Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

Jej, a ja dzisiaj fatalny poranek. Mój dzidz ma tak, że budzi się ze mną jak wstaje do toalety o 3 i czuję go nim nie przysne, następnie budzi się razem ze mną przed 7. Dziś budzę się a tu cisza. Poglaskalam brzuszek, popukalam przez dłuższy czas -nic. Na tym etapie już wpadłam w panikę. Poszłam do pokoju drugiego i wtedy już solidnie zaczęłam kołysać i potrząsać brzuchem i nadal nic😯. Poszłam budzić męza i wziąć detektor. W tym momencie poczułam, że jakaś akcja jest już w brzuchu. Więc na spokojnie poszlam zbadać maluszka. Serce od razu zaczęło przyspieszać, no bo syn rozpoczął ostre kopanko. Na maksa zestresowałam siebie i jego. Ja się wykończe.😔 Czy wy jak wstajecie dziewczyny to od razu czujecie aktywność maleństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
3 minuty temu, Emi_ja napisał:

Jej, a ja dzisiaj fatalny poranek. Mój dzidz ma tak, że budzi się ze mną jak wstaje do toalety o 3 i czuję go nim nie przysne, następnie budzi się razem ze mną przed 7. Dziś budzę się a tu cisza. Poglaskalam brzuszek, popukalam przez dłuższy czas -nic. Na tym etapie już wpadłam w panikę. Poszłam do pokoju drugiego i wtedy już solidnie zaczęłam kołysać i potrząsać brzuchem i nadal nic😯. Poszłam budzić męza i wziąć detektor. W tym momencie poczułam, że jakaś akcja jest już w brzuchu. Więc na spokojnie poszlam zbadać maluszka. Serce od razu zaczęło przyspieszać, no bo syn rozpoczął ostre kopanko. Na maksa zestresowałam siebie i jego. Ja się wykończe.😔 Czy wy jak wstajecie dziewczyny to od razu czujecie aktywność maleństwa?

Moja ma różnie, czasem rano się budzę, dotkne brzuszek a ona już się przewija.A czasem dopiero jak zjem śniadanie, więc nie ma reguły.

Wczoraj np.caly dzień miała jakiś leniwy.Cos tam się ruszała, ale bardziej wypinała, a wieczorem szaleństwo , aż mnie bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, dorcia6579 napisał:

Moja ma różnie, czasem rano się budzę, dotkne brzuszek a ona już się przewija.A czasem dopiero jak zjem śniadanie, więc nie ma reguły.

Wczoraj np.caly dzień miała jakiś leniwy.Cos tam się ruszała, ale bardziej wypinała, a wieczorem szaleństwo , aż mnie bolało.

U mnie tez tak było ale to może przez to św byłam w ciągłym ruchu i tak bardzo nie zwracałam na to uwagi, dopiero jak się położyłam to były wariacje a dzisiaj od rana wali mnie po zebrach 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
40 minut temu, dorcia6579 napisał:

Moja ma różnie, czasem rano się budzę, dotkne brzuszek a ona już się przewija.A czasem dopiero jak zjem śniadanie, więc nie ma reguły.

Wczoraj np.caly dzień miała jakiś leniwy.Cos tam się ruszała, ale bardziej wypinała, a wieczorem szaleństwo , aż mnie bolało.

Coś widzę @Wercia93nam zaginęła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też wstałam z myślą, że trzeba sporo zrobić, ile się uda to zobaczymy. Trzeci dzień z rzędu jak wstaję to widzę jak śnieg sypie. Już mam dość. Wczoraj żeby podjechać do sklepu mąż godzinę odśnieżał. Dzisiaj troche cieplej to znowu chlapa wszędzie się zrobi. 

U mnie mały ma swój rytm a w zasadzie go nie ma więc ja tam większej uwagi do tego nie przywiązuję

Czy wam też ten czas tak szybko leci? Ja już nie ogarniam jaki dzień jest i czuję się jakbym ostatnio w innej przestrzeni żyła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
16 minut temu, Eda85 napisał:

Ja dzisiaj też wstałam z myślą, że trzeba sporo zrobić, ile się uda to zobaczymy. Trzeci dzień z rzędu jak wstaję to widzę jak śnieg sypie. Już mam dość. Wczoraj żeby podjechać do sklepu mąż godzinę odśnieżał. Dzisiaj troche cieplej to znowu chlapa wszędzie się zrobi. 

U mnie mały ma swój rytm a w zasadzie go nie ma więc ja tam większej uwagi do tego nie przywiązuję

Czy wam też ten czas tak szybko leci? Ja już nie ogarniam jaki dzień jest i czuję się jakbym ostatnio w innej przestrzeni żyła. 

 

Mi też bardzo szybko czas leci i trochę nad tym ubolewam bo jeszcze bym chciała tyle rzeczy zrobić ale z drugiej strony zmęczona jestem tym jak się czuje jak chodzę jak leżę i że muszę uważać jak śpię 

Tymi pobudkami kopniakami więc już wolę urodzić i wpaść w rytm zajmowania się dziećmi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
28 minut temu, Mama88 napisał:

Mi też bardzo szybko czas leci i trochę nad tym ubolewam bo jeszcze bym chciała tyle rzeczy zrobić ale z drugiej strony zmęczona jestem tym jak się czuje jak chodzę jak leżę i że muszę uważać jak śpię 

Tymi pobudkami kopniakami więc już wolę urodzić i wpaść w rytm zajmowania się dziećmi 

Jeszcze zatęsknisz za tym brzuszkiem 😁

 

No właśnie coś mamusie chyba zajęte tymi maluszkami, że jak urodziły to już ich nie ma na forum..

