Skocz do zawarto┼Ťci

Kwietni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusie
9 godzin temu, Dejzi napisał:

Ja mam tak─ů kuleczk─Ö ­čśÇ 18tc, ale jak m├│wicie, ┼╝e tak nagle bum to mo┼╝liwe, ┼╝e w ci─ůgu dw├│ch tygodni b─Ödzie kuuula ­čśâ┬á

3F679D7A-D860-474B-9256-15B0B158F6D3.jpeg

Ja 3tyg temu to mia┼éam jak ma┼ée wzd─Öcie, a teraz ju┼╝ si─Ö zaczyna. Ale tez zale┼╝y jak masz u┼éo┼╝ona macice, jak b─Ödziesz mia┼éa na tylnej ┼Ťcianie to mo┼╝e p├│┼║niej brzusio wyj┼Ť─ç ­čÖé za to kopniaki wtedy pono─ç daj─ů popali─ç

IMG_20201101_085437.jpg

Edytowane przez Enigma91
  • Lubi─Ö to! 1
Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

3 godziny temu, Enigma91 napisał:

Ja 3tyg temu to mia┼éam jak ma┼ée wzd─Öcie, a teraz ju┼╝ si─Ö zaczyna. Ale tez zale┼╝y jak masz u┼éo┼╝ona macice, jak b─Ödziesz mia┼éa na tylnej ┼Ťcianie to mo┼╝e p├│┼║niej brzusio wyj┼Ť─ç ­čÖé za to kopniaki wtedy pono─ç daj─ů popali─ç

IMG_20201101_085437.jpg

Pi─Ökny ­čśś mi wieczorem zazwyczaj w go┼Ťciach jak jem wi─Öcej to robi si─Ö taki okr─ůglutki, a rano znika ­čśů┬áwy┼Ťwietli┼éo si─Ö moje zdj─Öcie? Bo u mnie go teraz nie ma Ôś╣´ŞĆ

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
1 godzinę temu, Dejzi napisał:

Pi─Ökny ­čśś mi wieczorem zazwyczaj w go┼Ťciach jak jem wi─Öcej to robi si─Ö taki okr─ůglutki, a rano znika ­čśů┬áwy┼Ťwietli┼éo si─Ö moje zdj─Öcie? Bo u mnie go teraz nie ma Ôś╣´ŞĆ

Nie ma niestety w┼éa┼Ťnie ­čś× ja si─Ö objada─ç ju┼╝ nie mog─Ö haha, chocia┼╝ patrz─ůc na diet─Ö w cukrzycy ci─ů┼╝owej to co chwil─Ö musz─Ö co┼Ť wcina─ç, masakra ca┼éy czas jem ­čśů

1 godzinę temu, zakapturzona napisał:

U mnie 6 kg + brzuszek ju┼╝ jest ca┼ékiem okr─ůglutki. Dzisiaj po┼é├│wkowe wi─Öc b─Öd─Ö podgl─ůda─ç moj─ů dziewczyn─Ö na du┼╝ym ekranie ­čą░┬á

20201124_094124.jpg

Trzymamy kciuki daj zna─ç jak tam ksi─Ö┼╝niczka ­čÖé my ju┼╝ wczoraj poogladani wi─Öc dzisiaj mama zn├│w szaleje i dodaje kolejne rzeczy do listy zakup├│w ­čĄú

• Lubi─Ö to! 1
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
5 godzin temu, Dejzi napisał:

Niestety ja go nie widz─Ö ­čś×

mo┼╝e musisz lekko zmniejszy─ç zdj─Öcie ­čĄö­čĄö┬á

ja tak mia┼éam ostatnio, tylko ┼╝e mi si─Ö nie chcia┼éo wgra─ç ­čś×

• Dzi─Öki! 1
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
4 godziny temu, zakapturzona napisał:

U mnie 6 kg + brzuszek ju┼╝ jest ca┼ékiem okr─ůglutki. Dzisiaj po┼é├│wkowe wi─Öc b─Öd─Ö podgl─ůda─ç moj─ů dziewczyn─Ö na du┼╝ym ekranie ­čą░┬á20201124_094124.jpg

┬áDaj zna─ç jak tam na po┼é├│wkowych ­čśü­čśü

Ja id─Ö w czwartek ju┼╝ tupie nogami ­čśů­čśů

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie

Jestem po p├│┼éowkowych ma┼éy zdrowy 450g szcz─Ö┼Ťcia ÔŁĄ´ŞĆ

Tylko ja dostałam acard bo przepływy pępowinowe w dolnej granicy z racji ryzyka porodu przedwczesnego muszę to kontrolować i za 2 tyg wizyta , dr mówiła że w 21tc może jeszcze tak być i dała zapobiegawczo Acard.

