Skocz do zawarto┼Ťci

Kwietni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusie
10 godzin temu, Agnieszka5g napisał(a):

Mo┼╝e faktycznie to l─Ök separacyjny hmm..

Wiem ┼╝e nogi mog─ů wystawa─ç ale kurde jak wsadz─Ö go na baz─Ö mam obrotowa i chce obr├│ci─ç ty┼éem do jazdy to nogi dotykaj─ů bazy a za chwil─Ö nie b─Ödzie mia┼é miejsca tam na nogi. Mamy cybex q cloud Z

No tak to jest, starsze dzieci maj─ů nogi na oparciu tylnego fotela, ale dalej jest to bardziej bezpieczne ni┼╝ jazda przodem ­čÖé

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• Mamusie

Czy wasze dzieciaczki p├│┼éroczne pij─ů z b boxa ze s┼éomk─ů? Chce kupi─ç dla ma┼éego do picia wody. Nie wiem czy zestaw z 4w1. Czy sama s┼éomka?

Polecaj─ů t─Ö wsz─Ödzie kubek doidy cup ale jako┼Ť nie wyobra┼╝am sobie picia takiego maluszka z otwartego kubka.

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
W dniu 30.09.2021 o 22:39, Agnieszka5g napisał(a):

Czy wasze dzieciaczki p├│┼éroczne pij─ů z b boxa ze s┼éomk─ů? Chce kupi─ç dla ma┼éego do picia wody. Nie wiem czy zestaw z 4w1. Czy sama s┼éomka?

Polecaj─ů t─Ö wsz─Ödzie kubek doidy cup ale jako┼Ť nie wyobra┼╝am sobie picia takiego maluszka z otwartego kubka.

U nas Alex na razie uczy si─Ö pi─ç w┼éa┼Ťnie z doidy. Bbox mamy ale zaczniemy go uczy─ç my┼Ťl─Ö za tydzie┼ä dwa jak zalapie ju┼╝ lepiej doidy. Ja kupi┼éam tylko ┼╝e s┼éomka, jak dla mnie zestaw 4w1 bez sensu bo jest tam np niekapek i smoczek kt├│re polecane nie s─ů i na pewno by┼Ťmy nie u┼╝ywali bo po co tyle ko┼äc├│wek r├│┼╝nych wprowadza─ç dziecku. Mamy jeszcze bbox z ta ko┼äc├│wka jak kubek bo nie wiedzia┼éam czy zalapie doidy i chcia┼éam mie─ç inny typu otwartego w razie czego w domu, ale na razie z moj─ů pomoc─ů ale pij─Ö ┼éadnie z otwartego kubeczka, a jak go widzi na stole to a┼╝ si─Ö do niego trzesie.

U nas bbox b─Ödzie tylko na wyj┼Ťcia w domu z otwartego kubka

Edytowane przez Enigma91
Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Godzinę temu, Enigma91 napisał(a):

U nas Alex na razie uczy si─Ö pi─ç w┼éa┼Ťnie z doidy. Bbox mamy ale zaczniemy go uczy─ç my┼Ťl─Ö za tydzie┼ä dwa jak zalapie ju┼╝ lepiej doidy. Ja kupi┼éam tylko ┼╝e s┼éomka, jak dla mnie zestaw 4w1 bez sensu bo jest tam np niekapek i smoczek kt├│re polecane nie s─ů i na pewno by┼Ťmy nie u┼╝ywali bo po co tyle ko┼äc├│wek r├│┼╝nych wprowadza─ç dziecku. Mamy jeszcze bbox z ta ko┼äc├│wka jak kubek bo nie wiedzia┼éam czy zalapie doidy i chcia┼éam mie─ç inny typu otwartego w razie czego w domu, ale na razie z moj─ů pomoc─ů ale pij─Ö ┼éadnie z otwartego kubeczka, a jak go widzi na stole to a┼╝ si─Ö do niego trzesie.

