Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mama88 napisał:

Moim zdaniem nie ma sensu przechodzić na Facebooka, wiadomo jest teraz pewna grupa dziewczyn które w jakiś sposób się poznały i fajnie się dogadują ale z tego co widzę raz na jakiś czas dochodzą nowe i szkoda by było je zostawić. Lubię to forum jest super prowadzone i mamy świetny kontakt z Tobą. Za każdym razem wszystkie problemy są szybko rozwiązywane i nie ma do czego się przyczepić 😊a z czasem jak wpadną nam jakieś pomyśly jak jeszcze ulepszyc forum żeby było nam wygodniej to też myślę że zrobisz wszystko żeby tak było. Wiem ile to pracy kosztuje i jakie są koszty 

Niestety nie każdy kto korzysta z takiej formy rozmowy nie myśli o drugiej stronie która pilnuje żeby wszystko działało jak trzeba. Ja trzymam kciuki za forum i za nasze majoweczki żeby było nas tutaj jak najwięcej. 

Pozdrawiam 

Nawet nie wiesz jak bardzo dla mnie ważne jest to, co napisałaś 🙂 Dziękuję. Poświęciłem ogromnie dużo energii żeby przywrócić to forum do działania. Widać, że jest coraz lepiej - z 300 osób dziennie zrobiło się ponad 500 i z każdym dniem jest Was więcej. Mam głowę pełną pomysłów i planów. Co jakiś czas planuję odpalać kampanię reklamowe żeby ściągnąć więcej użytkowników. Wszystko zależy od tego czy to się teraz przyjmie czy nie. Wasz wątek dał mi sporo nadziei na sukces, na innych wątkach powolutku też się zaczyna rozkręcać ale nie tak jak tu. Miejmy kontakt proszę i piszcie co Was denerwuje lub co byście chciałby, a ja postaram się to w miarę możliwości sukcesywnie realizować 🙂

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Admin napisał:

Nawet nie wiesz jak bardzo dla mnie ważne jest to, co napisałaś 🙂 Dziękuję. Poświęciłem ogromnie dużo energii żeby przywrócić to forum do działania. Widać, że jest coraz lepiej - z 300 osób dziennie zrobiło się ponad 500 i z każdym dniem jest Was więcej. Mam głowę pełną pomysłów i planów. Co jakiś czas planuję odpalać kampanię reklamowe żeby ściągnąć więcej użytkowników. Wszystko zależy od tego czy to się teraz przyjmie czy nie. Wasz wątek dał mi sporo nadziei na sukces, na innych wątkach powolutku też się zaczyna rozkręcać ale nie tak jak tu. Miejmy kontakt proszę i piszcie co Was denerwuje lub co byście chciałby, a ja postaram się to w miarę możliwości sukcesywnie realizować 🙂

Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa 🙂

Nie ma za co 😊 oczywiście będziemy w kontakcie. 

Zycze powodzenia i oby było coraz więcej aktywnych brzuchatek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Admin napisał:

Strona Brzuszek.Net działa od 2008 roku, od ponad 12 lat pomimo tego, że przez ostatnie lata nie było tu żarnego ruchu - wszyscy nagle skrzyknęli się i przeszli na Facebooka. Większość tego typu stron padła. Zauważcie, że nie ma tu żadnych reklam. Ja mocno wierzyłem w to, że jeśli dopracuję forum i będę otwarty na każde życzenia użytkowników, uda mi się odzyskać stracony ruch, stracone pieniądze jakie muszę co miesiąc płacić za serwery i strona odzyska dawną popularność. Nawet nie wiecie ile kosztowały kampanie reklamowe na Facebooku żeby pozyskać z powrotem użytkowników, rozkręcić forum od nowa, po latach. Wszystko zaczęło się ładnie kręcić, jest Was coraz więcej! Dzisiaj czytam, że pojawił się pomysł przejścia na Facebook 😟 Do niczego nie mogę Was zmusić ale jeśli tym razem będzie tak samo jak kilka lat temu, nie ma sensu żeby utrzymywać tego typu strony i powoli wszystko będzie tylko na FB. Jeśli powodem są tylko zdjęcia, zrobię wszystko żeby można było bez mojej akceptacji publikować je na forum, a jeśli są jeszcze jakieś inne powody, dla których nie chcecie tu zostać, piszcie proszę.