Edytowane przez Agnieszka5g
  • Lubi─Ö to! 1
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie

Jestem po p├│┼éowkowych ma┼éy zdrowy 450g szcz─Ö┼Ťcia┬áÔŁĄ´ŞĆ

Tylko ja dostałam acard bo przepływy pępowinowe w dolnej granicy z racji ryzyka porodu przedwczesnego muszę to kontrolować i za 2 tyg wizyta , dr mówiła że w 21tc może jeszcze tak być i dała zapobiegawczo Acard.

Edytowane przez Agnieszka5g
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie

IMG_20201124_171356.jpg

• Lubi─Ö to! 2
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
57 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Jestem po p├│┼éowkowych ma┼éy zdrowy 450g szcz─Ö┼Ťcia ÔŁĄ´ŞĆ

┼Üliczny, jak sobie r─ůczk─Ö u┼éo┼╝y┼é ­čÖé­čÖé i ┼éadna waga ­čÖé

Na pewno b─Ödzie wszystko dobrze ­čÖé , teraz tak wszystko posz┼éo do przodu, ┼╝e mog─ů ju┼╝ pom├│c.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Godzinę temu, Agnieszka5g napisał:

IMG_20201124_171356.jpg

Super ­čÖé fajny b─ůbel ÔŁĄ´ŞĆ na pewno b─Ödzie wszystko w porz─ůdku, b─Öd─ů kontrolowa─ç i wszystko b─Ödzie dobrze ­čÖé

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie

Witajcie! Kochane, dziewczynusia ma 390 g. Pieknie zdrowo ro┼Ťnie, wszystkie parametry w normie, ┼╝adnych odchyle┼ä. Jedyna zmiana to termin porodu z USG wyznaczony na 07-04-2021 ­čą░┬á mo┼╝na rusza─ç z zakupowym sza┼éem ­čśů­čśů­čą░­čą░

20201124_221954.jpg

• Lubi─Ö to! 2
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
44 minuty temu, Agnieszka5g napisał:

Dzi─Ökuj─Ö dziewczyny ­čśś­čśś

A tak z innej beczki co my┼Ťlicie o w├│zku Espiro Next 2.0 Manhattan?

Espiro te┼╝ maj─ů ca┼ékiem dobre opinie, te┼╝ bierzemy z tej formy pod uwag─Ö. Zobaczymy czym si─Ö b─Ödzie dobrze je┼║dzi┼éo w sklepie. Na razie nastawiamy si─Ö na poszukiwania po nowym roku na spokojnie ­čÖé z wwozkiem to my┼Ťl─Ö ┼╝e trzeba podjecha─ç i samemu zobaczy─ç jak Ci le┼╝y, bo ka┼╝demu zale┼╝y na czym innym ­čÖé

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
7 godzin temu, Enigma91 napisał:

Nie ma niestety w┼éa┼Ťnie ­čś× ja si─Ö objada─ç ju┼╝ nie mog─Ö haha, chocia┼╝ patrz─ůc na diet─Ö w cukrzycy ci─ů┼╝owej to co chwil─Ö musz─Ö co┼Ť wcina─ç, masakra ca┼éy czas jem ­čśů

Trzymamy kciuki daj zna─ç jak tam ksi─Ö┼╝niczka ­čÖé my ju┼╝ wczoraj poogladani wi─Öc dzisiaj mama zn├│w szaleje i dodaje kolejne rzeczy do listy zakup├│w ­čĄú

Zapytam z ciekawo┼Ťci, jaki poziom cukru Ci wychodzi? Ile razy dziennie sprawdzasz? Mi 2 razy wyszed┼é cukier rz─Ödu +/- 95 lekarz prowadz─ůcy skierowa┼é na konsultacje do diabetologa, zrobi┼éam dodatkowo krzyw─ů w ok 16 tc (kt├│ra wysz┼éa dobrze, poza oczywi┼Ťcie parametrem czczo 97) i diabetolo┼╝ka powiedzia┼éa ┼╝e to nie cukrzyca a taka uroda ­čĄú ale dla pewno┼Ťci sprawdzam cukier 4x dziennie i dieta. Ale dziewczyny! Jak trzyma─ç diet─Ö, kiedy wszystko teraz takie pyszniutkie ­čśů­čśů­čśů

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
9 godzin temu, zakapturzona napisał:

Witajcie! Kochane, dziewczynusia ma 390 g. Pieknie zdrowo ro┼Ťnie, wszystkie parametry w normie, ┼╝adnych odchyle┼ä. Jedyna zmiana to termin porodu z USG wyznaczony na 07-04-2021 ­čą░┬á mo┼╝na rusza─ç z zakupowym sza┼éem ­čśů­čśů­čą░­čą░

