Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie

Ale mi wczoraj wieczorem da艂y popali膰 skurcze przepowiadajace, odlicza艂am tylko minuty a偶 si臋 sko艅czy. A oczywi艣cie pozniej m艂ody musia艂 da膰 odwet za to 偶e kto艣 mu rusza艂 jego domkiem i ruszy艂 w kopanie 馃槄 dobrze 偶e to jest jeszcze przyjemne 馃槈

Chyba w sumie moja pierwsza dolegliwo艣膰 ci膮偶owa a zaczynamy 23tc wi臋c nie jest 藕le 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Hejka z rana 馃檪

dzisiaj tylko 2 razy wstawa艂am tak偶e nie jest 藕le 馃槄 , ale m臋偶a przenios艂am znowu na drug膮 stron臋 艂贸偶ka.聽 Teraz mam prosta drog臋 do wc heheh.聽

wieczorem m艂oda troch臋 pofika艂a i w 艣rodku nocy, ale na szcz臋艣cie te ci膮gni臋cia min臋艂y聽 . Jednak musz臋 bra膰 cz臋艣ciej magnez.聽

聽Enigma ju偶 23 ja pikole ale czas leci.聽

to zaraz idziesz na krzyw膮 cukrow膮 馃榿

ja 7.12 id臋 do mojego te偶 my艣l臋, 偶e ju偶 da mi skierowanie . Obym tym razem przesz艂a to lekko 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
52 minuty temu, ewon napisa艂:

Hejka z rana 馃檪

dzisiaj tylko 2 razy wstawa艂am tak偶e nie jest 藕le 馃槄 , ale m臋偶a przenios艂am znowu na drug膮 stron臋 艂贸偶ka.聽 Teraz mam prosta drog臋 do wc heheh.聽

wieczorem m艂oda troch臋 pofika艂a i w 艣rodku nocy, ale na szcz臋艣cie te ci膮gni臋cia min臋艂y聽 . Jednak musz臋 bra膰 cz臋艣ciej magnez.聽

聽Enigma ju偶 23 ja pikole ale czas leci.聽

to zaraz idziesz na krzyw膮 cukrow膮 馃榿

ja 7.12 id臋 do mojego te偶 my艣l臋, 偶e ju偶 da mi skierowanie . Obym tym razem przesz艂a to lekko 馃槄

M贸j w nocy chyba spok贸j albo jeszcze na tyle go nie czuj臋 bo i mnie dalej bardziej takie jakby p臋cherzyki w 艣rodku 馃檪 chociaz raz wczoraj porz膮dnie mi w 艂okie膰 przy艂o偶y艂 jak po艂o偶y艂am r臋k臋 na brzuchu siedz膮c na kanapie. Ale u mnie te偶 warstwa izoluj膮ca, a wy laseczki chudzinki 馃槈

No leci leci, jak wczoraj popatrzy艂am w aplikacje 偶e ju偶 22+2 to a偶 sama sie zdziwi艂am 馃槄 nie wiem kiedy ten tydzie艅 min膮艂. I tak do mnie dotar艂o 偶e z nowym rokiem zaczniemy III trymestr 馃檪

Ja ju偶 dawno po krzywej bo mia艂am skierowanie do diabetologa. W domu histori臋 cukrzycowe wi臋c mia艂am glukoz臋 od pocz膮tku cz臋艣ciej robiona i jak raz wysz艂a 96 to dosta艂am skierowanie 馃槈 oczywi艣cie na krzywej te偶 minimalne przekroczenie na czczo wi臋c cukrzyca ci膮偶owa wpisana. Ale na razie na diecie i to ma艂o restrykcyjnej leci pi臋knie po 80-88 rano wi臋c jestem zadowolona, oby tak dalej. A przy okazji kg w d贸艂 wi臋c b臋dzie 艂atwiej rodzic 馃槈

Tez mamy kolejn膮 wizyt臋 7.12 馃檪 ju偶 czekam a偶 zn贸w si臋 poogladamy,聽 bo pewnie lekarka nie b臋dzie mog艂a wytrzyma膰 do stycznia ze sprawdzeniem samemu co i jak 馃槈

A 14.12 kolejna wizyta u diabetologa mam nadziej臋 偶e b臋dzie szcz臋艣liwa i na razie bez moich wielkich restrykcji sobie b臋dziemy rosn膮膰 dalej 馃檪

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja mam dzisiaj 22+2 wczoraj ma艂y da艂 mi popali膰 fika艂 chyba z godzin臋 bo o 22 napilam si臋 coli bo co艣 ci臋偶ko mi by艂o na 偶o艂膮dku. I zacz臋艂a si臋 lambada.聽

W nocy mia艂am znowu lekki napad b贸lu plec贸w mo偶e to ma艂y mi uciska gdzie艣 i to powoduje.

