Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y

Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jestem tu pierwszy raz. 馃槈 Wy艣wietli艂a mi si臋 reklama na Fb wi臋c stwierdzi艂am, 偶e zajrz臋, zobacz臋 i mo偶e si臋 zadomowie馃槉. Jestem aktualnie w trzeciej ci膮偶y. Termin mam na koniec kwietnia. Niby to dla mnie nic nowego ale cz艂owiek z wiekiem si臋 zmienia i chyba bardziej prze偶ywa 馃槄. No i wgl jestem tego idealnym przyk艂adem, 偶e ka偶da ci膮偶a jest inna. W domu mam ju偶 10-letnia c贸rke i 6-letniego syna. Aktualnie spodziewam si臋 drugiego synka. 馃槉

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

W 12tc moja dr prowadz膮ca powiedzia艂a, 偶e prawdopodobnie dziewczynka, na prenatalnych dwie panie dr, 偶e dziewczynka, ale potwierdzi膰 mo偶na by艂o dopiero w 16tyg - teraz ju偶 na 100 % pewno艣膰 i mi ul偶y艂o, bo zd膮偶y艂am si臋 nastawi膰 i chyba troszk臋 by艂abym rozczarowana聽馃挅 apropo ruch贸w mo偶liwe s膮 dopiero od 18/20tyg wi臋c to co wydawa艂o mi si臋 ruchami prawdopodobnie by艂y ruchami jelit 馃し馃徎鈥嶁檧锔 Jak u Was test Pappa?聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Ja mam za 2 tyg po艂贸wkowe ale wiem 偶e b臋dzie ch艂opak ju偶 na prenatalnych dr powiedzia艂a i ostatnio na usg nawet pykla zdj臋cie na pami膮tk臋.

Ruchy ju偶 czuj臋 jakie艣 2 tyg takie delikatne ale nie da si臋 tego z niczym pomyli膰 i napewno to nie jelita. Jestem obecnie w 19+4

Dzisiaj walczy艂am od nocy i w sumie nadal mam migren臋 masakra wzi臋艂am Apap jedn膮 tabletk臋 ok艂ady zimne smarowanie amolem du偶o wody z cytryn膮 ale i tak nie wiele to daje ..

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Cze艣膰 kobietki 馃グ ja obecnie 18+5, za 2 tygodnie mam prenatalne po艂贸wkowe. Od ok 2 tygodni w moim brzuszku czuj臋 ruchy, kt贸re przypominaj膮 jakby male艅kie ruszaj膮ce si臋 b膮belki 鉂 lekarz potwierdzi艂 偶e to ruchy mojej dziewczyny i tak to b臋dzie dziewczynka 鉂 waga聽ok +4 ale w pierwszych miesi膮cach zesz艂o -3 bo strasznie wymiotowa艂am. Ca艂e szcz臋艣cie to juz min臋艂o, si艂y wr贸ci艂y i w ko艅cu mog臋 cieszy膰 si臋 tym szczeg贸lnym czasem, kiedy jestem ca艂y czas 艣pi膮ca i聽g艂odna 馃ぃ馃槄鉂 du偶o zdr贸weczka dla ka偶dej z Was 鉂

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Hej dziewczyny! Tez dopiero do Was trafi艂am, rowniez za 2 tygodnie mam drugie prenatalne ale poki co jeszcze nie wiemy czy to ch艂opczyk czy dziewczynka. Pierwsze 3 miesiace by艂y straszne, chodzi艂am jak struta ale teraz juz jest super i wko艅cu moge ca艂kowicie cieszy膰 sie brzusiem. Ma ktos termina na 15 kwietnia?

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Cze艣膰 mamusie :) jestem tutaj pierwszy raz :) my od poniedzia艂ku wiemy 偶e oczekujemy syneczka 鉂わ笍 prenatalne za tydzie艅 wi臋c jeszcze b臋dzie potwierdzenie :) bardxo si臋 cieszymy bo oboje chcieli艣my pierwszego mie膰 synka. Termin mamy na 4.04. ale jednak liczymy na rozwi膮zanie ko艅cem marca i pierwsza Wielkanoc ju偶 w rozpakowanym komplecie 馃槈

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
2 godziny temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ciesz臋 si臋 偶e jest nas coraz wi臋cej witam wszystkie nowe dzieczyny.!

Jak tam u was ju偶 wyprawk臋 poma艂u robicie? Kupujecie nowe ciuszki czy z drugiej r臋ki?