20201124_221954.jpg

Ale super słodziak! Ja w piatek ide na połówkowe wiec wkoncu mam nadzieje ze sie dowiemy czy to dziewczynka czy chlopczyk. Mam pytanie czy ktoras z was brala plytke nagrana na USG? Wiem ze moge kupic jak bede ale nie wiem czy warto. Dajcie znac

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
10 godzin temu, zakapturzona napisał:

20201124_221954.jpg

Gratuluj─Ö ­čą░┬á

┼Üliczna ­čą░┬á

Oj to b─Ödzie si─Ö teraz dzia┼éo na zakupach ­čśé

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
44 minuty temu, zakapturzona napisał:

My mamy nagranie i z badania prenatalnego pierwszego trymestru i tego po┼é├│wkowego. Za ka┼╝de p┼éaci┼éam 30 zl. To po prostu pe┼ény obraz z badania USG bez lektora ­čśä­čśä jak dla.mnie super pami─ůtka ­čą░

Zazdroszcz─Ö Ôś║┬á ┬áA ty prywatnie czy na nfz?? Bo ja na nfz i tu nawet zdj─Öcia s─ů na zwyk┼éej kartce papieru ­čś×┬á

Ale trudno, 7.12 id─Ö do mojego to go wymagam o jedn─ů fotk─Ö.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
7 minut temu, ewon napisał:

Zazdroszcz─Ö Ôś║┬á ┬áA ty prywatnie czy na nfz?? Bo ja na nfz i tu nawet zdj─Öcia s─ů na zwyk┼éej kartce papieru ­čś×┬á

Ale trudno, 7.12 id─Ö do mojego to go wymagam o jedn─ů fotk─Ö.┬á

Do lekarza prowadz─ůcego chodz─Ö prywatnie ale na prenatalne da┼é mi skierowanie ze swojej poradni na nfz wi─Öc p┼éaci┼éam tylko za p┼éytki z nagraniem. A co do zdj─Ö─ç, poza wypisem z wynikami bada┼ä, zdj─Öcia te┼╝ mia┼éam wydrukowane na kartce i w zasadzie, uwa┼╝am to za lepsze rozwi─ůzanie bo zdj─Öcia z urz─ůdzenia USG, te na ┼Ťliskim papierze z czasem zanikaj─ů, wiec chc─ůc je zachowa─ç, najlepiej je poprostu skserowa─ç.┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
14 godzin temu, zakapturzona napisał:

Zapytam z ciekawo┼Ťci, jaki poziom cukru Ci wychodzi? Ile razy dziennie sprawdzasz? Mi 2 razy wyszed┼é cukier rz─Ödu +/- 95 lekarz prowadz─ůcy skierowa┼é na konsultacje do diabetologa, zrobi┼éam dodatkowo krzyw─ů w ok 16 tc (kt├│ra wysz┼éa dobrze, poza oczywi┼Ťcie parametrem czczo 97) i diabetolo┼╝ka powiedzia┼éa ┼╝e to nie cukrzyca a taka uroda ­čĄú ale dla pewno┼Ťci sprawdzam cukier 4x dziennie i dieta. Ale dziewczyny! Jak trzyma─ç diet─Ö, kiedy wszystko teraz takie pyszniutkie ­čśů­čśů­čśů

Ja mia┼éam 91-92 jak pojawi┼éo si─Ö 95 raz z krwi to dosta┼éam skierowanie do diabetologa. Teraz mia┼éam tak r├│┼╝nie ale przekroczenia tylko na czczo co jest bardzo cz─Öste ale tak na poziomie maks 98 raz chyba. Na krzywej mia┼éam wyniki po glukozie w normie tylko na czczo 95. Diabetolog uzna┼éa ┼╝e spokojnie dieta dany rad─Ö ale zdiagnozowa─ç cukrzyc─Ö trzeba bo nie wa┼╝ne jakie jest przekroczenie ka┼╝de przekroczenie w ci─ů┼╝y to cukrzyca. Mierze 4 razy dziennie: na czczo i po 3 g┼é├│wnych posi┼ékach.

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
4 godziny temu, Aldonita napisał:

Ale super słodziak! Ja w piatek ide na połówkowe wiec wkoncu mam nadzieje ze sie dowiemy czy to dziewczynka czy chlopczyk. Mam pytanie czy ktoras z was brala plytke nagrana na USG? Wiem ze moge kupic jak bede ale nie wiem czy warto. Dajcie znac

U nas si─Ö nie da┼éo, bo lekarz twierdzi ┼╝e to zajmuje czas dodatkowy a wizyty s─ů oganiczane do minimum ze wzgl─Ödu na pandemi─Ö ­čś× a chcialam wzi─ů─ç bo bardzo mnie boli ┼╝e przez ten cholerny covid tylko ja widz─Ö naszego synka jak do mnie macha a m├│j m─ů┼╝ nie mo┼╝e ­čś×

