Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
13 minut temu, Anka 32 napisa艂:

Tez musze porzadki zrobic. U nas jest ten problem, ze chcemy kupic mieszkanie i maz intensywnie szuka. Mysle tylko, ze z takim malym dzieckiem to ciezkie sa takie wyprowadzki. I nie wiem czy kupna mieszkanie lepiej nie przelozyc na pozniej. Tez nie chce zostawic wszystkiego mojemu mezowi na glowie i przegladam juz wszystkie sprzety i mebelki, wozki itp. Aby latwiej bylo wybrac.聽

Ja znalazlam takie lozeczko z przystawka. Mozna je tez pozniej zlozyc i jest jak zwykle lozeczko. Mozna je do 2 roku zycia uzywac.聽聽

Noo te 2 latka do ju偶 maks, 艣mieszy mnie jak pisze gdzie艣 偶e do 4 r偶 jak dwulatek ma ju偶 prawie metr a 艂贸偶eczka maj膮 120cm

My艣l臋 偶e spokojnie da si臋 z maluszkiem przenie艣膰, chyba lepiej z takim w w贸zku ni偶 jak zacznie 艂azi膰 i przeszkadza膰 馃槈 moi rodzice te偶 si臋 przenosili zaraz przed moimi narodzinami i cz臋艣膰 chwil臋 po 馃槈

Szlafroka tylko nie kupuj ciep艂ego misiowego bo si臋 ugotujesz na porod贸wce 馃檪 tam pono膰 piekielnie ciep艂o聽

Ja na razie z koszulkami do karmienia nie szalej臋, pierwsze tygodnie i tak w domu wi臋c mog臋 cyca wyj膮膰 na p贸艂 golasa, a jak wyjdzie karmienie to sobie zaczn臋 zamawia膰 dopiero 馃檪

jakies bluzki kopertowe takie mam i na guziki wi臋c to wystarczy na pocz膮tek

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

@Anka 32聽mo偶esz spojrze膰 sobie te偶 na Insta na profil ZaufajPo艂o偶nej, ka偶dego dnia babeczki m贸wi膮 o ciekawych sprawach oko艂oporodowych, wyprawkach, gad偶etach etc. Prowadz膮 webinary, mo偶na zadawa膰 pytania w razie jakichkolwiek w膮tpliwo艣ci. Maj膮 tez profil na YT, z tego co wczoraj widzialam maj膮 jeszcze miejsce na szkole rodzenia online w lutym. BTW. Babeczki siedzib臋 swojej szko艂y maj膮 w okolicach Tr贸jmiasta聽 nie jestem pewna tylko w kt贸rym mie艣cie.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja jak zamawia艂am mebelki to jednak wzi臋li艣my zwykle bo te niby kt贸re robi si臋 jak tapczan p贸藕niej si臋 nie sprawdza lepiej kupi膰 ju偶 wi臋ksze dla dziecka wypyta艂am kole偶anki w tej kwestii.

A pierwsze tyg ma艂y b臋dzie spa艂 w Chicco baby hug musz臋 tylko kupi膰 materacyk taki do tego w naszej sypialni z nami.

W贸zek ju偶 mam od ko艅ca listopada bo kupi艂am na Black Fraiday Espiro Next 2 Manhattan. 2 w 1. Musimy kupi膰 jeszcze fotelik i baz臋 chce cybexa takiego w bazie obrotowej.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
5 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja jak zamawia艂am mebelki to jednak wzi臋li艣my zwykle bo te niby kt贸re robi si臋 jak tapczan p贸藕niej si臋 nie sprawdza lepiej kupi膰 ju偶 wi臋ksze dla dziecka wypyta艂am kole偶anki w tej kwestii.

A pierwsze tyg ma艂y b臋dzie spa艂 w Chicco baby hug musz臋 tylko kupi膰 materacyk taki do tego w naszej sypialni z nami.

