Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
40 minut temu, ewon napisa艂:

Ja te偶 na pocz膮tku schud艂am a teraz +4 tylko musz臋 si臋 pilnowa膰 bo z ch艂opakami ty艂am ok 20kilo 馃様

U mnie na razie waga 1,5kg w d贸艂 od wagi wyj艣ciowej. I zapewne wleci dieta cukrzycowa, bo na czczo mam niewielkie przekroczenia. Tak偶e pewnie poleci jeszcze w d贸艂.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Enigma91 napisa艂:

My b臋dziemy jecha膰 na jazdy pr贸bne pewnie po nowym roku. Mamy akurat ko艂o domu pi臋kny wielki salon, ale planujemy co艣 wybra膰 i kupi膰 u偶ywany 馃檪 u nas zn贸w problem to dom pod g贸rami i s艂aba droga dojazdowa z g贸rki, m膮偶 ca艂y czas si臋 ze mn膮 k艂贸ci 偶e nie wyjd臋 z w贸zkiem na spacer bo jak si臋 potkne to w贸zek poleci w przepa艣膰 馃榿 ale uzgodnili艣my 偶e trzeba b臋dzie jaki艣 pasek mocowany na kierownicy i nadgarstku zrobi膰 馃槈 tak偶e u nas kompakty odpadaj膮 bo musimy mie膰 dobre zawieszenie i ko艂a 偶ebym spokojnie mog艂a chodzi膰 po lesie na spacer 馃檪

Ja te偶 tak pewnie zrobi臋, chocia偶 mam kilka na oku. A jak b臋dzie dziewczyna do szwagierki chce sw贸j odda膰 bebetto.聽 No powiem Wam 偶e wyb贸r w贸zka to jak wyb贸r auta hehe聽 dla mnie musi by膰 lekki, zwinni, dobre amortyzatory i koszyk spory. Czyli pewnie w salonie powiedz膮 3 albo 4 r贸偶ne w贸zki 馃槀馃槀馃槀

W g贸rach mieszkasz?? Ale w Polsce??聽

Sorki 偶e tak pytam ale mieszkam 100km od morza, w g贸rach by艂am kilka razy i zakocha艂am si臋 w tych widokach 馃槏馃槏.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Enigma91 napisa艂:

U mnie na razie waga 1,5kg w d贸艂 od wagi wyj艣ciowej. I zapewne wleci dieta cukrzycowa, bo na czczo mam niewielkie przekroczenia. Tak偶e pewnie poleci jeszcze w d贸艂.

Uu 馃槥 聽oby艣 nie musia艂a insuliny bra膰.聽

Ja si臋 boj臋 偶ebym za du偶o nie przyty艂a bo brzuch mam ju偶 spory聽

IMG_20201114_175153.jpg

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
13 minut temu, ewon napisa艂:

Ja te偶 tak pewnie zrobi臋, chocia偶 mam kilka na oku. A jak b臋dzie dziewczyna do szwagierki chce sw贸j odda膰 bebetto.聽 No powiem Wam 偶e wyb贸r w贸zka to jak wyb贸r auta hehe聽 dla mnie musi by膰 lekki, zwinni, dobre amortyzatory i koszyk spory. Czyli pewnie w salonie powiedz膮 3 albo 4 r贸偶ne w贸zki 馃槀馃槀馃槀

W g贸rach mieszkasz?? Ale w Polsce??聽

Sorki 偶e tak pytam ale mieszkam 100km od morza, w g贸rach by艂am kilka razy i zakocha艂am si臋 w tych widokach 馃槏馃槏.聽

W Bielsku-Bia艂ej wi臋c g贸ry tu偶 za rogiem聽

馃檪 wczesniej z m臋偶em kilka lat mieszkali艣my w Gda艅sku 馃檪 u nas w艂a艣nie na razie Bebetto bresso jest jednym z g艂贸wnych typ贸w, ale zobaczymy jak nam b臋dzie si臋 je藕dzi艂o w sklepie 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
12 minut temu, ewon napisa艂:

Uu 馃槥 聽oby艣 nie musia艂a insuliny bra膰.聽

Ja si臋 boj臋 偶ebym za du偶o nie przyty艂a bo brzuch mam ju偶 spory聽

IMG_20201114_175153.jpg

Ojej jak s艂odko 馃檪 u mnie dopiero powoli zaczyna by膰 widac, dla nas ju偶 du偶y ale jak kto艣 nie wie to nie zauwa偶a