Ja mam wizyt臋 8mego wi臋c sobie poogl膮damy dziewczyny 馃槉

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
15 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja mam dzisiaj 22+2 wczoraj ma艂y da艂 mi popali膰 fika艂 chyba z godzin臋 bo o 22 napilam si臋 coli bo co艣 ci臋偶ko mi by艂o na 偶o艂膮dku. I zacz臋艂a si臋 lambada.聽

W nocy mia艂am znowu lekki napad b贸lu plec贸w mo偶e to ma艂y mi uciska gdzie艣 i to powoduje.

Ja mam wizyt臋 8mego wi臋c sobie poogl膮damy dziewczyny 馃槉

A jakie masz ustawienie macicy? Jak na tylnej 艣cianie to mo偶liwe 偶e male艅stwo gdzie艣 uciska faktycznie na jaki艣 nerw oponowy i dlatego Ci臋 plecy bol膮.

Ja wczoraj ten skurcz to my艣la艂am 偶e trwa godzinami a zesz艂o ksi膮偶kowo ko艂o 20-30min po 馃槄 a co to dopiero b臋dzie przy porodzie 馃ぃ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, Enigma91 napisa艂:

A jakie masz ustawienie macicy? Jak na tylnej 艣cianie to mo偶liwe 偶e male艅stwo gdzie艣 uciska faktycznie na jaki艣 nerw oponowy i dlatego Ci臋 plecy bol膮.

Ja wczoraj ten skurcz to my艣la艂am 偶e trwa godzinami a zesz艂o ksi膮偶kowo ko艂o 20-30min po 馃槄 a co to dopiero b臋dzie przy porodzie 馃ぃ

Nie wiem jakie mam ustawienie nie m贸wili nigdy u lekarza . Wiem jakie mia艂am przed ciaza -ty艂ozgi臋cie ale to nie jest tak 偶e w czasie ci膮偶y prostuje si臋 a po porodzie wraca ?

Ten skurcz to twardnienie brzucha?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
49 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Nie wiem jakie mam ustawienie nie m贸wili nigdy u lekarza . Wiem jakie mia艂am przed ciaza -ty艂ozgi臋cie ale to nie jest tak 偶e w czasie ci膮偶y prostuje si臋 a po porodzie wraca ?

Ten skurcz to twardnienie brzucha?

Mi na po艂贸wkowym m贸wili jak jest ustawione 艂o偶ysko. To istotne, jak si臋 ma na przedniej 艣cianie i nisko to jest np ma艂e prawdopodobie艅stwo 偶e b臋dzie mo偶na rodzic SN. Ja mam np na przodzie ale wysoko wi臋c brzuszek szybciej wychodzi ale te偶 kopniaki s膮 mniej odczuwalne przez to. Zapytaj mo偶e na kolejnej wizycie mo偶e im umkn臋艂o 偶e nie powiedzieli

馃檪

Haha teraz widz臋 偶e napisa艂am Ci po艂o偶enie macicy a nie 艂o偶yska przepraszam 馃檪

Ja wczoraj mia艂am jak taki silny skurcz miesi膮czkowy, co prawda miesi膮czki mia艂am bezproblemowe ale ze 2-3 razy w 偶yciu mi si臋 zd膮偶y艂y takie w艂a艣nie 偶e le偶a艂am i musia艂am wzi膮膰 nospe i tan skurcz wczoraj w艂a艣nie podobnie odczuwa艂am. Brzuszek jaki艣 specjalnie nie twardnial na szcz臋艣cie 馃檪

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
46 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Nie wiem jakie mam ustawienie nie m贸wili nigdy u lekarza . Wiem jakie mia艂am przed ciaza -ty艂ozgi臋cie ale to nie jest tak 偶e w czasie ci膮偶y prostuje si臋 a po porodzie wraca ?

Ten skurcz to twardnienie brzucha?

