Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y

Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusie

Ja wczoraj dosta艂am zdj臋cia z po艂贸wkowego niestety nagrania teraz nie daj膮 bo niby covid i chodzi o czas. Nagra艂am dla m臋偶a telefonem tyle ile mog艂am.

Dzisiaj bylam ogl膮da膰 ten w贸zek Espiro co pisa艂am i ju偶 wiem 偶e chce ten. Targuje si臋 na Black Fraiday z dwoma sklepami zobaczymy ile mi zejd膮.On ma bardzo dobre wyposa偶enie jak na t膮 cen臋 i prowadzi si臋 go super. Nie trzeba nic dokupywa膰 jest rewelacyjny!

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

• Mamusie
15 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja wczoraj dosta艂am zdj臋cia z po艂贸wkowego niestety nagrania teraz nie daj膮 bo niby covid i chodzi o czas. Nagra艂am dla m臋偶a telefonem tyle ile mog艂am.

Dzisiaj bylam ogl膮da膰 ten w贸zek Espiro co pisa艂am i ju偶 wiem 偶e chce ten. Targuje si臋 na Black Fraiday z dwoma sklepami zobaczymy ile mi zejd膮.On ma bardzo dobre wyposa偶enie jak na t膮 cen臋 i prowadzi si臋 go super. Nie trzeba nic dokupywa膰 jest rewelacyjny!

No teraz co艣 mo偶na przyoszczedzic jak si臋 chce nowy 馃檪 ja my艣la艂am 偶eby fotelik mo偶e teraz ogarn膮膰 bo na maxi cosi jest -20% ale w tych co maj膮 promocje nie ma akurat tego modelu na stanie, a w takim wielkim centrum kt贸re mamy ko艂o domu niekt贸re kolory i tak s膮 za 300zl z hakiem wi臋c ju偶 tanio. Tak偶e chyba b臋dziemy fotelik ogania膰 w styczniu jak pojedziemy robi膰 casting na w贸zki xD

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
42 minuty temu, Agnieszka5g napisa艂:

Je艣li chodzi o fotelik to my kupimy u偶ywany s膮 naprawd臋 w idealnym stanie na olx. Na dodatek chcemy z baz膮 obrotowa i fotelik rozk艂adany cybexa najnowsza wersja. Nowy taki zestaw ponad 2 tys a u偶ywane ju偶 za 1400 s膮 wi臋c warto pomy艣le膰.

My stawiamy na w贸zek u偶ywany, fotelika od obcej osoby jednak si臋 boje, nigdy nie wiadomo czy fotelik nie mia艂 jakiego艣 uderzenia czy co艣, a my jednak troch臋 je藕dzimy bo do dziadk贸w b臋dziemy mieli ponad 300km chocia偶by wi臋c bezpiecze艅stwo w samochodzie najwa偶niejsze 馃檪

te偶 my艣la艂am nad fotelikiem 360, ale jednak we藕miemy zwyk艂a baz臋 isofix. Przy maluszku nie ma to r贸偶nicy bo do noside艂ka mo偶na w艂o偶y膰 dziecko wcze艣niej i wpi膮膰 na baz臋 tylko, a p贸藕niej sama wiem jak szybko m贸j chrze艣niak sam zacz膮艂 wskakiwa膰 na fotelik i nie by艂o ju偶 takiego problemu z zapinaniem 馃檪

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
W dniu 13.11.2020 o 14:07, Aldonita napisa艂:

Hej dziewczyny! Tez dopiero do Was trafi艂am, rowniez za 2 tygodnie mam drugie prenatalne ale poki co jeszcze nie wiemy czy to ch艂opczyk czy dziewczynka. Pierwsze 3 miesiace by艂y straszne, chodzi艂am jak struta ale teraz juz jest super i wko艅cu moge ca艂kowicie cieszy膰 sie brzusiem. Ma ktos termina na 15 kwietnia?

Ja mam na 15 kwietnia 馃檪聽dzisiaj by艂am na usg po艂贸wkowym i wszystko jest super. Na 100% mam male艅k膮 lokatork臋 鉂わ笍馃懆鈥嶐煈┾嶐煈

• Lubi臋 to! 2
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
29 minut temu, Kamilabe napisa艂:

Ja mam na 15 kwietnia 馃檪聽dzisiaj by艂am na usg po艂贸wkowym i wszystko jest super. Na 100% mam male艅k膮 lokatork臋 鉂わ笍馃懆鈥嶐煈┾嶐煈

Ale super !!! Ja sie pewnie dowiem w piatek czy to boy or girl馃槈. U mnie narazie tez na 15tegi bez zmian鈽猴笍

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Hej 馃檪

ja dzisiaj id臋, dopiero na 11.30 co ja do tej pory poczn臋 馃槄馃槄

ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰, mam nadziej臋 偶e si臋 poka偶e 馃檪

co do fotelikow to jak si臋 du偶o je藕dzi to te偶 my艣l臋 偶e lepiej kupi膰 nowy.聽

w贸zek kupimy raczej u偶ywany, ale jeszcze musz臋 popatrze膰聽 .

