Skocz do zawartości

Kwietnióweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
7 minut temu, Enigma91 napisał:

U mnie twardnienia jakoś ustały albo je mniej czuję bo młody już tak się wypycha że bardziej czuję jego chyba. Już czuję że ma mało miejsca i uparł się cały czas na prawą stronę. Lewa nic a na prawej cały czas albo tyłek, albo nogi pod żebra. Upodobal sobie coś na jedną stronę wszystko 😁

No wlasnie ja tez czuje takie wypychanie, ze az mnie to pobolewa kiedy tak sie wypycha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@Enigma91  jak za bardzo się wypina mówię do niej " Franco " 🙈🙈🙊🙊

 

No u mnie brzuch twardnieje a najbardziej dokucza nadal ból żeber i ciągniecia macicy, aż czasem muszę się trzymać bo mam wrażenie jakby miało mi wszytsko wypaść 🙈    a dzisiaj jeszcze albo źle wstałam, bo boli mnie chyba to kość ogonowa albo biodro cholera wie bo promieniuje tak że nie wiem gdzie dokładnie 🙉  jakaś już stara babcia jestem 🙈 

Autem też nie mogę za długo jeździć przez te żebra  i mąż mówi że chyba zaraz w ogóle z domu nie dam rady wyjść. 😣😖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Anka 32 napisał:

No wlasnie ja tez czuje takie wypychanie, ze az mnie to pobolewa kiedy tak sie wypycha. 

Ja się obudziłam ostatnio i miałam obolały brzuch w jednym miejscu jakby mi ktoś przywalił tak się na to jedno miejsce uparł synek xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ewon napisał:

@Enigma91  jak za bardzo się wypina mówię do niej " Franco " 🙈🙈🙊🙊

 

No u mnie brzuch twardnieje a najbardziej dokucza nadal ból żeber i ciągniecia macicy, aż czasem muszę się trzymać bo mam wrażenie jakby miało mi wszytsko wypaść 🙈    a dzisiaj jeszcze albo źle wstałam, bo boli mnie chyba to kość ogonowa albo biodro cholera wie bo promieniuje tak że nie wiem gdzie dokładnie 🙉  jakaś już stara babcia jestem 🙈 

Autem też nie mogę za długo jeździć przez te żebra  i mąż mówi że chyba zaraz w ogóle z domu nie dam rady wyjść. 😣😖

Ja czuje się tak samo , jak miałabym 100 lat a co będzie później jeszcze kilka tyg zostało. Wczoraj jechałam na chwile do galerii to mnie skurcze jakieś dziwne w pachwinach łapały , mała kopała mnie w trakcie w żołądek i się zastanawiałam czy dojadę 🤣 a najgorsze jest to ze nie mogę za bardzo jako pasażer ani z przodu ani z tylu jechać bo mi niedobrze. Myśle ze już od Wielkanocy to ja za bardzo nie będę się poprostu ruszać z domu tyle co na spacer, czy do znajomych. Dobrze ze na Wielkanoc przyjeżdża  mama do mi zrobi święta całe , bo samej by mi się nie chciało gotować w kuchni niewiadomo ile czasu 😅z tym stawianiem brzucha to chyba u każdej wiec widocznie coś w tym jest , ze już wszystko przygotowuje się na poród.😱 ja tylko jestem ciekawa czy przy problemach z ciśnieniem to jest cc czy naturalny, nie dopytalam z tych emocji na wizycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Dziewczyny dodałam kilka zdjęć z sesji brzuszkowej do albumu tego co podał link Admin.  Link jest na str 77 dodany przez admina.

Zdjęcia mam jeszcze z mężem jak i również piękne kolaże ale to już zostawiłam dla siebie.

@Enigma91 mój mały tez upodobał sobie prawa str wypycha się po prawej i rozciąga w zebra te zostaje bardziej z prawej strony.

 

Fakt te wypychanie czasem nawet boli ale już nie mogę się doczekać aż go zobaczę tyle lat na niego czekałam ❤️💕

Mnie np coraz częściej boli brzuch jak na miesiączkę!

Edytowane przez Agnieszka5g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Agnieszka5g napisał:

 

@Enigma91

 

Fakt te wypychanie czasem nawet boli ale już nie mogę się doczekać aż go zobaczę tyle lat na niego czekałam ❤️💕

Mnie np coraz częściej boli brzuch jak na miesiączkę!

Mnie też zaczyna tak boleć.  U ciebie to już wyższe stadium przygotowań do porodu 😉😉

 

Dzisiaj spało mi się dobrze, oczywiscie wstałam w nocy i tak mi coś gruchneło w kregosłupie, że szok. Rano już młoda w ogóle wypinała się w dziwnym miejscu bo z boku lewym, nie wiem co ona cudowała ale aż taka kulka wystawała mi 😂

 

Też już nie mogę się doczekać. W sumie miesiąc i będzie z nami 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Mi brzuch się stawia jak coś za dużo i za szybko porobię, jak postoję przy garach dłużej. Mam też duże wahania nastroju, jednego dnia rozpiera mnie energia, innego nie mam ochoty wychodzić z łóżka.

