Skocz do zawarto┼Ťci

Kwietni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Popularne posty

Cz─Ö┼Ť─ç dziewczyny! Jestem w 16tc termin mam na 4 kwietnia. Ostatnio by┼éam na usg i moja lekarz potwierdzi┼éa ┼╝e to b─Ödzie ch┼éopak! To moja pierwsza wyczekana po 6 latach ci─ů┼╝a. Og├│lne dobrze s

Jestem po p├│┼éowkowych ma┼éy zdrowy 450g szcz─Ö┼Ťcia┬áÔŁĄ´ŞĆ Tylko ja dosta┼éam acard bo przep┼éywy p─Öpowinowe w dolnej granicy z racji ryzyka porodu przedwczesnego musz─Ö to kontrolowa─ç i za 2 tyg wizyta ,

Ale talia nie wida─ç wogole ci─ů┼╝y pi─Ökna figura. Fajnie jest tak sobie popisa─ç i podzieli─ç si─Ö naszym szcz─Ö┼Ťciem

Przesłane zdjęcia

45 minut temu, Aldonita napisał:

No to tak jak u mnie z tymi ruchami, coraz s┼éabsze i naprawde musze sie postara─ç, ┼╝eby sie mautka porusza┼éa, ale pono─ç to normalne. Te┼╝ dzisiaj id─Ö na ktg wi─Öc zobaczymy. Ale tak jak u Ciebie zero skurczy jedynie dzisiaj waga moja spadla o 1,1 kg­čśë. No c├│┼╝ czekamy...┬á

A wyprawka już dawno gotowa, teraz z tymi opuchniętymi dłońmi to już bym nic nie wyprasowała.

ja prasuje, pior─Ö ale ju┼╝ mi bardzo ci─Ö┼╝ko, nie mam si┼éy na nic ­čśů wszystko robi─Ö zawsze na ostatnia chwile taki mam styl ┼╝ycia ­čĄú czekam na termin na wywo┼éanie , my┼Ťle, ze za tydzie┼ä powinni dzwoni─ç ze szpitala i tak licz─Ö, ze max do 20.04┬ási─Ö rozpakuje ale kto wie mo┼╝e samo szybciej p├│jdzie. Mam taki b├│l krocza od wczoraj, ciagle chce mi si─Ö spa─ç, si┼éy coraz mniej. W nocy b├│le jak na miesi─ůczk─Ö. Zobaczymy. Jutro mam wizyt─Ö u ginekologa podpytam o te ruchy. A kt├│ry masz tydzie┼ä?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Ja już po wizycie. Mały waży 3440g udało się go zmierzyć. Moja szyjka jest gotowa miękka krótka i rozwarta na 4 palce. Jutro moja dr ma dyżur mam rano pisać jak z miejscami to każe mi przyjechać na oddział bo jestem gotowa żeby rodzić. Chociaż jak będę krwawić dzisiaj bo Prus badaniu już zaczęłam to mam jechać dzisiaj. Na fotelu miałam Skórcz ale przyznam że go praktycznie nie czułam dr mówiła że to dobrze bo będzie mniej bolało

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
17 godzin temu, Klaudia91d napisał:

@Enigma91┬áa u┼╝ywa┼éa┼Ť w szpitalu laktatora? Og├│lnie przyda┼é Ci si─Ö ? ­čśŐ

Nie w szpitalu nie użyłam, dopiero w domu dwa razy użyłam. 

14 godzin temu, ewon napisał:

Dziękuję dziewczyny. 

Po 8 godz dopiero wstawa┼éam, ale niestety wymiotowa┼éam. Ma┼éa ca┼éy czas przy cycu ­čÖł - nawet po┼éo┼╝ne powiedzia┼éy ┼╝e mi wsp├│┼éczuj─ů,bo ma┼éa tylko p├│┼é godziny wytrzyma┼éa beze mnie ­čÖë a chcia┼éy ja zabra─ç na 3godz zebym pospa┼éa. Zd─ů┼╝y┼éam si─Ö tylko umy─ç ­čśé .

jestem mega zm─Öczona ale szcz─Ö┼Ťliwa.┬á

Ojej moje koleżanka po CC i też mówi że jej młody nieodkladalny cały dzień na cycu, już jej krew leci z brodawek.