Z tym po艂o偶eniem to jest chyba bardziej kwestia gdzie si臋 zagnie藕dzi艂 zarodek na kt贸rej 艣ciance macicy.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
37 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Je艣li chodzi o po艂o偶enie 艂o偶yska to na tylnej 艣cianie wysoko 馃榾

No to faktycznie po plecach mo偶e gdzie艣 kopa膰 maluszek i dlatego plecy Ci臋 bol膮 馃檪

przepraszam za t膮 pomy艂k臋 i zamieszanie, chyba jeszcze by艂am zaspana 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
16 minut temu, ewon napisa艂:

Ja mam na przedniej 艣cianie wysoko. Pewnie dlatego ruchy czuje ale nie s膮 mocne jak przy ch艂opakach. Ale mam nadziej臋, 偶e z czasem b臋d膮 mogli ch艂opaki poczu膰 siostrunie 馃槉馃槉馃槉

To tak jak ja, przynajmniej b臋dzie wi臋cej spokoju, d艂u偶ej poczekamy na wyra藕ne kopniaki ale za to b臋dzie wi臋ksza ulga p贸藕niej 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Przysz艂am si臋 pochwali膰, a tu widz臋 sporo z nas mia艂o dzi艣 ciekaw膮 noc 馃槂 w sobot臋 po serniczku聽poczu艂am kopniaka, ale nie mia艂am pewno艣ci czy to to, nast臋pnego dnia zn贸w zjad艂am serniczek 馃き i zn贸w bum 馃Χ馃徑. 聽A dzisiaj nad ranem ma艂a wojowniczka tak szala艂a, 偶e my艣la艂am 偶e mi p臋pek strzeli 馃槄 czu艂am jakby zrobi艂a fiko艂ka. Pod 偶ebrem a偶 zabola艂o, na pocz膮tku cudownie, ale jak my艣l臋, 偶e mia艂oby to by膰 co noc to rzeczywi艣cie mog艂oby by膰 uci膮偶liwe. Id臋 w艂a艣nie spa膰 ciekawa jak sko艅czy si臋 ta noc 馃ぉ馃槏

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
9 godzin temu, Dejzi napisa艂:

Przysz艂am si臋 pochwali膰, a tu widz臋 sporo z nas mia艂o dzi艣 ciekaw膮 noc 馃槂 w sobot臋 po serniczku聽poczu艂am kopniaka, ale nie mia艂am pewno艣ci czy to to, nast臋pnego dnia zn贸w zjad艂am serniczek 馃き i zn贸w bum 馃Χ馃徑. 聽A dzisiaj nad ranem ma艂a wojowniczka tak szala艂a, 偶e my艣la艂am 偶e mi p臋pek strzeli 馃槄 czu艂am jakby zrobi艂a fiko艂ka. Pod 偶ebrem a偶 zabola艂o, na pocz膮tku cudownie, ale jak my艣l臋, 偶e mia艂oby to by膰 co noc to rzeczywi艣cie mog艂oby by膰 uci膮偶liwe. Id臋 w艂a艣nie spa膰 ciekawa jak sko艅czy si臋 ta noc 馃ぉ馃槏

Dzie艅 dobry kochane 馃檪

a ja si臋 spiesz臋 pochwali膰 偶e wczoraj pierwszy raz m贸j m膮偶 poczu艂 kopniaki 鉂わ笍

w sumie pierwszy na zewn膮trz mocniejszy poczu艂am po tym skurczu 30.11 ale by艂 jeden wi臋c my艣la艂am 偶e mo偶e jednak mi si臋 zdawa艂o, ale wczoraj m艂odemu chyba podszed艂 kabanos na moj膮 nocna przek膮sk臋 cukrzycow膮 i jak po 22 zacz膮艂 kopniaki to szybko nie przesta艂, zd膮偶y艂am pokaza膰 m臋偶owi 偶eby szybko da艂 r臋k臋 i si臋 uda艂o 鉂わ笍

wreszcie nie tylko ja to czuj臋 馃檪

a w poniedzia艂ek wizyta kontrolna w po艂udnie i o 18 zaczynamy pierwsze zaj臋cia na szkole rodzenia聽馃檪

juz si臋 nie mog臋 doczeka膰!