Dziękuję tym dziewczynom, które stanęły po stronie Brzuszek.Net i chcą tu zostać 🥰 

Ja też chcę tutaj zostać bo właśnie na fb wyświetliła mi się ta strona i nie zrezygnuje z niej bo to też było by nie fair ☺

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2 minuty temu, Tytka 23 napisał:

Ja też chcę tutaj zostać bo właśnie na fb wyświetliła mi się ta strona i nie zrezygnuje z niej bo to też było by nie fair ☺

A tak w ogóle to mi też się na fb wyświetliła i szczerze wcześniej zalogowałam sie też na innym forum ale tam aktywna nie jestem, lubię tutaj zaglądać i rozmawiać z dziewczynami 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
9 minut temu, Tytka 23 napisał:

Ja też chcę tutaj zostać bo właśnie na fb wyświetliła mi się ta strona i nie zrezygnuje z niej bo to też było by nie fair ☺

A ja cały czas myślę i myślę skąd mi się ta strona wyświetliła i faktycznie to musiał być FB ja zostaję tutaj 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Admin napisał:

Strona Brzuszek.Net działa od 2008 roku, od ponad 12 lat pomimo tego, że przez ostatnie lata nie było tu żarnego ruchu - wszyscy nagle skrzyknęli się i przeszli na Facebooka. Większość tego typu stron padła. Zauważcie, że nie ma tu żadnych reklam. Ja mocno wierzyłem w to, że jeśli dopracuję forum i będę otwarty na każde życzenia użytkowników, uda mi się odzyskać stracony ruch, stracone pieniądze jakie muszę co miesiąc płacić za serwery i strona odzyska dawną popularność. Nawet nie wiecie ile kosztowały kampanie reklamowe na Facebooku żeby pozyskać z powrotem użytkowników, rozkręcić forum od nowa, po latach. Wszystko zaczęło się ładnie kręcić, jest Was coraz więcej! Dzisiaj czytam, że pojawił się pomysł przejścia na Facebook 😟 Do niczego nie mogę Was zmusić ale jeśli tym razem będzie tak samo jak kilka lat temu, nie ma sensu żeby utrzymywać tego typu strony i powoli wszystko będzie tylko na FB. Jeśli powodem są tylko zdjęcia, zrobię wszystko żeby można było bez mojej akceptacji publikować je na forum, a jeśli są jeszcze jakieś inne powody, dla których nie chcecie tu zostać, piszcie proszę.

Dziękuję tym dziewczynom, które stanęły po stronie Brzuszek.Net i chcą tu zostać 🥰 

Ja tylko zaproponowałam, nie bulwersuj się adminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek nie napisze to źle.

Zapytałam jednej mamuśki ile waży to się zbulwersowała, że prowadzę rankingi i kazała mi się tłumaczyć.

Ja wiem, że buzują hormony ciążowe ale bez przesady. Nie mam 5 lat, żeby się tłumaczyć, z tego, co pisze.

Teraz problem, bo zaproponowałam grupę na msg.

Nie będę wgl pisać, tylko czytać wasze wpisy. 

Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brzuchatka90 napisał:

Cokolwiek nie napisze to źle.

Zapytałam jednej mamuśki ile waży to się zbulwersowała, że prowadzę rankingi i kazała mi się tłumaczyć.

Ja wiem, że buzują hormony ciążowe ale bez przesady. Nie mam 5 lat, żeby się tłumaczyć, z tego, co pisze.

Teraz problem, bo zaproponowałam grupę na msg.

Nie będę wgl pisać, tylko czytać wasze wpisy. 

Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

 

Nie wiem jak inni ale ja na pewno nie jestem zbulwersowany. Nikogo nie oceniam. Chciałem tylko abyście wszystkie miały świadomość jak bardzo zależy mi na tym, żeby to forum działało. Nie pisałem tego bezpośrednio do Ciebie, nie mam do nikogo żalu, że proponuje coś takiego - wiadomo, że FB jest bardziej popularny i nie da się z nim wygrać. Nie bierz proszę wszystkiego do siebie. Pozdrawiam 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
25 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Cokolwiek nie napisze to źle.

Zapytałam jednej mamuśki ile waży to się zbulwersowała, że prowadzę rankingi i kazała mi się tłumaczyć.

Ja wiem, że buzują hormony ciążowe ale bez przesady. Nie mam 5 lat, żeby się tłumaczyć, z tego, co pisze.

Teraz problem, bo zaproponowałam grupę na msg.

Nie będę wgl pisać, tylko czytać wasze wpisy. 

Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

 

Oj nie bierz tak wszystkiego do siebie

My wiemy że chciałaś dobrze żeby jednak ten kontakt był lepszy 

Ale z drugiej strony ktoś też nad tą stroną pracuje i zależy mu żeby było nas duzo. 

Nie denerwuj się bo o 19 wizyta 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Cokolwiek nie napisze to źle.

Zapytałam jednej mamuśki ile waży to się zbulwersowała, że prowadzę rankingi i kazała mi się tłumaczyć.

Ja wiem, że buzują hormony ciążowe ale bez przesady. Nie mam 5 lat, żeby się tłumaczyć, z tego, co pisze.

Teraz problem, bo zaproponowałam grupę na msg.

Nie będę wgl pisać, tylko czytać wasze wpisy. 

Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

 

Ale przecież ja poprosilam o wytłumaczenie bo też nie każdy pisze tym "samym językiem "i Nic się nie stało tamta sprawa zamknięta i też nie kazałam Ci się tłumaczyć więc teraz Ty wyluzuj A z Messenger to też nie każdy go może ma żeby tam pisać i każdy swoje zdanie wypowiedział w tym temacie i już , fajna propozycja ale ja zostaje tutaj . O widzisz masz wizytę to się nie denerwuj tylko pochwal później zdj jak maluch 🙃😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ale tu się dzisiaj dzieje cały dzień nie wchodziłam a tu tyle 🙂 myślę że nie ma co się denerwować grupa na msg jest fajnym pomysłem ale rzeczywiście byłaby ograniczona do kilku osób i nikt nie mógłby do nas dołączyć 😏 ja też jestem zadowolona z bycia tutaj 😊 może jak dotrwamy razem bliżej terminu porodu i znajomości będą się fajnie rozwijały to przeniesiemy je na FB i msg żeby nie stracić miłych kontaktów 😁

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ewa12 napisał:

Ojej ale tu się dzisiaj dzieje cały dzień nie wchodziłam a tu tyle 🙂 myślę że nie ma co się denerwować grupa na msg jest fajnym pomysłem ale rzeczywiście byłaby ograniczona do kilku osób i nikt nie mógłby do nas dołączyć 😏 ja też jestem zadowolona z bycia tutaj 😊 może jak dotrwamy razem bliżej terminu porodu i znajomości będą się fajnie rozwijały to przeniesiemy je na FB i msg żeby nie stracić miłych kontaktów 😁

Bardzo dobrze mówisz jestem za jeśli też tak miało by być 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytka 23 napisał:

Bardzo dobrze mówisz jestem za jeśli też tak miało by być 😊

Cześć, dawno mnie tu nie było 😁 też wydaje mi się że Messenger byłby dobrym pomysłem ☺️ zawsze można wchodzić i tu i tu ☺️ a na Messengerze na pewno byłoby łatwiej ze zdjęciami i wgl ☺️ 

Ja czekam z niecierpliwością do jutrzejszej wizyty ☺️

Jak się dzisiaj czujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
15 minut temu, Paaula napisał:

Cześć, dawno mnie tu nie było 😁 też wydaje mi się że Messenger byłby dobrym pomysłem ☺️ zawsze można wchodzić i tu i tu ☺️ a na Messengerze na pewno byłoby łatwiej ze zdjęciami i wgl ☺️ 

Ja czekam z niecierpliwością do jutrzejszej wizyty ☺️

Jak się dzisiaj czujecie?