U nas bbox b─Ödzie tylko na wyj┼Ťcia w domu z otwartego kubka

A nie jest za szybko na otwarty kubek? Jako┼Ť nie si─Ö podawa─ç Olkwierowi wod─Ö

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
W dniu 2.10.2021 o 22:46, Enigma91 napisał(a):

Doidy jest od 6 miesi─ůca. Nie ma co si─Ö bac najwy┼╝ej si─Ö obleje ­čśë

W┼éasnie dzisiaj pi┼é z diody z moj─ů pomoca wod─Ö ca┼ékiem ┼éadnie mi sz┼éo. B box te┼╝ zakupi┼éam ale jeszcze nie potrafi pi─ç z niego gryzie s┼éomk─Ö ­čśť

Par─Ö dni temu wysz┼éy nam jedynki na dole dwie na raz ­čĄŚ

Jak wasze maluchy ┼Ťpi─ů w nocy? U na ostatnio tragedia. Budzi si─Ö na┬á jedzenie ok 1 potem ok 5 ale w mi─Ödzyczasie pobudki na smoka wi─Öc mam wra┼╝enie ┼╝e nic nie ┼Ťpi─Ö ostatnio.­čĄŽ

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
23 godziny temu, Agnieszka5g napisał(a):

W┼éasnie dzisiaj pi┼é z diody z moj─ů pomoca wod─Ö ca┼ékiem ┼éadnie mi sz┼éo. B box te┼╝ zakupi┼éam ale jeszcze nie potrafi pi─ç z niego gryzie s┼éomk─Ö ­čśť

Par─Ö dni temu wysz┼éy nam jedynki na dole dwie na raz ­čĄŚ

Jak wasze maluchy ┼Ťpi─ů w nocy? U na ostatnio tragedia. Budzi si─Ö na┬á jedzenie ok 1 potem ok 5 ale w mi─Ödzyczasie pobudki na smoka wi─Öc mam wra┼╝enie ┼╝e nic nie ┼Ťpi─Ö ostatnio.­čĄŽ

U nas dolne te┼╝ wysz┼éy jedna za drug─ů dzie┼ä po dniu, teraz ju┼╝ g├│rnej jednej po┼éowa a druga jeszcze si─Ö przebija, na razie wida─ç tylko paseczek na zewn─ůtrz.

Alex od jakiego┼Ť miesi─ůca ┼Ťpi dramatycznie, mi─Ödzy 3 a 6 co chwil─Ö si─Ö budzi. My┼Ťla┼éam ┼╝e skok, ale ju┼╝ min─ů─ç powinien by┼éo 2 dni lepsze i zn├│w cyrki.

Od 4 dni w og├│le jaki┼Ť diabe┼é w niego wstapil i od 2 dni zacz─ů┼é mnie gry┼║─ç po sutkach z─Öbami ­čś▒

Chcia┼éam go karmi─ç do roku, ale jak nie przestanie to b─Öd─Ö musia┼éa da─ç butelk─Ö ­čśą

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
2 godziny temu, Enigma91 napisał(a):

U nas dolne te┼╝ wysz┼éy jedna za drug─ů dzie┼ä po dniu, teraz ju┼╝ g├│rnej jednej po┼éowa a druga jeszcze si─Ö przebija, na razie wida─ç tylko paseczek na zewn─ůtrz.

Alex od jakiego┼Ť miesi─ůca ┼Ťpi dramatycznie, mi─Ödzy 3 a 6 co chwil─Ö si─Ö budzi. My┼Ťla┼éam ┼╝e skok, ale ju┼╝ min─ů─ç powinien by┼éo 2 dni lepsze i zn├│w cyrki.

Od 4 dni w og├│le jaki┼Ť diabe┼é w niego wstapil i od 2 dni zacz─ů┼é mnie gry┼║─ç po sutkach z─Öbami ­čś▒

Chcia┼éam go karmi─ç do roku, ale jak nie przestanie to b─Öd─Ö musia┼éa da─ç butelk─Ö ­čśą

Super ch┼éopak ­čĄŚ

A powiedz mi jak d┼éugo ro┼Ťnie z─ůb jak ju┼╝ si─Ö przebije?

