Skocz do zawarto┼Ťci
Mynia98

Kwietni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj dosta┼éam zdj─Öcia z po┼é├│wkowego niestety nagrania teraz nie daj─ů bo niby covid i chodzi o czas. Nagra┼éam dla m─Ö┼╝a telefonem tyle ile mog┼éam.

Dzisiaj bylam ogl─ůda─ç ten w├│zek Espiro co pisa┼éam i ju┼╝ wiem ┼╝e chce ten. Targuje si─Ö na Black Fraiday z dwoma sklepami zobaczymy ile mi zejd─ů.On ma bardzo dobre wyposa┼╝enie jak na t─ů cen─Ö i prowadzi si─Ö go super. Nie trzeba nic dokupywa─ç jest rewelacyjny!

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
15 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Ja wczoraj dosta┼éam zdj─Öcia z po┼é├│wkowego niestety nagrania teraz nie daj─ů bo niby covid i chodzi o czas. Nagra┼éam dla m─Ö┼╝a telefonem tyle ile mog┼éam.

Dzisiaj bylam ogl─ůda─ç ten w├│zek Espiro co pisa┼éam i ju┼╝ wiem ┼╝e chce ten. Targuje si─Ö na Black Fraiday z dwoma sklepami zobaczymy ile mi zejd─ů.On ma bardzo dobre wyposa┼╝enie jak na t─ů cen─Ö i prowadzi si─Ö go super. Nie trzeba nic dokupywa─ç jest rewelacyjny!

No teraz co┼Ť mo┼╝na przyoszczedzic jak si─Ö chce nowy ­čÖé ja my┼Ťla┼éam ┼╝eby fotelik mo┼╝e teraz ogarn─ů─ç bo na maxi cosi jest -20% ale w tych co maj─ů promocje nie ma akurat tego modelu na stanie, a w takim wielkim centrum kt├│re mamy ko┼éo domu niekt├│re kolory i tak s─ů za 300zl z hakiem wi─Öc ju┼╝ tanio. Tak┼╝e chyba b─Ödziemy fotelik ogania─ç w styczniu jak pojedziemy robi─ç casting na w├│zki xD

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chodzi o fotelik to my kupimy u┼╝ywany s─ů naprawd─Ö w idealnym stanie na olx. Na dodatek chcemy z baz─ů obrotowa i fotelik rozk┼éadany cybexa najnowsza wersja. Nowy taki zestaw ponad 2 tys a u┼╝ywane ju┼╝ za 1400 s─ů wi─Öc warto pomy┼Ťle─ç.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Agnieszka5g napisał:

Je┼Ťli chodzi o fotelik to my kupimy u┼╝ywany s─ů naprawd─Ö w idealnym stanie na olx. Na dodatek chcemy z baz─ů obrotowa i fotelik rozk┼éadany cybexa najnowsza wersja. Nowy taki zestaw ponad 2 tys a u┼╝ywane ju┼╝ za 1400 s─ů wi─Öc warto pomy┼Ťle─ç.

My stawiamy na w├│zek u┼╝ywany, fotelika od obcej osoby jednak si─Ö boje, nigdy nie wiadomo czy fotelik nie mia┼é jakiego┼Ť uderzenia czy co┼Ť, a my jednak troch─Ö je┼║dzimy bo do dziadk├│w b─Ödziemy mieli ponad 300km chocia┼╝by wi─Öc bezpiecze┼ästwo w samochodzie najwa┼╝niejsze ­čÖé

te┼╝ my┼Ťla┼éam nad fotelikiem 360, ale jednak we┼║miemy zwyk┼éa baz─Ö isofix. Przy maluszku nie ma to r├│┼╝nicy bo do noside┼éka mo┼╝na w┼éo┼╝y─ç dziecko wcze┼Ťniej i wpi─ů─ç na baz─Ö tylko, a p├│┼║niej sama wiem jak szybko m├│j chrze┼Ťniak sam zacz─ů┼é wskakiwa─ç na fotelik i nie by┼éo ju┼╝ takiego problemu z zapinaniem ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 13.11.2020 o 14:07, Aldonita napisał:

Hej dziewczyny! Tez dopiero do Was trafiłam, rowniez za 2 tygodnie mam drugie prenatalne ale poki co jeszcze nie wiemy czy to chłopczyk czy dziewczynka. Pierwsze 3 miesiace były straszne, chodziłam jak struta ale teraz juz jest super i wkońcu moge całkowicie cieszyć sie brzusiem. Ma ktos termina na 15 kwietnia?

