Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
13 godzin temu, Aldonita napisa艂:

Mnie pomaga masaz karku i barkow, dziala zadziwiajaco i mnie przechodzi jak reka odjal a wczesniej tez sie bardzi meczylam z tym. 聽Sprobuj

Ja nigdy nie mia艂am problem贸w, ale mo偶e warto poczyta膰 na temat umiejscowienia punkt贸w akupresury na g艂ow臋 i spr贸bowa膰 je uciskac? Mo偶e akurat pomo偶e 馃檪

Mo偶na te偶 poszuka膰 czy kto艣 wykonuje w okolicy refleksoterapie stop, przy okazji pomo偶e te偶 troch臋 na inne schorzenia jak plecy 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
11 godzin temu, Dejzi napisa艂:

Mam pytanko z innej beczki:)

Jeste艣cie na L4? Dosta艂y艣cie ju偶 mo偶e pieni膮偶ki z ZUS?聽

Ja mam prac臋 biurowa wi臋c na razie pracuj臋, bo zwariowa艂a bym tyle czasu siedzie膰 w domu bez pracy. Ale wiem, 偶e bywaj膮 problemy z wyp艂atami ostatnio bo jest tego bardzo du偶o przez pandemi臋 i maj膮 op贸藕nienia. Kole偶anka mia艂a L4 p贸艂 roku na czas pandemii wzi臋te i wyr贸wnanie przysz艂o jej dopiero jak ju偶 wr贸ci艂a do pracy.

Tak偶e my teraz odk艂adamy co si臋 da i na razie te偶 za du偶o dla dziecka nie kupujemy, bo planuje od nowego roku by膰 na L4 ju偶 i spodziewam si臋 偶e kilka miesi臋cy mo偶e by膰 zast贸j w p艂ynno艣ci finansowej.

Edytowane przez Enigma91
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
12 godzin temu, Dejzi napisa艂:

Mam pytanko z innej beczki:)

Jeste艣cie na L4? Dosta艂y艣cie ju偶 mo偶e pieni膮偶ki z ZUS?聽

Ja jestem od zesz艂ego miesi膮ca ( pracuje jako maniciurzystka ) ale pieni膮偶k贸w jeszcze nie dosta艂am. Nie licz臋 偶e b臋d膮 kokosy bo jestem na dzia艂alno艣ci, ale chocia偶 na ZUS b臋dzie 馃槈 .聽

Ale te偶 s艂ysza艂am 偶e maj膮 spore obsuni臋cia w p艂atnosciach.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

A w og贸le jak si臋 czujecie dzisiaj??聽

Ja troch臋 pospa艂am, bo w nocy jako艣 spa膰 nie mog艂am 馃槥 聽i聽 oczywi艣cie nad ranem najlepszy sen i zamiast o 7 wsta艂am po 8 . Nie dawno posz艂am po chleb i kurcze tak nie dobrze mi by艂o 馃槥 ale ju偶 zjad艂am i jest ok 馃檪 .聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
57 minut temu, ewon napisa艂:

A w og贸le jak si臋 czujecie dzisiaj??聽

Ja troch臋 pospa艂am, bo w nocy jako艣 spa膰 nie mog艂am 馃槥 聽i聽 oczywi艣cie nad ranem najlepszy sen i zamiast o 7 wsta艂am po 8 . Nie dawno posz艂am po chleb i kurcze tak nie dobrze mi by艂o 馃槥 ale ju偶 zjad艂am i jest ok 馃檪 .聽

Ja tez jak czegos nie zjem rano to mnie mdli choc te mdlosci calodniowe juz minely ale jednak dzidzia sie domaga jedzonka馃槈. No a spanie to najlepsza pora tak po 12 w poludnie dla mnie, wtedy ziewam jak najeta ale robie sobie normalna herbatke i przechodzi, chociaz troche kofeiny鈽猴笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
44 minuty temu, Aldonita napisa艂:

Ja tez jak czegos nie zjem rano to mnie mdli choc te mdlosci calodniowe juz minely ale jednak dzidzia sie domaga jedzonka馃槈. No a spanie to najlepsza pora tak po 12 w poludnie dla mnie, wtedy ziewam jak najeta ale robie sobie normalna herbatke i przechodzi, chociaz troche kofeiny鈽猴笍