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
4 godziny temu, ewon napisa艂:

Hej 馃檪

ja dzisiaj id臋, dopiero na 11.30 co ja do tej pory poczn臋 馃槄馃槄

ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰, mam nadziej臋 偶e si臋 poka偶e 馃檪

co do fotelikow to jak si臋 du偶o je藕dzi to te偶 my艣l臋 偶e lepiej kupi膰 nowy.聽

w贸zek kupimy raczej u偶ywany, ale jeszcze musz臋 popatrze膰聽 .

Czekamy na info 馃檪

ja w艂a艣nie znalaz艂am noside艂ko na Black week i to b臋dzie chyba nasz tegoroczny zakup na wyprzeda偶ach 馃槈

nie chcemy na razie wladowac w noside艂ko za du偶o pieni臋dzy, bo mo偶e si臋 okaza膰 偶e m艂ody nie b臋dzie chcia艂 w tym w og贸le siedzie膰, wi臋c planujmy na razie zakup z kinderkrafta 馃檪

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

馃グ馃グ馃グ馃グ馃グ聽 mamy 100%聽 dziewczynka 馃グ馃グ馃グ馃グ 330g 馃槃 jestem taka szcz臋艣liwa.聽

M贸wi臋 mu , 偶e szkoda ze zdj臋cia telefonem nie zrobi艂am bo ch艂opaki nie uwierz膮, to zrobi艂 mi i da艂 3 zdj臋cia 3d 馃榿馃榿馃榿馃榿

IMG_20201126_130843.jpg

• Lubi臋 to! 2
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
Godzin臋 temu, ewon napisa艂:

M贸wi臋 mu , 偶e szkoda ze zdj臋cia telefonem nie zrobi艂am bo ch艂opaki nie uwierz膮, to zrobi艂 mi i da艂 3 zdj臋cia 3d 馃榿馃榿馃榿馃榿

IMG_20201126_130843.jpg

Super gratulacje 馃檪 widze ju偶 w drodze powrotnej pierwszy r贸偶owy gadzecik si臋 trafi艂 馃槈

Moja mama jak ostatnio byli艣my u nich i m贸wili艣my 偶e ch艂opak to te偶 nast臋pnego dnia z pracy co艣 d艂ugo nie wraca艂a si臋 okaza艂o 偶e posz艂a po niebieskiego pajaca, bo "wreszcie mog艂a wybra膰 co艣 konkretnego" 馃槄

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
Godzin臋 temu, ewon napisa艂:

IMG_20201126_130843.jpg

I jaka kruszynka 馃檪 ktory to tydzie艅? M贸j klocek na prenatalnym wa偶y艂 ju偶 470g

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
16 minut temu, Enigma91 napisa艂:

Super gratulacje 馃檪 widze ju偶 w drodze powrotnej pierwszy r贸偶owy gadzecik si臋 trafi艂 馃槈

Moja mama jak ostatnio byli艣my u nich i m贸wili艣my 偶e ch艂opak to te偶 nast臋pnego dnia z pracy co艣 d艂ugo nie wraca艂a si臋 okaza艂o 偶e posz艂a po niebieskiego pajaca, bo "wreszcie mog艂a wybra膰 co艣 konkretnego" 馃槄

聽Byli艣my po skarpetki i pajace r贸偶owe aby ch艂opakom przekaza膰 w ten spos贸b co b臋dzie 馃榿

A m膮偶 wszed艂 do apteki po tabletki dla siebie i do auta wr贸ci艂 ze smoczkiem 馃槅馃槅

( cho膰 w szafie troch臋 ciuszkow jest u偶ywanych od szwagierki bo nie mia艂a ju偶 gdzie trzyma膰 i mia艂am posegregowa膰 na bardziej uniwersalne i typowo dziewcz臋ce, 馃槅馃槅 )聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
3 godziny temu, ewon napisa艂:

IMG_20201126_130843.jpg

Sama s艂odycz ma艂a ksi臋偶niczka ro艣nie 馃挄

A na wlasnie kupi艂am dzisiaj mebelki do pokoju ma艂ego czas oczekiwania 8 tyg wi臋c w sam raz na stycze艅 馃槉