Ja mam na 15 kwietnia ­čÖé┬ádzisiaj by┼éam na usg po┼é├│wkowym i wszystko jest super. Na 100% mam male┼äk─ů lokatork─Ö ÔŁĄ´ŞĆ­čĹĘÔÇŹ­čĹęÔÇŹ­čĹž

• Lubi─Ö to! 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
29 minut temu, Kamilabe napisał:

Ja mam na 15 kwietnia ­čÖé┬ádzisiaj by┼éam na usg po┼é├│wkowym i wszystko jest super. Na 100% mam male┼äk─ů lokatork─Ö ÔŁĄ´ŞĆ­čĹĘÔÇŹ­čĹęÔÇŹ­čĹž

Ale super !!! Ja sie pewnie dowiem w piatek czy to boy or girl­čśë. U mnie narazie tez na 15tegi bez zmianÔś║´ŞĆ

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej ­čÖé

ja dzisiaj id─Ö, dopiero na 11.30 co ja do tej pory poczn─Ö ­čśů­čśů

ju┼╝ nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç, mam nadziej─Ö ┼╝e si─Ö poka┼╝e ­čÖé

co do fotelikow to jak si─Ö du┼╝o je┼║dzi to te┼╝ my┼Ťl─Ö ┼╝e lepiej kupi─ç nowy.┬á

wózek kupimy raczej używany, ale jeszcze muszę popatrzeć  .

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 godziny temu, ewon napisał:

Hej ­čÖé

ja dzisiaj id─Ö, dopiero na 11.30 co ja do tej pory poczn─Ö ­čśů­čśů

ju┼╝ nie mog─Ö si─Ö doczeka─ç, mam nadziej─Ö ┼╝e si─Ö poka┼╝e ­čÖé

co do fotelikow to jak si─Ö du┼╝o je┼║dzi to te┼╝ my┼Ťl─Ö ┼╝e lepiej kupi─ç nowy.┬á

wózek kupimy raczej używany, ale jeszcze muszę popatrzeć  .

Czekamy na info ­čÖé

ja w┼éa┼Ťnie znalaz┼éam noside┼éko na Black week i to b─Ödzie chyba nasz tegoroczny zakup na wyprzeda┼╝ach ­čśë

nie chcemy na razie wladowac w noside┼éko za du┼╝o pieni─Ödzy, bo mo┼╝e si─Ö okaza─ç ┼╝e m┼éody nie b─Ödzie chcia┼é w tym w og├│le siedzie─ç, wi─Öc planujmy na razie zakup z kinderkrafta ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

­čą░­čą░­čą░­čą░­čą░┬á mamy 100%┬á dziewczynka ­čą░­čą░­čą░­čą░ 330g ­čśä jestem taka szcz─Ö┼Ťliwa.┬á

M├│wi─Ö mu , ┼╝e szkoda ze zdj─Öcia telefonem nie zrobi┼éam bo ch┼éopaki nie uwierz─ů, to zrobi┼é mi i da┼é 3 zdj─Öcia 3d ­čśü­čśü­čśü­čśü

IMG_20201126_130843.jpg

• Lubi─Ö to! 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ewon napisał:

­čą░­čą░­čą░­čą░­čą░┬á mamy 100%┬á dziewczynka ­čą░­čą░­čą░­čą░ 330g ­čśä jestem taka szcz─Ö┼Ťliwa.┬á

M├│wi─Ö mu , ┼╝e szkoda ze zdj─Öcia telefonem nie zrobi┼éam bo ch┼éopaki nie uwierz─ů, to zrobi┼é mi i da┼é 3 zdj─Öcia 3d ­čśü­čśü­čśü­čśü

IMG_20201126_130843.jpg

Super gratulacje ­čÖé widze ju┼╝ w drodze powrotnej pierwszy r├│┼╝owy gadzecik si─Ö trafi┼é ­čśë

Moja mama jak ostatnio byli┼Ťmy u nich i m├│wili┼Ťmy ┼╝e ch┼éopak to te┼╝ nast─Öpnego dnia z pracy co┼Ť d┼éugo nie wraca┼éa si─Ö okaza┼éo ┼╝e posz┼éa po niebieskiego pajaca, bo "wreszcie mog┼éa wybra─ç co┼Ť konkretnego" ­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ewon napisał:

IMG_20201126_130843.jpg

I jaka kruszynka ­čÖé ktory to tydzie┼ä? M├│j klocek na prenatalnym wa┼╝y┼é ju┼╝ 470g

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
16 minut temu, Enigma91 napisał:

Super gratulacje ­čÖé widze ju┼╝ w drodze powrotnej pierwszy r├│┼╝owy gadzecik si─Ö trafi┼é ­čśë

Moja mama jak ostatnio byli┼Ťmy u nich i m├│wili┼Ťmy ┼╝e ch┼éopak to te┼╝ nast─Öpnego dnia z pracy co┼Ť d┼éugo nie wraca┼éa si─Ö okaza┼éo ┼╝e posz┼éa po niebieskiego pajaca, bo "wreszcie mog┼éa wybra─ç co┼Ť konkretnego" ­čśů

┬áByli┼Ťmy po skarpetki i pajace r├│┼╝owe aby ch┼éopakom przekaza─ç w ten spos├│b co b─Ödzie ­čśü

A m─ů┼╝ wszed┼é do apteki po tabletki dla siebie i do auta wr├│ci┼é ze smoczkiem ­čść­čść

( cho─ç w szafie troch─Ö ciuszkow jest u┼╝ywanych od szwagierki bo nie mia┼éa ju┼╝ gdzie trzyma─ç i mia┼éam posegregowa─ç na bardziej uniwersalne i typowo dziewcz─Öce, ­čść­čść )┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Enigma91 napisał:

I jaka kruszynka ­čÖé ktory to tydzie┼ä? M├│j klocek na prenatalnym wa┼╝y┼é ju┼╝ 470g

20 +1  tydz

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, ewon napisał:

IMG_20201126_130843.jpg

Sama s┼éodycz ma┼éa ksi─Ö┼╝niczka ro┼Ťnie ­čĺĽ

A na wlasnie kupi┼éam dzisiaj mebelki do pokoju ma┼éego czas oczekiwania 8 tyg wi─Öc w sam raz na stycze┼ä ­čśŐ

Edytowane przez Agnieszka5g

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ewon napisał:

20 +1  tydz

Sama s┼éodycz ma┼éa ksi─Ö┼╝niczka ro┼Ťnie┬á­čĺĽ

A na wlasnie kupi┼éam dzisiaj mebelki do pokoju ma┼éego czas oczekiwania 8 tyg wi─Öc w sam raz na stycze┼ä┬á­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
16 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Sama s┼éodycz ma┼éa ksi─Ö┼╝niczka ro┼Ťnie┬á­čĺĽ

A na wlasnie kupi┼éam dzisiaj mebelki do pokoju ma┼éego czas oczekiwania 8 tyg wi─Öc w sam raz na stycze┼ä┬á­čśŐ

To jak masz zdj─Öcie z neta pochwal si─Ö ­čÖé

a jak ┼Ťciany malujecie???┬á

kurde chyba musz─Ö turkus przemalowa─ç ­čśé­čśé­čśé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Le┼╝─Ö, czytam Wasze wpisy, zdj─Öcia i rycz─Ö! Tak si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e u Was i u mnie wszystko dobrze. Mega si─Ö wzruszy┼éam (ah te hormony!). Nie znamy si─Ö przecie┼╝, a prze┼╝ywam jakby┼Ťmy by┼éy paczk─ů. Pomy┼Ťla┼éam jak to b─Ödzie w kwietniu jak b─Ödziemy chwali─ç si─Ö naszymi istotkami, aaaa zn├│w rycz─Ö!!!!!┬á

PS uda┼éo si─Ö z fotk─ů ­čÖé┬á

63565811-BD3B-484D-BF5F-44DC17B82FFA.jpeg

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 minut temu, Dejzi napisał:

Le┼╝─Ö, czytam Wasze wpisy, zdj─Öcia i rycz─Ö! Tak si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e u Was i u mnie wszystko dobrze. Mega si─Ö wzruszy┼éam (ah te hormony!). Nie znamy si─Ö przecie┼╝, a prze┼╝ywam jakby┼Ťmy by┼éy paczk─ů. Pomy┼Ťla┼éam jak to b─Ödzie w kwietniu jak b─Ödziemy chwali─ç si─Ö naszymi istotkami, aaaa zn├│w rycz─Ö!!!!!┬á