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
20 minut temu, Enigma91 napisa艂:

Ojej jak s艂odko 馃檪 u mnie dopiero powoli zaczyna by膰 widac, dla nas ju偶 du偶y ale jak kto艣 nie wie to nie zauwa偶a

No u mnie tez taki dobrze pojedzony brzusio bardziej wiec jeszcze nie wszyscy sie orientuja. Ale u Ciebie Ewon brzuszek juz jest fajniusi.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Dzi臋kuj臋 馃槝聽 .聽 Z ch艂opakami聽 te偶 mia艂am wielki, na porod贸wce ze starszym jak by艂am my艣leli 偶e trojaczki mam 馃槀馃槀馃槀

Fotelik hmm ja my艣l臋 o jakim艣 w贸zku 3w1 偶eby ju偶 by艂 w zestawie, bo p贸藕niej bawi膰 si臋 w zmian臋 ty艂 adapter贸w 馃槖聽聽

W贸zki to patrzy艂am na bebetto ale flavio bo jest najl偶ejszy. Patrzy艂am te偶 na spacerowki 3w1 :聽 graco evo, Easy go optimo albo optimo air .聽聽

Nie pami臋tam jaki szwagierka ma, musz臋 si臋 jej zapyta膰 ale prowadzi si臋 rewelacyjnie聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Aldonita napisa艂:

No u mnie tez taki dobrze pojedzony brzusio bardziej wiec jeszcze nie wszyscy sie orientuja. Ale u Ciebie Ewon brzuszek juz jest fajniusi.

My my艣limy nad maxi cosi cabrio Fix i p贸藕niej pearl, ale te偶 b臋dziemy jeszcze jecha膰 razem z w贸zkami ogl膮da膰 do centrum w贸zk贸w i zobaczymy co poradz膮. Cabrio Fix i pearl teraz kupowa艂a w艂a艣nie moja przyjaci贸艂ka po d艂ugiej analizie z m臋偶em wysz艂o im najlepiej finansowo bo jedna baza, a wska藕niki je偶eli chodzi o testy zdarze艅 te偶 jedne z lepszych.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
35 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja jeszcze nie my艣l臋 o wyborze w贸zka nawet nie wiem czym si臋 kierowa膰 my艣l臋 偶e to zostawimy z m臋偶em na ko艅cu. A u偶ywali艣cie Chicco baby hug 4 w 1? Op艂aca si臋 kupi膰? Czy lepiej same 艂贸偶eczko dostawne?

Fajne ale to bardziej jako dodatek moim zdaniem. Na noc nie zbyt wygodne dla dziecka i starczy na kr贸tko.聽

Ja ze starszym mia艂am drewniane 艂贸偶eczko a z m艂odszym 艂贸偶ko turystyczne ( ale dwupoziomowe i z przewijakiem i sobie chwali艂am) . Teraz kupuje do sypialni 艂贸偶eczko drewniane a do salonu le偶aczek 3w1聽TinyLove albo聽聽kindekraft unimo 5w1.聽 Poniewa偶 mam ma艂y metra偶 i nie chcia艂abym zagraca膰.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, ewon napisa艂:

Fajne ale to bardziej jako dodatek moim zdaniem. Na noc nie zbyt wygodne dla dziecka i starczy na kr贸tko.聽

Ja ze starszym mia艂am drewniane 艂贸偶eczko a z m艂odszym 艂贸偶ko turystyczne ( ale dwupoziomowe i z przewijakiem i sobie chwali艂am) . Teraz kupuje do sypialni 艂贸偶eczko drewniane a do salonu le偶aczek 3w1聽TinyLove albo聽聽kindekraft unimo 5w1.聽 Poniewa偶 mam ma艂y metra偶 i nie chcia艂abym zagraca膰.聽