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Enigma91 napisa艂:

Dzie艅 dobry kochane 馃檪

a ja si臋 spiesz臋 pochwali膰 偶e wczoraj pierwszy raz m贸j m膮偶 poczu艂 kopniaki 鉂わ笍

w sumie pierwszy na zewn膮trz mocniejszy poczu艂am po tym skurczu 30.11 ale by艂 jeden wi臋c my艣la艂am 偶e mo偶e jednak mi si臋 zdawa艂o, ale wczoraj m艂odemu chyba podszed艂 kabanos na moj膮 nocna przek膮sk臋 cukrzycow膮 i jak po 22 zacz膮艂 kopniaki to szybko nie przesta艂, zd膮偶y艂am pokaza膰 m臋偶owi 偶eby szybko da艂 r臋k臋 i si臋 uda艂o 鉂わ笍

wreszcie nie tylko ja to czuj臋 馃檪

a w poniedzia艂ek wizyta kontrolna w po艂udnie i o 18 zaczynamy pierwsze zaj臋cia na szkole rodzenia聽馃檪

juz si臋 nie mog臋 doczeka膰!

聽Hej 馃槜馃槜馃槜

Zazdrosz臋 moja ma delikatne kopniaki, mam nadziej臋 偶e nie d艂ugo m膮偶 i dzieci poczuj膮, bo na razie tylko ja czuj臋 te kocie ruchy 馃槀

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
11 godzin temu, Dejzi napisa艂:

Przysz艂am si臋 pochwali膰, a tu widz臋 sporo z nas mia艂o dzi艣 ciekaw膮 noc 馃槂 w sobot臋 po serniczku聽poczu艂am kopniaka, ale nie mia艂am pewno艣ci czy to to, nast臋pnego dnia zn贸w zjad艂am serniczek 馃き i zn贸w bum 馃Χ馃徑. 聽A dzisiaj nad ranem ma艂a wojowniczka tak szala艂a, 偶e my艣la艂am 偶e mi p臋pek strzeli 馃槄 czu艂am jakby zrobi艂a fiko艂ka. Pod 偶ebrem a偶 zabola艂o, na pocz膮tku cudownie, ale jak my艣l臋, 偶e mia艂oby to by膰 co noc to rzeczywi艣cie mog艂oby by膰 uci膮偶liwe. Id臋 w艂a艣nie spa膰 ciekawa jak sko艅czy si臋 ta noc 馃ぉ馃槏

Brawo 馃憦馃憦馃憦

Pami臋tam jak m贸j Kuba wariowa艂, ten to mia艂 kopa, a jak pod 偶ebra waln膮艂 to by艂 b贸l.聽 Mia艂 takie ruchy 偶e ca艂y brzuch mi lata艂 na boki, fale Dunaju normalnie hehehe a偶 moja mamcia si臋 dziwi艂a .聽 Damcio ju偶 by艂 bardziej delikatny, za to du偶o si臋 wypina艂 i wida膰 by艂o to pi膮stk臋 to n贸偶k臋, dupcie.聽聽

A ma艂a Marta ma takie ruchy 偶e okiem nie wida膰 馃槥 deldelikatna jest bardzo

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzisiaj jakie艣 ci艣nienie u nas do du.. 馃槥 nic mi si臋 nie chce, no opr贸cz spania 馃槄 mog艂abym pokima膰 ale czekam na 12 i p贸jd臋 po co艣 na obiad. Zrobi臋 spaghetti b臋dzie szybko 馃槀

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
50 minut temu, ewon napisa艂:

Brawo 馃憦馃憦馃憦

Pami臋tam jak m贸j Kuba wariowa艂, ten to mia艂 kopa, a jak pod 偶ebra waln膮艂 to by艂 b贸l.聽 Mia艂 takie ruchy 偶e ca艂y brzuch mi lata艂 na boki, fale Dunaju normalnie hehehe a偶 moja mamcia si臋 dziwi艂a .聽 Damcio ju偶 by艂 bardziej delikatny, za to du偶o si臋 wypina艂 i wida膰 by艂o to pi膮stk臋 to n贸偶k臋, dupcie.聽聽

A ma艂a Marta ma takie ruchy 偶e okiem nie wida膰 馃槥 deldelikatna jest bardzo

Jeszcze ma czas, u mnie te偶 by艂y takie lekkie pukni臋cia od 艣rodka a wczoraj da艂 czadu, dalej z zewn膮trz by艂o tylko takie lekkie puk puk, ale ju偶 z zewn膮trz 鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
35 minut temu, ewon napisa艂:

Dzisiaj jakie艣 ci艣nienie u nas do du.. 馃槥 nic mi si臋 nie chce, no opr贸cz spania 馃槄 mog艂abym pokima膰 ale czekam na 12 i p贸jd臋 po co艣 na obiad. Zrobi臋 spaghetti b臋dzie szybko 馃槀

