Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mainusia napisał:

Dzień dobry😉 szczerze ledwo wstałam a położyłabym się spowrotem. W nocy trochę plamilam więc mój mózg już nie chciał spać tylko myśleć o innych mało ważnych na ten moment rzeczach😶 leki na śniadanko zjedzone a ty jak się czujesz ? ☺

Mózg zawsze to robi kiedy człowiek chciałby spać 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ewa12 napisał:

Witajcie ja dzisiaj chyba dopiero odespałam ciężki weekend jak zobaczyłam po przebudzeniu że dochodzi 11 aż byłam w szoku 😅 lekkie mdłości i zaczynam stresować się jutrzejszą wizytą 🙄 

To faktycznie pospalas😄 @banasiatko ma rację nie stresuj się za bardzo bo napewno wszystko jest  dobrze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Cześć dziewczyny ja się nic od rana nie odzywam bo miałam silny ból brzucha i na nic siły nie miałam teraz leżę bo jeszcze plecy bolą, nie dobrze mi jest

W ogóle humoru nie mam po mimo tak pięknej pogody... A jak u Was @Ewa12 nic się nie stresuj

@Tytka 23 dziękuję za troskę

Jesteście super 

Tak myślałam wczoraj o Was i mówię do mojego partnera że szkoda że nie widzę Was 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mama88 napisał:

Cześć dziewczyny ja się nic od rana nie odzywam bo miałam silny ból brzucha i na nic siły nie miałam teraz leżę bo jeszcze plecy bolą, nie dobrze mi jest

W ogóle humoru nie mam po mimo tak pięknej pogody... A jak u Was @Ewa12 nic się nie stresuj

@Tytka 23 dziękuję za troskę

Jesteście super 

Tak myślałam wczoraj o Was i mówię do mojego partnera że szkoda że nie widzę Was 😊

Trochę strachu narobilas🤨😄dobrze ze jest w miarę dobrze, napewno jutro będzie lepiej. Chodzi Ci o widzenie takie na żywo jak się wygląda czy pogadanke na żywo 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, Tytka 23 napisał:

Trochę strachu narobilas🤨😄dobrze ze jest w miarę dobrze, napewno jutro będzie lepiej. Chodzi Ci o widzenie takie na żywo jak się wygląda czy pogadanke na żywo 😄

Takie spotkanie na żywo bo ja to lubię sobie pogadać 😁i jestem ciekawa Was strasznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 🙂 Od kilku dni jestem z Wami choć się nie odzywałam (za to wszystko przeczytałam). Mam macicę dwurożną, więc jestem przykuta do łóżka - leżę na brzuchu od trzech tygodni i tak wstępnie jeszcze przynajmniej dwa miesiące, więc szukałam wsparcia, bo delikatnie mówiąc odwala już mi psychicznie, a do tego mam wszystkie okropne objawy fizyczne i nigdy w życiu tak źle się nie czułam... Jest mi miło Was poznać i kibicuję Wam wszystkim z całego serca! / 8 tydzień, termin jakoś w połowie maja (z tą wadą tylko cesarka). Ściskam!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy jeszcze były z tych samych okolic mozna by pomyśleć o spotkaniu a tak każda z innej strony polski 🙄 ale dobrze że chociaż tu można się wygadać 😊 @Nitka88 miejmy nadzieję że te wszystkie najgorsze dolegliwości miną w drugim trymestrze ja zależy od dnia jeden dzień jest świetnie a na drugi czuje się jakbym miała mega kaca i brak energii 🤣  @Tytka 23 ja mam ciągle ochotę na kwaśne pomarańcza kapusta sok pomidorowy niebo 😊i ciągle pije suszy mnie jakbym naprawdę kaca miała 😅 @Mama88 jutro będzie lepiej 😊 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
12 minut temu, Nitka88 napisał:

Cześć! 🙂 Od kilku dni jestem z Wami choć się nie odzywałam (za to wszystko przeczytałam). Mam macicę dwurożną, więc jestem przykuta do łóżka - leżę na brzuchu od trzech tygodni i tak wstępnie jeszcze przynajmniej dwa miesiące, więc szukałam wsparcia, bo delikatnie mówiąc odwala już mi psychicznie, a do tego mam wszystkie okropne objawy fizyczne i nigdy w życiu tak źle się nie czułam... Jest mi miło Was poznać i kibicuję Wam wszystkim z całego serca! / 8 tydzień, termin jakoś w połowie maja (z tą wadą tylko cesarka). Ściskam!