My w pokoju dziecka chcemy postawi膰 tradycyjne szczebelkowe drewniane 艂贸偶eczko, a do tego planujemy kupi膰 kinderkraft uno jako turystyczne, jest z opcj膮 dostwki wi臋c jak b臋dzie mnie m臋czy膰 wstawanie to mo偶e nam jako艣 wejdzie ko艂o 艂贸偶ka na pocz膮tek聽馃槈 do salonu nie planujemy 偶adnych bujaczkow ani lezaczkow.聽 Mamy pi臋kny wielki w贸zek jeszcze mojego m臋偶a z czas贸w dzieci艅stwa i on nam b臋dzie robi膰 za ko艂yske i 艂贸偶eczko w salonie i na tarasie 馃檪聽ko艂yska z Chico wydaje mi si臋 偶e b臋dzie malutka i na kr贸tko, szkoda pieni膮偶k贸w, chyba 偶e koniecznie chcesz mie膰 male艅stwo w sypialni a na wi臋cej nie ma miejsca聽

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
15 godzin temu, Enigma91 napisa艂:

My w pokoju dziecka chcemy postawi膰 tradycyjne szczebelkowe drewniane 艂贸偶eczko, a do tego planujemy kupi膰 kinderkraft uno jako turystyczne, jest z opcj膮 dostwki wi臋c jak b臋dzie mnie m臋czy膰 wstawanie to mo偶e nam jako艣 wejdzie ko艂o 艂贸偶ka na pocz膮tek聽馃槈 do salonu nie planujemy 偶adnych bujaczkow ani lezaczkow.聽 Mamy pi臋kny wielki w贸zek jeszcze mojego m臋偶a z czas贸w dzieci艅stwa i on nam b臋dzie robi膰 za ko艂yske i 艂贸偶eczko w salonie i na tarasie 馃檪聽ko艂yska z Chico wydaje mi si臋 偶e b臋dzie malutka i na kr贸tko, szkoda pieni膮偶k贸w, chyba 偶e koniecznie chcesz mie膰 male艅stwo w sypialni a na wi臋cej nie ma miejsca聽

18 godzin temu, Agnieszka5g napisa艂:

No ja baby koniecznie chce w sypialni bo w nocy biega膰 do salonu to nie b臋d臋 w stanie po cesarce. W salonie te偶 nie mam tak miejsca bo on jest przej艣ciowy ( z niego wchodzi si臋 do przedpokoju, do sypialni i do kuchni) . Ale te偶 tam b臋dzie mia艂o baby azyl w sypialni, bo czy go艣cie czy nawet my troch臋 d艂u偶ej b臋dziemy siedzie膰 to nie bedzie rozregulowywalo snu dziecka.聽

Te le偶aczki fajne bo mo偶na d艂ugo stosowa膰.聽

Te偶 my艣la艂am o ko艂ysce albo dostawce, jednak le偶aczek si臋 z艂o偶y i miejsca nie zajmuje no i wielofunkcyjne jest ( czyli mniej grat贸w w mieszkaniu 馃榿

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 14.11.2020 o 21:36, Enigma91 napisa艂:

Te偶 fajny, chocia偶 ja my艣l臋 nad czym艣 z zamykanym koszem na dole, 偶eby ca艂ego bajzlu nie by艂o wida膰, bo ja to zawsze mam miszmasz馃槄

W sumie bo wi臋kszo艣膰 w贸zk贸w ( jeszcze z wyci臋ciem du偶ym :maj膮 p艂ytkie kosze i mo偶na wszystko pogubi膰聽 馃槀

A ten szwagierki te偶 ma kijowy koszyk 馃槥

Ale nie jest za wysoki to prowadzi si臋 fajnie a mieszkaj膮 na dzia艂ce tak偶e tam same nier贸wno艣ci s膮.聽 Te wysokie co jeszcze maj膮 mocno sztywne gondole ( kube艂 Kowel chyba si臋 nazywaj膮) to聽 kole偶anka mia艂a i powiem wam , 偶e ba艂am si臋 go prowadzi膰 jaki艣 taki ma艂o stabilny.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, ewon napisa艂:

No ja baby koniecznie chce w sypialni bo w nocy biega膰 do salonu to nie b臋d臋 w stanie po cesarce. W salonie te偶 nie mam tak miejsca bo on jest przej艣ciowy ( z niego wchodzi si臋 do przedpokoju, do sypialni i do kuchni) . Ale te偶 tam b臋dzie mia艂o baby azyl w sypialni, bo czy go艣cie czy nawet my troch臋 d艂u偶ej b臋dziemy siedzie膰 to nie bedzie rozregulowywalo snu dziecka.聽