Moja dziewczyna też upodobała sobie prawy bok i kopie po żebrach, że aż  mnie prostuje ❤ Dała sobie wczoraj zdjęcie zrobić jak buszuje pod ulubionym żebrem 😅 normalnie jak wyciągam telefon, kiedy w brzuchu impreza w najlepsze nagle robi się cisza i dziewcze zastyga w bezruchu.

 

wgl dziewczyna była prawie całą ciążę Gajką a urodzi się jako Antosia ❤  z każdym dniem nie mogę się doczekać tej wiercipiętki. Po zaktualizowaniu terminu porodu dzisiaj zaczynamy 36 tc. 

20210306_182357.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Agnieszka piekne zdjecia 😍❤️💞

 

Moj synek takze wypina sie i kopie z prawej strony . Jutro mam wizyte u ginekologa i jestem ciekawa co nowego powie. 

U nas piekna sloneczna pogoda. Idziemy z mezem do parku 🌿 

Zamawiam jeszcze przez internet taki smietnik z chico do brudnych pieluch. Nie przepuszcza zapachow. Zamowilyscie taki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, Klaudia91d napisał:

Ja czuje się tak samo , jak miałabym 100 lat a co będzie później jeszcze kilka tyg zostało. Wczoraj jechałam na chwile do galerii to mnie skurcze jakieś dziwne w pachwinach łapały , mała kopała mnie w trakcie w żołądek i się zastanawiałam czy dojadę 🤣 a najgorsze jest to ze nie mogę za bardzo jako pasażer ani z przodu ani z tylu jechać bo mi niedobrze. Myśle ze już od Wielkanocy to ja za bardzo nie będę się poprostu ruszać z domu tyle co na spacer, czy do znajomych. Dobrze ze na Wielkanoc przyjeżdża  mama do mi zrobi święta całe , bo samej by mi się nie chciało gotować w kuchni niewiadomo ile czasu 😅z tym stawianiem brzucha to chyba u każdej wiec widocznie coś w tym jest , ze już wszystko przygotowuje się na poród.😱 ja tylko jestem ciekawa czy przy problemach z ciśnieniem to jest cc czy naturalny, nie dopytalam z tych emocji na wizycie. 

Moja przyjaciółka ze względu na ciśnienie miała wywoływany wcześniej porod. Chyba nie zawsze musi być CC.

4 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

Dziewczyny dodałam kilka zdjęć z sesji brzuszkowej do albumu tego co podał link Admin.  Link jest na str 77 dodany przez admina.

Zdjęcia mam jeszcze z mężem jak i również piękne kolaże ale to już zostawiłam dla siebie.

@Enigma91 mój mały tez upodobał sobie prawa str wypycha się po prawej i rozciąga w zebra te zostaje bardziej z prawej strony.

 

Fakt te wypychanie czasem nawet boli ale już nie mogę się doczekać aż go zobaczę tyle lat na niego czekałam ❤️💕

Mnie np coraz częściej boli brzuch jak na miesiączkę!

Mnie jakoś nie bolą ale dziwne uczucie jak coś od środka wypycha skórę, ale ja mam łożysko na przedniej ścianie więc pewnie dlatego. 

Godzinę temu, Anka 32 napisał:

Agnieszka piekne zdjecia 😍❤️💞

 

Moj synek takze wypina sie i kopie z prawej strony . Jutro mam wizyte u ginekologa i jestem ciekawa co nowego powie. 

U nas piekna sloneczna pogoda. Idziemy z mezem do parku 🌿 

Zamawiam jeszcze przez internet taki smietnik z chico do brudnych pieluch. Nie przepuszcza zapachow. Zamowilyscie taki? 

My dzisiaj kanapowo, mąż ledwo żyje po wczorajszym dniu, ciężki trening i jeszcze 10h w aucie mówi że ma dość.

Dla mnie te śmietniki to zdzierstwo lasy, pewnie bym użyła tyle ile wkładów i nigdy więcej. Strasznie drogę te uzupełnienia do tego. Mamy przybornik z Ikei jest tam kosz myślę że wejdzie z 4-5 pieluszek i wieczorem będzie się szło wywalić i rano po nocy 😉

Jakby co są worki zapachowe przecież 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzinę temu, Enigma91 napisał:

Moja przyjaciółka ze względu na ciśnienie miała wywoływany wcześniej porod. Chyba nie zawsze musi być CC.

Mnie jakoś nie bolą ale dziwne uczucie jak coś od środka wypycha skórę, ale ja mam łożysko na przedniej ścianie więc pewnie dlatego. 