Godzinę temu, Agnieszka5g napisał:

Ja już po wizycie. Mały waży 3440g udało się go zmierzyć. Moja szyjka jest gotowa miękka krótka i rozwarta na 4 palce. Jutro moja dr ma dyżur mam rano pisać jak z miejscami to każe mi przyjechać na oddział bo jestem gotowa żeby rodzić. Chociaż jak będę krwawić dzisiaj bo Prus badaniu już zaczęłam to mam jechać dzisiaj. Na fotelu miałam Skórcz ale przyznam że go praktycznie nie czułam dr mówiła że to dobrze bo będzie mniej bolało

Ja te┼╝ nie czu┼éam i chcia┼éam si─Ö ┼éudzi─ç ┼╝e b─Ödzie ┼éatwiej. Nie by┼éo chyba ­čÖł do po┼éowy porodu spoko a p├│┼║niej w toalecie to na posadzce 2 razy wyladowalam na kolanach ┼╝eby przetrwa─ç skurcz, a posz┼éam si─Ö wysiusia─ç, w wannie wilam si─Ö te┼╝ jak porabana ­čĄú

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Enigma91 napisał:

Nie w szpitalu nie użyłam, dopiero w domu dwa razy użyłam. 

Ojej moje koleżanka po CC i też mówi że jej młody nieodkladalny cały dzień na cycu, już jej krew leci z brodawek.

Ja te┼╝ nie czu┼éam i chcia┼éam si─Ö ┼éudzi─ç ┼╝e b─Ödzie ┼éatwiej. Nie by┼éo chyba ­čÖł do po┼éowy porodu spoko a p├│┼║niej w toalecie to na posadzce 2 razy wyladowalam na kolanach ┼╝eby przetrwa─ç skurcz, a posz┼éam si─Ö wysiusia─ç, w wannie wilam si─Ö te┼╝ jak porabana ­čĄú

No zobaczymy ale cieszy mnie to że już jest na dwa palce to 4 cm więc nie jest źle. Muszę się przespać bo mało spałam w nocy i już opadaja mi powieki. 

Mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie jutro miejsce w UCK ┼╝eby mnie przyj─Öli ­čĹŹ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

No zobaczymy ale cieszy mnie to że już jest na dwa palce to 4 cm więc nie jest źle. Muszę się przespać bo mało spałam w nocy i już opadaja mi powieki. 

Mam nadziej─Ö ┼╝e b─Ödzie jutro miejsce w UCK ┼╝eby mnie przyj─Öli ­čĹŹ

Ooo to daj zna─ç jutro ­čśŐ super masz ta Pani─ů doktor, ze Ci ogarnie. Najwa┼╝niejsze , ze si─Ö samo rusza.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Klaudia91d napisał:

Ooo to daj zna─ç jutro ­čśŐ super masz ta Pani─ů doktor, ze Ci ogarnie. Najwa┼╝niejsze , ze si─Ö samo rusza.┬á

Wiesz jak si─Ö oka┼╝e ┼╝e nie ma miejsc a akcja si─Ö nie zacznie to b─Öd─Ö w punkcie wyj┼Ťcia. Dzisiaj te┼╝ biodrka i skakanko na pi┼éce o schody zaliczone! Jeszcze podobno jaka┼Ť infekcja mi si─Ö zapl─ůta┼éa dosta┼éam czopki na to nie wiadomo sk─ůd akurat na sam koniec

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
46 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Wiesz jak si─Ö oka┼╝e ┼╝e nie ma miejsc a akcja si─Ö nie zacznie to b─Öd─Ö w punkcie wyj┼Ťcia. Dzisiaj te┼╝ biodrka i skakanko na pi┼éce o schody zaliczone! Jeszcze podobno jaka┼Ť infekcja mi si─Ö zapl─ůta┼éa dosta┼éam czopki na to nie wiadomo sk─ůd akurat na sam koniec

