Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
7 minut temu, Monika Ścigajło napisał:

Podziękuj za pocieszenie. Już się zaczynam bać co to będzie za kilka miesięcy, spodnie już tylko dresowe mogę nosić albo leginsy, a niechce jeszcze kupować ciążowych ciuchów. A jak z tym u was dziewczyny? Kiedy mowiliscie ciążowe ubrania w pierwszych ciążach albo planuje kupować w tej?

Ja w pierwszej ciąży nie kupowałam praktycznie cała ciążę chodziłam w sukienkach 😂albo leginsy i dłuższe sweterki 😁a w teraz to z tych wszystkich moich spodni mogę ubrać tylko 3pary i dresy także za wiele nie mam ale koło 6-7 kupię sobie jakieś fajne jeansy no i standardowo sukieneczki 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Monika Ścigajło napisał:

Podziękuj za pocieszenie. Już się zaczynam bać co to będzie za kilka miesięcy, spodnie już tylko dresowe mogę nosić albo leginsy, a niechce jeszcze kupować ciążowych ciuchów. A jak z tym u was dziewczyny? Kiedy mowiliscie ciążowe ubrania w pierwszych ciążach albo planuje kupować w tej?

Kochana, masz już piękny brzuszek. 

To ty jesteś podwójna mamusia?

Nie martw sie. Ja już od tygodnia chodzę w ciążowych jeansach. Bo w każdych innych się już nie dopinam.

Wczoraj pierwszy raz założyłam ciążowe leginsy. Jak je kupowałam to wydawały mi się takie ogromne. Wczoraj założyłam i pasują. Jest zapas na brzuszku ale nie wiem czy oblece w nich do końca. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Monika Ścigajło napisał:

Dobra dziewczyny zebrałam się na odwagę i wrzuciłam zdjęcie brzuszka. U mnie wygląda on już jak w 5 czy 6 miesiącu 😅

Chciałam powiedzieć że mam chyba taki sam, też druga ciaza, w pierwszej miałam taki gdzieś w 6 miesiącu a to dopiero 13 tydzień.... W pierwszej ciąży nie miałam ani jednego ubrania ciąż owego, chodziłam w zwykłych legginsach i sukienkach bo było lato a teraz już od kilku tygodni chodzę w legginsach ciazowych,kupiłam też jeansy ciazowe ale lecą ze mnie chyba jeszcze za mały brzuch do takich spodni😀no i kupiłam rajtki ciazowe są super i do tego sukienki będą bo w spodnie sprzed ciąży to nie ma szans... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Aneczka87 napisał:

Chciałam powiedzieć że mam chyba taki sam, też druga ciaza, w pierwszej miałam taki gdzieś w 6 miesiącu a to dopiero 13 tydzień.... W pierwszej ciąży nie miałam ani jednego ubrania ciąż owego, chodziłam w zwykłych legginsach i sukienkach bo było lato a teraz już od kilku tygodni chodzę w legginsach ciazowych,kupiłam też jeansy ciazowe ale lecą ze mnie chyba jeszcze za mały brzuch do takich spodni😀no i kupiłam rajtki ciazowe są super i do tego sukienki będą bo w spodnie sprzed ciąży to nie ma szans... 

U mnie to pierwsza ciąża 😅, ale bliźniacza dlatego tak szybko rośnie. Ale z tego co piszecie to już faktycznie po wypłacie trzeba będzie zainwestować w jakieś ubrania. Już kupiłam sobie płaszcz na zimę bo w stary już się nie mieszczę  😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 godziny temu, brzuchatka90 napisał:

Jaka piękne! To na samym dole to noga czy stopa? Ale już ładnie widać kontury, obstawiam dziewczynkę, bo ma takie piękne, delikatne rysy twarzy

Oh zobaczymy co będzie mam nadzieję że się dowiem na następnej wizycie mój chciałby chłopaka i cały czas tej wersji się trzyma 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Monika Ścigajło napisał:

U mnie to pierwsza ciąża 😅, ale bliźniacza dlatego tak szybko rośnie. Ale z tego co piszecie to już faktycznie po wypłacie trzeba będzie zainwestować w jakieś ubrania. Już kupiłam sobie płaszcz na zimę bo w stary już się nie mieszczę  😆

Aaa bliźniacza to nie doczytałam 😀ale super 😀zazdroszczę bo ja po cichu też marzyłam o bliźniakach 😀to wiadomo ze brzuszek będzie większy, tylko się cieszyć😀ja mam pojedyncza i brzuch taki sam😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mama88 napisał:

Hej jak tam już po wizycie 😊

Hejka czyli tak, z dzidziusiem wszytsko w porządku tylko ja trochę,, rozczarowana,, bo na 70%to chłopczyk a liczyłam i czułam ze to dziewczynka nawet imię już wybraliśmy 😀ale grunt że dzidziuś zdrowy, już mówiłam Pani doktor że myslam ze zakoncze produkcję ale w takim razie będę musiała myśleć o 3 i celować w dziewczynke😁😁😁😁😁😁dzidziuś ogólnie bardzo ruchliwy i z usg wychodzi na 07.05 a OM 10.05 a ostatnio było z usg na 12.05 więc rośnie zdrowo 😀

Edytowane przez Aneczka87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
23 minuty temu, Aneczka87 napisał:

Hejka czyli tak, z dzidziusiem wszytsko w porządku tylko ja trochę,, rozczarowana,, bo na 70%to chłopczyk a liczyłam i czułam ze to dziewczynka nawet imię już wybraliśmy 😀ale grunt że dzidziuś zdrowy, już mówiłam Pani doktor że myslam ze zakoncze produkcję ale w takim razie będę musiała myśleć o 3 i celować w dziewczynke😁😁😁😁😁😁dzidziuś ogólnie bardzo ruchliwy i z usg wychodzi na 07.05 a OM 10.05 a ostatnio było z usg na 12.05 więc rośnie zdrowo 😀

No widzisz najważniejsze że wszystko jest wporzadku i że ślicznie rośnie 🥰to może za 3 razem się uda 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Aneczka87 napisał:

Hejka czyli tak, z dzidziusiem wszytsko w porządku tylko ja trochę,, rozczarowana,, bo na 70%to chłopczyk a liczyłam i czułam ze to dziewczynka nawet imię już wybraliśmy 😀ale grunt że dzidziuś zdrowy, już mówiłam Pani doktor że myslam ze zakoncze produkcję ale w takim razie będę musiała myśleć o 3 i celować w dziewczynke😁😁😁😁😁😁dzidziuś ogólnie bardzo ruchliwy i z usg wychodzi na 07.05 a OM 10.05 a ostatnio było z usg na 12.05 więc rośnie zdrowo 😀

Pochwal się USG 🙂

ile dzidzia ma juz cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Godzinę temu, Mama88 napisał:

Fajny pomysł ale tutaj forum bez nas będzie smutno jak na msg będziemy dyskutować. Wiadomo że tam łatwiej no ale... Nie wiem co tam dziewczyny na to😊

Ja tam byłabym za czemu nie 🙃 łatwiej będzie ze zdjęciami i wgl ale z drugiej strony tak jak piszesz trochę smutno bo siedzę tutaj odkąd dowiedziałam się o ciąży i pierwsze rady mi tutaj pisalyscie 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Mainusia napisał:

Ja tam byłabym za czemu nie 🙃 łatwiej będzie ze zdjęciami i wgl ale z drugiej strony tak jak piszesz trochę smutno bo siedzę tutaj odkąd dowiedziałam się o ciąży i pierwsze rady mi tutaj pisalyscie 😊

I też lepiej dla nowych brzuchatek jak będziemy tutaj 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, brzuchatka90 napisał:

Mam pomysł mamusie 🙂

moze utworzymy sobie grupę na msg?