Ja dzisiaj mam jaki艣 kociokwik w g艂owie nie mog臋 si臋 na niczym skupi膰, robi臋 byle przetrwa膰 i co艣 zrobi膰 w pracy ale skupi膰 si臋 na czym艣 konkretnym nie umiem 馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Enigma91 napisa艂:

Jeszcze ma czas, u mnie te偶 by艂y takie lekkie pukni臋cia od 艣rodka a wczoraj da艂 czadu, dalej z zewn膮trz by艂o tylko takie lekkie puk puk, ale ju偶 z zewn膮trz 鉂わ笍

No niby wiem ale chcia艂abym ju偶 馃槀馃槀馃槀

No to dzisiaj taka pogoda , 偶e my brzuchate mamy problem z energi膮.

Jeszcze zgaga mnie zacz臋艂a dr臋czy膰馃檲

A co u reszty Mamusiek???聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
10 minut temu, ewon napisa艂:

No niby wiem ale chcia艂abym ju偶 馃槀馃槀馃槀

No to dzisiaj taka pogoda , 偶e my brzuchate mamy problem z energi膮.

Jeszcze zgaga mnie zacz臋艂a dr臋czy膰馃檲

A co u reszty Mamusiek???聽

Ja od kilku dni jestem jaka艣 taka rozdra偶niona, kiepsko sypiam. Gaja zrobi艂a si臋 wyj膮tkowo aktywna w tym czasie, fiko艂kom w brzuszku nie ma ko艅ca. Popijam wi臋c melisk臋 i kompletuje wyprawk臋 馃グ馃グ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja to akurat samopoczucie ok tylko doskwiera mi b贸l plec贸w najgorzej w nocy mam napad 偶e a偶 si臋 budz臋 i sen ju偶 wtedy zaburzony eh takie uroki chyba nasze ci膮偶y s膮.

U nas tata w niedziel臋 pierwszy raz poczu艂 Oliwierka w brzuszku ale by艂 szcz臋艣liwy 馃挄

Dzisiaj przyszed艂 w贸zek jestem zachwycona tylko czeka膰 na ma艂ego lokatora 馃榾

p.s w Jysk sa fajne promocje na ozdoby 艣wi膮teczne i skrzaty ale te偶 na wszystko wczoraj si臋 obkupi艂am 馃構

IMG_20201202_132738.jpg

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, zakapturzona napisa艂:

Ja od kilku dni jestem jaka艣 taka rozdra偶niona, kiepsko sypiam. Gaja zrobi艂a si臋 wyj膮tkowo aktywna w tym czasie, fiko艂kom w brzuszku nie ma ko艅ca. Popijam wi臋c melisk臋 i kompletuje wyprawk臋 馃グ馃グ

Jakie pi臋kne imi臋 鉂わ笍

Ja na szcz臋艣cie ze spaniem nie mam jeszcze problem贸w zasypiam jak niemowle 馃檪

Godzin臋 temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja to akurat samopoczucie ok tylko doskwiera mi b贸l plec贸w najgorzej w nocy mam napad 偶e a偶 si臋 budz臋 i sen ju偶 wtedy zaburzony eh takie uroki chyba nasze ci膮偶y s膮.

U nas tata w niedziel臋 pierwszy raz poczu艂 Oliwierka w brzuszku ale by艂 szcz臋艣liwy 馃挄

Dzisiaj przyszed艂 w贸zek jestem zachwycona tylko czeka膰 na ma艂ego lokatora 馃榾

p.s w Jysk sa fajne promocje na ozdoby 艣wi膮teczne i skrzaty ale te偶 na wszystko wczoraj si臋 obkupi艂am 馃構

IMG_20201202_132738.jpg

O prosz臋 ju偶 w贸zek jest 馃檪 my zabieramy sie za du偶e rzeczy po nowym roku, dzisiaj przysz艂a tatusiowa cz臋艣膰 wyprawki, noside艂ko zam贸wione na black week tatu艣 robi艂 dzisiaj pr贸by na psach 馃槄

W sumie z listy nam zosta艂y tylko w贸zek, fotelik i 艂贸偶eczko bo mate piankow膮, nianie itp zostawiamy na razie jakby kto艣 pyta艂 o prezent 馃槈

  • Haha 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...