Skocz do zawarto艣ci

Kwietni贸weczki 2021馃ぐ | Forum o ci膮偶y


Mynia98

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
3 godziny temu, Agnieszka5g napisa艂:

Mo偶e to te wi膮zad艂a macicy dziewczyny was tak bol膮 jak si臋 macica rozrasta czyta艂am ostatnio o tym. Ja ju偶 dzisiaj jak narazie bez b贸lu g艂owy. By艂am dzisiaj w Pepco i pokusilam si臋 kupi艂am skarpetki i pieluchy tetrowe. Nie da si臋 oboj臋tnie przej艣膰 wszystko takie 艂adne. Chocia偶 my艣l臋 偶e dla dziewczynek s膮 艂adniejsze.

Ja dzisiaj tez p贸艂 nocy nie spa艂am chocia偶 mam t膮 poduszk臋 w kszta艂cie C to nawet na wyrzuci艂am bo mi co艣 niewygodnie by艂o i si臋 kr臋ci艂am. Za to rano 10 i ledwo oko otworzy艂am 馃構

Ojj spanie do 10...ja ju偶 sobie do ko艅ca ci膮偶y nie pospie d艂u偶ej bo rano musz臋 zje艣膰 偶eby cukier nie szala艂 馃槥 dobrze 偶e na razie wstaje bez problemu 馃檪 ja do Pepco si臋 nie zapuszczam teraz bo mi si臋 w kolejce do wej艣cia nie chce sta膰, ale ju偶 troch臋 kupilam 馃槈 teraz poluje na ciekawe rzeczy na Vinted. W poniedzia艂ek USG po艂贸wkowe wi臋c my艣l臋 偶e te 2% pewno艣ci 偶e to ch艂opiec nam dojd膮. Chocia偶 ju偶 nie dopuszczamy 偶e to by艂 b艂膮d 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, Agnieszka5g napisa艂:

Mo偶e to te wi膮zad艂a macicy dziewczyny was tak bol膮 jak si臋 macica rozrasta czyta艂am ostatnio o tym. Ja ju偶 dzisiaj jak narazie bez b贸lu g艂owy. By艂am dzisiaj w Pepco i pokusilam si臋 kupi艂am skarpetki i pieluchy tetrowe. Nie da si臋 oboj臋tnie przej艣膰 wszystko takie 艂adne. Chocia偶 my艣l臋 偶e dla dziewczynek s膮 艂adniejsze.

Ja dzisiaj tez p贸艂 nocy nie spa艂am chocia偶 mam t膮 poduszk臋 w kszta艂cie C to nawet na wyrzuci艂am bo mi co艣 niewygodnie by艂o i si臋 kr臋ci艂am. Za to rano 10 i ledwo oko otworzy艂am 馃構

Ja te偶 w nocy nie mog臋 sobie miejsca znale藕膰, przez co zasypiam najlepszym snem nad ranem a p贸藕niej zasypiam do szko艂y obudzi膰 dzieci i wstaj臋 po 8 馃檲馃檲馃檲聽聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
12 godzin temu, ewon napisa艂:

A mam dwie pary 馃檪 s膮 mega wygodne, a nawet nie pr贸bowa艂am w nich spa膰 .聽

Ja poza domem nie chodz臋 na leginsach wi臋c jeszcze nie rozpakowa艂am ale te偶 mam dwie pary. Na razie brzusio jeszcze mie艣ci si臋 w te dotychczasowe 馃槈

Ale moja przyjaci贸艂ka ju偶 par臋 miesi臋cy testowa艂a te偶 na si艂owni i poleca艂a 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
7 godzin temu, Enigma91 napisa艂:

Ja poza domem nie chodz臋 na leginsach wi臋c jeszcze nie rozpakowa艂am ale te偶 mam dwie pary. Na razie brzusio jeszcze mie艣ci si臋 w te dotychczasowe 馃槈

Ale moja przyjaci贸艂ka ju偶 par臋 miesi臋cy testowa艂a te偶 na si艂owni i poleca艂a 馃槈

Ja ju偶 pod koniec wrze艣nia musia艂am ubra膰 ci膮偶owe bo zwykle mnie ciszy w brzuch 馃ゴ馃ゴ

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

2 godziny temu, ewon napisa艂:

Ja ju偶 pod koniec wrze艣nia musia艂am ubra膰 ci膮偶owe bo zwykle mnie ciszy w brzuch 馃ゴ馃ゴ

