Skocz do zawarto┼Ťci

Kwietni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusie

U nas przy zębach jest katar i kaszel. 

Je┼╝eli nie jeste┼Ť pewna lepiej aby pediatra os┼éucha┼é dziecko ­čÖé

u nas rozszerzanie ok je wszystkie sloiczki no opr├│cz broku┼éa ­čść ale gotowany troch─Ö pociumka┼éa. W sumie ju┼╝ pr├│buje to co ja jem - oczywi┼Ťcie w malutkich ilo┼Ťciach.┬á

teraz troch─Ö chorowa┼éa nam ­čś× trztrzydni├│wka i przy okazji ZUM ­čś×

masakra mam nadzieję że nie długo to się ustabilizuje. 

┼éobuz z niej nie stej ziemi nie mo┼╝na na minut─Ö oka z niej spuszcza─ç. ­čÖë­čÖł

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• Mamusie

U nas tez by┼é katar jak si─Ö dole jedynki wychodzi┼éy. Ale my┼Ťl─Ö ┼╝e je┼Ťli jest du┼╝y kaszel i katar to warto i┼Ť─ç do pediatry.

U nas Oliwier raczkuj─Ö jeszcze nie czworakuje. Ale broi strasznie rzuca zabawkami jak mu si─Ö co┼Ť nie podoba itd.

Du┼╝o si─Ö ┼Ťmieje i lubi muzyk─Ö i ta┼äce.

Na ┼Ťwi─Öta kupili┼Ťmy mu poci─ůg z Clementoni gumowy z kolcami gumowymi. A od dziadk├│w dostanie pchacz kt├│rej mo┼╝na zrobi─ç jako stolik interaktywny.

W┼éa┼Ťnie zastanawiam si─Ö co poda─ç ma┼éemu na wigili─Ö ale my┼Ťl─Ö nad upieczeniem jakie┼Ť rybki dobrego ziemniaka i jakie┼Ť warzywno sama nie wiem┬á

Jakie wy macie pomysły?

Odno┼Ťnik do komentarza

Ja tak szuka┼éam przepis├│w i chyba zrobi─Ö dorsza pieczonego i do tego ziemniak plus jakie┼Ť broku┼éy i b─Ödzie git i tak pewnie zje malutko. A ju┼╝ na 1 i 3 dzie┼ä ┼Ťwiat zrobi─Ö ma┼éej potrawk─Ö z krolika. Ja pr├│buje sama gotowa─ç jednak te s┼éoiczki ma┼éej nie smakuj─ů nie wiem czy chodzi o konsystencje ale jednak to co ja ugotuje je bardzo ch─Ötnie. Za to bardzo lubi te tubki.┬áMa┼éa tez od dziadk├│w dostanie pchacz a od nas turlaczka. Zobaczymy co tam reszta rodziny wymy┼Ťli a┼╝ si─Ö boje┬á­čĄĚÔÇŹÔÖé´ŞĆ Ja obstawiam, ze w ci─ůgu miesi─ůca zacznie chodzi─ç ja tez bardzo szybko chodzi┼éam bo na 10 miesi─Öcy i tu zapowiada si─Ö u Antki┬átak samo. ┼Ümiga ju┼╝ przy meblach. Jak stanie przy np. Kartonie i on si─Ö sunie to idzie twardo do przodu wiec ogarnie my┼Ťle ten pchacz raz dwa ­čśŐ teraz b─Ödziemy mia┼éy wi─Öcej pilnowania bo choinka kusi ma┼éych rozb├│jnik├│w ­čśůcudowny czas z takimi maluszkami. ÔŁĄ´ŞĆczy Wasze maluchu maja jakie┼Ť problemu z alergiami pokarmowymi ? Co┼Ť je uczula ?┬á

Odno┼Ťnik do komentarza

• 2 tygodnie p├│┼║niej...
  • 3 tygodnie p├│┼║niej...
  • Mamusie
W dniu 13.01.2022 o 11:45, Klaudia91d napisał(a):

Hej, co tam u Was dziewczynki ? Jak Wasze dzieciaczki ? My┼Ťlicie ju┼╝ powoli o powrocie do pracy ? Jakie decyzje , dzieciaki w ┼╝┼éobku, niania czy wychowawczy ? ­čśŐ

Staramy si─Ö o drugiego bobasa wi─Öc mam nadziej─Ö ┼╝e nie wr├│c─Ö do pracy.

Je┼Ťli jednak si─Ö nie uda mieszkamy z moimi rodzicami to moja mama si─Ö nim zajmie.

Oliwier broi czworakuje staje przy meblach wszędzie go pełno. Ogólnie mały nerwus jest. Nie daje się ubierac i przebierać zawsze jest krzyk i płacz. A tak poza tym pobudki w nocy i karmienie dwa razy.  Mamy 5 zębów.

Je┼Ťli nic mu nie dolega to jest w jednym ┼Ťmiechu.

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...