Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
9 godzin temu, Mainusia napisał:

Hej dziewczyny. Przedstawiam wam moją kwietnióweczke Blanka 49 cm i 2570g. Ze względu na pośpiech 38 dni wcześniej troszkę dłużej posiedzimy w szpitalu ale najważniejsze że jest wszystko dobrze. Jeeeej co za uczucie ❤️❤️❤️❤️ jestem zakochana

Gratulacje ❤️ dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu. 

Blanka piękne imię (moja starsza ma tak 🙂). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mainusia napisał:

Hej dziewczyny. Przedstawiam wam moją kwietnióweczke Blanka 49 cm i 2570g. Ze względu na pośpiech 38 dni wcześniej troszkę dłużej posiedzimy w szpitalu ale najważniejsze że jest wszystko dobrze. Jeeeej co za uczucie ❤️❤️❤️❤️ jestem zakochana

Gratulacje 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mainusia napisał:

Hej dziewczyny. Przedstawiam wam moją kwietnióweczke Blanka 49 cm i 2570g. Ze względu na pośpiech 38 dni wcześniej troszkę dłużej posiedzimy w szpitalu ale najważniejsze że jest wszystko dobrze. Jeeeej co za uczucie ❤️❤️❤️❤️ jestem zakochana

O jacie, gratulacje! 😍 Teraz dużo odpoczywajcie i nabierajcie sił. Super, że wszystko dobrze bo to jednak bardzo wcześnie.  Musicie teraz dbać o siebie. 

Trochę mnie to przeraziło zmobilizowało. Ja nie mam jeszcze nic przygotowane przez ostatnie peturbacje, także dzisiaj zabieram się do roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mainusia napisał:

Hej dziewczyny. Przedstawiam wam moją kwietnióweczke Blanka 49 cm i 2570g. Ze względu na pośpiech 38 dni wcześniej troszkę dłużej posiedzimy w szpitalu ale najważniejsze że jest wszystko dobrze. Jeeeej co za uczucie ❤️❤️❤️❤️ jestem zakochana

Gratuluję ❤️ Ale miałaś niespodziankę 🙂 niesamowite i cudowne wieści 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Emi_ja napisał:

Dziewczyny a ja właśnie dostałam termin szczepienia na 30 maja. Mogłam na 26, ale muszę mieć pewność, że wyrobie się z porodem 😅

Ja właśnie przed wczoraj się zaszczepiłam 🙂 samo wkłucie bezbolesne, po ok. 8 godzinach zaczęły mnie boleć mięśnie jak na grypę, w nocy doszedł ból głowy raczej taki zatokowy. Trwało to ok. 24 h. Dziś w nocy wszystko minęło i od rana czuję się bardzo dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mainusia napisał:

Hej dziewczyny. Przedstawiam wam moją kwietnióweczke Blanka 49 cm i 2570g. Ze względu na pośpiech 38 dni wcześniej troszkę dłużej posiedzimy w szpitalu ale najważniejsze że jest wszystko dobrze. Jeeeej co za uczucie ❤️❤️❤️❤️ jestem zakochana

Alez masz Wielkanoc, wspaniałe wieści. Najważniejsze, że małżeńka zdrowa. Pobadaja i wyjdziecie. 🤩Chyba każda chciałaby taka niespodzianke, no przynajmniej każda po 34 tygodniu 😉 Gratulacje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
11 godzin temu, Mainusia napisał:

Hej dziewczyny. Przedstawiam wam moją kwietnióweczke Blanka 49 cm i 2570g. Ze względu na pośpiech 38 dni wcześniej troszkę dłużej posiedzimy w szpitalu ale najważniejsze że jest wszystko dobrze. Jeeeej co za uczucie ❤️❤️❤️❤️ jestem zakochana

Super gratuluję😃 ależ niespodzianka na Święta😃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
35 minut temu, Do_Mi napisał:

Ja właśnie przed wczoraj się zaszczepiłam 🙂 samo wkłucie bezbolesne, po ok. 8 godzinach zaczęły mnie boleć mięśnie jak na grypę, w nocy doszedł ból głowy raczej taki zatokowy. Trwało to ok. 24 h. Dziś w nocy wszystko minęło i od rana czuję się bardzo dobrze 🙂

Mój tata się szczepił przedwczoraj, w nocy dostał wysokiej gorączki, aż cały mokry był, wczoraj jeszcze miał lekką temperaturę, ale czuł się trochę lepiej..Pewnie młodszy organizm lepiej reaguje.

 

 

No to dziewczyny , która kolejna do rozpakowania ? 🙂

 

16 minut temu, Agnieszka Jelonek napisał:

Obstawiałam że to ja będę pierwsza, bo w środę idę już do szpitala.

A Ty czemu już w środę???chyba coś przegapiłam, albo nie pamiętam.

Ja mam 14 kwietnia ostatnią wizytę i dostanę skierowanie na 39tc, czyli jakoś 28 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, dorcia6579 napisał:

Mój tata się szczepił przedwczoraj, w nocy dostał wysokiej gorączki, aż cały mokry był, wczoraj jeszcze miał lekką temperaturę, ale czuł się trochę lepiej..Pewnie młodszy organizm lepiej reaguje.