Haha ja przez cukrzyc臋 ci膮偶owa to teraz ca艂y dzie艅 sp臋dzam na my艣leniu i jedzeniu. Co chwil臋 zje艣膰 co艣, pomiar, dobrze 偶e pracuje od poniedzia艂ku z domu bo w biurze pewnie bym nie ogarn臋艂a.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja od samego pocz膮tku na zwolnieniu bo pracuje w DPSie. Wyp艂at臋 wyplaca mi pracodawca nie ZUS. Mam nawet wi臋ksze bo obliczaj膮 艣rednia z ca艂ego roku.

Dzi臋ki dzieczyny za podpowiedzi tak mnie wczoraj i dzisiaj sieklo 偶e musia艂am wzi膮膰 Apap bo nie mog臋 funkcjonowa膰. Ok艂ady spacery picie imbiru sen niewiele pomaga jak mam atak to 2h umieram. Ja mam migreny z aur膮. Dawno nie mia艂am w zasadzie moja pierwsza w ci膮偶y i si臋 zdziwi艂am.

聽Ja to apetytu nie mam w sensie czuje g艂贸d ale nie chce mi si臋 je艣膰 zmuszam si臋 do jedzenia my艣l臋 偶e to przez t膮 migren臋.聽

Od 27 bodaj偶e b臋dzie odzie偶 i pi偶amy ci膮偶owe w Lidlu. Ja zam贸wi艂am spodnie jeansy z Lidla i s膮 super i nie kosztuj膮 majatku jak te z h&m

Mi艂ego dnia wam 偶ycz臋 kobietki 馃槉

Edytowane przez Agnieszka5g
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny 馃檪 . To i ja do艂膮cz臋 do Was.聽 Termin mam na 12.04. Mieszjam w UK. Najprawdopodobniej ch艂opak b臋dzie. Byli艣my prywatnie w 16 tygodniu . W domu mam juz prawie sze艣ciolatk臋.聽 Co raz wyra藕niej czuje ruchy. Chocia偶 s膮 dni, 偶e prawie wcale i zamartwiam si臋 wtedy. Mam pcos i troche si臋 starali艣my o dzidziusia.聽

  • Lubi臋 to! 1
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Dorota90 napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny 馃檪 . To i ja do艂膮cz臋 do Was.聽 Termin mam na 12.04. Mieszjam w UK. Najprawdopodobniej ch艂opak b臋dzie. Byli艣my prywatnie w 16 tygodniu . W domu mam juz prawie sze艣ciolatk臋.聽 Co raz wyra藕niej czuje ruchy. Chocia偶 s膮 dni, 偶e prawie wcale i zamartwiam si臋 wtedy. Mam pcos i troche si臋 starali艣my o dzidziusia.聽

Witaj zawsze nas wi臋cej to ra藕niej!

Te偶 raz czuje ma艂ego te偶 nie ale podobno to tak jest dopiero p贸藕niej czu膰 ca艂y czas聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 minut臋 temu, Agnieszka5g napisa艂:

Witaj zawsze nas wi臋cej to ra藕niej!

Te偶 raz czuje ma艂ego te偶 nie ale podobno to tak jest dopiero p贸藕niej czu膰 ca艂y czas聽

Te偶 tak czyta艂am.聽 W poprzedniej ci膮偶y by艂am sze艣膰 lat temu i ju偶 nie wszystko pami臋tam. No i 艂o偶ysko mam na przedniej 艣cianie.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja od samego pocz膮tku na zwolnieniu bo pracuje w DPSie. Wyp艂at臋 wyplaca mi pracodawca nie ZUS. Mam nawet wi臋ksze bo obliczaj膮 艣rednia z ca艂ego roku.

Dzi臋ki dzieczyny za podpowiedzi tak mnie wczoraj i dzisiaj sieklo 偶e musia艂am wzi膮膰 Apap bo nie mog臋 funkcjonowa膰. Ok艂ady spacery picie imbiru sen niewiele pomaga jak mam atak to 2h umieram. Ja mam migreny z aur膮. Dawno nie mia艂am w zasadzie moja pierwsza w ci膮偶y i si臋 zdziwi艂am.