Ja zamierzam zrobi膰 pokoik ale nie wiem jak si臋 zabra膰 do tego馃構

Hej hej 馃檪 u nnas pokoik w sumie do drobnej dekoracji bo przeprowadzali艣my si臋 ju偶 staraj膮c si臋 o dziecko wi臋c by艂 robiony biurowo ale z my艣l膮 偶e b臋dzie tak kiedy艣 male艅stwo 馃檪 takze kolor by艂 naturalny i jasny zostaje w sumie jakie艣 naklejki na 艣cian臋 dokupi膰 i wstawi膰 艂贸偶eczko 馃檪 a z wyprawki to tak poma艂u jak si臋 trafia jaka艣 promocja. Ciuszki na razie babcia szaleje i prababcia robi sweterki na drutach, przynajmniej ma co robi膰 w tym zamkni臋ciu ca艂ym 馃槄

• Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
4 godziny temu, Enigma91 napisa艂:

Hej hej 馃檪 u nnas pokoik w sumie do drobnej dekoracji bo przeprowadzali艣my si臋 ju偶 staraj膮c si臋 o dziecko wi臋c by艂 robiony biurowo ale z my艣l膮 偶e b臋dzie tak kiedy艣 male艅stwo 馃檪 takze kolor by艂 naturalny i jasny zostaje w sumie jakie艣 naklejki na 艣cian臋 dokupi膰 i wstawi膰 艂贸偶eczko 馃檪 a z wyprawki to tak poma艂u jak si臋 trafia jaka艣 promocja. Ciuszki na razie babcia szaleje i prababcia robi sweterki na drutach, przynajmniej ma co robi膰 w tym zamkni臋ciu ca艂ym 馃槄

Ja te偶 mam termin na 04.04 super 馃槝 czujesz ju偶 ruchy synka? U nas b臋dzie Oliwier 鉂わ笍

Edytowane przez Agnieszka5g
Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Cze艣膰 brzuchate :)聽

jestem w 18+2 tyg, termin mam na 14.04 .聽

w domku ju偶 mam dw贸ch syn贸w 15 i 12 lat. Troch臋 czasu min臋艂o od poprzednich ci膮偶. Ta ci膮偶a jest ca艂kiem inna i bardziej m臋cz膮ca.聽

w 10tyg lekarz widzia艂 ch艂opca a ok 13 na prenatalnych raczej dziewczynk臋 . Tak偶e czekam na drugie badanie prenatalnie z niecierpliwo艣ci膮 :)聽聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
14 godzin temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja te偶 mam termin na 04.04 super 馃槝 czujesz ju偶 ruchy synka? U nas b臋dzie Oliwier 鉂わ笍

Oooo super 馃檪 u nas ostatnie USG zaczynaj膮 wskazywa膰 na koniec marca 馃槈 i tak膮 mamy nadziej臋 馃檪 Oliwier super! U nas ma by膰 Aleks. Ruch贸w chyba jeszcze niebardzo chocia偶 czasem zd膮偶膮 si臋 偶e my艣l臋 偶e to to. Moje ginekolog powiedzia艂a 偶e spokojnie w ci膮gu 2tyg na pewno si臋 zaczn膮 bo zazwyczaj przy pierwszym dziecku zaczynaj膮 si臋 ko艂o 20tc. Ja wci膮偶 te偶 pracuje wi臋c nie mam tyle czasu na le偶enie i ws艂uchiwanie si臋 w brzuszek 馃檪

dzisiaj w艂a艣nie jad臋 po paczk臋 u偶ywanych ciuszkow od znajomych znajomych, bo akurat pilnie chc膮 si臋 pozby膰 馃槈 tak偶e zaczyna si臋, musz臋 wyczy艣ci膰 dzisiaj komod臋 i zacz膮膰 segregowa膰 co mamy 馃檪

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
11 godzin temu, ewon napisa艂:

Cze艣膰 brzuchate 馃檪

jestem w 18+2 tyg, termin mam na 14.04 .聽

w domku ju偶 mam dw贸ch syn贸w 15 i 12 lat. Troch臋 czasu min臋艂o od poprzednich ci膮偶. Ta ci膮偶a jest ca艂kiem inna i bardziej m臋cz膮ca.聽

w 10tyg lekarz widzia艂 ch艂opca a ok 13 na prenatalnych raczej dziewczynk臋 . Tak偶e czekam na drugie badanie prenatalnie z niecierpliwo艣ci膮 馃檪