W贸zek ju偶 mam od ko艅ca listopada bo kupi艂am na Black Fraiday Espiro Next 2 Manhattan. 2 w 1. Musimy kupi膰 jeszcze fotelik i baz臋 chce cybexa takiego w bazie obrotowej.

My te偶 zwykle szczebelkowe w艂a艣nie dlatego co m贸wisz, do 2 latek dziecko i tak lepiej jak ma wi臋ksze zabezpieczenie ni偶 taka kr贸tka barierka. A na 2 latka kupimy nowe wi臋ksze 偶eby zn贸w by艂o na jaki艣 czas. I mamy nadziej臋 偶e to b臋dzie czeka膰 wtedy na nowego lokatora ju偶 馃槈

My fotelik b臋dziemy bra膰 z Maxi Cosi, ten z cybexa dla mnie zbyt ci臋偶ki. Jak dojdzie do tego dziecko to b臋dzie ci臋偶ko to nosi膰 i do przychodni b臋d臋 musia艂a roz艂o偶y膰 podstaw臋 w贸zka i wpi膮膰 go bo nie wyobra偶am sobie taki ci臋偶ar nosi膰 po przychodni. A obrotowa chcia艂am na pocz膮tku ale uzna艂am patrz膮c na mojego chrze艣niaka 偶e jednak zb臋dna. Na pocz膮tku i tak wklikujesz to noside艂ko na baz臋 tylko a to chwila moment, a p贸藕niej m贸j chrze艣niak sam ju偶 tak szybko wskakiwa艂 na fotelik 偶e wol臋 jednak co艣 lekkiego, bo czasem pewnie trzeba b臋dzie przepi膮膰 te偶 fotelik babci np jak b臋dzie chcia艂a gdzie艣 z m艂odym pojecha膰, albo zostanie pod jej opiek膮.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

15 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja jak zamawia艂am mebelki to jednak wzi臋li艣my zwykle bo te niby kt贸re robi si臋 jak tapczan p贸藕niej si臋 nie sprawdza lepiej kupi膰 ju偶 wi臋ksze dla dziecka wypyta艂am kole偶anki w tej kwestii.

A pierwsze tyg ma艂y b臋dzie spa艂 w Chicco baby hug musz臋 tylko kupi膰 materacyk taki do tego w naszej sypialni z nami.

W贸zek ju偶 mam od ko艅ca listopada bo kupi艂am na Black Fraiday Espiro Next 2 Manhattan. 2 w 1. Musimy kupi膰 jeszcze fotelik i baz臋 chce cybexa takiego w bazie obrotowej.

Obejrza艂am sobie ten w贸zek , fajny bardzo podoba mi si臋 馃グ zapisze sobie go na list臋 do obejrzenia na 偶ywo. Ja ogl膮da艂am Anex L/Type lub britax smile 3. Ci臋偶ki wyb贸r z w贸zkiem 馃槈聽czekam do marca i kupi臋 tak 偶eby w kwietniu ju偶 wszystko czeka艂o na Tosi臋聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
52 minuty temu, Enigma91 napisa艂:

Noo te 2 latka do ju偶 maks, 艣mieszy mnie jak pisze gdzie艣 偶e do 4 r偶 jak dwulatek ma ju偶 prawie metr a 艂贸偶eczka maj膮 120cm

My艣l臋 偶e spokojnie da si臋 z maluszkiem przenie艣膰, chyba lepiej z takim w w贸zku ni偶 jak zacznie 艂azi膰 i przeszkadza膰 馃槈 moi rodzice te偶 si臋 przenosili zaraz przed moimi narodzinami i cz臋艣膰 chwil臋 po 馃槈

Szlafroka tylko nie kupuj ciep艂ego misiowego bo si臋 ugotujesz na porod贸wce 馃檪 tam pono膰 piekielnie ciep艂o聽