Te le偶aczki fajne bo mo偶na d艂ugo stosowa膰.聽

Te偶 my艣la艂am o ko艂ysce albo dostawce, jednak le偶aczek si臋 z艂o偶y i miejsca nie zajmuje no i wielofunkcyjne jest ( czyli mniej grat贸w w mieszkaniu 馃榿

No my na szcz臋艣cie mamy osobny pokoik i jest w nim na razie rozk艂adany naro偶nik i zostanie bo wejdzie 艂贸偶eczko te偶 ko艂o niego. Tak偶e na pocz膮tku jest pomys艂 偶e przeniesiemy si臋 na naroznik go艣cinny w pokoiku 偶eby dziecko by艂o ju偶 od pocz膮tku w swoim pokoju.聽

A te wozki to tak niekt贸re strasznie dziwnie zaprojektowane 馃檪 dobrze 偶e wyb贸r jest ogromny wi臋c ka偶dy co艣 znajdzie na swoje potrzeby i bud偶et 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, Enigma91 napisa艂:

No my na szcz臋艣cie mamy osobny pokoik i jest w nim na razie rozk艂adany naro偶nik i zostanie bo wejdzie 艂贸偶eczko te偶 ko艂o niego. Tak偶e na pocz膮tku jest pomys艂 偶e przeniesiemy si臋 na naroznik go艣cinny w pokoiku 偶eby dziecko by艂o ju偶 od pocz膮tku w swoim pokoju.聽

A te wozki to tak niekt贸re strasznie dziwnie zaprojektowane 馃檪 dobrze 偶e wyb贸r jest ogromny wi臋c ka偶dy co艣 znajdzie na swoje potrzeby i bud偶et 馃檪

No powiem, 偶e jak ze szwagierk膮 chodzi艂am za w贸zkiem to jest tego full.聽 A ceny nie kt贸rych z kosmosu.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
14 godzin temu, Agnieszka5g napisa艂:

Drogi nie znaczy dobry to zale偶y od marki to jak ze wszystkim liczy si臋 firm膮 czasem nie musi by膰 jaka艣 znana firma a mo偶e d艂u偶ej pos艂u偶y膰.聽

Dok艂adnie 馃槈 ja np ju偶 wiem 偶e musimy szuka膰 w艣r贸d polskich marek bo one - ciekawe dlaczego 馃槄 - maj膮 najlepsze amortyzacj臋 itp. no patrz膮c na nasze drogi i chodniki to si臋 nie dziwi臋 馃ぃ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Agnieszka5g napisa艂:

Dopad艂a mnie dzisiaj migrena macie jakie艣 dobre sposoby? Zawsze bra艂am leki przeciwb贸lowe i jako艣 dawa艂am rad臋 . Paracetamol nie wiele mi zawsze pomaga艂.

Wp贸艂czuj臋 馃槥

oj膰 z migrenami kiepsko 馃槥 a聽 mo偶e ok艂ady??

Niestety w ci膮偶y mamy gorzej bo nie mo偶na wi臋kszo艣ci lek贸w bra膰 馃槥

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja dzisiaj spory spacerek sobie zrobi艂am, w ko艅cu dosz艂am do rossmana wydrukowa膰 zdj臋cia i oczywi艣cie zajrza艂am do pepco, ale oczywi艣cie wszystko r贸偶 albo typowo ch艂opi臋ce. Nawet r臋czniki 馃え聽 tak偶e kupi艂am 艣piochy musztardowe 馃榿 bo oczywi艣cie wyj艣膰 nie mog艂am nic nie kupuj膮c 馃槅聽i jak wr贸ci艂am to poczu艂am ten spacer 馃槥 troche mnie brzuch zacz膮艂 pobolewa膰, ale po le偶a艂am i jest ok.聽

Edytowane przez ewon
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
5 godzin temu, Agnieszka5g napisa艂:

Dopad艂a mnie dzisiaj migrena macie jakie艣 dobre sposoby? Zawsze bra艂am leki przeciwb贸lowe i jako艣 dawa艂am rad臋 . Paracetamol nie wiele mi zawsze pomaga艂.

Mnie pomaga masaz karku i barkow, dziala zadziwiajaco i mnie przechodzi jak reka odjal a wczesniej tez sie bardzi meczylam z tym. 聽Sprobuj

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...