Jaki odstęp miał jak wyszły u góry? 

Jest to mo┼╝liwe ┼╝e mog─ů wyj┼Ť─ç jedynki na dole i potem do┼Ť─ç szybko u g├│ry?

Pewnie tak ┼Ťpi bo dzi─ůselka bol─ů. Podajesz mu jaki┼Ť ┼╝el na nie?

Ja smaruje dostinoxem.

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
2 godziny temu, Agnieszka5g napisał(a):

Super ch┼éopak ­čĄŚ

A powiedz mi jak d┼éugo ro┼Ťnie z─ůb jak ju┼╝ si─Ö przebije?

Jaki odstęp miał jak wyszły u góry? 

Jest to mo┼╝liwe ┼╝e mog─ů wyj┼Ť─ç jedynki na dole i potem do┼Ť─ç szybko u g├│ry?

Pewnie tak ┼Ťpi bo dzi─ůselka bol─ů. Podajesz mu jaki┼Ť ┼╝el na nie?

Ja smaruje dostinoxem.

U nas dwie dolne wysz┼éy ju┼╝ jak mia┼é 4mce, a teraz dwie gorne. Rosn─ů p├│┼║niej do┼Ť─ç d┼éugo jako┼Ť z miesi─ůc ponad od przebicia do ca┼éego zabka minal na dole.

Smarowalam jak si─Ö przebija┼éy czasem, ale jego jako┼Ť nie m─Öcz─ů mocno zeby na szcz─Ö┼Ťcie.┬á

Teraz jak si─Ö g├│rne tylko przebi┼éy to zacz─ů┼é tymi z─Öbami zgrzyta─ç, okropne jak rano le┼╝a┼éam z nim, w domu cisza a ten zgrzyta ­čś▒ a┼╝ ciarki mnie przechodzi┼éy, na szcz─Ö┼Ťcie ju┼╝ tego raczej nie robi, czasem w ci─ůgu dnia ale to chwilk─Ö.