Ja na razie z koszulkami do karmienia nie szalej臋, pierwsze tygodnie i tak w domu wi臋c mog臋 cyca wyj膮膰 na p贸艂 golasa, a jak wyjdzie karmienie to sobie zaczn臋 zamawia膰 dopiero 馃檪

jakies bluzki kopertowe takie mam i na guziki wi臋c to wystarczy na pocz膮tek

Tak chodzilo mi bardziej, ze te inne dostawki to bardzo male sa i tylko na pare miesiecy starcza, a to lozeczko ktore znalazlam Ma dlugosc 120 wiec mozna je pozniej przeniesc i dodac szczebelki i maly moze jeszcze uzyc to lozeczko bo troche szkoda kupowac i przystawke i za 6 miesiecy lozeczko.聽

Tak ten szlafrok musze poszukac i zamowic bo moj jest juz calkiem za maly馃槄. Dzieki za rade kupie lzejszy na kwiecien.馃榾

U mnie teraz jest tak, ze tylko 2 pokoje mamy sypialnie i聽 goscinny. I dlatego maz szuka teraz do kupienia mieszkanie 4 pokojowe. Tez wole, ze dziecko ma oddzielny pokoik. Tylko pierwsze miesiace chce miec je blizej bo nie wiem Jak z karmieniem i to bedzie nasze pierwsze dziecko wiec wszystkiego bedziemy sie uczyc.聽聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
48 minut temu, zakapturzona napisa艂:

@Anka 32聽mo偶esz spojrze膰 sobie te偶 na Insta na profil ZaufajPo艂o偶nej, ka偶dego dnia babeczki m贸wi膮 o ciekawych sprawach oko艂oporodowych, wyprawkach, gad偶etach etc. Prowadz膮 webinary, mo偶na zadawa膰 pytania w razie jakichkolwiek w膮tpliwo艣ci. Maj膮 tez profil na YT, z tego co wczoraj widzialam maj膮 jeszcze miejsce na szkole rodzenia online w lutym. BTW. Babeczki siedzib臋 swojej szko艂y maj膮 w okolicach Tr贸jmiasta聽 nie jestem pewna tylko w kt贸rym mie艣cie.

Super dzieki 馃榾 Zobacze sobie 馃槏

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
18 minut temu, Anka 32 napisa艂:

Tak chodzilo mi bardziej, ze te inne dostawki to bardzo male sa i tylko na pare miesiecy starcza, a to lozeczko ktore znalazlam Ma dlugosc 120 wiec mozna je pozniej przeniesc i dodac szczebelki i maly moze jeszcze uzyc to lozeczko bo troche szkoda kupowac i przystawke i za 6 miesiecy lozeczko.聽

Tak ten szlafrok musze poszukac i zamowic bo moj jest juz calkiem za maly馃槄. Dzieki za rade kupie lzejszy na kwiecien.馃榾

U mnie teraz jest tak, ze tylko 2 pokoje mamy sypialnie i聽 goscinny. I dlatego maz szuka teraz do kupienia mieszkanie 4 pokojowe. Tez wole, ze dziecko ma oddzielny pokoik. Tylko pierwsze miesiace chce miec je blizej bo nie wiem Jak z karmieniem i to bedzie nasze pierwsze dziecko wiec wszystkiego bedziemy sie uczyc.聽聽

No w艂a艣nie widzia艂am 偶e wymiary normalnego szczebelkowego, super. U nas ko艂o 艂贸偶ka nie wejdzie wi臋ksze jak dostawka, a i to musz臋 zmierzy膰 w艂a艣nie jeszcze, wi臋c albo m艂ody b臋dzie od pocz膮tku w swoim pokoju i ja na kanapie 偶eby go karmi膰 mie膰 bli偶ej na pocz膮tku, albo kupimy turystyczna dostawke