PS uda┼éo si─Ö z fotk─ů ­čÖé┬á

63565811-BD3B-484D-BF5F-44DC17B82FFA.jpeg

Ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e zaczynamy razem prze┼╝ywa─ç nasze ci─ů┼╝owy sprawy ­čśü┬á jestem na grupie fb ale jako┼Ť tu mi bli┼╝ej, z m┼éodszym te┼╝ by┼éam na forum i tam bardzo by┼éy┼Ťmy zrzyte, z nie kt├│rymi do teraz pisz─Ö ­čÖé

Jaka ty laska jeste┼Ť ­čą░ zgrabna z Ciebie mamu┼Ťka ­čśü­čśü┬á

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Super Mamusie ┼╝e u Was wszystko w porz─ůdku ÔŁĄ┬á fajnie mie─ç kogo┼Ť z kim┼Ť mo┼╝na popisa─ç w tym szczeg├│lnym dla nas czasie. Ja na grudzie┼ä mam zaplanowany zakup komody, ┼╝eby gromadzi─ç ju┼╝ wszystkie potrzebne rzeczy No i mo┼╝e w├│zek juz wjedzie? Heheh szalona matka kupi┼éaby wszystko ­čĄú

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Hej, kwietniowe Brzuchatki­čîŞ moja nowa wirtualna kole┼╝anka z grupy na fb wys┼éa┼éa mi link do tego forum i m├│wi, ┼╝e jest tutaj bardzo milutko! Chcia┼éyby┼Ťmy si─Ö przywita─ç - Wisia i Liliana w brzuszku ÔŁĄ┬á 19+0tc ­čÖé

20201126_185516.jpg

20201126_185539.jpg

• Lubi─Ö to! 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 minut temu, Wisia napisał:

Hej, kwietniowe Brzuchatki­čîŞ moja nowa wirtualna kole┼╝anka z grupy na fb wys┼éa┼éa mi link do tego forum i m├│wi, ┼╝e jest tutaj bardzo milutko! Chcia┼éyby┼Ťmy si─Ö przywita─ç - Wisia i Liliana w brzuszku ÔŁĄ┬á 19+0tc ­čÖé

Witajcie ­čśŚ┬á

O tak tu grono bardzo mi┼ée i wspieraj─ůce si─Ö Ôś║Ôś║Ôś║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
46 minut temu, zakapturzona napisał:

Super Mamusie ┼╝e u Was wszystko w porz─ůdku ÔŁĄ┬á fajnie mie─ç kogo┼Ť z kim┼Ť mo┼╝na popisa─ç w tym szczeg├│lnym dla nas czasie. Ja na grudzie┼ä mam zaplanowany zakup komody, ┼╝eby gromadzi─ç ju┼╝ wszystkie potrzebne rzeczy No i mo┼╝e w├│zek juz wjedzie? Heheh szalona matka kupi┼éaby wszystko ­čĄú

O tak┬á mnie nosi┼éo ca┼éy czas a jak ju┼╝ p┼ée─ç pozna┼éam to oj ledwo siedze na du**e ­čśé­čśé­čśé

Chcia┼éoby si─Ö wszystko, a trzeba z g┼éow─ů. Pomy┼Ťle─ç co potrzeba ┼╝eby bzdur nie kupi─ç nie potrzebnie ­čśů

No ja komode w styczniu kupie, bo musz─Ö szafe wyrzuci─ç ­čśů┬á ┼╝eby by┼é k─ůcik dla m┼éodej ­čĄ¬

Mi w┼éa┼Ťnie kole┼╝anki c├│ra oznajmi┼éa ┼╝e dla mnie full ciuszkow ale od 6mies ­čść┬á ┬ánie daj─ů mi szans na zakupy ­čśů­čśů­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Wisia napisał:

┬áWitaj super ┼╝e do nas do┼é─ůczy┼éa┼Ť mamy tu milutko.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Dejzi napisał:

PS uda┼éo si─Ö z fotk─ů ­čÖé

Ale talia nie wida─ç wogole ci─ů┼╝y pi─Ökna figura.

Fajnie jest tak sobie popisa─ç i podzieli─ç si─Ö naszym szcz─Ö┼Ťciem

• Lubi─Ö to! 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ewon napisał:

To jak masz zdj─Öcie z neta pochwal si─Ö ­čÖé

a jak ┼Ťciany malujecie???┬á

kurde chyba musz─Ö turkus przemalowa─ç ­čśé­čśé­čśé

Screenshot_2020-11-26-17-28-35-366_pl.allegro.jpg

• Lubi─Ö to! 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...