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
1 godzinę temu, ewon napisał:

A┼╝ z ciekawo┼Ťci zapytam si─Ö czy mog─Ö kupi─ç te┼╝ nagranie albo chocia┼╝ czy mog─Ö nagrywa─ç telefonem.┬áspacer.png

Ja nagra┼éam w┼éa┼Ťnie telefonem dla m─Ö┼╝a na pierwszym prenatalnym, jak poprosi┼éam to si─Ö doktor zgodzi┼é. Na drugim nie nagrywa┼éam ju┼╝ bo bobas ju┼╝ tak du┼╝y ┼╝e i tak tylko kawa┼éki jego wida─ç wi─Öc odpu┼Ťci┼éam ­čÖé

Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• U┼╝ytkownicy online

Brak u┼╝ytkownik├│w do pokazania

• Najnowsze odpowiedzi

• Najlepiej jest zrobi─ç badanie na bet─Ö HCG itd.
    • Ja jednak wol─Ö prywatne. Nasza c├│rka jest w dwuj─Özycznym przedszkolu Tequesta na ┼╗oliborzu i to co mi si─Ö tam podoba poza mo┼╝liwo┼Ťci─ů nauki angielskiego i hiszpa┼äskiego, to to, ┼╝e grupy s─ů niewielkie. Ciocie moga faktycznie po┼Ťwi─Öci─ç czas ka┼╝demu dziecku.
    • Jeste┼Ťmy najlepszymi producentami dokument├│w, na ┼Ťwiecie kr─ů┼╝y ponad 12 milion├│w naszych dokument├│w. Oferujemy paszporty rejestrowane i nierejestrowane, prawa jazdy, piecz─ůtki i inne produkty dla wielu kraj├│w takich jak: USA. , Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, W┼éochy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka Brytania. Ta lista nie jest kompletna. Aby uzyska─ç dodatkowe informacje i z┼éo┼╝y─ç zam├│wienie, odwied┼║ nasz─ů stron─Ö internetow─ů lub skontaktuj si─Ö z nami przez e-mail lub telefon kom├│rkowy. Kontaktowy adres e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com Og├│lne wsparcie: fynnkelly376 @ yahoo. com Skype:live: .cid.b9c0ed2b9850d563 Tel (Whatsapp): (00) 237-676-392-671 W ka┼╝dej chwili prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. S┼éowa kluczowe: Kup college, uniwersytet i inne stopnie naukowe Kup dow├│d znajomo┼Ťci j─Özyka francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, w┼éoskiego i/lub angielskiego Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka niderlandzkiego (Holandia); (holenderski A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego; (Egzaminy TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka francuskiego; (DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF KANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Qu├ębec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE i Master 1 FLE) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka niemieckiego; (certyfikaty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD) Certyfikaty znajomo┼Ťci j─Özyka w┼éoskiego; (CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS) kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup paszporty belgijskie, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi┼äskie (Finlandia), kup francuskie paszporty (Francja), kupi─ç paszport niemiecki (niemiecki), kup paszporty holenderskie (Holandia/Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa┼äskie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka┼äskie, Kup paszporty po┼éudniowoafryka┼äskie. kup licencje pilota australijskiego, kup fa┼észywe kanadyjskie prawa jazdy, kup francuskie (Francja) fa┼észywe prawa jazdy, kupi─ç holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa─ç paszporty dyplomatyczne, kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup fa┼észywe paszporty Belgia, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi┼äskie (Finlandia), kup paszporty niemieckie (niemieckie), Kup paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa┼äskie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka┼äskie, Kup paszporty po┼éudniowoafryka┼äskie. kup australijskie prawa jazdy, kup kanadyjskie prawa jazdy, Kup francuskie (Francja) prawa jazdy, Kup holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup niemieckie (Niemcy) prawa jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa─ç paszporty dyplomatyczne, kup paszporty kamufla┼╝u, kup duplikaty paszport├│w, kupi─ç paszporty USA (Stany Zjednoczone) na sprzeda┼╝, kup paszporty australijskie na sprzeda┼╝, kup paszporty z Belgii na sprzeda┼╝, Sprzedam fa┼észywe paszporty brazylijskie (Brazylia), Zakup, niski, podrobiony, podr├│bka, paszport, kanadyjski, brytyjska nowo┼Ť─ç, podr├│bka, w┼éoskie dokumenty, malajski, australijski, podr├│bka, ameryka┼äskie, prawo jazdy, pobyt, zezwolenie, fa┼észywy numer PESEL, paszport kamufla┼╝owy, anonimowe ubezpieczenie, mi─Ödzynarodowe, offshore, hurt bankowo┼Ť─ç, nowa to┼╝samo┼Ť─ç, po drugie, obywatelstwo, dyplomacja, narodowo┼Ť─ç, obca.
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...