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

U nas tez 2 pokoje w艂a艣nie teraz, ale naro偶nik rozsuwany dalej si臋 mie艣ci w pokoju synka wi臋c jak przyjad膮 moi rodzice albo brat z 偶on膮 i synem to jeszcze b臋dzie jak si臋 zmie艣ci膰 馃檪 a dom te艣ciowa i tak planuje sprzeda膰 i kupi膰 nowy wi臋c na razie nie kombinujemy z jednym dzieckiem mamy wystarczaj膮co miejsca 馃檪

nasze te偶 pierwsze dlatego rozwa偶am ta dostawke turystyczna 偶eby na pierwsze tygodnie nie chodzi膰 do pokoju obok w nocy jak b臋d臋 do siebie dochodzi膰. A p贸藕niej jeszcze z nami chwil臋 poje藕dzi pewnie bo b臋dziemy jecha膰 do moich rodzic贸w na pewno i we wrze艣niu chcemy nad morze wi臋c akurat jeszcze pos艂u偶y 馃檪 pozniej te艣ciow膮 chce kupi膰 zwykle turystyczne w prezencie 偶eby mia艂a w razie czego te偶 do siebie jak b臋dziemy chcieli jej ma艂ego pod opiek膮 zostawi膰

Ale na razie dostawki nie zamawiamy, jest na li艣cie prezentowej, mo偶e te艣ciu b臋dzie chcia艂 co艣 kupi膰, po drodze jeszcze baby shower wi臋c cz臋艣膰 mniej pilnych rzeczy zostawiamy na li艣cie i dokupimy na koniec w po艂owie marca 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja ju偶 zam贸wi艂am 艂贸偶eczko w AMC baby聽 fajna promocja. Wzie艂am szczebelkowe ca艂e bez szuflady聽 + materia艂 + ko艂derka + poduszka + poszewka na ko艂derke i poduszk臋 + prze艣cierad艂o + ochraniacze 410zl z wysy艂k膮. Ale maj膮 r贸偶ne opcje.聽

Cieszk贸w mam sporo od 56 do 74 bo podostawa艂am od kole偶anek.聽 Jeszcze od jednej mam do odbioru.聽

Zam贸wi艂am te偶 materia艂 to b臋d臋 szy艂a komplet do w贸zka .聽

W贸zek mam UPA trzony easygo optimo albo optimo air bo zale偶y na kt贸ry kolor si臋 zdecydujemy 馃榿聽聽

Na stronce z w贸zkami Ba beczka poleci艂a 偶eby nie bra膰 3w1 ( z fotelikiem ) tylko 2w1 i fotelikiem osobno. Ale jak zobacz臋 na 偶ywo to zdecydujemy 馃榿

Jestem te偶 na grupie na fB to jedna kwietnia mama w艂a艣nie urodzi艂a bli藕niaczki ( w 27+5 tydzie艅)聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Anka 32 napisa艂:

Wlasnie ogladalam filmiki Joanna Mroz "szkola rodzenia" i Jak spakowac sie do szpitala. Super sie oglada鉂わ笍

No super jest ta babka, 膰wiczenia te偶 s膮 spoko 馃檪 lubie ja s艂ucha膰

@ewon聽ja w艂a艣nie zam贸wi艂am nasze 艂贸偶eczko te偶, tak jak od pocz膮tku my艣la艂am wzi臋li艣my szczebelkowe Klup艣 Frank 馃檪 ja nie chce u偶ywa膰 zadnych ochraniaczy ani nic takiego teraz po艣ciel te偶 b臋d臋 u偶ywa膰 pewnie jak sko艅czy roczek dopiero wi臋c szkoda mi teraz kupowa膰 偶eby si臋 kurzy艂o 馃檪 mamy tylko prze艣cieradelka do 艂贸偶eczka i b臋dzie albo zawijany albo w 艣piworku spa艂 馃檪

fotelik te偶 cz臋sto jest no maxi Cosi i adapter jako 3w1, ale jak patrzy艂am na te komplety to mam wra偶enie 偶e sam fotelik taniej wychodzi jak z w贸zkiem kupowany bo wtedy licz膮 bez promocji np nas w sklepie. My po fotelik, baz臋 i adaptery pojedziemy chyba w przysz艂y weekend.

