Skocz do zawarto┼Ťci

Kwietni├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusia
55 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Czemu na takim etapie lekarz nie robi USG? Ja nie wyobra┼╝am sobie ┼╝eby po miesi─ůcu nie mie─ç np usg ┼╝eby sprawdzi─ç wag─Ö dziecka.

Mi dzisiaj tez sie ┼║le spa┼éo nie by┼éo mi gor─ůco ale strasznie sucho chyba musz─Ö kupi─ç sobie nawil┼╝acz powietrza jaki┼Ť polecacie?

Ale fakt faktem ze ka┼╝dej pozycji mi nie wygodnie­čÖâ

Ja dzisiaj si─Ö czuj─Ö jako┼Ť tak s┼éabo ┼éadna pogoda by┼éam chwil─Ö z psem w ogrodzie ale ci─Ö┼╝ko mi dzisiaj i wol─Ö le┼╝e─ç na kanapie. Chocia┼╝ pogoda bardzo zach─Öca na spacery ale nie mam si┼é ­čśę

Jutro mam rano badania do zrobienia w labo a wizyt─Ö w czwartek.

Chodz─Ö na nfz to mo┼╝e dlatego┬á ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ u mnie ostatnie USG by┼éo na pocz─ůtku lutego. Ale i tak mia┼éam wi─Öcej ni┼╝ " przepisowo"( bo na nfz s─ů 3usg w czasie ci─ů┼╝y)┬á .┬á Chocia┼╝ moim zdaniem raz w miesi─ůcu powinno by─ç ­čść bo ju┼╝ mnie nosi z ciekawo┼Ťci ile m┼éoda wa┼╝y.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Popularne posty

Cz─Ö┼Ť─ç dziewczyny! Jestem w 16tc termin mam na 4 kwietnia. Ostatnio by┼éam na usg i moja lekarz potwierdzi┼éa ┼╝e to b─Ödzie ch┼éopak! To moja pierwsza wyczekana po 6 latach ci─ů┼╝a. Og├│lne dobrze s

Jestem po p├│┼éowkowych ma┼éy zdrowy 450g szcz─Ö┼Ťcia┬áÔŁĄ´ŞĆ Tylko ja dosta┼éam acard bo przep┼éywy p─Öpowinowe w dolnej granicy z racji ryzyka porodu przedwczesnego musz─Ö to kontrolowa─ç i za 2 tyg wizyta ,

Ale talia nie wida─ç wogole ci─ů┼╝y pi─Ökna figura. Fajnie jest tak sobie popisa─ç i podzieli─ç si─Ö naszym szcz─Ö┼Ťciem

Przesłane zdjęcia

31 minut temu, ewon napisał:

Chodz─Ö na nfz to mo┼╝e dlatego┬á ­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ u mnie ostatnie USG by┼éo na pocz─ůtku lutego. Ale i tak mia┼éam wi─Öcej ni┼╝ " przepisowo"( bo na nfz s─ů 3usg w czasie ci─ů┼╝y)┬á .┬á Chocia┼╝ moim zdaniem raz w miesi─ůcu powinno by─ç ­čść bo ju┼╝ mnie nosi z ciekawo┼Ťci ile m┼éoda wa┼╝y.┬á

Ale ja też chodzę na NFZ i mam za każdym razem usg czyli co 3-4 tyg więc to chyba dobra wola lekarza. Ja chodzę na NFZ do Invicty. 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
4 godziny temu, Agnieszka5g napisał:

Czemu na takim etapie lekarz nie robi USG? Ja nie wyobra┼╝am sobie ┼╝eby po miesi─ůcu nie mie─ç np usg ┼╝eby sprawdzi─ç wag─Ö dziecka.

Mi dzisiaj tez sie ┼║le spa┼éo nie by┼éo mi gor─ůco ale strasznie sucho chyba musz─Ö kupi─ç sobie nawil┼╝acz powietrza jaki┼Ť polecacie?

Ale fakt faktem ze ka┼╝dej pozycji mi nie wygodnie­čÖâ

Ja dzisiaj si─Ö czuj─Ö jako┼Ť tak s┼éabo ┼éadna pogoda by┼éam chwil─Ö z psem w ogrodzie ale ci─Ö┼╝ko mi dzisiaj i wol─Ö le┼╝e─ç na kanapie. Chocia┼╝ pogoda bardzo zach─Öca na spacery ale nie mam si┼é ­čśę

Jutro mam rano badania do zrobienia w labo a wizyt─Ö w czwartek.