"Ch艂opcy" lubi膮 p艂ata膰 figle, niestety to nie tak oczywiste jak dziewczynka. My si臋 denerwowalismy ale si臋 ciesz臋 偶e tak d艂ugo na t膮 informacj臋 czekali艣my, mam nadziej臋 偶e b臋dzie teraz prawid艂owa 馃槈

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
1 godzin臋 temu, Enigma91 napisa艂:

"Ch艂opcy" lubi膮 p艂ata膰 figle, niestety to nie tak oczywiste jak dziewczynka. My si臋 denerwowalismy ale si臋 ciesz臋 偶e tak d艂ugo na t膮 informacj臋 czekali艣my, mam nadziej臋 偶e b臋dzie teraz prawid艂owa 馃槈

No mam nadziej臋, 偶e b臋dzie c贸ra 馃榿 , z ch艂opakami w ciszy chodzi艂o mi si臋 lekko , energi臋 mia艂am, pracowa艂am, du偶o chodzi艂am, zero md艂o艣ci - dopiero na koniec zgaga i toaleta. Ta od pocz膮tku da艂a mi popali膰 md艂o艣ci, zero energii, mog艂abym tylko spa膰, obrzydzenie do jedzenia i picia 馃槥 do tego stopnia 偶e wyl膮dowa艂am na sorze. Na dodatek w nocy wstawa艂am do kibelka z 6razy 馃槥 .聽 Drugi trymestr zacz膮艂 si臋 super, ju偶 jem i tyje na plusie 4kilo , nie mam md艂o艣ci. Ruchy czuje od 14tyg( wiadomo 偶e nie jakie艣 kopanie ale delikatne 艂askotanie ) ale lekarz twierdzi艂 偶e za wcze艣nie ale ja wiem 偶e to to. Jelita mi inaczej pracuj膮, po cesarce czu膰 je bardzo. A tu inne ruchy w sta艂ych godzinach聽 i w sta艂ych miejscach.聽 Teraz jak ju偶 m贸wi艂 na wizycie 偶e teraz to mo偶liwe 馃槅 ale czeka chyba na mocne ruchy 馃槅

Wiadomo ju偶 偶e czeka mnie kolejna cesarka, czyli z tydzie艅 przed terminem zrobi膮.聽

Ju偶 co艣 tam kupuje ale ci臋偶ko znale藕膰 co艣 uniwersalnego 馃槥

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
21 godzin temu, Aldonita napisa艂:

Hej dziewczyny! Tez dopiero do Was trafi艂am, rowniez za 2 tygodnie mam drugie prenatalne ale poki co jeszcze nie wiemy czy to ch艂opczyk czy dziewczynka. Pierwsze 3 miesiace by艂y straszne, chodzi艂am jak struta ale teraz juz jest super i wko艅cu moge ca艂kowicie cieszy膰 sie brzusiem. Ma ktos termina na 15 kwietnia?

Hej 馃檪

mia艂am jak ty. Ja termin 14.04 馃檪 prenatalne mam 26.11 , mam nadziej臋 , 偶e si臋 dowiemy co si臋 ukrywa u nas 馃檪 raz m贸wili ch艂opak na pierwszych prenatalnych dziewczynka. A teraz przez 2 wizyty ukrywa co ma i nadal nie wiemy聽 .聽

Na szcz臋艣cie energia wraca.聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
29 minut temu, ewon napisa艂:

Hej 馃檪

mia艂am jak ty. Ja termin 14.04 馃檪 prenatalne mam 26.11 , mam nadziej臋 , 偶e si臋 dowiemy co si臋 ukrywa u nas 馃檪 raz m贸wili ch艂opak na pierwszych prenatalnych dziewczynka. A teraz przez 2 wizyty ukrywa co ma i nadal nie wiemy聽 .聽

Na szcz臋艣cie energia wraca.聽

No juz jak czytam to wiekszosc wie a mnie nawet nie pisneli jeszcze slowka. Zobaczymy na prenatalnym ktore mam 27.

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
12 minut temu, Aldonita napisa艂:

No juz jak czytam to wiekszosc wie a mnie nawet nie pisneli jeszcze slowka. Zobaczymy na prenatalnym ktore mam 27.