 

 

No to dziewczyny , która kolejna do rozpakowania ? 🙂

 

A Ty czemu już w środę???chyba coś przegapiłam, albo nie pamiętam.

Ja mam 14 kwietnia ostatnią wizytę i dostanę skierowanie na 39tc, czyli jakoś 28 kwietnia

Ja ide na kilka dni na patologie na obserwacje, badania. Po skończonym 37 tygodniu najprawdopodobniej będę mieć już planowaną cesarke. Ja mam problemy z wątroba ale nie jest to cholestaza, no i ta cukrzyca także raczej widzą szybsze rozwiązanie u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Emi_ja napisał:

Ale coś się dzieje teraz?

Nie nic sie nie dzieję, wszystko jest

w porządku, ale lekarz chcę żebym już na kilka dni się położyła na obserwacje tak jak pisałam powyżej mam małe problemy z wątroba ale nie cholestaze, no i tą cukrzyce i raczej widzą u mnie wcześniejsze rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Agnieszka Jelonek napisał:

Nie nic sie nie dzieję, wszystko jest

w porządku, ale lekarz chcę żebym już na kilka dni się położyła na obserwacje tak jak pisałam powyżej mam małe problemy z wątroba ale nie cholestaze, no i tą cukrzyce i raczej widzą u mnie wcześniejsze rozwiązanie. 

Okej, no właśnie doczytałam😉No może ogólnie szpital niefajnie, ale perspektywa wcześniejszego rozpakowania już tak😉😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Emi_ja napisał:

Okej, no właśnie doczytałam😉No może ogólnie szpital niefajnie, ale perspektywa wcześniejszego rozpakowania już tak😉😊

Ja dziś zaczynam 36 tydzień. Szczerze od początku jakoś się nastawialam i czułam że będzie wcześniej. Z tą starszą córką też tak miałam w połowie 36 już była😃. Tym bardziej, że te moje dzieci są duże. Ta też już ma prawie 3 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Tak mój mały króliczek chciał już pierwszą Wielkanoc obchodzić. Mój mąż mówi że to po nim bo sam miał się urodzić w styczniu a urodził się miesiąc wcześniej dzień przed Wigilia i mówi że mała nie chciała być gorsza od niego i też chciała być na święta 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Agnieszka Jelonek napisał:

Ja dziś zaczynam 36 tydzień. Szczerze od początku jakoś się nastawialam i czułam że będzie wcześniej. Z tą starszą córką też tak miałam w połowie 36 już była😃. Tym bardziej, że te moje dzieci są duże. Ta też już ma prawie 3 kg. 

No to za chwilę donoszona ciąża. Ale fajnie, że będziesz miała szybciej swoje maleństwo.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
33 minuty temu, MariKate napisał:

@Mainusia gratulacje kochana ☺️ cudowny prezent na święta, ale pewnie i strachu też było sporo. Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i możecie się cieszyć sobą ☺️

 

Było było ale cieszę się że nie byłam taka głupia i nie zostałam w domu tylko przyjechałam tutaj bo inaczej chyba bym się zamęczyła. Chodzę mała odwiedzać co kilka godzin niestety musi leżeć w inkubatorku oddycha sama ale ma tam leżeć nie wnikam 🤨 i co mam ją i napatrzeć się nie mogę mały cudak 😊😊😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eda85 napisał:

Tak w sumie czytam i czytam i się zastanawiam czy któraś w ogóle zamierza rodzić w maju? Bo tu same kwietnióweczke się robią🤣😉

Ja na pewno w maju (no chyba że się samo zacznie wcześniej 🙈), bo termin dopiero na 27.05, ale mam już powiedziane ze tydzień wcześniej będzie rozwiązywanie (czyli około 20.05) tylko kwestia w  jaki sposob pozostaje dalej otwarta 😁

Edytowane przez MariKate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
17 minut temu, brzuchatka90 napisał:

 

 

 

@dorcia6579to ja 26 kwietnia, dwa dni przed Tobą 😉

 

U mnie 3 wskazania do cc, ostatnio doszedł ten trzeci powód, bo mały ułożony miednicowo. A już mam skończony 35 tydzień, więc raczej się już nie obróci...

 

Ja mam termin wpisany na 30 czyli już za 26 dni 😱ale teraz @Mainusiaurodziła tyle czasu wcześniej to aż się boje bo mi ogólnie brzuszek się już obniżył i od 3 dni budzę się z bólem brzucha tak jak na okres. Dzisiaj po sniadaniu zasnęłam jak dziecko i dopiero obudziłam się po 12 gdyby nie wyjazd do teściowej to dalej bym spała 🙄czuje się jak żywy trup nawet synek mi powiedział że blada jestem. Ostatnio cieszyłam się jeszcze na te święta bo teściowa pyszne sałatki robi i placuszki piecze a na ten moment na nic ochoty nie mam

Już spodnie mnie gniotą nie da się siedzieć 

Powiem Wam że też bym chciała już urodzić chwilę pomęczyć się z tym cięciem po cesarce ale już nie nosić tego ciężaru. Ciągle mi gorąco, oddycham jak bym tone ważyła 

Każde schylenie mnie boli Ehhh.... Wiem wiem czujecie pewnie to samo ale musiałam to napisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...