To niefajnie z ta infekcja na sam koniec ale mo┼╝e jedna globulka pomo┼╝e. Ja mia┼éam kilka razy w ci─ů┼╝y infekcje┬ái czasem bra┼éam jednego czopka┬á┬ái ju┼╝ by┼éo po wszystkim. A czop Ci odpad┼é? No to trzymam kciuki jutro ┼╝eby by┼éo miejsce ­čśŐ czujesz jakie┼Ť skurcze ?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Klaudia91d napisał:

ja prasuje, pior─Ö ale ju┼╝ mi bardzo ci─Ö┼╝ko, nie mam si┼éy na nic ­čśů wszystko robi─Ö zawsze na ostatnia chwile taki mam styl ┼╝ycia ­čĄú czekam na termin na wywo┼éanie , my┼Ťle, ze za tydzie┼ä powinni dzwoni─ç ze szpitala i tak licz─Ö, ze max do 20.04┬ási─Ö rozpakuje ale kto wie mo┼╝e samo szybciej p├│jdzie. Mam taki b├│l krocza od wczoraj, ciagle chce mi si─Ö spa─ç, si┼éy coraz mniej. W nocy b├│le jak na miesi─ůczk─Ö. Zobaczymy. Jutro mam wizyt─Ö u ginekologa podpytam o te ruchy. A kt├│ry masz tydzie┼ä?┬á

Czasem to i lepiej na ostatni─ů chwile sobie co┼Ť zostawi─ç bo si─Ö tak nie my┼Ťli tylko cz┼éowiek si─Ö czym┼Ť zajmie. U mnie tez b├│l krocza jak wstaje ale jak rozchodze troche┬áto jest lepiej. Po┼éo┼╝na m├│wi┼éa ┼╝eby pod koniec ci─ů┼╝y co dzie┼ä i┼Ť─ç na godzinny spacer. Ja jak wracam to ledwo chodze po takim wysi┼éku- jak stara babka tylko laski brak­čĄú­čĄú­čĄú.┬á
A z tymi ruchami to by┼éam na ktg dzisiaj i nie podoba┼éo si─Ö po┼éo┼╝nej ale nie by┼éo zadnego lekarza ┼╝eby zerkn─ů┼é a jestem juz w 38+6. Za to jak wr├│ci┼éam to teraz szale┼ästwo w brzuchu a naprawde mia┼éam przestuj w ruchach kilka dni­čÖü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Agnieszka5g napisał:

Trzymam kciuki za jutro ┼╝eby si─Ö uda┼éo i ┼╝eby posz┼éo szybko­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
56 minut temu, Klaudia91d napisał:

To niefajnie z ta infekcja na sam koniec ale mo┼╝e jedna globulka pomo┼╝e. Ja mia┼éam kilka razy w ci─ů┼╝y infekcje┬ái czasem bra┼éam jednego czopka┬á┬ái ju┼╝ by┼éo po wszystkim. A czop Ci odpad┼é? No to trzymam kciuki jutro ┼╝eby by┼éo miejsce ­čśŐ czujesz jakie┼Ť skurcze ?

Zobaczmy może pomoże jedna. Bo tak mały może mieć po porodzie a po co siedzieć dłużej w szpitalu. 

Żadnego czopu nie widziałam. Skurczy też nie czuje no może wieczorami ale.to raczej u góry takie spinanie a docelowych nie.

6 minut temu, Aldonita napisał:

Czasem to i lepiej na ostatni─ů chwile sobie co┼Ť zostawi─ç bo si─Ö tak nie my┼Ťli tylko cz┼éowiek si─Ö czym┼Ť zajmie. U mnie tez b├│l krocza jak wstaje ale jak rozchodze troche┬áto jest lepiej. Po┼éo┼╝na m├│wi┼éa ┼╝eby pod koniec ci─ů┼╝y co dzie┼ä i┼Ť─ç na godzinny spacer. Ja jak wracam to ledwo chodze po takim wysi┼éku- jak stara babka tylko laski brak­čĄú­čĄú­čĄú.┬á
A z tymi ruchami to by┼éam na ktg dzisiaj i nie podoba┼éo si─Ö po┼éo┼╝nej ale nie by┼éo zadnego lekarza ┼╝eby zerkn─ů┼é a jestem juz w 38+6. Za to jak wr├│ci┼éam to teraz szale┼ästwo w brzuchu a naprawde mia┼éam przestuj w ruchach kilka dni­čÖü

