bliżej, z młodszym też byłam na forum i tam bardzo byłyśmy zrzyte, z nie którymi do teraz piszę 🙂

 

Jaka ty laska jesteś 🥰 zgrabna z Ciebie mamuśka 😁😁 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Super Mamusie że u Was wszystko w porządku ❤  fajnie mieć kogoś z kimś można popisać w tym szczególnym dla nas czasie. Ja na grudzień mam zaplanowany zakup komody, żeby gromadzić już wszystkie potrzebne rzeczy No i może wózek juz wjedzie? Heheh szalona matka kupiłaby wszystko 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
11 minut temu, Wisia napisał:

Hej, kwietniowe Brzuchatki🌸 moja nowa wirtualna koleżanka z grupy na fb wysłała mi link do tego forum i mówi, że jest tutaj bardzo milutko! Chciałybyśmy się przywitać - Wisia i Liliana w brzuszku ❤  19+0tc 🙂

 

Witajcie 😗 

O tak tu grono bardzo miłe i wspierające się ☺☺☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
46 minut temu, zakapturzona napisał:

Super Mamusie że u Was wszystko w porządku ❤  fajnie mieć kogoś z kimś można popisać w tym szczególnym dla nas czasie. Ja na grudzień mam zaplanowany zakup komody, żeby gromadzić już wszystkie potrzebne rzeczy No i może wózek juz wjedzie? Heheh szalona matka kupiłaby wszystko 🤣

O tak  mnie nosiło cały czas a jak już płeć poznałam to oj ledwo siedze na du**e 😂😂😂

Chciałoby się wszystko, a trzeba z głową. Pomyśleć co potrzeba żeby bzdur nie kupić nie potrzebnie 😅

No ja komode w styczniu kupie, bo muszę szafe wyrzucić 😅  żeby był kącik dla młodej 🤪

Mi właśnie koleżanki córa oznajmiła że dla mnie full ciuszkow ale od 6mies 😆   nie dają mi szans na zakupy 😅😅😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Wisia napisał:

Hej, kwietniowe Brzuchatki🌸 moja nowa wirtualna koleżanka z grupy na fb wysłała mi link do tego forum i mówi, że jest tutaj bardzo milutko! Chciałybyśmy się przywitać - Wisia i Liliana w brzuszku ❤  19+0tc 🙂

 Witaj super że do nas dołączyłaś mamy tu milutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Dejzi napisał:

Leżę, czytam Wasze wpisy, zdjęcia i ryczę! Tak się cieszę, że u Was i u mnie wszystko dobrze. Mega się wzruszyłam (ah te hormony!). Nie znamy się przecież, a przeżywam jakbyśmy były paczką. Pomyślałam jak to będzie w kwietniu jak będziemy chwalić się naszymi istotkami, aaaa znów ryczę!!!!! 
 

PS udało się z fotką 🙂

 

Ale talia nie widać wogole ciąży piękna figura.

Fajnie jest tak sobie popisać i podzielić się naszym szczęściem

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...