 

 

@banasiatko jak tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dorcia6579 napisał:

 

@Wercia93mam nadzieję, że jak urodzimy to dalej będziemy tu zaglądać.

 

Mi przyszły wczoraj z aliexpress takie organizery do szuflad. Na bieliznę i drobne ubrania. Tak więc zajęłam się swoją szuflada i segreguje skarpetki staniki i majtki.

 

 

W Sanoku zima na całego, a ja 2 tyg temu wsadziłam warzywa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

Ja nadal czekam, dzisiaj planowe CC, wczoraj milion badań i przygotowanie w między czasie przyjeżdża dużo dziewczyn z akcją. Rano poszła jedna na CC ok 6 a ja czekam na info o której się zbierze zespół dla mnie... noc ciężka bo dziewczyna dostala mega skurczy i ciężko wzdychała cala noc i komentowała. Jestem od wczoraj od 19 na czczo i czuje się mega słabo 🤦‍♀️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wercia93 napisał:

Ja nadal czekam, dzisiaj planowe CC, wczoraj milion badań i przygotowanie w między czasie przyjeżdża dużo dziewczyn z akcją. Rano poszła jedna na CC ok 6 a ja czekam na info o której się zbierze zespół dla mnie... noc ciężka bo dziewczyna dostala mega skurczy i ciężko wzdychała cala noc i komentowała. Jestem od wczoraj od 19 na czczo i czuje się mega słabo 🤦‍♀️ 

My już myslalysmy, że Ty po wszystkim a tu dalej czekasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
25 minut temu, Wercia93 napisał:

Ja nadal czekam, dzisiaj planowe CC, wczoraj milion badań i przygotowanie w między czasie przyjeżdża dużo dziewczyn z akcją. Rano poszła jedna na CC ok 6 a ja czekam na info o której się zbierze zespół dla mnie... noc ciężka bo dziewczyna dostala mega skurczy i ciężko wzdychała cala noc i komentowała. Jestem od wczoraj od 19 na czczo i czuje się mega słabo 🤦‍♀️ 

To czekamy z Tobą 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
29 minut temu, Wercia93 napisał:

Ja nadal czekam, dzisiaj planowe CC, wczoraj milion badań i przygotowanie w między czasie przyjeżdża dużo dziewczyn z akcją. Rano poszła jedna na CC ok 6 a ja czekam na info o której się zbierze zespół dla mnie... noc ciężka bo dziewczyna dostala mega skurczy i ciężko wzdychała cala noc i komentowała. Jestem od wczoraj od 19 na czczo i czuje się mega słabo 🤦‍♀️ 

My już tutaj wszystkie czekamy na wieści że urodziłaś już zazdrościmy ze masz malutka obok a Ty nadal czekasz, to i my czekamy ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz, Mama88 napisał:

Ale dzień wcześniej idziesz na szpital bo ja 29 ide pewnie przebadają mnie i 30cc😊

Tak. 27 mam test. Potem 29 mam na noc się stawić. I 30 ma być cc. 

Ja tylko panicznie boję się tego testu, że wyjdzie coś nie tak. 

 

Dziś jadę zrobić przeciwciala, żeby wiedzieć, czy choroba która mieliśmy miesiąc temu to było to czy przeziebienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
21 minut temu, AnnaT napisał:

Tak. 27 mam test. Potem 29 mam na noc się stawić. I 30 ma być cc. 

Ja tylko panicznie boję się tego testu, że wyjdzie coś nie tak. 

 

Dziś jadę zrobić przeciwciala, żeby wiedzieć, czy choroba która mieliśmy miesiąc temu to było to czy przeziebienie. 

No ja na temat testu nic nie wiem nic mi moja Pani doktor nie mówiła, jeszcze dopytam na ostatniej wizycie ale jak by mieli robić to pewnie by wspomniała o czymś takim

@dorcia6579no to będzie się działo końcem kwietnia i majówka też będzie słodka w szpitalu z maleństwami naszymi 

 

Edytowane przez Mama88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
1 minutę temu, Mama88 napisał:

No ja na temat testu nic nie wiem nic mi moja Pani doktor nie mówiła, jeszcze dopytam na ostatniej wizycie ale jak by mieli robić to pewnie by wspomniała o czymś takim

@dorcia6579no to będzie się działo końcem kwietnia i majówka też będzie słodka w szpitalu z menstwami naszymi 

 

Często robią w dniu przyjęcia i do czasu testu jesteś w izolatce. 

To zależy od szpitala. Niektóre tylko na ankiecie się opierają. 

Więc co szpital to inna procedura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AnnaT napisał:

Często robią w dniu przyjęcia i do czasu testu jesteś w izolatce. 

To zależy od szpitala. Niektóre tylko na ankiecie się opierają. 

Więc co szpital to inna procedura. 

No właśnie wczoraj oglądałam webinar o przyjęciach na Żelazna. Nie ma testu. Jest ankieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...