Edytowane przez Agnieszka5g
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
16 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Sama s艂odycz ma艂a ksi臋偶niczka ro艣nie聽馃挄

A na wlasnie kupi艂am dzisiaj mebelki do pokoju ma艂ego czas oczekiwania 8 tyg wi臋c w sam raz na stycze艅聽馃槉

To jak masz zdj臋cie z neta pochwal si臋 馃檪

a jak 艣ciany malujecie???聽

kurde chyba musz臋 turkus przemalowa膰 馃槀馃槀馃槀

Odno艣nik do komentarza

Le偶臋, czytam Wasze wpisy, zdj臋cia i rycz臋! Tak si臋 ciesz臋, 偶e u Was i u mnie wszystko dobrze. Mega si臋 wzruszy艂am (ah te hormony!). Nie znamy si臋 przecie偶, a prze偶ywam jakby艣my by艂y paczk膮. Pomy艣la艂am jak to b臋dzie w kwietniu jak b臋dziemy chwali膰 si臋 naszymi istotkami, aaaa zn贸w rycz臋!!!!!聽

PS uda艂o si臋 z fotk膮 馃檪

63565811-BD3B-484D-BF5F-44DC17B82FFA.jpeg

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
7 minut temu, Dejzi napisa艂:

Le偶臋, czytam Wasze wpisy, zdj臋cia i rycz臋! Tak si臋 ciesz臋, 偶e u Was i u mnie wszystko dobrze. Mega si臋 wzruszy艂am (ah te hormony!). Nie znamy si臋 przecie偶, a prze偶ywam jakby艣my by艂y paczk膮. Pomy艣la艂am jak to b臋dzie w kwietniu jak b臋dziemy chwali膰 si臋 naszymi istotkami, aaaa zn贸w rycz臋!!!!!聽

PS uda艂o si臋 z fotk膮 馃檪

63565811-BD3B-484D-BF5F-44DC17B82FFA.jpeg

Ciesz臋 si臋, 偶e zaczynamy razem prze偶ywa膰 nasze ci膮偶owy sprawy 馃榿聽 jestem na grupie fb ale jako艣 tu mi bli偶ej, z m艂odszym te偶 by艂am na forum i tam bardzo by艂y艣my zrzyte, z nie kt贸rymi do teraz pisz臋 馃檪

Jaka ty laska jeste艣 馃グ zgrabna z Ciebie mamu艣ka 馃榿馃榿

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Super Mamusie 偶e u Was wszystko w porz膮dku 鉂ぢ fajnie mie膰 kogo艣 z kim艣 mo偶na popisa膰 w tym szczeg贸lnym dla nas czasie. Ja na grudzie艅 mam zaplanowany zakup komody, 偶eby gromadzi膰 ju偶 wszystkie potrzebne rzeczy No i mo偶e w贸zek juz wjedzie? Heheh szalona matka kupi艂aby wszystko 馃ぃ

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
11 minut temu, Wisia napisa艂:

Hej, kwietniowe Brzuchatki馃尭 moja nowa wirtualna kole偶anka z grupy na fb wys艂a艂a mi link do tego forum i m贸wi, 偶e jest tutaj bardzo milutko! Chcia艂yby艣my si臋 przywita膰 - Wisia i Liliana w brzuszku 鉂ぢ 19+0tc 馃檪

Witajcie 馃槜

O tak tu grono bardzo mi艂e i wspieraj膮ce si臋 鈽衡樅鈽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
46 minut temu, zakapturzona napisa艂:

Super Mamusie 偶e u Was wszystko w porz膮dku 鉂ぢ fajnie mie膰 kogo艣 z kim艣 mo偶na popisa膰 w tym szczeg贸lnym dla nas czasie. Ja na grudzie艅 mam zaplanowany zakup komody, 偶eby gromadzi膰 ju偶 wszystkie potrzebne rzeczy No i mo偶e w贸zek juz wjedzie? Heheh szalona matka kupi艂aby wszystko 馃ぃ

O tak聽 mnie nosi艂o ca艂y czas a jak ju偶 p艂e膰 pozna艂am to oj ledwo siedze na du**e 馃槀馃槀馃槀

Chcia艂oby si臋 wszystko, a trzeba z g艂ow膮. Pomy艣le膰 co potrzeba 偶eby bzdur nie kupi膰 nie potrzebnie 馃槄

No ja komode w styczniu kupie, bo musz臋 szafe wyrzuci膰 馃槄聽 偶eby by艂 k膮cik dla m艂odej 馃お