My dzisiaj kanapowo, mąż ledwo żyje po wczorajszym dniu, ciężki trening i jeszcze 10h w aucie mówi że ma dość.

Dla mnie te śmietniki to zdzierstwo lasy, pewnie bym użyła tyle ile wkładów i nigdy więcej. Strasznie drogę te uzupełnienia do tego. Mamy przybornik z Ikei jest tam kosz myślę że wejdzie z 4-5 pieluszek i wieczorem będzie się szło wywalić i rano po nocy 😉

Jakby co są worki zapachowe przecież 🙂

No wlasnie ten z chico jest bez tych wkladow wymiennych i mozna tam zwykle worki wkladac.  Kosztuje zu OK 45 Euro w promocji i chyba to kupie. Mamy mala sypialnie i bedziemy malego U nas w sypialni przewijac.  Tu dziewczyny to bardzo sobie chwala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Anka 32 napisał:

No wlasnie ten z chico jest bez tych wkladow wymiennych i mozna tam zwykle worki wkladac.  Kosztuje zu OK 45 Euro w promocji i chyba to kupie. Mamy mala sypialnie i bedziemy malego U nas w sypialni przewijac.  Tu dziewczyny to bardzo sobie chwala. 

Chyba wole jednak nawet 3 razy dziennie do śmietnika się przejść, ale my też w domku, może w bloku np bym rozważała. Zresztą my też będziemy przechodzić wiosna na wielopieluchy na dzień więc jedynie w nocy i na spacerach będziemy produkować jedno to rano przed śniadaniem sobie ten worek po prostu wywalę po nocy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

@Agnieszka5g  piękne fotki 🙂  ja jadę jutro na sesje 🙂 juzjuż się śmiałam do koleżanki że dobrze że ma dobry fotoshop to trochę opalenizny mi doda 😂😂 

 

@zakapturzona  jaki ładniusi zgrabny brzusio 🙂   mój fo już ogromny arbuz 😂  

 

@Klaudia91d na innej grupie dziewczyny pisały że jak ktoś ma za wysokie nadciśnienie to robią cc, że jak cukrzycę to wcześniej wywołują ciążę.   Ale to pewnie wsyztsko zależy od lekarza i szpitala. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, Anka 32 napisał:

Agnieszka piekne zdjecia 😍❤️💞

 

Moj synek takze wypina sie i kopie z prawej strony . Jutro mam wizyte u ginekologa i jestem ciekawa co nowego powie. 

U nas piekna sloneczna pogoda. Idziemy z mezem do parku 🌿 

Zamawiam jeszcze przez internet taki smietnik z chico do brudnych pieluch. Nie przepuszcza zapachow. Zamowilyscie taki? 

Bratowa męża dostała na baby shower i mówi że zupełnie zbędny wydatek. Dostała rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Enigma91 napisał:

Chyba wole jednak nawet 3 razy dziennie do śmietnika się przejść, ale my też w domku, może w bloku np bym rozważała. Zresztą my też będziemy przechodzić wiosna na wielopieluchy na dzień więc jedynie w nocy i na spacerach będziemy produkować jedno to rano przed śniadaniem sobie ten worek po prostu wywalę po nocy 😉

Ja mieszkam w bloku i planuje normalny śmietnik postawić na pampersy , będziemy z mężem wynosić poprostu częściej 😅 chyba na początku te pampersy aż tak bardzo nie śmierdzą ? Tak mi się wydaje ? A później to wszystko wyjdzie w praniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pecha , zaczęłam wczoraj prac ciuszki małej i drzwiczki pralki akurat tera zaczęły przeciekać 🤷‍♂️ Kurcze nowej pralki szkoda mi kupować bo ta ma 3 lata, jutro będziemy szukać fachowca żeby spróbował naprawić. 😅 zawsze tak jest ze musi być pod górkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

Dziękuję za miłe słowa jeśli chodzi o zdjęcia. 

Czekam na wasze z niecierpliwością z sesji 👍😋

U nas też dzień lenia za oknem pada śnieg buro i ponuro.

Ja też już czekam na moje a kolega na razie obrobił zdjęcia z treningu rycerskiego a nasze jeszcze nie 🙈 

Aż jak zaraz przyjdzie to mu wygarne 😅

48 minut temu, Klaudia91d napisał:

Ja mieszkam w bloku i planuje normalny śmietnik postawić na pampersy , będziemy z mężem wynosić poprostu częściej 😅 chyba na początku te pampersy aż tak bardzo nie śmierdzą ? Tak mi się wydaje ? A później to wszystko wyjdzie w praniu 

Ponoć najgorzej jak już dieta zaczyna być rozszerzana. Ja i tak nawet jak bym miała taką kiełbaskę to sobie jakoś nie wyobrażam żeby kilka dni takie pieluchy tam w tym stały 🙈 jak mamy szczeniaki to też podkłady jak zasikaja to kilka razy dziennie wynosimy więc nie widzę problemu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...