U mnie w zesz┼éym tyg te┼╝ by┼éo s┼éabe ktg ma┼éy si─Ö prawie nie ruszy┼éam szybko skierowanie na Dopplera wysz┼éo wszystko ok poprostu by┼éam g┼éodna bo od ┼Ťniadania min─Ö┼éo z 3 h i ma┼éy by┼é s┼éabo aktywny. Nast─Öpnym razem zjad┼éam p├│┼║niej sniadanie po drodze jeszcze banana i wypi┼éam p├│┼é puszki coli i ma┼éy ta┼äczy┼é jak szalony na ktg ­čśť

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Agnieszka5g┬áHejo ja jestem majoweczka ale tez z Pomorza. Gdzie planujesz rodzic? Ja trafi┼éam do szpitala i z uck wys┼éali mnie na patole a┼╝ do Elbl─ůga ­čśĹ ale na porod├│wce wczoraj mieli prawie pusto i dzwonili po mamusie na CC ┼╝eby przyje┼╝d┼╝a┼éy ­čśë┬ácho─ç wiadomo... sytuacja zmienia si─Ö dynamicznie. Masz jaki┼Ť plan jak nie uck?┬á
i s─ů tu tez inne mamy z pomorskiego z jakim┼Ť planem co do szpitala? Bo ja teraz ciagle o tym mysle... oczywi┼Ťcie chce si─Ö ewakuowa─ç z Elbl─ůga jak szybko si─Ö da ­čśĹ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 godziny temu, mami napisał:

@Agnieszka5g┬áHejo ja jestem majoweczka ale tez z Pomorza. Gdzie planujesz rodzic? Ja trafi┼éam do szpitala i z uck wys┼éali mnie na patole a┼╝ do Elbl─ůga ­čśĹ ale na porod├│wce wczoraj mieli prawie pusto i dzwonili po mamusie na CC ┼╝eby przyje┼╝d┼╝a┼éy ­čśë┬ácho─ç wiadomo... sytuacja zmienia si─Ö dynamicznie. Masz jaki┼Ť plan jak nie uck?┬á
i s─ů tu tez inne mamy z pomorskiego z jakim┼Ť planem co do szpitala? Bo ja teraz ciagle o tym mysle... oczywi┼Ťcie chce si─Ö ewakuowa─ç z Elbl─ůga jak szybko si─Ö da ­čśĹ

Ojej a┼╝ do Elbl─ůga a na Zaspie nie by┼éo miejsca czy w Kartuzach? Daleko do Elbl─ůga ci─Ö wys┼éali. ­čś▒

A ja napisałam do dr sms z przypomnieniem i czekam aż napisze czy jechać czy nie.

Po aplikacji czopka na infekcje znowu plamienie od nocy a na kubelku bylam ju┼╝ 3 razy nie wiem czy to ┼╝e stresu w sumie ja.tak nie mam jak si─Ö stresuje

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 godzin temu, mami napisał:

Cze┼Ť─ç, ja jestem z Gda┼äska i planuje rodzic wUCK lub┬áZaspa a w najgorszej ewentualno┼Ťci Kartuzy ­čśŐ na razie jestem um├│wiona na wywo┼éanie w uck , na takiej zasadzie, ze czekam w kolejce na telefon┬ágorzej jak samo zacznie si─Ö wcze┼Ťniej. Straszne, ze a┼╝ do Elbl─ůga Ci─Ö przekierowali. I jak sam szpital w Elbl─ůgu? Czemu ju┼╝ le┼╝ysz na patologii?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Aldonita napisał:

Ooo to ja 37 tydz 2 dzie┼ä wiec du┼╝o wcze┼Ťniej ­čśŐ to prawda czas mi na razie szybko leci bo jak my┼Ťle ze za tydzie┼ä powinnam mie─ç wywo┼éanie zgodnie z tym co m├│wili w szpitalu to czuje si─Ö niegotowa i ciagle co┼Ť dzia┼éam ­čśů padam na twarz na koniec dnia. Mi raz wysz┼éo ktg kiepskie i w┼éa┼Ťnie tak jak pisze Agnieszka przed jem jakiego┼Ť batonika, pije troch─Ö coli albo jem jaka┼Ť kanapk─Ö ­čśŐ podziwiam Ci─Ö ze dajesz rad─Ö tak spacerowa─ç, ja wychodz─Ö na 15 min i wracam ca┼éa zasapana. A po schodach na 2 pi─Ötro wchodz─Ö z odpoczynkiem ­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
20 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Ojej a┼╝ do Elbl─ůga a na Zaspie nie by┼éo miejsca czy w Kartuzach? Daleko do Elbl─ůga ci─Ö wys┼éali. ­čś▒

A ja napisałam do dr sms z przypomnieniem i czekam aż napisze czy jechać czy nie.

Po aplikacji czopka na infekcje znowu plamienie od nocy a na kubelku bylam ju┼╝ 3 razy nie wiem czy to ┼╝e stresu w sumie ja.tak nie mam jak si─Ö stresuje

Hmmm a to plamienie mo┼╝e by─ç tak m├│wi┼éa wczoraj doktor? Nie powinna┼Ť jecha─ç na IP ju┼╝ tak na cito? My┼Ťle , ze rozkr─Öca si─Ö samo┬ázanim si─Ö obejrzysz b─Ödziesz mia┼éa maluszka na cycku ­čą░

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
14 minut temu, Klaudia91d napisał:

Hmmm a to plamienie mo┼╝e by─ç tak m├│wi┼éa wczoraj doktor? Nie powinna┼Ť jecha─ç na IP ju┼╝ tak na cito? My┼Ťle , ze rozkr─Öca si─Ö samo┬ázanim si─Ö obejrzysz b─Ödziesz mia┼éa maluszka na cycku ­čą░

Wczoraj jak bada┼éa szyjk─Ö to krwawi┼éam bo mi naruszy┼éa m├│wi┼éa ┼╝e jak b─Öd─Ö krwawi─ç dalej to jecha─ç na IP. A ┼╝e pestalam to ucich┼éo wszystko. Wieczorem zaaplikowalam czopek i on mi chyba wychodzi┼é ┼╝e ┼Ťlubem z krwi─ů zobacz─Ö jak to b─Ödzie w ci─ůgu dnia. Moja dr napisa┼éa ┼╝e narazie nie ma miejsc w UCK ┼╝e jeste┼Ťmy w kontakcie wi─Öc czekam . Napisa┼éam jej te┼╝ ┼╝e plamnie.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
9 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Wczoraj jak bada┼éa szyjk─Ö to krwawi┼éam bo mi naruszy┼éa m├│wi┼éa ┼╝e jak b─Öd─Ö krwawi─ç dalej to jecha─ç na IP. A ┼╝e pestalam to ucich┼éo wszystko. Wieczorem zaaplikowalam czopek i on mi chyba wychodzi┼é ┼╝e ┼Ťlubem z krwi─ů zobacz─Ö jak to b─Ödzie w ci─ůgu dnia. Moja dr napisa┼éa ┼╝e narazie nie ma miejsc w UCK ┼╝e jeste┼Ťmy w kontakcie wi─Öc czekam . Napisa┼éam jej te┼╝ ┼╝e plamnie.

Masakra z tymi miejscami a┼╝ sama zaczynam si─Ö ju┼╝ stresowa─ç tym wszystkim...

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
57 minut temu, Klaudia91d napisał:

Masakra z tymi miejscami a┼╝ sama zaczynam si─Ö ju┼╝ stresowa─ç tym wszystkim...