Ja dzisiaj by┼éam u kole┼╝anki na kawie z moim psem i te┼╝ sobie na spacerek posz┼éy┼Ťmy ­čÖé

nawil┼╝acz te┼╝ ostatnio kupowa┼éam i wzi─Öli┼Ťmy z Xiaomi Antibacterial Humidifer. Ja jestem mega zadowolona, nie zostawia mokrych plam, u nas stoi nawet zaraz przy telewizorze i nic si─Ö nie dzieje ­čÖé ladladniw nawil┼╝enie powietrza ro┼Ťnie jak jest w┼é─ůczony no i mnie przekona┼éo ┼╝e ma lamp─Ö UV w ┼Ťrodku wi─Öc filtry dezynfekuj─ů si─Ö na bie┼╝─ůco, co dla mnie by┼éo wa┼╝na jak zaraz dziecko si─Ö pojawi bo ja o takich rzeczach jak filtry zawsze zapominam ­čÖł

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
13 minut temu, Agnieszka5g napisał:

Czy b├│le jak na okres s─ů normalne? To s─ů skurcze? Dawno tego b├│lu nie czu┼éam ­čÖâ

Raczej skurcze. Ja raz tylko mialam taki b├│l jako┼Ť ko┼éo 25tc i lekarka m├│wi┼éa ┼╝e to jeszcze za wcze┼Ťnie na skurcze takie i da┼éa wtedy magnez, ale chyba teraz ju┼╝ mog─ů si─Ö zaczyna─ç.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

Jestem po wizycie i z c├│rci─ů wszystko dobrze, przep┼éywy i serduszko dobrze. ┬áNa ten moment mamy 33+5, male┼äka wa┼╝y 2260g, odwr├│cona nadal g┼é├│wkowo. W├│d nie ma du┼╝o ale w normie.┬á
I wszystko do tego momentu badania było super... do czasu..

po badaniu ┼éo┼╝yska lekarz stwierdzi┼é ┼╝e pracuje bardzo dobrze ale pojawi┼éy si─Ö lekkie z┼éogi wi─Öc pytam co to znaczy a on ,,┼éo┼╝ysko jest dojrza┼ée (na 3 stopniu) i zacz─Ö┼éo sie starze─ç, dzidziu┼Ť te┼╝ ju┼╝ dojrza┼éy i gotowy. W ci─ůgu dw├│ch tygodni zobaczymy si─Ö na porod├│wce, prosz─Ö czeka─ç a┼╝ si─Ö zacznieÔÇŁ..

i tu pad┼éam.. co?! Za 2 tyg ! Jestem przera┼╝ona ! Dobrze ┼╝e wczoraj wstawi┼éam pierwsze pranie. Nie stresuj─Ö si─Ö ale psychicznie spodziewa┼éam so─Ö c├│rki za miesi─ůc┬á (termin 15.04).┬á
zbadal tez szyjk─Ö bo powiedzia┼éam ze mia┼éam przepowiadaj─ůce i k┼éuj─ůcy b├│l┬ána wzg├│rku. Efekt: szyjka 3cm, kanalizuje si─Ö, widac szczelin─Ö.┬á
kolejna wizyta za tydzien, kolejne usg za dwa jesli nie urodzę.. jestem podłamana 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
7 godzin temu, Agnieszka5g napisał:

Czy b├│le jak na okres s─ů normalne? To s─ů skurcze? Dawno tego b├│lu nie czu┼éam ­čÖâ

B├│l jak na okres te┼╝ czu┼éam ale to raczej wpychanie si─Ö dzidziusia. A skurcz w moim przypadku to taki typowy skurcz. Od┬áp─Öpka czu┼éam jak powi─Öksza si─Ö ┼Ťrednica poma┼éu niczym fala┬áodr─Ötwienia a┼╝ na ca┼éy brzusio. Zupe┼énie bezbolesne ale dziwne uczucie

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
1 godzinę temu, Kamilabe napisał:

Jestem po wizycie i z c├│rci─ů wszystko dobrze, przep┼éywy i serduszko dobrze. ┬áNa ten moment mamy 33+5, male┼äka wa┼╝y 2260g, odwr├│cona nadal g┼é├│wkowo. W├│d nie ma du┼╝o ale w normie.┬á

po badaniu ┼éo┼╝yska lekarz stwierdzi┼é ┼╝e pracuje bardzo dobrze ale pojawi┼éy si─Ö lekkie z┼éogi wi─Öc pytam co to znaczy a on ,,┼éo┼╝ysko jest dojrza┼ée (na 3 stopniu) i zacz─Ö┼éo sie starze─ç, dzidziu┼Ť te┼╝ ju┼╝ dojrza┼éy i gotowy. W ci─ůgu dw├│ch tygodni zobaczymy si─Ö na porod├│wce, prosz─Ö czeka─ç a┼╝ si─Ö zacznieÔÇŁ..

i tu pad┼éam.. co?! Za 2 tyg ! Jestem przera┼╝ona ! Dobrze ┼╝e wczoraj wstawi┼éam pierwsze pranie. Nie stresuj─Ö si─Ö ale psychicznie spodziewa┼éam so─Ö c├│rki za miesi─ůc┬á (termin 15.04).┬á
zbadal tez szyjk─Ö bo powiedzia┼éam ze mia┼éam przepowiadaj─ůce i k┼éuj─ůcy b├│l┬ána wzg├│rku. Efekt: szyjka 3cm, kanalizuje si─Ö, widac szczelin─Ö.┬á
kolejna wizyta za tydzien, kolejne usg za dwa jesli nie urodzę.. jestem podłamana 

Ju┼╝ za 2 tyg.┬á No to szybciutko. Kurcz─Ö to was czekaj─ů szybkie przygotowania.┬á Ale nie denerwuj si─Ö, spakuj torb─Ö i przygotuj na pocz─ůtek ciuszki na do 56 , ┼é├│┼╝eczko,fotelik . A jak ju┼╝ b─Ödziesz w domku to reszt─Ö ogarniesz. Najwa┼╝niejsze mie─ç na pierwsze dni, a p├│┼║niej ju┼╝ si─Ö ogarniecie z reszt─ů ­čĄŚ­čĄŚ­čĄŚ┬á ┬áb─Ödzie dobrze ­čÖé i czekamy na wie┼Ťci od Was┬á

­čÖé

szkoda , że mi nie zrobił usg, taka ciekawa jestem ile moja waży. Ech no cóż trzeba czekać. 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
2 godziny temu, Kamilabe napisał:

Kochana wszystko b─Ödzie dobrze, je┼Ťli lekarz nie zwr├│ci┼é dot─ůd uwagi na jakie┼Ť patologie w rozwoju to my┼Ťl─Ö, ┼╝e mo┼╝esz by─ç spokojna. Dzieci─ůtko widocznie ┼Ťpieszy si─Ö do mamusi. Jeste┼Ťmy na takim etapie, ┼╝e nasze pociechy s─ů ju┼╝ bezpieczne. Je┼Ťli mo┼╝esz, popro┼Ť o pomoc przy dopinaniu tych ostatnich rzeczy, dbaj o siebie i nie przem─Öczaj si─Ö ­čą░┬á wgl ostatnio gdzie┼Ť przeczyta┼éam, ┼╝e dla noworodka wystarczy blisko┼Ť─ç mamy i jej cyc ­čśť tak┼╝e chyba masz ju┼╝ wszystko ­čą░

Ja si─Ö zbieram w┼éa┼Ťnie do lekarza, jestem bardzo ciekawa co tam u mojej dziewczyny bo rozpycha si─Ö ile si┼é ma w nogach ­čśť wczoraj czu┼éam do┼Ť─ç mocne k┼éucie w kroczu ale mia┼éam troch─Ö sprz─ůtania i ogarniania wi─Öc pewnie przeceni┼éam swoje moce przerobowe ­čÖł

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
35 minut temu, zakapturzona napisał:

Kochana wszystko b─Ödzie dobrze, je┼Ťli lekarz nie zwr├│ci┼é dot─ůd uwagi na jakie┼Ť patologie w rozwoju to my┼Ťl─Ö, ┼╝e mo┼╝esz by─ç spokojna. Dzieci─ůtko widocznie ┼Ťpieszy si─Ö do mamusi. Jeste┼Ťmy na takim etapie, ┼╝e nasze pociechy s─ů ju┼╝ bezpieczne. Je┼Ťli mo┼╝esz, popro┼Ť o pomoc przy dopinaniu tych ostatnich rzeczy, dbaj o siebie i nie przem─Öczaj si─Ö ­čą░┬á wgl ostatnio gdzie┼Ť przeczyta┼éam, ┼╝e dla noworodka wystarczy blisko┼Ť─ç mamy i jej cyc ­čśť tak┼╝e chyba masz ju┼╝ wszystko ­čą░