To dzie艅 po mnie 馃檪

chyba wola艂abym jak ty , us艂ysze膰 偶e nie wiedz膮 niz raz tak raz tak聽 i cz艂owiek bardzo g艂upi 馃槅 jak ch艂opakom powiedzia艂am 偶e ch艂opak to awantura bo oni si臋 nie zgodzili na brata 馃槀馃槀馃槀聽 . Teraz jak m贸wi臋 偶e dalej si臋 nie pokazuje to taka niespodzianka 馃巵

Pewnie si臋 juz dowiemy 馃檪

( ja na 100% w pierwszej dowiedzia艂am si臋 w 21 tyg a w drugiej 18tydz) , cho膰 si臋 boj臋 偶e baby b臋dzie chcia艂o zrobi膰 niespodziank臋 do ko艅ca.聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
9 minut temu, ewon napisa艂:

To dzie艅 po mnie 馃檪

chyba wola艂abym jak ty , us艂ysze膰 偶e nie wiedz膮 niz raz tak raz tak聽 i cz艂owiek bardzo g艂upi 馃槅 jak ch艂opakom powiedzia艂am 偶e ch艂opak to awantura bo oni si臋 nie zgodzili na brata 馃槀馃槀馃槀聽 . Teraz jak m贸wi臋 偶e dalej si臋 nie pokazuje to taka niespodzianka 馃巵

Pewnie si臋 juz dowiemy 馃檪

( ja na 100% w pierwszej dowiedzia艂am si臋 w 21 tyg a w drugiej 18tydz) , cho膰 si臋 boj臋 偶e baby b臋dzie chcia艂o zrobi膰 niespodziank臋 do ko艅ca.聽

No fajnie byloby juz wiedziec. U mnie wszyscy mowia ze to bedzie chlopak ale nie wiem skad ty przypuszczenia. A u ciebie widze wesolo, chlopaki sie nie zgodzili injuz馃ぃ. Wesolo u Was przynajmniej. U nas dopiero pierwsze dlugo聽wyczekiwane. Juz nie mozemy sie doczekac鉂わ笍

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
34 minuty temu, Aldonita napisa艂:

Naszym znajomym powiedzieli ju偶 w 15tyg bo by艂o 艂adnie wida膰, ale ja jako艣 wola艂am odczeka膰 swoje i by膰 pewniejsza informacji. Znaj膮c mnie kupi艂a bym ju偶 co艣 pi臋knego typowo dla danej p艂ci a p贸藕niej by艂by problem 馃槄

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
2 minuty temu, Enigma91 napisa艂:

Naszym znajomym powiedzieli ju偶 w 15tyg bo by艂o 艂adnie wida膰, ale ja jako艣 wola艂am odczeka膰 swoje i by膰 pewniejsza informacji. Znaj膮c mnie kupi艂a bym ju偶 co艣 pi臋knego typowo dla danej p艂ci a p贸藕niej by艂by problem 馃槄

Mysle ze chlopaka szybciej rozpoznac ale 15 tydzien to mysle ze jeszcze mega wczesnie. No i ja tez juz bym sie nastawila a tu potem rozczarowanie馃槣

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Te偶 jestem za tym 偶eby zbytnio nie wierzy膰 na pocz膮tku, bo wiadomo pomy艂ki si臋 zdarzaj膮, moja kole偶anka do ko艅ca ci膮偶y by艂a pewna ze dziewucha wszystko聽 r贸偶owe a na porod贸wce wyszed艂 ch艂opak,. Ale wtedy jeszcze prenatalnych nie by艂o.聽

Oj mam weso艂o w szczeg贸lno艣ci m艂odszy, nawet juz zdecydowa艂 偶e musi by膰 przy wyborze w贸zka 偶ebym czasem nie kupi艂a w kwiaty bo on takim nie b臋dzie wychodzi艂 馃槀馃槀 Imiona te偶 wybierali my razem.聽聽

A dziewczyny ju偶 my艣la艂y艣cie nad w贸zkiem?聽

Ja szczerze si臋 rozgl膮dam bo musz臋 mie膰 lekki mieszkam na 4pietrze a po cesarce b臋dzie ci臋偶ko wnosi膰 bo tu brak windy, nawet w贸zkowni nie ma 馃槥

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
W dniu 13.11.2020 o 08:22, zakapturzona napisa艂:

Cze艣膰 kobietki 馃グ ja obecnie 18+5, za 2 tygodnie mam prenatalne po艂贸wkowe. Od ok 2 tygodni w moim brzuszku czuj臋 ruchy, kt贸re przypominaj膮 jakby male艅kie ruszaj膮ce si臋 b膮belki 鉂 lekarz potwierdzi艂 偶e to ruchy mojej dziewczyny i tak to b臋dzie dziewczynka 鉂 waga聽ok +4 ale w pierwszych miesi膮cach zesz艂o -3 bo strasznie wymiotowa艂am. Ca艂e szcz臋艣cie to juz min臋艂o, si艂y wr贸ci艂y i w ko艅cu mog臋 cieszy膰 si臋 tym szczeg贸lnym czasem, kiedy jestem ca艂y czas 艣pi膮ca i聽g艂odna 馃ぃ馃槄鉂 du偶o zdr贸weczka dla ka偶dej z Was 鉂