Ja chyba jeszcze szybciej 馃檲. Nie wiem, czy to przez to, 偶e to druga ci膮偶a, ale brzuch ju偶 mi wyskoczy艂 w 9 tygodniu.聽 W pierwszej do sz贸stego miesi膮ca prawie nic nie by艂o wida膰.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
56 minut temu, Dorota90 napisa艂:

Ja chyba jeszcze szybciej 馃檲. Nie wiem, czy to przez to, 偶e to druga ci膮偶a, ale brzuch ju偶 mi wyskoczy艂 w 9 tygodniu.聽 W pierwszej do sz贸stego miesi膮ca prawie nic nie by艂o wida膰.聽

Ja tez juz od 2 tygodni nie wchodze w zadne moje spodnie w pasie wiec pozostaly getry ciazowe i rajstopki馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
22 godziny temu, Dorota90 napisa艂:

Ja chyba jeszcze szybciej 馃檲. Nie wiem, czy to przez to, 偶e to druga ci膮偶a, ale brzuch ju偶 mi wyskoczy艂 w 9 tygodniu.聽 W pierwszej do sz贸stego miesi膮ca prawie nic nie by艂o wida膰.聽

To samo mia艂am przy ch艂opakach. Pierwszy syn brzuch mi wywali艂o w 5miesiacu dopiero przy drugiej ci膮偶y ( syn) w 8tyg ju偶 mia艂am brzusio.聽

Teraz te偶 ju偶 co艣 mia艂am ale mam bardziej rozlany na boki.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 14.11.2020 o 18:04, Enigma91 napisa艂:

W Bielsku-Bia艂ej wi臋c g贸ry tu偶 za rogiem聽

馃檪 wczesniej z m臋偶em kilka lat mieszkali艣my w Gda艅sku 馃檪 u nas w艂a艣nie na razie Bebetto bresso jest jednym z g艂贸wnych typ贸w, ale zobaczymy jak nam b臋dzie si臋 je藕dzi艂o w sklepie 馃槈

Oooo super! To my bliziutko bo okolice 呕ywca. W BB na Krakowskiej jest mega super sklep z w贸zkami. Jak tylko m膮偶 zjedzie w grudniu z de na urlop to mamy w planach w艂a艣nie odwiedziny tego sklepu.聽 Zastanawiam si臋 nad Cybexem Priamem 2.0 ale z opini jakie czytam nam pewne w膮tpliwo艣ci. We wtorek mamy po艂贸wkowe usg a dzisiaj kalendarz pokaza艂 r贸wn膮 po艂ow臋 ci膮偶y wi臋c jeste艣my na p贸艂metku 馃挭

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 18.11.2020 o 12:16, Agnieszka5g napisa艂:

Ja od samego pocz膮tku na zwolnieniu bo pracuje w DPSie. Wyp艂at臋 wyplaca mi pracodawca nie ZUS. Mam nawet wi臋ksze bo obliczaj膮 艣rednia z ca艂ego roku.

Dzi臋ki dzieczyny za podpowiedzi tak mnie wczoraj i dzisiaj sieklo 偶e musia艂am wzi膮膰 Apap bo nie mog臋 funkcjonowa膰. Ok艂ady spacery picie imbiru sen niewiele pomaga jak mam atak to 2h umieram. Ja mam migreny z aur膮. Dawno nie mia艂am w zasadzie moja pierwsza w ci膮偶y i si臋 zdziwi艂am.

聽Ja to apetytu nie mam w sensie czuje g艂贸d ale nie chce mi si臋 je艣膰 zmuszam si臋 do jedzenia my艣l臋 偶e to przez t膮 migren臋.聽

Od 27 bodaj偶e b臋dzie odzie偶 i pi偶amy ci膮偶owe w Lidlu. Ja zam贸wi艂am spodnie jeansy z Lidla i s膮 super i nie kosztuj膮 majatku jak te z h&m

Mi艂ego dnia wam 偶ycz臋 kobietki 馃槉

A jak jest z rozmiarami Lidla? Wypadaj膮 standardowo? Ja kupi艂am jeszcze przed zamkni臋ciem galerii w hm spodnie z pasem M i po 2 ubraniach s膮 naci膮gni臋te jak babcine gacie. S za mocno upina艂y.聽 Wgl mam pecha do leggins贸w ci膮偶owych bo albo nie mog臋 trafi膰 z rozmiarem a jak rozmiar jest ok to prze艣wituj膮 馃ぃ mo偶e co艣 polecicie mamusie?