聽Ja to apetytu nie mam w sensie czuje g艂贸d ale nie chce mi si臋 je艣膰 zmuszam si臋 do jedzenia my艣l臋 偶e to przez t膮 migren臋.聽

Od 27 bodaj偶e b臋dzie odzie偶 i pi偶amy ci膮偶owe w Lidlu. Ja zam贸wi艂am spodnie jeansy z Lidla i s膮 super i nie kosztuj膮 majatku jak te z h&m

Mi艂ego dnia wam 偶ycz臋 kobietki 馃槉

O fajnie wiedzie膰 o promocjach, ostatnio kupi艂am tam stanik do karmienia, jeszcze z dwa by si臋 przyda艂y. Jeansy kupi艂am u偶ywane od dziewczyny z hm i s膮 mega wygodne ale cena nowych no ciut droga tak samo kurtki, ale te偶 kupi艂am na olx u偶ywan膮聽 ci膮偶ow膮 i jest mega, bo si臋 w niej nie topi臋 a miejsca jeszcze full na brzuch ( dla mnie troch臋 szkoda kasy na now膮 jak to na kilka miesi臋cy - a teraz takie czasy 偶e nie wiadomo co b臋dzie ) .聽

Co do pi偶amy a偶 zobacz臋 na stron臋 bo te偶 na allegro w艂a艣nie znalaz艂am zestaw 2 koszule plus szlafrok za 99z艂

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
8 minut temu, Dorota90 napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny 馃檪 . To i ja do艂膮cz臋 do Was.聽 Termin mam na 12.04. Mieszjam w UK. Najprawdopodobniej ch艂opak b臋dzie. Byli艣my prywatnie w 16 tygodniu . W domu mam juz prawie sze艣ciolatk臋.聽 Co raz wyra藕niej czuje ruchy. Chocia偶 s膮 dni, 偶e prawie wcale i zamartwiam si臋 wtedy. Mam pcos i troche si臋 starali艣my o dzidziusia.聽

Witaj 馃檪

ja przez w dni nie czu艂am baby, ale pewnie inaczej si臋 u艂o偶y艂o, a tak czuje te偶 ju偶 bardzo cz臋sto. Nie mog臋 si臋 doczeka膰 kiedy b臋d膮 na tyle silne ruchy , 偶e b臋d膮 mogli poczu膰 moje dzieci i m膮偶 馃檪

Dorcia najwa偶niejsze, 偶e ju偶 Wam si臋 uda艂o 馃槝馃槝

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, Agnieszka5g napisa艂:

Ja od samego pocz膮tku na zwolnieniu bo pracuje w DPSie. Wyp艂at臋 wyplaca mi pracodawca nie ZUS. Mam nawet wi臋ksze bo obliczaj膮 艣rednia z ca艂ego roku.

Dzi臋ki dzieczyny za podpowiedzi tak mnie wczoraj i dzisiaj sieklo 偶e musia艂am wzi膮膰 Apap bo nie mog臋 funkcjonowa膰. Ok艂ady spacery picie imbiru sen niewiele pomaga jak mam atak to 2h umieram. Ja mam migreny z aur膮. Dawno nie mia艂am w zasadzie moja pierwsza w ci膮偶y i si臋 zdziwi艂am.

聽Ja to apetytu nie mam w sensie czuje g艂贸d ale nie chce mi si臋 je艣膰 zmuszam si臋 do jedzenia my艣l臋 偶e to przez t膮 migren臋.聽

Od 27 bodaj偶e b臋dzie odzie偶 i pi偶amy ci膮偶owe w Lidlu. Ja zam贸wi艂am spodnie jeansy z Lidla i s膮 super i nie kosztuj膮 majatku jak te z h&m

Mi艂ego dnia wam 偶ycz臋 kobietki 馃槉

Ja kupi艂am na Vinted u偶ywane w艂a艣nie z H&M za 15zl/szt 馃檪

a ciuszki z Lidla dla dzieci s膮 super jako艣ci generalnie wszyscy moi znajomi zawsze s膮 z nich zadowoleni.