Cześć tak wlasnie przeczytałam co napisałaś odnoście tej macicy to raczej rzadkość u kobiety żeby była dwurożna🙄więc odpoczywaj tak jak lekarz zaleca i ja Tobie też kibicuje wszystko będzie dobrze 😊😙

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mama88 napisał:

Cześć tak wlasnie przeczytałam co napisałaś odnoście tej macicy to raczej rzadkość u kobiety żeby była dwurożna🙄więc odpoczywaj tak jak lekarz zaleca i ja Tobie też kibicuje wszystko będzie dobrze 😊😙

Dziękuję! 🙂 Ta macica dwurożna to takie cholerstwo, że już na wstępie jest to ciąża zagrożona do samego końca i je się dużo leków... Czekam mimo wszystko, by poczuć ten „błogosławiony stan” hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że odkąd jest się w ciąży to tyle różnych nowych rzeczy się poznaje ... tyle zagrożeń co jest w nas i nie mamy na to wpływu 😒 @Nitka88 jesteśmy od tego żeby "wysłuchać " podnieść na duchu żebyś czuła się odrobinę lepiej bo przecież każda z nas będzie mama i każda się boi o swoje dziecko dlatego trzeba się wspierać i napewno będzie dobrze jeśli bierzesz lekarstwa to trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze😊 @Ewa12  no dobrze by było się spotkac ale dzielą nas kilometry , ja miałam na poczatku że jak wstawalam rano i przez cały dzień jakbym kaca miała 😄 mam podobne bo też chce mi się kwaśnego ale dziś postawiłam na ogórka kiszonego😃  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
7 minut temu, Nitka88 napisał:

Dziękuję! 🙂 Ta macica dwurożna to takie cholerstwo, że już na wstępie jest to ciąża zagrożona do samego końca i je się dużo leków... Czekam mimo wszystko, by poczuć ten „błogosławiony stan” hehe

Miejmy nadzieję że szybciutko poczujesz a z lekami to współczuję bo ja biorę 8tabletek dziennie i przed każdą tabletka jęczę ze juz nie mogę bo mnie żołądek boli... Będzie dobrze tylko leżeć musisz 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
29 minut temu, Ewa12 napisał:

Gdybyśmy jeszcze były z tych samych okolic mozna by pomyśleć o spotkaniu a tak każda z innej strony polski 🙄 ale dobrze że chociaż tu można się wygadać 😊 @Nitka88 miejmy nadzieję że te wszystkie najgorsze dolegliwości miną w drugim trymestrze ja zależy od dnia jeden dzień jest świetnie a na drugi czuje się jakbym miała mega kaca i brak energii 🤣  @Tytka 23 ja mam ciągle ochotę na kwaśne pomarańcza kapusta sok pomidorowy niebo 😊i ciągle pije suszy mnie jakbym naprawdę kaca miała 😅 @Mama88 jutro będzie lepiej 😊 

Na mnie sok źle wpływa wymioty straszne ja dużo herbatki z cytrynka pije 

Przyszła moja mama wcześniej ugotować mi obiadek i zrobiła kawę myślę napije się z nią ale powiem Wam że nigdy więcej taki mam odrzut od kawy że wstaje ciągle bo tak mi się wymiotować chce 😨znowu dzisiaj nie mam apetytu brzuch ciągle boli i plecy 

 

Nerwy mam płakać mi się chce 

Mój synek mi niespodziankę zrobił ślicznie posprzątał swój pokój jestem dumna z niego ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mama88 napisał:

Na mnie sok źle wpływa wymioty straszne ja dużo herbatki z cytrynka pije 

Przyszła moja mama wcześniej ugotować mi obiadek i zrobiła kawę myślę napije się z nią ale powiem Wam że nigdy więcej taki mam odrzut od kawy że wstaje ciągle bo tak mi się wymiotować chce 😨znowu dzisiaj nie mam apetytu brzuch ciągle boli i plecy 

 

Nerwy mam płakać mi się chce 

Mój synek mi niespodziankę zrobił ślicznie posprzątał swój pokój jestem dumna z niego ❤️

Oj kawa u mnie też teraz nie jest za dobra tzn wypije jak już bardzo głowaa boli ale na siłę bo nie smakuje mi wgl ...Ale widzisz jakie masz wspaniałe dziecko 😊 widzi pewnie że mama ma humorki i źle się czuje to chce jakoś pomóc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
9 minut temu, Tytka 23 napisał:

Oj kawa u mnie też teraz nie jest za dobra tzn wypije jak już bardzo głowaa boli ale na siłę bo nie smakuje mi wgl ...Ale widzisz jakie masz wspaniałe dziecko 😊 widzi pewnie że mama ma humorki i źle się czuje to chce jakoś pomóc 😉

No bo troszkę z nim porozmawiałam i powiedział że zrozumiał i nie chce żeby mamusia się męczyła 😊ja już nigdy więcej kawy jezuu jak żałuję ciągle mi nie dobrze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
8 minut temu, Olga Minota napisał:

Dziewczyny mam pytanie tak z innej beczki, czy stosujecie już jakieś kremy przeciw rozstępom, smarujecie się już czymś? Do dziewczyn które już były w ciąży macie jakieś sprawdzone specyfiki? 

Ja w pierwszej ciąży smarowałam się oliwka i mam tylko delikatne po bokach rozstępy ale mało widoczne a teraz nakupiłam kremów właśnie typowych dla kobiet w ciąży ale szczerze to nie to samo co oliwka 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mama88 właśnie czytałam, że te kremy typowe dla kobiet w ciąży tanie nie są jeszcze niektóre dopiero od 2 trymestru można  stosować, a się chowają przy zwykłej oliwce. Tylko oliwki jedyny problem że długo się wchłania i wszystko brudzi. Raz dziennie się smarowałas, czy więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...