Skocz do zawarto┼Ťci

Kwietni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2022 o 08:24, ewon napisał(a):

Moja te┼╝ tobie sporo kup ­čÖł

Co do w├│zk├│w to polecaj─ů valco ale na pompowanych ( piankowe brak amortyzacji - kole┼╝anka testowa┼éa dwa i m├│wi ┼╝e tylko na pompowanych bra─ç) , mast4, petite&mars, cybex eazy┬á

Lżejsze : to macie tu fajne porównanie 

Ja im więcej czytam tym bardziej nie wiem co wybrać. 

Mieszkam na 4pietrze bez windy także musi dawać radę. 

Fotelik ja mam babysafe rhodesian obrotowy i polecam ( ale dla mniejszej liczby domownik├│w w aucie - u mnie si─Ö nie sprawdzaj─ů z izo bo w piatke troch─Ö ciasno ale c├│┼╝ trzeba jako┼Ť wytrzyma─ç , chocia┼╝ my┼Ťl─Ö o wymianie) . Kole┼╝anki maja be safe, cybex, reszta z grupy mojej je┼║dzi jeszcze w ┼éupinach.┬á

Wiesz co ja akurat nie b─Öd─Ö go raczej wnosi┼éa na pi─Ötro ale ten valco snap 4 sport ma ten plus ze pomo┼╝esz go z┼éo┼╝y─ç i przewiesic przez ramie jak torb─Ö i jest na prawd─Ö leciutki ­čśî

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• Mamusie
W dniu 1.03.2022 o 10:46, Klaudia91d napisał(a):

Jak si─Ö czujesz Agnieszka5g ? ­čą░

Dobrze si─Ö czuje tylko spa─ç mi si─Ö chce i migrena mnie dopad┼éa ale migreny do mniewam cz─Östo. Ze spaniem ci─Ö┼╝ko bo synek te┼╝ s┼éabo ┼Ťpi wi─Öc niewyspanie i ci─ů┼╝a to mama widmo hehe.

Na usg w poniedzia┼éek by┼é p─Öcherzyk z cia┼ékiem w poniedzia┼éek kolejna wizyta powinien by─ç zarodek i ÔŁĄ´ŞĆ

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie

@Agnieszka5g   konieckoniecznie daj znać po wizycie. 

Co do mleka ja narazie zostaje przy bebilon profutura , póki chce niech pije. 

Co do w├│zka ogl─ůda┼éam je┼║dzi┼éam i valco nie skrad┼é mojego serca - za to w├│zek kt├│rego nie bra┼éam w og├│le pod uwag─Ö baby desing wave wiem ze wa┼╝y 9kg ale jego amortyzacja skrad┼éa moje serducho.┬á

W sklepie testowalam valco i┬á amortyzacja nie powala - w szczeg├│lno┼Ťci ┼╝e mam teraz w├│zek kt├│ry nie ma amortyzacji i szczerze kln─Ö ju┼╝ go codziennie.┬á

Mast m4 bardzo podobnie jeździ się jak valco. Ale jednak wave to jest rewelacja. 

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
Napisano (edytowane)

Dziewczynki dzisiaj na usg zarodek i ÔŁĄ´ŞĆ┬á

Z jednej strony wielk─ů rado┼Ťc a z drugiej jak sobie pomy┼Ťl─Ö ten wielki brzuchol znowu i jak si─Ö ci─Ö┼╝ko si─Ö spa┼éo i opkopane zebra to a┼╝ mi si─Ö nie chce tego znowu przechodzi─ç.┬á 11 miesi─Öcy to do┼Ť─ç kr├│tki okres Mam jednak nadziej─Ö ┼╝e uda mi si─Ö karmi─ç tym razem z piersi. I nie b─Ödzie kolek i pocz─ůtki b─Öd─ů ┼éatwiejsze

Edytowane przez Agnieszka5g
Odno┼Ťnik do komentarza

• 5 tygodnie p├│┼║niej...
  • Mamusie
W dniu 7.03.2022 o 22:20, Agnieszka5g napisał(a):

Dziewczynki dzisiaj na usg zarodek i ÔŁĄ´ŞĆ┬á

Z jednej strony wielk─ů rado┼Ťc a z drugiej jak sobie pomy┼Ťl─Ö ten wielki brzuchol znowu i jak si─Ö ci─Ö┼╝ko si─Ö spa┼éo i opkopane zebra to a┼╝ mi si─Ö nie chce tego znowu przechodzi─ç.┬á 11 miesi─Öcy to do┼Ť─ç kr├│tki okres Mam jednak nadziej─Ö ┼╝e uda mi si─Ö karmi─ç tym razem z piersi. I nie b─Ödzie kolek i pocz─ůtki b─Öd─ů ┼éatwiejsze

Super gratuluj─Ö kochana ­čśś­čśś­čśś

Dziewczyny jak tam Wasze roczniaki?  Jak imprezy? 

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
W dniu 6.04.2022 o 18:35, ewon napisał(a):

Super gratuluj─Ö kochana ­čśś­čśś­čśś

Dziewczyny jak tam Wasze roczniaki?  Jak imprezy? 

My w niedziel─Ö roczek sko┼äczyli┼Ťmy impreza si─Ö uda┼éa robili┼Ťmy w restauracji , ma┼éy wybra┼é r├│┼╝aniec ­čĄ¬­čÖł­čÖë­čÖŐ a u ciebie?

A ja wczoraj już na prenatalnych byłam pierwszych wszystko u nas ok.

Odno┼Ťnik do komentarza

• Mamusie
3 godziny temu, Agnieszka5g napisał(a):

My w niedziel─Ö roczek sko┼äczyli┼Ťmy impreza si─Ö uda┼éa robili┼Ťmy w restauracji , ma┼éy wybra┼é r├│┼╝aniec ­čĄ¬­čÖł­čÖë­čÖŐ a u ciebie?

A ja wczoraj już na prenatalnych byłam pierwszych wszystko u nas ok.

To super ­čÖé a p┼ée─ç ju┼╝ wiadomo?┬á

U nas imprezka w domu. Marta wybra┼éa jedn─ů r─Ök─ů kieliszek drug─ů z┼éapa┼éa kas─Ö ­čśé┬á

no i wyszły jej kolejne zęby ( u góry ma dwie 1 i dwie 2 , na dole dwie 1 ) . 

Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...