No w┼éa┼Ťnie maskara ale chyba jak si─Ö nie odzewie dzisiaj to pojad─Ö w niedziel─Ö na Zaspe b─Öd─Ö 7 dni po terminie a tam od 7 przyjmuj─ů w UCK po 10 chyba dobrze pami─Ötam?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

Hej dziewczyny 

Jestem obola┼éa strasznie, ju┼╝ mnie ty┼éek boli od tego ┼éozka. Sutki mam zaczerwienione i piek─ůce bo m┼éoda cz─Östo jest na cycu i mocno ciumka bo ma wiazade┼éko kr├│tsze ,ale nie na tyle ┼╝eby ju┼╝ musieli dzia┼éa─ç,poprostu trzeba je wyrobi─ç troch─Ö.U┼╝ywamy ma┼Ťci ale slabo dzia┼éaj─ů. Za to mam wi─Öcej mleka, dzisiaj spa┼éam z malutk─ů na klatce piersiowej,tak┼╝e lekko nie wyspana jestem. B├│l macicy starszny podczas karmienia. Ale dam rad─Ö ­čÖé

I z pozytywnych wiadomo┼Ťci to dzisiaj wychodizny do domku, ja ju┼╝ dosta┼éam wypis, teraz czekamy na wypis Marty i pobranie krwi z piety.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

No w┼éa┼Ťnie maskara ale chyba jak si─Ö nie odzewie dzisiaj to pojad─Ö w niedziel─Ö na Zaspe b─Öd─Ö 7 dni po terminie a tam od 7 przyjmuj─ů w UCK po 10 chyba dobrze pami─Ötam?

z tego co wiem na zaspie szybciej przyjmuj─ů ni┼╝ uck na wywo┼éanie. No zobaczymy mo┼╝e powypisuj─ů kogo┼Ť i b─Ödziesz mia┼éa miejsce w uck. A Zaspa tez spoko, maja dobre opinie ­čśŐ chyba , ze samo p├│jdzie dzi┼Ť w nocy ÔÇÜ my┼Ťle ze jak ju┼╝ tak Ci si─Ö tam dzieje to mo┼╝e si─Ö rozkr─Öci─ç lada chwila. Ciekawa jestem co moj doktorek dzi┼Ť powie na wizycie , czy co┼Ť si─Ö dzieje ale w─ůtpi─Ö­čśé┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ewon napisał:

Hej dziewczyny 

Jestem obola┼éa strasznie, ju┼╝ mnie ty┼éek boli od tego ┼éozka. Sutki mam zaczerwienione i piek─ůce bo m┼éoda cz─Östo jest na cycu i mocno ciumka bo ma wiazade┼éko kr├│tsze ,ale nie na tyle ┼╝eby ju┼╝ musieli dzia┼éa─ç,poprostu trzeba je wyrobi─ç troch─Ö.U┼╝ywamy ma┼Ťci ale slabo dzia┼éaj─ů. Za to mam wi─Öcej mleka, dzisiaj spa┼éam z malutk─ů na klatce piersiowej,tak┼╝e lekko nie wyspana jestem. B├│l macicy starszny podczas karmienia. Ale dam rad─Ö ­čÖé

I z pozytywnych wiadomo┼Ťci to dzisiaj wychodizny do domku, ja ju┼╝ dosta┼éam wypis, teraz czekamy na wypis Marty i pobranie krwi z piety.┬á

Super, ze dzi┼Ť wychodzisz, w domku najlepiej dochodzi si─Ö do siebie ­čśŹ┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
27 minut temu, Klaudia91d napisał:

z tego co wiem na zaspie szybciej przyjmuj─ů ni┼╝ uck na wywo┼éanie. No zobaczymy mo┼╝e powypisuj─ů kogo┼Ť i b─Ödziesz mia┼éa miejsce w uck. A Zaspa tez spoko, maja dobre opinie ­čśŐ chyba , ze samo p├│jdzie dzi┼Ť w nocy ÔÇÜ my┼Ťle ze jak ju┼╝ tak Ci si─Ö tam dzieje to mo┼╝e si─Ö rozkr─Öci─ç lada chwila. Ciekawa jestem co moj doktorek dzi┼Ť powie na wizycie , czy co┼Ť si─Ö dzieje ale w─ůtpi─Ö­čśé┬á

Tak my┼Ťl─Ö ┼╝e jak moja dr dzisiaj si─Ö nie odezwie to potem ma dy┼╝ur dopiero za tydzie┼ä wi─Öc i tak na ni─ů nie┬á trafi─Ö to w niedziel─Ö p├│jd─Ö na Zaspe. Daj zna─ç jak po wizycie

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...