Ja si─Ö zbieram w┼éa┼Ťnie do lekarza, jestem bardzo ciekawa co tam u mojej dziewczyny bo rozpycha si─Ö ile si┼é ma w nogach ­čśť wczoraj czu┼éam do┼Ť─ç mocne k┼éucie w kroczu ale mia┼éam troch─Ö sprz─ůtania i ogarniania wi─Öc pewnie przeceni┼éam swoje moce przerobowe ­čÖł

Hehe no tak ­čÖé┬áoby siedzia┼éa jak najd┼éu┼╝ej. M─ů┼╝ przykaza┼é odpoczywa─ç, zadeklarowa┼é tez ┼╝e poprasuje ubranka kt├│re wczoraj upra┼éam. Jak bedzie gotowe to si─Ö spakuj─Ö i bedziemy w gotowo┼Ťci ­čą░

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
3 godziny temu, Kamilabe napisał:

Ja takze mysle, ze raczej troszke szybciej urodze. Moj maly ma juz 2150 g. I Pani Dr powiedziala ze juz spore dziecko i jesli wczesniej urodze nic sie nie stanie. U mnie obecnie 32+2. Na obecna chwile szyjka macicy dosyc dluga i zamknieta, ale skurcze mam czesciej do tego cukrzyca ciazowa. Ostatnio lozysko bylo OK. Za 2,5 tygodnia mam nastepne usg z dopplerem  i bede wiecej wiedziec. 

Z pomoca meza dasz rade wszystko przygotowac ÔŁĄ´ŞĆ┬á

My czekamy na dostawke lozeczka i wozka. ­čśŹ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
10 godzin temu, Agnieszka5g napisał:

Ja od wczoraj mam takie bole w pachwinach i czasem takie delikatne skurcze czuje. 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
2 godziny temu, zakapturzona napisał:

To tez daj znac co tam u ma┼éej lokatorki ­čÖé┬ája wlasnie czu┼éam takie k┼éucie w sobot─Ö po pi─ůtkowym intensywnym sprz─ůtaniu wiec mo┼╝liwe ze to przez to

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Kamilabe napisał:

Mo┼╝e to i lepiej szybciej urodzi─ç a w takim wypadku b─Ödziecie du┼╝ej w szpitalu?

Ja mam wizyt─Ö w czwartek ciekawe jak tam u mnie czy co┼Ť si─Ö dzieje.

Dzisiaj umieram od wczoraj ból głowy dzisiaj też migrenowo.

Wys┼éa┼éam dzisiaj zdj─Öcia kt├│re wybrali┼Ťmy i czekamy na realizacj─Ö. W wy dziewczyny ile zdj─Ö─ç macie w cenie.? My mamy 10 zdj─Ö─ç 300 z┼é plus 20 z┼é odbitki na papierze fotograficznym 15x23.

Na sesji noworodkowej będzie 12 zdjęć i dopłacamy 250 zl

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

@Kamilabei po wizycie. U mnie dzisiaj 33 tc. + 5 d. dziewczyna ma ok 2650 ­čśü┬á tak┼╝e powoli po ok 150 g. przybiera na tydzie┼ä ( w por├│wnaniu to do mnie +18 kg. ­čĄú id─Ö na rekord) Zagl─ůdn─ů┼é do ┼Ťrodka, powiedzia┼é, ┼╝e idealnie ­čĄú nic si─Ö nie skraca. Da┼é mi te┼╝ pr├│bk─Ö do badania GBS, powiedzia┼é, ┼╝e tego nie da si─Ö ┼║le pobra─ç i mam sobie sama to ogarn─ů─ç mi─Ödzy 35 a 37 tc. Tak┼╝e kulamy si─Ö dalej. Pan lekarz kaza┼é dba─ç o siebie i si─Ö oszcz─Ödza─ç, dr─Ötwienie r─Öki ma mi ust─ůpi─ç po porodzie tak samo jak k┼éucie w kroczu. Je┼Ťli to nie promieniuj─ůcy b├│l po ca┼éym brzuchu, a┼╝ do kr─Ögos┼éupa to m├│wi, ┼╝e to normalne. Ul┼╝y┼éo mi troch─Ö po tej wizycie bo mia┼éam turbo stresa, jeszcze jak wychodzi┼éam z samochodu na wizyt─Ö, co┼Ť mnie tak poci─ůgn─Ö┼éo w pachwinie, ┼╝e do gabinetu wchodzi┼éam jak 80+