Ja te偶 na pocz膮tku schud艂am a teraz +4 tylko musz臋 si臋 pilnowa膰 bo z ch艂opakami ty艂am ok 20kilo 馃様

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie

Co do pokoiku , to male艅stwo b臋dzie z nami w sypialni. Na tym mieszkanku mieszkamy 2lata i zanim tu si臋 wprowadzi艂am marzy艂am 偶eby sypialnia by艂a turkusowo bia艂a plus szare dodatki. Farba ca艂y czas stoi, tak偶e na pewno jedna b臋dzie w turkusie reszta bia艂a. Dla baby planuje bia艂e 艂贸偶eczko i komod臋, a po艣ciel w pandy ( albo z mi臋t膮 albo z r贸偶em) .聽

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
3 godziny temu, Aldonita napisa艂:

Mysle ze chlopaka szybciej rozpoznac ale 15 tydzien to mysle ze jeszcze mega wczesnie. No i ja tez juz bym sie nastawila a tu potem rozczarowanie馃槣

Pono膰 w艂a艣nie dziewczynka zawsze jest pewniejsza, bo ch艂opiec ma cz臋sto siusiaka mylnego np z kawa艂kiem p臋powiny albo palcem 馃槈 te偶 my艣l臋 偶e wcze艣nie, wol臋 p贸藕niej a pewniejsze 馃檪

Odno艣nik do komentarza

• Mamusie
47 minut temu, ewon napisa艂:

Te偶 jestem za tym 偶eby zbytnio nie wierzy膰 na pocz膮tku, bo wiadomo pomy艂ki si臋 zdarzaj膮, moja kole偶anka do ko艅ca ci膮偶y by艂a pewna ze dziewucha wszystko聽 r贸偶owe a na porod贸wce wyszed艂 ch艂opak,. Ale wtedy jeszcze prenatalnych nie by艂o.聽

Oj mam weso艂o w szczeg贸lno艣ci m艂odszy, nawet juz zdecydowa艂 偶e musi by膰 przy wyborze w贸zka 偶ebym czasem nie kupi艂a w kwiaty bo on takim nie b臋dzie wychodzi艂 馃槀馃槀 Imiona te偶 wybierali my razem.聽聽

A dziewczyny ju偶 my艣la艂y艣cie nad w贸zkiem?聽

Ja szczerze si臋 rozgl膮dam bo musz臋 mie膰 lekki mieszkam na 4pietrze a po cesarce b臋dzie ci臋偶ko wnosi膰 bo tu brak windy, nawet w贸zkowni nie ma 馃槥

My b臋dziemy jecha膰 na jazdy pr贸bne pewnie po nowym roku. Mamy akurat ko艂o domu pi臋kny wielki salon, ale planujemy co艣 wybra膰 i kupi膰 u偶ywany 馃檪 u nas zn贸w problem to dom pod g贸rami i s艂aba droga dojazdowa z g贸rki, m膮偶 ca艂y czas si臋 ze mn膮 k艂贸ci 偶e nie wyjd臋 z w贸zkiem na spacer bo jak si臋 potkne to w贸zek poleci w przepa艣膰 馃榿 ale uzgodnili艣my 偶e trzeba b臋dzie jaki艣 pasek mocowany na kierownicy i nadgarstku zrobi膰 馃槈 tak偶e u nas kompakty odpadaj膮 bo musimy mie膰 dobre zawieszenie i ko艂a 偶ebym spokojnie mog艂a chodzi膰 po lesie na spacer 馃檪

Odno艣nik do komentarza

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si臋

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 poni偶ej.