dlatego ja chc臋 od 30tc ju偶 powoli szykowa膰 walizk臋, bo 8tygodni to ju偶 si臋 mo偶e wszystko zdarzy膰, a jak na razie nie ma mowy 偶eby m膮偶 mi co艣 szybko dowi贸z艂, wi臋c jak cokolwiek b臋dzie si臋 dzia艂o i b臋d臋 musia艂a jecha膰 na kontrol臋 to jad臋 ju偶 z walizka normalnie jak do porodu 偶eby p贸藕niej nie czeka膰 dob臋 a偶 mi co艣 przekaza piel臋gniarki bo powiedz膮 偶e musi odle偶e膰 na kwarantannie.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, ewon napisa艂:

Ja ju偶 zam贸wi艂am 艂贸偶eczko w AMC baby聽 fajna promocja. Wzie艂am szczebelkowe ca艂e bez szuflady聽 + materia艂 + ko艂derka + poduszka + poszewka na ko艂derke i poduszk臋 + prze艣cierad艂o + ochraniacze 410zl z wysy艂k膮. Ale maj膮 r贸偶ne opcje.聽

Cieszk贸w mam sporo od 56 do 74 bo podostawa艂am od kole偶anek.聽 Jeszcze od jednej mam do odbioru.聽

Zam贸wi艂am te偶 materia艂 to b臋d臋 szy艂a komplet do w贸zka .聽

W贸zek mam UPA trzony easygo optimo albo optimo air bo zale偶y na kt贸ry kolor si臋 zdecydujemy 馃榿聽聽

Na stronce z w贸zkami Ba beczka poleci艂a 偶eby nie bra膰 3w1 ( z fotelikiem ) tylko 2w1 i fotelikiem osobno. Ale jak zobacz臋 na 偶ywo to zdecydujemy 馃榿

Jestem te偶 na grupie na fB to jedna kwietnia mama w艂a艣nie urodzi艂a bli藕niaczki ( w 27+5 tydzie艅)聽

Mam nadzieje, ze wszystko OK z blizniaczkami. W 27+5 to bardzo szybko.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
11 minut temu, Anka 32 napisa艂:

Mam nadzieje, ze wszystko OK z blizniaczkami. W 27+5 to bardzo szybko.聽

Bli藕niaki cz臋sto s膮 wcze艣niakami wi臋c my艣l臋 偶e lekarze w por臋 podali steryd na p艂ucka i wszystko b臋dzie ok 馃槈 m艂odsze dzieci ju偶 si臋 ratuje

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
13 minut temu, Enigma91 napisa艂:

Bli藕niaki cz臋sto s膮 wcze艣niakami wi臋c my艣l臋 偶e lekarze w por臋 podali steryd na p艂ucka i wszystko b臋dzie ok 馃槈 m艂odsze dzieci ju偶 si臋 ratuje

Mam nadzieje. 鉂わ笍馃檹 Tylko zeby nie mialy za wiele powiklan. W ciazy blizniaczej dzieci Maja troszeczke nizsza wage urodzeniowa. Trzymam kciuki za blizniaczki. Daj znac jak bedziesz wiedziala cos wiecej o blizniaczkach.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 7.01.2021 o 11:38, Agnieszka5g napisa艂:

Ja u偶ywam wk艂adek Femina z biedronki dla mnie s膮 najlepsze i tanie.

Mi si臋 uda艂o w ko艅cu wypr贸偶ni膰 ale od wczoraj pije Laktuloze.