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, zakapturzona napisa艂:

A jak jest z rozmiarami Lidla? Wypadaj膮 standardowo? Ja kupi艂am jeszcze przed zamkni臋ciem galerii w hm spodnie z pasem M i po 2 ubraniach s膮 naci膮gni臋te jak babcine gacie. S za mocno upina艂y.聽 Wgl mam pecha do leggins贸w ci膮偶owych bo albo nie mog臋 trafi膰 z rozmiarem a jak rozmiar jest ok to prze艣wituj膮 馃ぃ mo偶e co艣 polecicie mamusie?

Je艣li chodzi o leginsy to nosze m i takie kupi艂am i s膮 ok , nie prze艣wituj膮.聽

Ale je艣li chcecie dzieci臋ce kupi膰 to radz臋 uwa偶a膰 - kupi艂am rozm 56 pajaca a jest bardziej 62-68 nawet 馃槥 聽tak偶e tam na pocz膮tek nie kupi臋.聽聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 20.11.2020 o 19:31, Dorota90 napisa艂:

Ja chyba jeszcze szybciej 馃檲. Nie wiem, czy to przez to, 偶e to druga ci膮偶a, ale brzuch ju偶 mi wyskoczy艂 w 9 tygodniu.聽 W pierwszej do sz贸stego miesi膮ca prawie nic nie by艂o wida膰.聽

Mo偶e tak by膰, moja znajoma 17tc ja zaczynam 22tc i ona ma wi臋kszy ode mnie o wiele, ale to w艂a艣nie druga ci膮偶a u niej 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
W dniu 22.11.2020 o 12:10, zakapturzona napisa艂:

Oooo super! To my bliziutko bo okolice 呕ywca. W BB na Krakowskiej jest mega super sklep z w贸zkami. Jak tylko m膮偶 zjedzie w grudniu z de na urlop to mamy w planach w艂a艣nie odwiedziny tego sklepu.聽 Zastanawiam si臋 nad Cybexem Priamem 2.0 ale z opini jakie czytam nam pewne w膮tpliwo艣ci. We wtorek mamy po艂贸wkowe usg a dzisiaj kalendarz pokaza艂 r贸wn膮 po艂ow臋 ci膮偶y wi臋c jeste艣my na p贸艂metku 馃挭

Ooo super to witam zza g贸rki 馃檪 tak te偶 w艂a艣nie do Xlandera planujemy jecha膰 na ogl膮danie po nowym roku i zobaczy膰 co nam odpowiada 馃檪 i tam chcemy kupi膰 te偶 fotelik bo maj膮 du偶y wyb贸r i przez to 偶e jest sklep internetowy mo偶na te偶 pono膰 nawet si臋 troch臋 potargowa膰 馃槈

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
21 godzin temu, ewon napisa艂:

Je艣li chodzi o leginsy to nosze m i takie kupi艂am i s膮 ok , nie prze艣wituj膮.聽

Ale je艣li chcecie dzieci臋ce kupi膰 to radz臋 uwa偶a膰 - kupi艂am rozm 56 pajaca a jest bardziej 62-68 nawet 馃槥 聽tak偶e tam na pocz膮tek nie kupi臋.聽聽

Z ciuszkami rozmiarowi s膮 bardzo r贸偶ne dlatego lepiej kupowa膰 z kilku firm 偶eby nie na r贸偶ne czasy 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
21 godzin temu, ewon napisa艂:

Dzisiaj jaka艣 nie do 偶ycia jestem 馃槥 zero energii i g艂owa co艣 mnie pobolewa 馃槥

Ja wczoraj ju偶 my艣la艂am wieczorem 偶e mi si臋 rwa kulszowa zaczyna i si臋 za艂ama艂am bo dopiero po艂owa. Ale dzisiaj z 艂贸偶ka ju偶 normlanie wi臋c chyba musia艂am na kanapie jako艣 dziwnie le偶e膰.聽

My dzisiaj jeste艣my za po艂贸wkowym ju偶, wszystkie wyniki super mamy ju偶 470g i pozostaje ju偶 tylko nam rosn膮膰 i czeka膰 na wypakowanie w spokoju 鉂わ笍

Ch艂opczyk potwierdzony na 100% 馃槈

  • Lubi臋 to! 2
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, Dejzi napisa艂:

Brzuszki nam rosn膮, a jak Wasza waga? 鉂わ笍

U mnie jak spad艂o 1,5kg od wagi wyj艣ciowej tak stoi, ale ja lekka nie by艂am wi臋c na 藕le mi to nie wyjdzie 馃槈

A brzusio wreszcie powoli wida膰, 偶e to ci膮偶a :)

IMG_20201123_124906.jpg

  • Lubi臋 to! 2
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie

2 tyg temu mia艂am 4,5 kg na plusie narazie si臋 nie wa偶y艂am. Jestem w dzisiaj 21+1tc . brzuszek jaki艣 mam ale ma艂y jak na 5 miesi膮c powoli zaczyna wychodzi膰.

Patrz臋 tak sobie na w贸zki bo dali艣cie mi do my艣lenia jednak dzieczyny i jest teraz du偶o promocji u mnie w Tr贸jmie艣cie na Black Fraiday jak my艣licie op艂aca si臋 czy faktycznie s膮 to promocje?

Szukam w贸zka na ko艂ach pompowanych 偶eby by艂 lekki i po z艂o偶eniu zajmowa艂 ma艂o miejsca. 2 w 1.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
20 godzin temu, Agnieszka5g napisa艂:

U mnie dzi艣 ju偶 lepiej z samopoczuciem migrena jakby min臋艂a zobaczymy na jak d艂ugo.

Ma艂y szaleje w brzuszku wieczorami najbardziej chocia偶 m膮偶 jeszcze nie czuj臋. Jeszcze dwa dni i jad臋 na po艂贸wkowe nie mog臋 si臋 doczeka膰.鉂わ笍

Ja te偶 id臋 w czwartek 馃馃 ju偶 tupie n贸偶kami 馃槄馃槄馃槄

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzin臋 temu, Enigma91 napisa艂:

U mnie jak spad艂o 1,5kg od wagi wyj艣ciowej tak stoi, ale ja lekka nie by艂am wi臋c na 藕le mi to nie wyjdzie 馃槈

A brzusio wreszcie powoli wida膰, 偶e to ci膮偶a 馃檪

艁adny brzusio 馃檪

a ja na ostatniej wizycie mia艂am +4, 5 od pocz膮tku ci膮偶y. Teraz si臋 nie wa偶y艂am id臋 do mojego gin 7grudnia. W ten czwartek po艂贸wkowe 馃檪

Edytowane przez ewon
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
35 minut temu, Agnieszka5g napisa艂:

2 tyg temu mia艂am 4,5 kg na plusie narazie si臋 nie wa偶y艂am. Jestem w dzisiaj 21+1tc . brzuszek jaki艣 mam ale ma艂y jak na 5 miesi膮c powoli zaczyna wychodzi膰.

Patrz臋 tak sobie na w贸zki bo dali艣cie mi do my艣lenia jednak dzieczyny i jest teraz du偶o promocji u mnie w Tr贸jmie艣cie na Black Fraiday jak my艣licie op艂aca si臋 czy faktycznie s膮 to promocje?

Szukam w贸zka na ko艂ach pompowanych 偶eby by艂 lekki i po z艂o偶eniu zajmowa艂 ma艂o miejsca. 2 w 1.聽

My 21+2 馃檪 tezte偶 do niedawna by艂o ma艂o a jak ruszy艂o to z dnia na dzie艅 teraz coraz wi臋kszy.

Ci臋偶ko powiedzie膰 jak z tym Black Friday w tej bran偶y. Pewnie by trzeba patrze膰 jak si臋 ceny kszta艂tuj膮 na Ceneo. My planujemy u偶ywany jednak kupi膰, bo r贸偶nica w cenie du偶a, wolimy zostawi膰 troch臋 艣rodk贸w na nowy porzadny fotelik 馃檪 ale zobaczymy czy znajdziemy ten kt贸ry nam si臋 spodoba w dobrym stanie 馃檪

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
2 godziny temu, ewon napisa艂:

艁adny brzusio 馃檪

a ja na ostatniej wizycie mia艂am +4, 5 od pocz膮tku ci膮偶y. Teraz si臋 nie wa偶y艂am id臋 do mojego gin 7grudnia. W ten czwartek po艂贸wkowe 馃檪

U nas kolejna wizyta te偶 7.12 馃檪 zaczyna teraz lecie膰 ten czas strasznie ju偶聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...