dobrze 偶e Apap Ci pom贸g艂

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
14 minut temu, ewon napisa艂:

O fajnie wiedzie膰 o promocjach, ostatnio kupi艂am tam stanik do karmienia, jeszcze z dwa by si臋 przyda艂y. Jeansy kupi艂am u偶ywane od dziewczyny z hm i s膮 mega wygodne ale cena nowych no ciut droga tak samo kurtki, ale te偶 kupi艂am na olx u偶ywan膮聽 ci膮偶ow膮 i jest mega, bo si臋 w niej nie topi臋 a miejsca jeszcze full na brzuch ( dla mnie troch臋 szkoda kasy na now膮 jak to na kilka miesi臋cy - a teraz takie czasy 偶e nie wiadomo co b臋dzie ) .聽

Co do pi偶amy a偶 zobacz臋 na stron臋 bo te偶 na allegro w艂a艣nie znalaz艂am zestaw 2 koszule plus szlafrok za 99z艂

A z biustonoszami do karmienia wi臋ksz膮 ilo艣ci膮 lepiej poczeka膰 bo jeszcze piersi urosn膮 jak dostan膮 mleko wi臋c nie ma co teraz celowa膰 i p贸藕niej okaza si臋 za ma艂e 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

12 minut temu, ewon napisa艂:

Witaj 馃檪

ja przez w dni nie czu艂am baby, ale pewnie inaczej si臋 u艂o偶y艂o, a tak czuje te偶 ju偶 bardzo cz臋sto. Nie mog臋 si臋 doczeka膰 kiedy b臋d膮 na tyle silne ruchy , 偶e b臋d膮 mogli poczu膰 moje dzieci i m膮偶 馃檪

Dorcia najwa偶niejsze, 偶e ju偶 Wam si臋 uda艂o 馃槝馃槝

Te偶 si臋 nie mog臋 tego doczeka膰 馃檪. I m贸j te偶. Pewnie z tej rado艣ci tak si臋 zamartwiam. Albo taka moja natura po prostu 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
5 godzin temu, Dorota90 napisa艂:

Te偶 si臋 nie mog臋 tego doczeka膰 馃檪. I m贸j te偶. Pewnie z tej rado艣ci tak si臋 zamartwiam. Albo taka moja natura po prostu 馃槈

No my tak kobiety mamy 馃槈馃槈 偶e si臋 martwimy.聽

No jeste艣my ciekawi jak pies zareaguje na kopniaka od dzidzi 馃槀馃槀 bo on 艣pi od zawsze przy moim brzuchu albo przyklejonym do plec贸w.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
1 godzin臋 temu, Agnieszka5g napisa艂:

Je艣li chodzi o diznsy z h&m kupi艂am u偶ywane ale nie trafi艂am z rozmiarem wi臋c wol臋 nie ryzykowa膰 a te z Lidla s膮 ca艂kiem fajne聽

W Lidlu s膮 pi偶amy ale dwu u cz臋艣ciowe nie koszule.

No ja na szcz臋艣cie trafi艂am z rozmiarem 馃檪

a to pi偶amy nie wygodne po,聽 w szczeg贸lno艣ci po cesarce.聽 Ale ju偶 zam贸wi艂am z allegro , bo pisa艂am z kole偶ank膮 i m贸wi 偶e ma takie same to聽 do tej pory 艣pi w nich 馃槄馃槄馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, ewon napisa艂:

No ja na szcz臋艣cie trafi艂am z rozmiarem 馃檪

a to pi偶amy nie wygodne po,聽 w szczeg贸lno艣ci po cesarce.聽 Ale ju偶 zam贸wi艂am z allegro , bo pisa艂am z kole偶ank膮 i m贸wi 偶e ma takie same to聽 do tej pory 艣pi w nich 馃槄馃槄馃槄

Ta pi偶am臋 to raczej mi bardziej chodzi 偶eby teraz spa膰 w niej w czasie ci膮偶y a wiadomo potem koszule dla karmi膮cych