Musz臋 si臋 ogarn膮膰 i pojecha膰 z psem na szczepienie.聽

Nie wiem czemu ale jak zawsze wezm臋 Neoparin i Acard rano to mi si臋 s艂abo troch臋 robi zawsze my艣la艂am 偶e to po 艣niadaniu ale to chyba od tego

Meble do pokoju maj膮 by膰 pod koniec tyg ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰. Remont pokoju ma艂ego nadal trwa. Musz臋 si臋 wybra膰 w ko艅cu do ikei i pokupywa膰 par臋 rzeczy.

Ale macie dobrze 偶e macie suszarki ja musz臋 suszy膰 normlanie i prasowa膰 馃様

Mnie tez sie najlepiej sprawdzaj膮 te femina cho膰 czasem tez przemoknie, zale偶y od dnia ale cz臋sto zmieniam w ci膮gu dnia.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Anka 32 napisa艂:

Mam nadzieje, ze wszystko OK z blizniaczkami. W 27+5 to bardzo szybko.聽

聽Dziewczynki oddychaj膮 samodzielnie ale s膮 po艂膮czone do tlenu aby wspomaga膰 w oddychaniu.聽 Stan dobry. Tak偶e te偶 trzymam kciuki aby by艂o dobrze 馃檪

Moja szwagierka te偶 urodzi艂a bli藕niaki i to w terminie 馃檪聽ale to 13lat temu. Teraz ta technika posz艂a do przodu i dobrze, 偶e s膮 w stanie jeszcze mniejsze kruszynki ratowa膰 馃グ

Dziewczyny a swoje koszule do karmienia te偶 b臋dziecie prac w proszku dla dziecka??聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
31 minut temu, Aldonita napisa艂:

Ozonowanie czyli odswiezanie par膮? Bo tak膮 funkcje mam ale nie wiem czy to jest to samo

Nie, to nie to samo s膮 takie przeno艣ne ozonatory. Pobiera to tlen z powietrza i robi ozon kt贸ry zabija bakterie i zapachy. Tylko teraz pewnie kosztuj膮 krocie, szwagierka zam贸wi艂a zaraz przed pandemia to zap艂aci艂a nieca艂e 100zl chyba, a zaraz w marcu kosztowa艂y ju偶 po kilkaset z艂.

Co do wk艂adek carfree nie dawa艂y rady ju偶, ale kupi艂am jakie艣 d艂u偶sze z Lidla i na razie s膮 super 馃檪

@ewon ja w艂a艣nie ostatnio wypralam moje w normalnym, bo kupowa艂am u偶ywane i teraz o tym my艣l臋 czy nie wrzuci膰 ich drugi raz, ale chyba oleje tylko ta co kupi臋 na porod贸wk臋 wypiore w Loveli p贸藕niej. Bo to b臋dzie pierwszy kontakt po wyj艣ciu z brzuszka, a p贸藕niej niech si臋 oswaja bo przecie偶 ciuchy moje i m臋偶a te偶 b臋d臋 normalnie prala w zwyk艂ym proszku i b臋dzie mia艂 z nimi kontakt 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, ewon napisa艂:

聽Dziewczynki oddychaj膮 samodzielnie ale s膮 po艂膮czone do tlenu aby wspomaga膰 w oddychaniu.聽 Stan dobry. Tak偶e te偶 trzymam kciuki aby by艂o dobrze 馃檪

Moja szwagierka te偶 urodzi艂a bli藕niaki i to w terminie 馃檪聽ale to 13lat temu. Teraz ta technika posz艂a do przodu i dobrze, 偶e s膮 w stanie jeszcze mniejsze kruszynki ratowa膰 馃グ

Dziewczyny a swoje koszule do karmienia te偶 b臋dziecie prac w proszku dla dziecka??聽

My mamy chyba ten akurat聽https://allegro.pl/oferta/ozonator-jonizator-zy-h103-zywnosci-wody-powietrza-9343074927?utm_medium=app_share&utm_source=facebook , generalnie tym mo偶na ozonowac pomieszczenia, samoch贸d. My b臋dziemy pewnie ca艂y pok贸j te偶 w marcu jeszcze ozonowac synkowi i sobie sypialnie zn贸w bo co jaki艣 czas puszczany bo psy z nami spis wi臋c te偶 jakie艣 tam zarazki zostawiaj膮 i zapachy 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
9 godzin temu, Klaudia91d napisa艂:

A ile czasu przed porodem kupujecie w贸zek ?