Strona Brzuszek.Net działa od 2008 roku, od ponad 12 lat pomimo tego, że przez ostatnie lata nie było tu żarnego ruchu - wszyscy nagle skrzyknęli się i przeszli na Facebooka. Większość tego typu stron padła. Zauważcie, że nie ma tu żadnych reklam. Ja mocno wierzyłem w to, że jeśli dopracuję forum i będę otwarty na każde życzenia użytkowników, uda mi się odzyskać stracony ruch, stracone pieniądze jakie muszę co miesiąc płacić za serwery i strona odzyska dawną popularność. Nawet nie wiecie ile kosztowały kampanie reklamowe na Facebooku żeby pozyskać z powrotem użytkowników, rozkręcić forum od nowa, po latach. Wszystko zaczęło się ładnie kręcić, jest Was coraz więcej! Dzisiaj czytam, że pojawił się pomysł przejścia na Facebook 😟 Do niczego nie mogę Was zmusić ale jeśli tym razem będzie tak samo jak kilka lat temu, nie ma sensu żeby utrzymywać tego typu strony i powoli wszystko będzie tylko na FB. Jeśli powodem są tylko zdjęcia, zrobię wszystko żeby można było bez mojej akceptacji publikować je na forum, a jeśli są jeszcze jakieś inne powody, dla których nie chcecie tu zostać, piszcie proszę.

Dziękuję tym dziewczynom, które stanęły po stronie Brzuszek.Net i chcą tu zostać 🥰 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
8 minut temu, Admin napisał:

Strona Brzuszek.Net działa od 2008 roku, od ponad 12 lat pomimo tego, że przez ostatnie lata nie było tu żarnego ruchu - wszyscy nagle skrzyknęli się i przeszli na Facebooka. Większość tego typu stron padła. Ja mocno wierzyłem w to, że jeśli dopracuję forum i będę otwarty na każde życzenia użytkowników, uda mi się odzyskać stracony ruch, stracone pieniądze jakie muszę co miesiąc płacić za serwery i strona odzyska dawną popularność. Nawet nie wiecie ile kosztowały kampanie reklamowe na Facebooku żeby pozyskać z powrotem użytkowników, rozkręcić forum od nowa, po latach. Wszystko zaczęło się ładnie kręcić, jest Was coraz więcej! Dzisiaj czytam, że pojawił się pomysł przejścia na Facebook 😟 Do niczego nie mogę Was zmusić ale jeśli tym razem będzie tak samo jak kilka lat temu, nie ma sensu żeby utrzymywać tego typu strony i powoli wszystko będzie tylko na FB. Jeśli powodem są tylko zdjęcia, zrobię wszystko żeby można było bez mojej akceptacji publikować je na forum, a jeśli są jeszcze jakieś inne powody, dla których nie chcecie tu zostać, piszcie proszę.

Dziękuję tym dziewczyną, które stanęły po stronie Brzuszek.Net i chcą tu zostać 🥰 

Moim zdaniem nie ma sensu przechodzić na Facebooka, wiadomo jest teraz pewna grupa dziewczyn które w jakiś sposób się poznały i fajnie się dogadują ale z tego co widzę raz na jakiś czas dochodzą nowe i szkoda by było je zostawić. Lubię to forum jest super prowadzone i mamy świetny kontakt z Tobą. Za każdym razem wszystkie problemy są szybko rozwiązywane i nie ma do czego się przyczepić 😊a z czasem jak wpadną nam jakieś pomyśly jak jeszcze ulepszyc forum żeby było nam wygodniej to też myślę że zrobisz wszystko żeby tak było. Wiem ile to pracy kosztuje i jakie są koszty 

Niestety nie każdy kto korzysta z takiej formy rozmowy  myśli o drugiej stronie która pilnuje żeby wszystko działało jak trzeba. Ja trzymam kciuki za forum i za nasze majoweczki żeby było nas tutaj jak najwięcej. 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Mama88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...