Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
9 minut temu, Olga Minota napisał:

@Mama88 właśnie czytałam, że te kremy typowe dla kobiet w ciąży tanie nie są jeszcze niektóre dopiero od 2 trymestru można  stosować, a się chowają przy zwykłej oliwce. Tylko oliwki jedyny problem że długo się wchłania i wszystko brudzi. Raz dziennie się smarowałas, czy więcej? 

Ja dwa razy dziennie ale jeszcze mam taki olejek w spryskiwaczu super nawilża i szybko się wchlania 

Zaraz zobaczę z jakiej firmy to Ci napisze a oliwkę możesz też stosować pod prysznicem 

Fajna skóra jest 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Mama88 napisał:

Ja dwa razy dziennie ale jeszcze mam taki olejek w spryskiwaczu super nawilża i szybko się wchlania 

Zaraz zobaczę z jakiej firmy to Ci napisze a oliwkę możesz też stosować pod prysznicem 

Fajna skóra jest 😊

@Olga Minota z bielendy mam seksi mama to taka mgiełka regenerująco nawilżająca jak już nie chce mi się wyginać i wsmarowywac oliwki to pryskam tym trochę porozcieram a reszta się wchlania

Najważniejsze partie to piersi brzuszek uda pupa 😊

Edytowane przez Mama88
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
45 minut temu, brzuchatka90 napisał:

@Mama88 a oliwka jakiej firmy?

Ja w 1 ciąży smarowalam brzuch i piersi. Pupy mi się nie chciało i mam delikatne rozstępy właśnie na pośladkach.

Natomiast teraz smaruje je specjalnym kremem faberlic i są coraz.mniej widoczne.

Ja używam zwykła bambino dobrze mi się ten zapach kojarzy albo z hippa 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 godziny temu, Tytka 23 napisał:

Brała któraś z Was ślub będąc już w zzaawansowanej ciąży?

Ja mam ślub zaplanowany na trochę ponad miesiąc i powiem tyle muszę szukać innej sukienki 😅 plus się obawiam jak to z tym że nie mogę się przemeczac co prawda na razie jest to cywilny ślub ale przyjęcie po nim się odbędzie ☺ a do tego czasu multum przygotowań jeszcze😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mama88 napisał:

Cześć dziewczyny pewnie nie które jeszcze sobie smacznie śpią ja wstałam o 6 i zbieram się na badania 

Nienawidzę pobierania krwi na samą myśl już mi nie dobrze 

Najgorzej że nic nie mogę się napić a usycham po nocy 😒miłego dnia Wam życzę 

Hej. Ja nie śpię od 2.25. Moim marzeniem jest wstać o 6 i przespać całą noc...

Oj też nie lubię pobierania krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, brzuchatka90 napisał:

Hej. Ja nie śpię od 2.25. Moim marzeniem jest wstać o 6 i przespać całą noc...

Oj też nie lubię pobierania krwi.

No ja dzisiaj tez nie mogłam zasnąć zasnęłam koło 1 ale koszmary mnie dręczyły że byłam w labolatorium i jakaś krew mi z macicy mieli pobierać 😂😂a ta Pani mówi "tylko jak my to zrobimy jak Pani krwiaka ma" i na dodatek miał to robić jakiś praktykant 

Ehh nie wiem skąd takie sny 😂😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mama88 napisał:

No ja dzisiaj tez nie mogłam zasnąć zasnęłam koło 1 ale koszmary mnie dręczyły że byłam w labolatorium i jakaś krew mi z macicy mieli pobierać 😂😂a ta Pani mówi "tylko jak my to zrobimy jak Pani krwiaka ma" i na dodatek miał to robić jakiś praktykant 

Ehh nie wiem skąd takie sny 😂😂😂😂

Też nie lubię krwi pobierania chociaż mam jeden tatuaż i też były do czynienia z igłą i jak to wyjaśnic😊ja wstałam teraz bo strasznie mi się siku chciało u też koszmary miałam w nocy 😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mama88 napisał:

Widzę że dodałaś zdiecie, fajnie 

A co do ślubu, planujesz? 😁 

Tak od razu jak się o ciszy dowiedziałam to pierwsze co ślub ale też cywilny póki co i 2 miesiące przed porodem bo innego terminu nie było i nie wiem jak ja to zniose 😰😱 A zdjęcie tak myślę co mi tam chociaż trochę się na zdj zobaczymy 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mainusia napisał:

Ja mam ślub zaplanowany na trochę ponad miesiąc i powiem tyle muszę szukać innej sukienki 😅 plus się obawiam jak to z tym że nie mogę się przemeczac co prawda na razie jest to cywilny ślub ale przyjęcie po nim się odbędzie ☺ a do tego czasu multum przygotowań jeszcze😐

Na trochę ponad miesiąc przed porodem ?jeśli tak to jesteśmy prawie w tym samym czasie umowione,  ja też się obawiam jeśli chodzi o sukienkę itd czy wgl się znajdzie coś fajnego do brzuszka😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
48 minut temu, Tytka 23 napisał:

Też nie lubię krwi pobierania chociaż mam jeden tatuaż i też były do czynienia z igłą i jak to wyjaśnic😊ja wstałam teraz bo strasznie mi się siku chciało u też koszmary miałam w nocy 😒

Ja też mam tatuaż haha 

Ja juz w domu po tych badaniach zaraz śniadanko zjem i się kladade a tak mnie wymioty od rana męczą 🙄wracałam teraz do domu to modliłam się żeby do domu szybko dojść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Olga Minota napisał:

Dziewczyny mam pytanie tak z innej beczki, czy stosujecie już jakieś kremy przeciw rozstępom, smarujecie się już czymś? Do dziewczyn które już były w ciąży macie jakieś sprawdzone specyfiki? 

Ja się już smaruję, ale prawda jest taka, że ani Bio Oil mi nie pomógł, ani Mustella ani Palmers (zapomniałam jak to się pisze). Jeśli masz skłonności do rozstępów to niezależnie od specyfików będziesz je miała. Ja po dwóch poprzednich ciążach mam w rozstępach cały brzuch, piersi, nogi i pośladki 😅 Teraz kupiłam jakiś zwykły krem perfekta mama. Najmniej śmierdzi jak dla mnie, a po prostu wiem że mi nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tytka 23 napisał:

Brała któraś z Was ślub będąc już w zzaawansowanej ciąży?

Moja siostra brała ślub w tak zaawansowanej ciąży, że nad ranem w dzień poprawin przyszła na świat jej najstarsza córka 😂😅 W tym roku już skończyła 19 lat... Czas bardzo szybko mija niestety...

@Mama88 @Tytka 23 gdzie macie tatuaże? Ja na plecach 😉

@brzuchatka90 też marzę o przespanej całej nocy 😥

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, banasiatko napisał:

Moja siostra brała ślub w tak zaawansowanej ciąży, że nad ranem w dzień poprawin przyszła na świat jej najstarsza córka 😂😅 W tym roku już skończyła 19 lat... Czas bardzo szybko mija niestety...

@Mama88 @Tytka 23 gdzie macie tatuaże? Ja na plecach 😉

@brzuchatka90 też marzę o przespanej całej nocy 😥

Dzięki za pocieszenie ale chyba mój maluch aż 2 misiace wcześniej nie będzie chciał wyjść 😁🤭 no niestety czas szybko leci A najszybciej po 18stych urodzinach... Ja mam na przedramieniu imię mojej zmarłej mamy i bukiet konwalii 😊A wy co macie za tatuaże? I co oznaczają?😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, Tytka 23 napisał:

Dzięki za pocieszenie ale chyba mój maluch aż 2 misiace wcześniej nie będzie chciał wyjść 😁🤭 no niestety czas szybko leci A najszybciej po 18stych urodzinach... Ja mam na przedramieniu imię mojej zmarłej mamy i bukiet konwalii 😊A wy co macie za tatuaże? I co oznaczają?😊

Ja mam na karku Aaaa szkoda pisać co tam jest haha bubel straszny

Trochę zrobiłam go po złości mojej mamie 😁ale długie włosy mam to nie widać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
31 minut temu, banasiatko napisał:

Ja się już smaruję, ale prawda jest taka, że ani Bio Oil mi nie pomógł, ani Mustella ani Palmers (zapomniałam jak to się pisze). Jeśli masz skłonności do rozstępów to niezależnie od specyfików będziesz je miała. Ja po dwóch poprzednich ciążach mam w rozstępach cały brzuch, piersi, nogi i pośladki 😅 Teraz kupiłam jakiś zwykły krem perfekta mama. Najmniej śmierdzi jak dla mnie, a po prostu wiem że mi nic nie pomoże.

Ja smarowałam się bio Oil ale dla mnie za tłusty 

Mam nadzieję że po tej ciąży nie będę miała rozstępów na brzuchu a jak tylko się pojawia to jakies lasery zabiegi będę robić 

Też mam ten krem z Perfekty 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...