@Agnieszka5g┬ámy w pakiecie za 340 zl. mieli┼Ťmy ok 1,5h. sesji, 20 zdj─Ö─ç obrobionych i do wywo┼éania. Ka┼╝de nast─Öpne +15 z┼é. W sumie przy wybranych 33 zdj─Öciach wysz┼éo nam 535 z┼é.┬á Czekamy ju┼╝ na realizacj─Ö.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, zakapturzona napisał:

@Kamilabei po wizycie. U mnie dzisiaj 33 tc. + 5 d. dziewczyna ma ok 2650 ­čśü┬á tak┼╝e powoli po ok 150 g. przybiera na tydzie┼ä ( w por├│wnaniu to do mnie +18 kg. ­čĄú id─Ö na rekord) Zagl─ůdn─ů┼é do ┼Ťrodka, powiedzia┼é, ┼╝e idealnie ­čĄú nic si─Ö nie skraca. Da┼é mi te┼╝ pr├│bk─Ö do badania GBS, powiedzia┼é, ┼╝e tego nie da si─Ö ┼║le pobra─ç i mam sobie sama to ogarn─ů─ç mi─Ödzy 35 a 37 tc. Tak┼╝e kulamy si─Ö dalej. Pan lekarz kaza┼é dba─ç o siebie i si─Ö oszcz─Ödza─ç, dr─Ötwienie r─Öki ma mi ust─ůpi─ç po porodzie tak samo jak k┼éucie w kroczu. Je┼Ťli to nie promieniuj─ůcy b├│l po ca┼éym brzuchu, a┼╝ do kr─Ögos┼éupa to m├│wi, ┼╝e to normalne. Ul┼╝y┼éo mi troch─Ö po tej wizycie bo mia┼éam turbo stresa, jeszcze jak wychodzi┼éam z samochodu na wizyt─Ö, co┼Ť mnie tak poci─ůgn─Ö┼éo w pachwinie, ┼╝e do gabinetu wchodzi┼éam jak 80+

@Agnieszka5g┬ámy w pakiecie za 340 zl. mieli┼Ťmy ok 1,5h. sesji, 20 zdj─Ö─ç obrobionych i do wywo┼éania. Ka┼╝de nast─Öpne +15 z┼é. W sumie przy wybranych 33 zdj─Öciach wysz┼éo nam 535 z┼é.┬á Czekamy ju┼╝ na realizacj─Ö.

To ju┼╝ kawa┼é bobasa ­čą░ ciekawe wtedy ile m├│j wa┼╝y jak ja mam 35+2 , oka┼╝e si─Ö w czwartek.

Ale dobrze ze szyjka zamkni─Öta i te b├│le no c├│┼╝ musimy si─Ö pom─Öczy─ç.

Dobra cena za zdj─Öcia du┼╝o ich wybrali┼Ťcie ­čśÇ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

@Agnieszka5g┬á ale daje ci czadu ­čśü

Fajnie wagowo dzieciaczki Wam rosn─ů.┬á

Ja dzisiaj znowu w b├│lach ­čś× nie do┼Ť─ç ┼╝e ┼╝ebra, to jak chodz─Ö to tak mnie ci─ůgnie do do┼éu ( ale teraz nie blizna tylko macica ) , ┼╝e ledwo chodz─Ö ­čś× ┬ájak wraca┼éam do domu z synem to podtrzymywa┼éam podbrzusze. W domu to samo jak za d┼éugo posiedz─Ö to ┼╝ebra i zaraz ci─ůgnie d├│┼é.┬á Nie wiem jak ja wytrzymam do kwietnia .┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

A my z mezem dzisiaj w parku na spacerku bylismy. Bylo tak slonecznie i slicznie. Kwiatki juz zakwitly. Wypilam sobie kawke z mlekiem na lawce i bylo tak super ­čî×­čîĚ­čî┐. Uwielbiam taka pogode i nawet czuje sie lepiej ­čśÇ.┬á Dzisiaj przyszla do nas przesylka fotelik do auta. Pewnie jutro przyjdzie juz wozek i jakos na dniach lozeczko takze sie bardzo ciesze­čśŹ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
12 godzin temu, Kamilabe napisał:

B─Ödzie dobrze ­čÖé jak szyjka jeszcze 3cm to jeszcze mo┼╝e potrwa─ç, oszcz─Ödzaj si─Ö mo┼╝e si─Ö uda dokulac do 37tc ┼╝eby nie trzymali jej na wczesniaczym ­čÖé

niech m─ů┼╝ ogarnie ciuszki, spakuj tylko walizk─Ö a reszt─Ö sobie na spokojnie p├│┼║niej ogarniesz ­čÖé

maz na pewno z ┼é├│┼╝eczkiem sobie da rad─Ö sam a wi─Öcej nie b─Ödzie potrzeba tylko ciuszki i pieluszki na pocz─ůtku

oszcz─Ödzaj si─Ö i du┼╝o le┼╝, b─Ödzie dobrze

4 godziny temu, zakapturzona napisał:

Kurde chyba bym si─Ö nie dostala tam ┼╝eby sobie sama pobra─ç ­čśů a t┼éumaczy─ç m─Ö┼╝owi co ma zrobi─ç ­čÖł

Ja w cenach sesji nie pomog─Ö bo to kole┼╝e┼äska przys┼éuga u nas ­čśë

18 minut temu, Anka 32 napisał:

A my z mezem dzisiaj w parku na spacerku bylismy. Bylo tak slonecznie i slicznie. Kwiatki juz zakwitly. Wypilam sobie kawke z mlekiem na lawce i bylo tak super ­čî×­čîĚ­čî┐. Uwielbiam taka pogode i nawet czuje sie lepiej ­čśÇ.┬á Dzisiaj przyszla do nas przesylka fotelik do auta. Pewnie jutro przyjdzie juz wozek i jakos na dniach lozeczko takze sie bardzo ciesze­čśŹ

Ja jutro id─Ö z moimi dziewczynkami ci─Ö┼╝ar├│wkami na spacer bo ma by─ç ostatni ┼éadny dzie┼ä w tygodniu u nas. P├│┼║niej zn├│w zimno, a zaraz jedziemy z m─Ö┼╝em na basen ­čÖé

My┼Ťl─Ö ┼╝e tak z tydzie┼ä si─Ö jeszcze pooszczedzam a p├│┼║niej wracam do spacer├│w jak si─Ö ociepli i do wi─Ökszych obrot├│w, bo jak b─Öd─Ö tak siedzie─ç to do 42tc nie urodz─Ö ­čśů

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia

@zakapturzona┬á m├│j gin sam mi ju┼╝ pobra┼é i wyniki mam. Kurde sama bym nie da┼éa rady pobra─ç, jak ja ledwo si─Ögam ┼╝eby si─Ö ogoli─ç­čśé­čÖła co dopiero jakie┼Ť pr├│bki pobra─ç ­čÖë­čÖë

Ja w┼éa┼Ťnie zjad┼éam ┼Ťniadanko i przymierzam si─Ö aby troch─Ö si─Ö rozrusza─ç ­čÖł┬á ┬árano jak by┼éam z psem to nadal ci─ůgnie mnie macica.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
12 minut temu, ewon napisał:

@zakapturzona┬á m├│j gin sam mi ju┼╝ pobra┼é i wyniki mam. Kurde sama bym nie da┼éa rady pobra─ç, jak ja ledwo si─Ögam ┼╝eby si─Ö ogoli─ç­čśé­čÖła co dopiero jakie┼Ť pr├│bki pobra─ç ­čÖë­čÖë

Ja w┼éa┼Ťnie zjad┼éam ┼Ťniadanko i przymierzam si─Ö aby troch─Ö si─Ö rozrusza─ç ­čÖł┬á ┬árano jak by┼éam z psem to nadal ci─ůgnie mnie macica.┬á

Moja te┼╝ pobra┼éa od razu, ja bym pewnie zaraz trafi┼éa do odbytu np na ┼Ťlepo a nie w okolice ­čśů┬á

My o 12 robimy akcje ci─Ö┼╝ar├│wki na spacer ­čĄú na razie siedz─Ö po ┼Ťniadaniu i k┼éuje mnie spojenie, chyba m┼éody si─Ö wciska dalej.┬á

Ciekawe jak na spacerze b─Ödzie, czy mi w p─Öcherz nie przywali. Ostatnio w chatce po drodze by┼é kibelek nieczynny bo im woda zamarz┼éa ­čÖł ciekawe czy ju┼╝ naprawili i dzisiaj b─Ödzie czynna jakby co ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
  • Mamusia
4 godziny temu, ewon napisał:

Jak Pan lekarz t┼éumaczy┼é jak mam pobra─ç sb t─Ö pr├│bk─Ö to my┼Ťla┼éam, ┼╝e posikam si─Ö ze ┼Ťmiechu ­čĄú podejrzewam, ┼╝e nie jedna kobieta bez poczucia humoru mog┼éaby si─Ö mocno obrazi─ç┬á ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ b─Ödzie pewnie jak z goleniem, lusterko i jazda ­čÖł­čÖł┬á

Ja dzisaj wybra┼éam si─Ö w odwiedziny do szwagierki ok. 70 km. ode mnie i my┼Ťl─Ö┬á ┼╝e to koniec moich samotnych i d┼éugich podr├│┼╝y... tam parcie na p─Öcherz to nic w por├│wnaniu do refleksu i motoryki jazdy ­čĄú dzi─Öki Ci ┼Ťwiecie za automat ­čść

@ewonb─ůd┼║ dla siebie wyrozumia┼éa i si─Ö oszcz─Ödzaj, nawet jakby┼Ť mia┼éa tego dnia nawet z ┼é├│┼╝ka nie wsta─ç.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 minut temu, zakapturzona napisał:

Jak Pan lekarz t┼éumaczy┼é jak mam pobra─ç sb t─Ö pr├│bk─Ö to my┼Ťla┼éam, ┼╝e posikam si─Ö ze ┼Ťmiechu ­čĄú podejrzewam, ┼╝e nie jedna kobieta bez poczucia humoru mog┼éaby si─Ö mocno obrazi─ç┬á ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ b─Ödzie pewnie jak z goleniem, lusterko i jazda ­čÖł­čÖł┬á

Ja dzisaj wybra┼éam si─Ö w odwiedziny do szwagierki ok. 70 km. ode mnie i my┼Ťl─Ö┬á ┼╝e to koniec moich samotnych i d┼éugich podr├│┼╝y... tam parcie na p─Öcherz to nic w por├│wnaniu do refleksu i motoryki jazdy ­čĄú dzi─Öki Ci ┼Ťwiecie za automat ­čść

@ewonb─ůd┼║ dla siebie wyrozumia┼éa i si─Ö oszcz─Ödzaj, nawet jakby┼Ť mia┼éa tego dnia nawet z ┼é├│┼╝ka nie wsta─ç.

Ja jeszcze prowadz─Ö auto poniewa┼╝ mam chorob─Ö lokomocyjna i wtedy nie jest mi niedobrze ale zdarza si─Ö ┼╝e siedz─Ö obok.

Jednak te┼╝ zauwa┼╝y┼éam ┼╝e koordynacja moja jest nieco obni┼╝ona czasem m─ů┼╝ si─Ö ┼Ťmieje he a ja sobie t┼éumacze czemu np tak mi ci─Ö┼╝ko idzie itd

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ja po wizycie. Nasz Oliwier wa┼╝y 2700kg wszystko pi─Öknie ma d┼éugie udo to mo┼╝e b─Ödzie d┼éugi jak si─Ö urodzi ­čśő

Szyjka d┼éuga co prawda mi─Ökka ale nie bada┼éa rozwarcia bo m├│wi┼éa ┼╝e i tak musz─ů by─ç skurcze ┼╝eby co┼Ť si─Ö dzia┼éo. A jak bym teraz urodzi┼éa to nie mam si─Ö czego ba─ç i mam by─ç spokojna bo ma┼éy jest na tyle du┼╝y ┼╝e nic mu nie b─Ödzie dzisiaj 35+4.

Dr pobrała mi GBS kolejna wizyta za 2 tyg i zrobimy wirusówke.

No i zaskoczenie dla nas mi┼ée ma podobno du┼╝o w┼éos├│w nawet zdj─Öcie mam chocia┼╝ ja tam nie potrafi─Ö rozr├│┼╝ni─ç ale m├│wi┼éa dr ┼╝e ma bujane czupryn─Ö ┼╝e du┼╝o ich , ciesz─Ö si─Ö bardzo ja si─Ö urodzi┼éam z czarnymi w┼éoskami m─ů┼╝ tez mia┼é w┼éosy wi─Öc fajnie ┼╝e ma┼éy b─Ödzie mia┼é ­čśť­čĹŹ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...