Ja w贸zek聽i fotelik juz mam. Mielismy z m臋偶em troche wolnego przed 艣wi臋tami i uda艂o si臋 poje藕dzi膰 po sklepach i wynegocjowa膰 fajn膮 cen臋. Pamietajcie 偶e na takie rzeczy to cena w ka偶dym sklepie kest do negocjacji a warto zawsze zapyta膰 o jak膮艣 zni偶ke. My tak zaoszcz臋dzili艣my prawie tysiaka kupuj膮c w贸zek 2 w 1 i osobno fotelik ale wszystko w tym samym sklepie. Do tego dorzucili nam jeszcze organizer na siedzenie i lusterko wi臋c cena w sklepie nie jest ostateczna.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja wko艅cu jestem na wolnym bo lekarz da艂 mi L4聽ale to g艂贸wnie dlatego, 偶e w ci膮gu dnia nie mog臋 ju偶 wysiedzie膰 a w po艂udnie tak mnie na sen bierze 偶e jestem nie do 偶ycia. Strasznie si臋 m臋czy艂am przez ostatnie tygodnie. Wy te偶 tak macie 偶e 艣picie w ci膮gu dnia? Wyniki wszystkie mam w normie wi臋c nie wiem czemu czuje takie zm臋czenie, mo偶e to stres w pracy. Zaczynam powoli wraca膰 do zakup贸w i mam pytanie do Was聽jaki laktator polecacie albo mo偶e聽ju偶 macie, chodzi mi bardziej o konkretne firmy.

I co my艣licie o sesji ci膮偶owej i noworodkowej. Tam gdzie chcia艂abym j膮 zrobi膰 to za pakiet聽tych dw贸ch wo艂aj膮 sobie 800 zl. Nie wiem czy to ok cena?

Edytowane przez Aldonita
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
36 minut temu, Aldonita napisa艂:

Ja wko艅cu jestem na wolnym bo lekarz da艂 mi L4聽ale to g艂贸wnie dlatego, 偶e w ci膮gu dnia nie mog臋 ju偶 wysiedzie膰 a w po艂udnie tak mnie na sen bierze 偶e jestem nie do 偶ycia. Strasznie si臋 m臋czy艂am przez ostatnie tygodnie. Wy te偶 tak macie 偶e 艣picie w ci膮gu dnia? Wyniki wszystkie mam w normie wi臋c nie wiem czemu czuje takie zm臋czenie, mo偶e to stres w pracy. Zaczynam powoli wraca膰 do zakup贸w i mam pytanie do Was聽jaki laktator polecacie albo mo偶e聽ju偶 macie, chodzi mi bardziej o konkretne firmy.

I co my艣licie o sesji ci膮偶owej i noworodkowej. Tam gdzie chcia艂abym j膮 zrobi膰 to za pakiet聽tych dw贸ch wo艂aj膮 sobie 800 zl. Nie wiem czy to ok cena?