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Cze艣膰 dziewczyny 馃檪

kurcz臋 co艣 mi wczoraj wlaz艂o w biodro聽 i ledwo chodz臋 馃槥 p贸艂 nocy si臋 m臋czy艂am 馃槥馃槥

rano wsta艂am ju偶 my艣la艂am , 偶e mi przesz艂o, ale posz艂am z psem i znowu boli 馃槥

jeszcze jakie艣 syfy w nosie mi wyskoczy艂y ( chyba z os艂abienia, przed ci膮偶膮 cz臋sto mia艂am i tylko w jednej dziurce) pora偶ka, wygl膮dam jak jaki艣 lump.聽聽

No ja 艣pi臋 w koszuli nocnej bo kalesony cisn膮, ale zobacz臋 mo偶e na promocji b臋d膮 ci膮偶owe to si臋 skusz臋 偶eby mi w zim臋 dupa nie marz艂a 馃槀

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

2 godziny temu, ewon napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny 馃檪

kurcz臋 co艣 mi wczoraj wlaz艂o w biodro聽 i ledwo chodz臋 馃槥 p贸艂 nocy si臋 m臋czy艂am 馃槥馃槥

rano wsta艂am ju偶 my艣la艂am , 偶e mi przesz艂o, ale posz艂am z psem i znowu boli 馃槥

jeszcze jakie艣 syfy w nosie mi wyskoczy艂y ( chyba z os艂abienia, przed ci膮偶膮 cz臋sto mia艂am i tylko w jednej dziurce) pora偶ka, wygl膮dam jak jaki艣 lump.聽聽

No ja 艣pi臋 w koszuli nocnej bo kalesony cisn膮, ale zobacz臋 mo偶e na promocji b臋d膮 ci膮偶owe to si臋 skusz臋 偶eby mi w zim臋 dupa nie marz艂a 馃槀

Mnie biodra bol膮 juz ze dwa miesi膮ce a偶 spa膰 nie idzie. Z pozycji p贸艂le偶膮cej sie podnie艣膰 nie mog臋, bo co艣 mnie boli w po艣ladku. I te偶 mnie wysypa艂o, ale bardziej na plecach 馃槈 . Najgorzej bylo pierwsze trzy miesi膮ce.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
6 godzin temu, ewon napisa艂:

Cze艣膰 dziewczyny 馃檪

kurcz臋 co艣 mi wczoraj wlaz艂o w biodro聽 i ledwo chodz臋 馃槥 p贸艂 nocy si臋 m臋czy艂am 馃槥馃槥

rano wsta艂am ju偶 my艣la艂am , 偶e mi przesz艂o, ale posz艂am z psem i znowu boli 馃槥

jeszcze jakie艣 syfy w nosie mi wyskoczy艂y ( chyba z os艂abienia, przed ci膮偶膮 cz臋sto mia艂am i tylko w jednej dziurce) pora偶ka, wygl膮dam jak jaki艣 lump.聽聽

No ja 艣pi臋 w koszuli nocnej bo kalesony cisn膮, ale zobacz臋 mo偶e na promocji b臋d膮 ci膮偶owe to si臋 skusz臋 偶eby mi w zim臋 dupa nie marz艂a 馃槀

Jak 艣pisz w zwyk艂ych leginsach to bardzo fajne s膮 te z Lidla teraz maj膮 by膰 znowu

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

Mo偶e to te wi膮zad艂a macicy dziewczyny was tak bol膮 jak si臋 macica rozrasta czyta艂am ostatnio o tym. Ja ju偶 dzisiaj jak narazie bez b贸lu g艂owy. By艂am dzisiaj w Pepco i pokusilam si臋 kupi艂am skarpetki i pieluchy tetrowe. Nie da si臋 oboj臋tnie przej艣膰 wszystko takie 艂adne. Chocia偶 my艣l臋 偶e dla dziewczynek s膮 艂adniejsze.

Ja dzisiaj tez p贸艂 nocy nie spa艂am chocia偶 mam t膮 poduszk臋 w kszta艂cie C to nawet na wyrzuci艂am bo mi co艣 niewygodnie by艂o i si臋 kr臋ci艂am. Za to rano 10 i ledwo oko otworzy艂am 馃構

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...