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• U┼╝ytkownicy online

Brak u┼╝ytkownik├│w do pokazania

• Najnowsze odpowiedzi

• @Juka92┬áwczoraj by┼éam u pediatry i podobno co┼Ť tam si─Ö zaczyna ju┼╝ dzia─ç w dzi─ůs┼éach, ale jeszcze nic si─Ö nie wyrzyna. U nas p┼éacz jest szczeg├│lnie wieczorami i gryzienie r─ůczek a┼╝ s─ů czerwone dos┼éownie. Nie wiem czy to mo┼╝e mie─ç jaki┼Ť zwi─ůzek z z─Öbami, ale by─ç mo┼╝e. ┼Ülini si─Ö strasznie. Mamy te┼╝ problem z jakim┼Ť takim charczeniem, jakby mia┼é co┼Ť mi─Ödzy nosem a gard┼éem. Pediatra m├│wi ┼╝e mo┼╝e to by─ç w┼éa┼Ťnie wzmo┼╝one ┼Ťlinienie, bo os┼éuchowo ma wsz─Ödzie czysto, nos te┼╝ czysty, nie kaszle ani nic┬á­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Robimy mu inhalacje z soli fizjologicznej ale jak na razie dalej jest to samo ­čÖł
    • Jakie pi─Ökne i du┼╝e ch┼éopaki ­čś« ­čśŹ­čśŹ­čśŹ Ale nasz wagowo przebija wszystko, w ┼Ťrod─Ö wa┼╝y┼éa go pani doktor to mia┼é 7800 g┬á­čśä ┬á A powiedzcie - wida─ç ju┼╝ jakie┼Ť z─ůbki na horyzoncie ?┬á Zastanawiam si─Ö czy Krzesiowi co┼Ť nie wychodzi, ale w sumie ┼╝adnych wi─Ökszych obajw├│w nie ma, tylko zostawi─ç go nie mo┼╝na na d┼éu┼╝ej ni┼╝ 3 minuty bo p┼éacz, ale tylko mama czy tata pojawia si─Ö na horyzoncie to jest super ­čśé ┬á
    • Cze┼Ť─ç dziewczyny ­čÖé ale mia┼éam do nadrobienia ­čÖł super s─ů te wasze dzieciaczki ­čśŹ Franek zaraz te┼╝ b─Ödzie mia┼é 5 miesi─Öcy i nie wiem kiedy to zlecia┼éo ­čś▒ karmimy si─Ö nadal piersi─ů, miesi─ůc temu Franek wa┼╝y┼é 6,8 kg i mia┼é 64 cm. Generalnie jest z niego pulpecik, oponki s─ů na swoich miejscach, ale to podobno po tatusiu ­čĄú Co do kupek, u nas by┼éy zielone w┼éa┼Ťnie po szczepieniu na rotawirusy. Jak wcze┼Ťniej robi┼é codziennie i ci─ůgle by┼éy kleksy tak ostatnio robi ju┼╝ co 3-4 dni. Ale nie wiem czy jest okej bo cz─Östo zdarza si─Ö ┼╝e przy puszczaniu b─ůczk├│w p┼éacze, szczeg├│lnie jak ┼Ťpi to tak przez sen mu si─Ö zdarza. Noce nie s─ů tragiczne chocia┼╝ m├│g┼éby da─ç pospa─ç d┼éu┼╝ej ­čśů zasypia gdzie┼Ť ko┼éo 21 i ┼Ťpi do 24-1, p├│┼║niej pobudka ko┼éo 3 i kolejna nad ranem 6-7. Wcze┼Ťniej zasypia┼é nam zaraz po k─ůpieli tak gdzie┼Ť o 20 ale teraz nauczy┼é si─Ö ┼╝e po k─ůpieli leci obowi─ůzkowo cyc i czytanie bajeczek, jak ju┼╝ zacznie marudzi─ç przy czytaniu to dostaje drugiego cycka i cz─Östo ju┼╝ tylko sobie possie nic nie jedz─ůc i zasypia. Smoczka niestety albo stety┬ánie toleruje ­čÖł U nas jeszcze obrot├│w samodzielnych nie wida─ç, na razie kr─Öci si─Ö na boczki, na brzuch czy na plecy trzeba mu pomaga─ç. R─Öce s─ů non stop w buzi. Kupi┼éam mu ten gryzak grzybek z Mombella bo mieli┼Ťmy pewnej niedzieli sytuacje ┼╝e znale┼║li┼Ťmy si─Ö na sorze bo Franek tak sobie zgryz┼é palca ┼╝e by┼é pisk, palec by┼é siny i ┬ánie chcia┼é nim ruszy─ç ­čś│ przyk┼éadali┼Ťmy zimne, da┼éam przeciwb├│lowe ale nic nie dzia┼éa┼éo wi─Öc stwierdzili┼Ťmy ┼╝e jedziemy. Na szcz─Ö┼Ťcie nic sobie nie zrobi┼é, po prostu za mocno ┼Ťcisn─ů┼é ­čÖł Ostatnio u nas k─ůpiele s─ů wyzwaniem- No tak si─Ö skubaniu rzuca ­čśé woda jest wsz─Ödzie tylko nie w wanience, ju┼╝ mu nawet nie przeszkadza ┼╝e si─Ö leje na oczy ­čśů┬á Ja si─Ö czuje okej, chocia┼╝ ostatnio jakie┼Ť chor├│bsko si─Ö do nas przywlek┼éo. Najpierw m─ů┼╝ mia┼é a teraz mnie dopad┼éo, mam nadziej─Ö ┼╝e Franka oszcz─Ödzi i nie za┼éapie ­čśĺ wrzucam do klubu zdj─Öcie mojego klusia ­čśů
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...