Ja ju偶 偶e zm臋czeniem nie mam problemu na szcz臋艣cie. Jutro zabieram si臋 za malowanie u m艂odego mebelk贸w i p贸藕niej spacer si臋 dotleni膰 馃檪

w weekend pojedziemy pewnie po fotelik w ko艅cu

z laktatorem si臋 ca艂y czas bije z my艣lami mia艂am wzi膮膰 najta艅szy r臋czny, ale znalaz艂am elektryczny co艣 jak Neno kt贸ry wiele os贸b poleca ale jeszcze ta艅szy bo poni偶ej 100 i chyba jego sobie wezm臋, bo ma dobre opinie bardzo te偶 na Allegro 馃檪 ale jeszcze pogadam z moja po艂o偶na we wtorek i z po艂o偶na na szko艂臋 rodzenia 18.01 co o nim mysli聽

myskle na razie nad tym聽https://allegro.pl/oferta/laktator-elektryczny-dwufazowy-odciagacz-berdsen-8076535792?utm_medium=app_share&utm_source=facebook聽chce odci膮ga膰 tylko jak b臋dzie nawa艂 albo jak b臋d臋 gdzie艣 musia艂a wyj艣膰 wi臋c my艣l臋 偶e do odci膮gania okazjonalnego wystarczy 馃檪

Ja sesje bezuszkowa bardzo chce ale mam nadziej臋 偶e jeszcze z ko艅cem lutego jako艣 b臋dzie u nas dalej 艣nieg i 偶e nasz kolega si臋 zgodzi ja zrobi膰. Jest fotografem 艣lubnym i w sumie chcia艂 nam po 艣lubie zrobi膰 w prezencie sesj臋 ale nigdy do tego nie dosz艂o bo ja suknie sprzeda艂am bardzo szybko, swoj膮 sesje mieli艣my z naszym fotografem 艣lubnym a m贸j m膮偶 nie przepada za zdj臋ciami takimi, wi臋c w ko艅cu nie zrobili艣my. Musz臋 go zapytac czy pojedzie z nami w jaki艣 艂adny dzie艅 w g贸ry zrobi膰 kilka zdj臋膰 na pami膮tk臋 z brzuszkiem 馃檪

a do noworodkowej mi si臋 marzy 艣ci膮gn膮膰 nasz fotograf 艣lubna bo si臋 bardzo zgrali艣my ze sob膮, ale nie wiem czy da rad臋 bo sama ma teraz malutkie dziecko i nie wiem ile b臋dzie za to chcia艂a聽

powiem Ci 偶e nie wiem jaka jest cena takich sesji w studio ale wydaje si臋 偶e 800zl za sesj臋 bezuszkowa i noworodkowa to uczciwa cena, pytanie te偶 ile zdj臋膰 w tym dostaniecie 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, Aldonita napisa艂:

Ja wko艅cu jestem na wolnym bo lekarz da艂 mi L4聽ale to g艂贸wnie dlatego, 偶e w ci膮gu dnia nie mog臋 ju偶 wysiedzie膰 a w po艂udnie tak mnie na sen bierze 偶e jestem nie do 偶ycia. Strasznie si臋 m臋czy艂am przez ostatnie tygodnie. Wy te偶 tak macie 偶e 艣picie w ci膮gu dnia? Wyniki wszystkie mam w normie wi臋c nie wiem czemu czuje takie zm臋czenie, mo偶e to stres w pracy. Zaczynam powoli wraca膰 do zakup贸w i mam pytanie do Was聽jaki laktator polecacie albo mo偶e聽ju偶 macie, chodzi mi bardziej o konkretne firmy.

I co my艣licie o sesji ci膮偶owej i noworodkowej. Tam gdzie chcia艂abym j膮 zrobi膰 to za pakiet聽tych dw贸ch wo艂aj膮 sobie 800 zl. Nie wiem czy to ok cena?

Ja jestem um贸wiona na sesj臋 brzuszkow膮 na 29 lutego. Za pakiet brzuszek + noworodkowa p艂ace 550 z艂 bodaj偶e. Do ka偶dej sesji 10 zdj臋膰 plus jak chce je wywo艂a膰 20 z艂 za wszystkie a noworodkowa tak samo tylko dwa zdj臋cia mam gratis. My艣l臋 偶e 800 z艂 to do艣膰 du偶o w sumie to zale偶y ile zdj臋膰 oferuj膮.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...