Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Mainusia napisał:

No tak krwiaki ehhh 😐 najgorZej że to pierwsza ciąża i nie wiem jak sie zachowywać co jest normalne a co już nie 😶😵 ale liczę na dobrą wiadomość że krwiak się zmniejszył i pani ginekolog powie że u dzidzi wszystko w porządku nie ma co sie martwić mój narzeczony też cały czas mi powtarza że nie ma innej opcji i wszystko bedzie dobrze 😉

Z tym że to nasza pierwsza  ciąża to ogólnie się zgodzę że właśnie nie wszystko się wie co i jak i można się czymś dodatkowo martwić już pomijając te wasze krwiaki, ale też się martwię że właśnie mój lekarz powie że coś takiego mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Tytka 23 napisał:

Musimy się wspierać 😊😊 też właśnie się już ogarniam trzeba coś zjeść i iść zobaczyć małego bobasa 😁

Ja juz wstałam i idę się umyć 

Ja też już więcej jem prawie tyle jak przeć ciąża tylko problem w tym że przed ciąża dużo się ruszałam a teraz tylko leze to pewnie i waga zaraz wzrośnie 🙄mierzyłam teraz ciśnienie bo czuje jak serce mi wali to niby ciśnienie ok ale puls 85😨

Edytowane przez Mama88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mama88 napisał:

Ja juz wstałam i idę się umyć 

Ja też już więcej jem prawie tyle jak przeć ciąża tylko problem w tym że przed ciąża dużo się ruszałam a teraz tylko leze to pewnie i waga zaraz wzrośnie 🙄mierzyłam teraz ciśnienie bo czuje jak serce mi wali to niby ciśnienie ok ale puls 85😨

Ja też się kochana nie ruszam do tej pory więcej przelezalam ale mam nadzieję że dużo nie przytyje bo ogólnie miałam zawsze dobra przemianę materii i szczupła byłam no ale zobaczymy jak to teraz będzie, też mi serducho wali bo coraz bliżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
56 minut temu, Tytka 23 napisał:

Ja też się kochana nie ruszam do tej pory więcej przelezalam ale mam nadzieję że dużo nie przytyje bo ogólnie miałam zawsze dobra przemianę materii i szczupła byłam no ale zobaczymy jak to teraz będzie, też mi serducho wali bo coraz bliżej...

Ale Ty jesteś jeszcze młodziutka a ja już delikatnie +30😁ja  już jadę 😨🙄powodzenia 😙

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, Mainusia napisał:

Ja sie czuję nawet dobrze za 15 pierwsza mam wizyte i czas odliczam tylko do tego. Jestem już zdania że co ma być to będzie ja nic złego nie robię leki zażywam i przestaje czytać w Internecie co mi ponoć dolega bo można oszalec 😐 dobrze spałam oprócz kilku razy wstawania na siku😎

I jak tam u Ciebie? Już po wizycie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Aneczka87 napisał:

Mama88 jak u Ciebie? 

No u mnie sprawa wygląda tak 1 dzień różnicy między @ a usg na usg jest o 1 dzień mniejszy ale prawidłowo się rozwija ponad 2,5 cm ma już maleństwo moje i nawet słyszałam bicie serca tylko krwiak się wydłużył ale moja Pani doktor tłumaczy to tym że jajo się powiększa i dlatego krwiak się wydłużył

Jak narazie jest prawidłowo kolejna wizyta 26 października 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mama88 napisał:

No u mnie sprawa wygląda tak 1 dzień różnicy między @ a usg na usg jest o 1 dzień mniejszy ale prawidłowo się rozwija ponad 2,5 cm ma już maleństwo moje i nawet słyszałam bicie serca tylko krwiak się wydłużył ale moja Pani doktor tłumaczy to tym że jajo się powiększa i dlatego krwiak się wydłużył

Jak narazie jest prawidłowo kolejna wizyta 26 października 

Super bardzo się cieszę że maluszek się rozwija... Ja mam wizytę w czwartek i już zaczynam się stresować.. Chyba mi przejdzie dopiero po prenatalnych po 12 tygodniu będę się mniej denerwować 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Aneczka87 napisał:

Super bardzo się cieszę że maluszek się rozwija... Ja mam wizytę w czwartek i już zaczynam się stresować.. Chyba mi przejdzie dopiero po prenatalnych po 12 tygodniu będę się mniej denerwować 😀

No tak prenatalne to jest niestety stres ale będzie dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
37 minut temu, Mama88 napisał:

I jak tam u Ciebie? Już po wizycie? 

Jestem po wizycie wszystko w porządku  😉 dzisiaj równy 9 tydzień sie zaczął a dzidzia ma 1,63cm jak na 8 tydzień więc nie jest źle. Krwiak w szerokość zmniejszył się o połowę a na długość tylko 2 mm. Leki mam nadal brać te które biorę gdyby coś sie działo dzwonić. Nastepna wizyta dopiero 9.11 

Najlepsze jak usłyszałam bicie serca a Pani się zapytała co miód na serce a ja Taaaaaak ❤❤❤❤ jestem dobrej myśli nadal uważać muszę odpoczywać i się pilnować😉

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mama88 napisał:

I jak jesteś już po? 