Zaloguj si臋

• U偶ytkownicy online

Brak u偶ytkownik贸w do pokazania

• Najnowsze odpowiedzi

• Najlepiej jest zrobi膰 badanie na bet臋 HCG itd.
    • Ja jednak wol臋 prywatne. Nasza c贸rka jest w dwuj臋zycznym przedszkolu Tequesta na 呕oliborzu i to co mi si臋 tam podoba poza mo偶liwo艣ci膮 nauki angielskiego i hiszpa艅skiego, to to, 偶e grupy s膮 niewielkie. Ciocie moga faktycznie po艣wi臋ci膰 czas ka偶demu dziecku.
    • Jeste艣my najlepszymi producentami dokument贸w, na 艣wiecie kr膮偶y ponad 12 milion贸w naszych dokument贸w. Oferujemy paszporty rejestrowane i nierejestrowane, prawa jazdy, piecz膮tki i inne produkty dla wielu kraj贸w takich jak: USA. , Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, W艂ochy, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka Brytania. Ta lista nie jest kompletna. Aby uzyska膰 dodatkowe informacje i z艂o偶y膰 zam贸wienie, odwied藕 nasz膮 stron臋 internetow膮 lub skontaktuj si臋 z nami przez e-mail lub telefon kom贸rkowy. Kontaktowy adres e-mail: fynnkelly376 @ yahoo. com Og贸lne wsparcie: fynnkelly376 @ yahoo. com Skype:live: .cid.b9c0ed2b9850d563 Tel (Whatsapp): (00) 237-676-392-671 W ka偶dej chwili prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. S艂owa kluczowe: Kup college, uniwersytet i inne stopnie naukowe Kup dow贸d znajomo艣ci j臋zyka francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, w艂oskiego i/lub angielskiego Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niderlandzkiego (Holandia); (holenderski A1-C2, HBO, WO, CNaVT, ITNA test, STRT test, NT2, PAT, PPT, PMT, PTIT, PTHO, PTPB) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka angielskiego; (Egzaminy TOEFL, IELTS, CAE, CPE, TOEIC, OPI, OPIC, Cambridge, PET, FCE, KET, APTIS, BEC) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka francuskiego; (DELF, TCF, TEF, TFI, TCF DAP, DALF, DFP, TCF ANF, TCF KANADA, TCF-TP, TCF-DAP, TCF Qu茅bec, DAEFLE, TEF Express, DU FLE i Master 1 FLE) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka niemieckiego; (certyfikaty Telc, Goethe, TestDaF, DSH, GDS, KDS, OSD, PWD, ZMP, ZOP, ZD, ZDfB, DSD) Certyfikaty znajomo艣ci j臋zyka w艂oskiego; (CELI, CILS, AIL, PLIDA, IT, DITALS, CEDILS) kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup paszporty belgijskie, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup francuskie paszporty (Francja), kupi膰 paszport niemiecki (niemiecki), kup paszporty holenderskie (Holandia/Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup licencje pilota australijskiego, kup fa艂szywe kanadyjskie prawa jazdy, kup francuskie (Francja) fa艂szywe prawa jazdy, kupi膰 holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty USA (Stany Zjednoczone), kup paszporty australijskie, kup fa艂szywe paszporty Belgia, kup (Brazylia) Brazylijskie Paszporty, Kup paszporty kanadyjskie (Kanada), kup paszporty fi艅skie (Finlandia), kup paszporty niemieckie (niemieckie), Kup paszporty holenderskie (Holandia / Holandia), kup paszporty z Izraela, Kup paszporty brytyjskie (UK), Kup hiszpa艅skie paszporty (Hiszpania), kup (Meksyk) paszporty meksyka艅skie, Kup paszporty po艂udniowoafryka艅skie. kup australijskie prawa jazdy, kup kanadyjskie prawa jazdy, Kup francuskie (Francja) prawa jazdy, Kup holenderskie (Holandia/Holandia) prawo jazdy, Kup niemieckie (Niemcy) prawa jazdy, Kup brytyjskie (UK) prawa jazdy, kupowa膰 paszporty dyplomatyczne, kup paszporty kamufla偶u, kup duplikaty paszport贸w, kupi膰 paszporty USA (Stany Zjednoczone) na sprzeda偶, kup paszporty australijskie na sprzeda偶, kup paszporty z Belgii na sprzeda偶, Sprzedam fa艂szywe paszporty brazylijskie (Brazylia), Zakup, niski, podrobiony, podr贸bka, paszport, kanadyjski, brytyjska nowo艣膰, podr贸bka, w艂oskie dokumenty, malajski, australijski, podr贸bka, ameryka艅skie, prawo jazdy, pobyt, zezwolenie, fa艂szywy numer PESEL, paszport kamufla偶owy, anonimowe ubezpieczenie, mi臋dzynarodowe, offshore, hurt bankowo艣膰, nowa to偶samo艣膰, po drugie, obywatelstwo, dyplomacja, narodowo艣膰, obca.
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj now膮 pozycj臋...