Mi w艂a艣nie kole偶anki c贸ra oznajmi艂a 偶e dla mnie full ciuszkow ale od 6mies 馃槅聽 聽nie daj膮 mi szans na zakupy 馃槄馃槄馃槄

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
Godzin臋 temu, Wisia napisa艂:

Hej, kwietniowe Brzuchatki馃尭 moja nowa wirtualna kole偶anka z grupy na fb wys艂a艂a mi link do tego forum i m贸wi, 偶e jest tutaj bardzo milutko! Chcia艂yby艣my si臋 przywita膰 - Wisia i Liliana w brzuszku 鉂ぢ 19+0tc 馃檪

聽Witaj super 偶e do nas do艂膮czy艂a艣 mamy tu milutko.

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
2 godziny temu, Dejzi napisa艂:

PS uda艂o si臋 z fotk膮 馃檪

Ale talia nie wida膰 wogole ci膮偶y pi臋kna figura.

Fajnie jest tak sobie popisa膰 i podzieli膰 si臋 naszym szcz臋艣ciem

• Lubi臋 to! 2
Odno艣nik do komentarza

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si臋

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.

Zaloguj si臋

• U偶ytkownicy online

• Najnowsze odpowiedzi

• Najlepiej jest zrobi膰 badanie na bet臋 HCG itd.
    • Ja jednak wol臋 prywatne. Nasza c贸rka jest w dwuj臋zycznym przedszkolu Tequesta na 呕oliborzu i to co mi si臋 tam podoba poza mo偶liwo艣ci膮 nauki angielskiego i hiszpa艅skiego, to to, 偶e grupy s膮 niewielkie. Ciocie moga faktycznie po艣wi臋ci膰 czas ka偶demu dziecku.
    • Jeste艣my najlepszymi producentami dokument贸w, na 艣wiecie kr膮偶y ponad 12 milion贸w naszych dokument贸w. Oferujemy paszporty rejestrowane i nierejestrowane, prawa jazdy, piecz膮tki i inne produkty dla wielu kraj贸w takich jak: USA. , Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, W艂ochy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka Brytania. Ta lista nie jest kompletna. Aby uzyska膰 dodatkowe informacje i z艂o偶y膰 zam贸wienie, odwied藕 nasz膮 stron臋 internetow膮 lub skontaktuj si臋 z nami przez e-mail lub telefon kom贸rkowy. Kontaktowy adres e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com Og贸lne wsparcie: fynnkelly376 @ yahoo. com Skype:live: .cid.b9c0ed2b9850d563 Tel (Whatsapp): (00) 237-676-392-671 W ka偶dej chwili prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. S艂owa kluczowe: Kup college, uniwersytet i inne stopnie naukowe Kup dow贸d znajomo艣ci j臋zyka francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, w艂oskiego i/lub angielskiego Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niderlandzkiego (Holandia); (holenderski A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka angielskiego; (Egzaminy TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka francuskiego; (DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF KANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Qu茅bec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE i Master 1 FLE) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niemieckiego; (certyfikaty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka w艂oskiego; (CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS) kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup paszporty belgijskie, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup francuskie paszporty (Francja), kupi膰 paszport niemiecki (niemiecki), kup paszporty holenderskie (Holandia/Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup licencje pilota australijskiego, kup fa艂szywe kanadyjskie prawa jazdy, kup francuskie (Francja) fa艂szywe prawa jazdy, kupi膰 holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup fa艂szywe paszporty Belgia, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup paszporty niemieckie (niemieckie), Kup paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup australijskie prawa jazdy, kup kanadyjskie prawa jazdy, Kup francuskie (Francja) prawa jazdy, Kup holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup niemieckie (Niemcy) prawa jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty kamufla偶u, kup duplikaty paszport贸w, kupi膰 paszporty USA (Stany Zjednoczone) na sprzeda偶, kup paszporty australijskie na sprzeda偶, kup paszporty z Belgii na sprzeda偶, Sprzedam fa艂szywe paszporty brazylijskie (Brazylia), Zakup, niski, podrobiony, podr贸bka, paszport, kanadyjski, brytyjska nowo艣膰, podr贸bka, w艂oskie dokumenty, malajski, australijski, podr贸bka, ameryka艅skie, prawo jazdy, pobyt, zezwolenie, fa艂szywy numer PESEL, paszport kamufla偶owy, anonimowe ubezpieczenie, mi臋dzynarodowe, offshore, hurt bankowo艣膰, nowa to偶samo艣膰, po drugie, obywatelstwo, dyplomacja, narodowo艣膰, obca.
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now膮 pozycj臋...