Tak jestem już po troszkę się u mnie wydluzylo ale wszystko jest dobrze, też słyszałam bicie serduszka coś wspaniałego aż się łezka w oku kreci😊😊u mnie dziś 10 tydzień i 1 dzień A ma już 3.33cm troszkę  się urosło, A następną wizyta jak Ty @Mama88 26 października i mam mieć te badanie prenatalne 🤔 także obie znów będziemy się stresować przed wizytą 😄najważniejsze że u was też dzidzie mają się dobrze to najważniejsze 😊😊 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
15 minut temu, Mainusia napisał:

Jestem po wizycie wszystko w porządku  😉 dzisiaj równy 9 tydzień sie zaczął a dzidzia ma 1,63cm jak na 8 tydzień więc nie jest źle. Krwiak w szerokość zmniejszył się o połowę a na długość tylko 2 mm. Leki mam nadal brać te które biorę gdyby coś sie działo dzwonić. Nastepna wizyta dopiero 9.11 

Najlepsze jak usłyszałam bicie serca a Pani się zapytała co miód na serce a ja Taaaaaak ❤❤❤❤ jestem dobrej myśli nadal uważać muszę odpoczywać i się pilnować😉

Cieszę się że jest dobrze, naprawdę super wiadomość 

Fajnie ze krwiak się zmniejszył u mnie na długość większy 😒też slyszalam bicie serca, piękne uczucie 

Teraz sobie obiadek zjadłam i leżę chwilą odpoczynku i trzeba lekcje z synkiem robić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Tytka 23 napisał:

Tak jestem już po troszkę się u mnie wydluzylo ale wszystko jest dobrze, też słyszałam bicie serduszka coś wspaniałego aż się łezka w oku kreci😊😊u mnie dziś 10 tydzień i 1 dzień A ma już 3.33cm troszkę  się urosło, A następną wizyta jak Ty @Mama88 26 października i mam mieć te badanie prenatalne 🤔 także obie znów będziemy się stresować przed wizytą 😄najważniejsze że u was też dzidzie mają się dobrze to najważniejsze 😊😊 

Kurcze a ja siedzę i myślę co z Wami że nic nie piszecie 

Oooo to u Ciebie jednak większa ciąża niż myślałam 😁a te badania prenatalne z jakiego powodu? 

Kurde ale zbieg naszych wizyt hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mama88 napisał:

Kurcze a ja siedzę i myślę co z Wami że nic nie piszecie 

Oooo to u Ciebie jednak większa ciąża niż myślałam 😁a te badania prenatalne z jakiego powodu? 

Kurde ale zbieg naszych wizyt hehe

Też troszkę  się zdziwiłam ale jest git😄może będę miała chłopaka A wy dziewczynke że troszkę mniejsze albo jeszcze mnie podgonicie😄tak lekarz powiedział ale to chodzi o te badania dziecka że on mierzy chyba długość kręgosłupa czy coś takiego ja muszę doczytać o tym bo za bardzo dokładnie nie wiem co to jest, ale nie są to badania te co są napewno konieczne po 30stce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Tytka 23 napisał:

Też troszkę  się zdziwiłam ale jest git😄może będę miała chłopaka A wy dziewczynke że troszkę mniejsze albo jeszcze mnie podgonicie😄tak lekarz powiedział ale to chodzi o te badania dziecka że on mierzy chyba długość kręgosłupa czy coś takiego ja muszę doczytać o tym bo za bardzo dokładnie nie wiem co to jest, ale nie są to badania te co są napewno konieczne po 30stce 

Nie no jak 10 tydz to wiadomo że dzidzia będzie większa 🙂fajnie 

Teraz będę się zastanawiać co zobaczę 26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mama88 napisał:

Nie no jak 10 tydz to wiadomo że dzidzia będzie większa 🙂fajnie 

Teraz będę się zastanawiać co zobaczę 26

Oj tak ale co zobaczysz serduszko bijące i zdrowego dzidziusia 😊A jak to jesy z tym krwiakiem... On może być do końca ciąży czy się wchlonie czy jak to jest z nim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mama88 napisał:

Oj ja Ci nie pomogę ale skoro Twój lekarz twierdzi że wszystko jest ok to nie martw się bo stres źle wpływa na dzidzię i Ciebie 

A takie plamienia to też może się macica oczyszcza wiesz organizm się przestawia więc różnie może reagować 😊także głowa do góry jest wszystko dobrze 

Mam nadzieje . Na razie jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, Tytka 23 napisał:

Oj tak ale co zobaczysz serduszko bijące i zdrowego dzidziusia 😊A jak to jesy z tym krwiakiem... On może być do końca ciąży czy się wchlonie czy jak to jest z nim ?

Powinien się wchłonąć do 20tyg 

Tylko żeby nie szedł niżej do ujścia bo wtedy mógł by zabrać dzidziusia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
20 minut temu, Mama88 napisał:

Cieszę się że jest dobrze, naprawdę super wiadomość 

Fajnie ze krwiak się zmniejszył u mnie na długość większy 😒też slyszalam bicie serca, piękne uczucie 

Teraz sobie obiadek zjadłam i leżę chwilą odpoczynku i trzeba lekcje z synkiem robić 

Najważniejsze że wszystko w porządku a reszta się ułoży😉 nie martwimy się na zapas pamiętaj😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...