Przez tą cała sytuacje  w kraju już 3 dzień boli mnie brzuch. Dzisiaj wg nie czytam i nie oglądam informacji i jest już lepiej ale z tyłu głowy cały czas coś siedzi. Daj znać odrazu co i jak jutro po badaniu, ja jutro urodziny mam a na wizyta  czekam do piątku, na szczeście mam  na poranną godzinę i nie będzie się aż tak dłużyć  😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Monika Ścigajło napisał:

Przez tą cała sytuacje  w kraju już 3 dzień boli mnie brzuch. Dzisiaj wg nie czytam i nie oglądam informacji i jest już lepiej ale z tyłu głowy cały czas coś siedzi. Daj znać odrazu co i jak jutro po badaniu, ja jutro urodziny mam a na wizyta  czekam do piątku, na szczeście mam  na poranną godzinę i nie będzie się aż tak dłużyć  😅 

Ja też zawsze mam na poranną godzinę, ostatnio miałam na 8 , to ledwo zdążyłam przez mdłości i teraz mam na 9:15. Ale już od jakiegoś czasu lepiej się czuję, nie mam porannych mdłości. Z jednej strony się ekscytuję, ale z drugiej denerwuje 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
16 minut temu, Paaula napisał:

Ja też zawsze mam na poranną godzinę, ostatnio miałam na 8 , to ledwo zdążyłam przez mdłości i teraz mam na 9:15. Ale już od jakiegoś czasu lepiej się czuję, nie mam porannych mdłości. Z jednej strony się ekscytuję, ale z drugiej denerwuje 😂 

Ja zazwyczaj po 17 się zapisuje żeby mąż mógł mnie zawiezc. Strasznie niechce żebym sama autem już jeździła i gdzie tylko może tam mnie zawozi. W piątek do innego lekarza idę na prenatalne i dlatego taka godzina chociaż złożyło się fajnie bo akurat luby dostał druga zmianę 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Monika Ścigajło napisał:

Ja zazwyczaj po 17 się zapisuje żeby mąż mógł mnie zawiezc. Strasznie niechce żebym sama autem już jeździła i gdzie tylko może tam mnie zawozi. W piątek do innego lekarza idę na prenatalne i dlatego taka godzina chociaż złożyło się fajnie bo akurat luby dostał druga zmianę 😆

Ja niestety nie mam takiej opcji, bo narzeczony jest kierowcą zawodowym, więc wraca tylko na weekendy. Także muszę sobie radzić sama ☺️ ale nie narzekam ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Paaula napisał:

Ja niestety nie mam takiej opcji, bo narzeczony jest kierowcą zawodowym, więc wraca tylko na weekendy. Także muszę sobie radzić sama ☺️ ale nie narzekam ☺️

Ja w sumie też jeździć bym mogła, ale od kiedy w ciąży jestem mam spore problemy że skupienie i już dwa razy mi się zdarzyło do skrzyżowania że światłami podjechać jakby światła niedziałały. Z resztą poza jazdą też miałam wiele takich sytuacji i chyba porostu się boi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja ostatnio milcząca, bo musiałam się jakoś wyłączyć i przemyśleć to co się teraz dzieje. Ja myślę że messengera wolę zostawić dla bliższych znajomych i rodziny, tutaj wchodzę kiedy chce, niezależnie czy ktoś coś napisał czy nie. Na forum jakoś zawsze myślę, co napisze a na messengerze podejrzewam, że byłoby tych wiadomości 2 razy więcej 🙈Cieszę się, że u Was dobrze, że maluszki mają się dobrze, to są jedyne informacje, które ostatnio dają radość 💓 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ah ja to dzisiaj fatalnie się czuję kłuje i kłuje mnie podbrzusze dosłownie od rana nie jest to jakiś mocny ból ale taki bardziej dokuczliwy i uporczywy nie wiem co o tym myśleć zaraz człowiek się denerwuje. Leżę no tylko to przynosi ulgę czy też tak miała któraś z was? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...